PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tunceli SCT hk.

mehmetunal
25-07-2013, 03:07
Tuncelide SCT üyesi 2 kişi var diye biliyorum. Her ne kadar bir üyemiz bu durumu gizlese de kendisi Tunceli'de ikamet ediyor. kaghan_88 abi :D artık adresini düzelt. İfşa ediyorum seni :D Ayrıca kaghan_88 Tunceli sorumlumuz olsun. Naçizane öneri :)

kaghan_88
25-07-2013, 12:22
adresi düzeltiyorum tamamdır :) ancak tunceli sorumlusu olmak gibi bir göreve şu anda hazır değilim :) bence sen olabilirsin unal62 :) ayrıca daha bir buluşmamız bile yok :)

Alp_
25-07-2013, 12:55
vay arkadaş adamlar aynı şehirde, forumda laf atıyorlar birbirlerine! :D
buluşsanıza! :D
yemek yiyin, çay için, fotolayın birbirinizi, ne bileyim yapın işte bişeyler, sizi gören diğer seatçılar da "noluyo orda ya" diyip gelsinler, onları bağlayın kuruma, böyle böyle büyüyün işte, aaaa,, :D

*Administrator*
25-07-2013, 13:32
yemek yiyin, çay için, fotolayın birbirinizi, ne bileyim yapın işte bişeyler, sizi gören diğer seatçılar da "noluyo orda ya" diyip gelsinler, onları bağlayın kuruma, böyle böyle büyüyün işte, aaaa,, :D

katılıyorum buluşup o güzel anlarıda ölümsüzleştirip bizimle paylaşın derim :)

mehmetunal
26-07-2013, 00:39
adresi düzeltiyorum tamamdır :) ancak tunceli sorumlusu olmak gibi bir göreve şu anda hazır değilim :) bence sen olabilirsin unal62 :) ayrıca daha bir buluşmamız bile yok :)

Telefon bile çekmiyormuş sizin köyde geleyim diyecem de bi kaç günlüğüne :D

Edit: Abi yazdır kendini iki günlüğüne gel merkeze. İftar yaparız 101 oynarız öykü cafede.... Hem bak şenliklr başladı. Akıyo akıyoo... :D

mehmetunal
26-07-2013, 00:40

Büyüme konusunda beyaz 2008 leonu olan bi büyüğümüz var ama hiç uğraşmıyor netle forumla falan. Zaten Tunceli halkı da arabaya düşkün değil pek.

kaghan_88
27-07-2013, 13:15
aynen dostum şenlikler falan fen oldu oralar ama gelme durumu malesef bu aralar pek yok. kısmet olursa eylül başı gibi izinde damlıcam yanına.
benimde bi oda arkadaşım var kendisi leon aldı geçen yıl 0 km dediğin gibi nette işi gücü olmayan birisi pek. üye yapmaya çalışıyorum ama yanaşmıyor. arabayı bana sat diyorum ona da yanaşmıyor :) ne yapıcam bilmiyorum :)

mehmetunal
28-07-2013, 15:59
aynen dostum şenlikler falan fen oldu oralar ama gelme durumu malesef bu aralar pek yok. kısmet olursa eylül başı gibi izinde damlıcam yanına.
benimde bi oda arkadaşım var kendisi leon aldı geçen yıl 0 km dediğin gibi nette işi gücü olmayan birisi pek. üye yapmaya çalışıyorum ama yanaşmıyor. arabayı bana sat diyorum ona da yanaşmıyor :) ne yapıcam bilmiyorum :)

Merkeze gelirse haber sal abi bana :D

kaghan_88
28-07-2013, 17:42
seni tanıyor zaten kendiside kademede burda silahcı hikmet abi belki sende tanırsın.. :) ifşa ettim iyice :D bir hafta kadar falan önce merkezdeydi...

mehmetunal
31-07-2013, 23:46
seni tanıyor zaten kendiside kademede burda silahcı hikmet abi belki sende tanırsın.. :) ifşa ettim iyice :D bir hafta kadar falan önce merkezdeydi...
biliyorum evet hikmet abiyi severim BMW vardı diye biliyorum ben onda

kaghan_88
01-08-2013, 01:42
yok kardeşim 1.2 tsi vardı sattı benzine para yetiştiremediğinden, şimdi 1.6 TDI ile devam :) kafası rahat. başka bi hikmet olmasın. bu silahcı hikmet yine geyiksuyundan oda arkadaşım benim. BMW si de varsa bilmiyorum :D

mehmetunal
01-08-2013, 07:50
Evet ben de silahçı hikmet abiden bahsediyorum da demekki bi yanlışlık varmış. :D

Mami38
27-01-2016, 12:48
mehmetunal kaghan_88 arkadaslar tuncelıdemısınız hala??

mehmetunal
15-02-2016, 20:11
Mami38 değiliz maalesef :( Kağan abim 2014te ayrıldı ben de 2015 ağustosta ayrıldım

Mami38
16-02-2016, 16:11
Mami38 değiliz maalesef :( Kağan abim 2014te ayrıldı ben de 2015 ağustosta ayrıldım
mehmetunal anladım kardesım bende temmuz 2015 de geldım
tuncelıde baya leon var onlardan bırısı sızlerındır dıye ummuştum hayırlısı olsun.