PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5. European Seat-Meeting - CPR 67 ve Tuğrul Başkan

Leonturco
25-08-2013, 22:08
http://www.youtube.com/watch?v=2EFmpaquZWA

atay78
25-08-2013, 22:31
cok guzel resımler ve bızım aracın en onde bulunması cok guzel bır durum gercekten tebrıkler tugrul abı

ibr@him
25-08-2013, 22:34
:) O artık bir efsane
Eminim bukadar ilgiyi oda beklemiyordu ama adından ve SCT çookk söz ettiricek

TEKİN
25-08-2013, 22:42
almanlar araba görsün, ustam gecerken viyanayada ugrasaydin yav :)

exclusive
25-08-2013, 23:24
gelınce bı hosgeldın yapalım böle olmazzzzz

EAGLE01
26-08-2013, 02:28
Bir gün bize de gitmek nasip olur inşallah :) Göğsümüzü kabarttın Tuğrul başkan :)

KNG60
26-08-2013, 02:38
gerçekten gururlanmamak elde değil. :clap:

ismail
26-08-2013, 07:59
helal olsun tuğrul başkanımıza *Cupra_R*
en önde yeri kapmış
birde sct bayrağı harika olmuş
orada bulunan tüm seat çılar sct yi tanımıştır başkan sayesinde
Allah razı olsun

http://m1308.hizliresim.com/1d/u/rxc61.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Vekz
26-08-2013, 08:41
birde plaket almıs baskanımız ne ıle alakalı acaba cok merak edıyorum suan bılgısı olan varmı acaba ?
giderken soylemıstım bızı en ıyı sekılde temsıl edıcegını ve oylede olmus tebrıkler baskanım tum sct aılesı olarak sana bınlerce kez tesekkurlerr :)

Bizage
26-08-2013, 08:47
benim vize almam lazim ya boyle olmaz bu :)

AvHalit
26-08-2013, 08:52
birde plaket almıs baskanımız ne ıle alakalı acaba cok merak edıyorum suan bılgısı olan varmı acaba ?
giderken soylemıstım bızı en ıyı sekılde temsıl edıcegını ve oylede olmus tebrıkler baskanım tum sct aılesı olarak sana bınlerce kez tesekkurlerr :)

Tam olarak plaket de değil aslında. Katılan araçların künyesi gibi birşey. Üzerinde 5th Seat European Meeting ve aracın bilgileri yazıyor. Markası ve kasa tipi.

gazanfer_ro
26-08-2013, 08:59
http://s18.postimg.org/5dd92o3nd/phoca_thumb_l_Time1533_20130825_3695.jpg
cpr pistte

gazanfer_ro
26-08-2013, 09:02
cpr pistte

AvHalit
26-08-2013, 09:08
cpr pistte

İşte budur ya...

Başkan seneye beraberiz...

Şafak!
26-08-2013, 09:10
Yürrüü be.. En önde sct afişiyle çok kıyak olmuş. Çok fena gurur verici bi olay. Helal olsun. Cpr mizede maşallah... :)

Serhat16
26-08-2013, 09:27
çok iyi ya kısmet olursa birgün bizde gideriz inşallah.

Bizage
26-08-2013, 09:30
İşte budur ya...

Başkan seneye beraberiz...

oooo peki biz gelmeyelim tamam o zaman...

*Administrator*
26-08-2013, 09:42
Herkese çok teşekkür ederim dostlarım, evet buralar artık Türkiye'yi SCT yi ve bizleri yakından tanııyor ve çok seviyorlar, ne mutluki Rabbim nasip etti bu dileğimde gerçekleşti hepiniz adına burda olmak ve elimden geldiğince temsil edebilmek gerçekten benim içinde onur verici... En önde dildim aslında 3. 4. sıraya geçiydum organizasyon yöneticileri sağolsunlar gelip yanıma en öne almamı istediler :) aldığım plaket ise organizasyona katılan en uzak yerden gelen araçlar için hazırlanan bir plaket, verilen ödüller içinde 3 büyük kupa(tek kişi aldı) sonraki büyük ödül bizim aldığımız ve diğerleri avuç içi kadar granit üzerine yazı olan ödüller... ben sahneye çıkarken yönetici eşlik etti ve geri gelirkende çok gurur duydum, ayrılırken herkes korna çaldı videodaki gibi el sallayıp uğurladırlar ve bu yazdıklarımı kimseye yapmadılar hiçbir ülkeye... herkes çok yardım sever gerçekten belki çok yol yaptığım için bilinmez ama çok iyiler... Dün bu ayrılıktan sonra tavsiye üzerine Koblenz semtinde katlı otoparkta büyük bir tuning buluşmasına da katıldım öğlen gibi ordaydım akşama kadar eddy tuning firmasının standında aracımız sergilendi ve çok ilgi gördü akrabalarım bile inanamadı sanırım Türk plaka oluşu çok ilgi çekti :) ve organizasyonu düzenleyen kişi bu ilgi dahilinde onur ödülü verdi birlikte fotoğraf vs çekildik paylaşacağım :) pistte de dün çıktım bir ısınma turu atmak istedim hava yağışlı idi, kuzenimin eşi ve arkada erkek kardeşi arabanın bagajı full dolu halde çıktım :) Nurburgring pisti gerçekten çok eğlenceli ancak ilk çıkan birisi için çok tehlikeli iki üç yerde kendinizden geçebilirsiniz diyebilirim :) çarşamba tekrar çıkacağım inş bu sefer tur sayım fazla olacak ve arabayı boşaltacağım saniyeyi merak ediyorum :) Çok fazla nete giremiyorum bi köşede wireless buldum öyle yazıyorum gopro ve fotoğraf makinalarımla çektiğim video ve fotoğrafları sanırım geldiğimde koyabileceğim... hakkınızı helal edin dostlar hepinize selamlar...

verilen tüm ödüller ve kupaların önünde yatık duran ve cam Dünya olarak görünen bizim aldfığımız ödül :)

http://imageshack.us/a/img28/6467/hytu.jpg

ikinci katıldığım tuning organizasyonu sol elimde aldığım minik bir hatıra ödülümüz :)

http://t1308.hizliresim.com/1d/u/rxcr7.jpg

en solaki organziasyonu düzenleyen en sağdaki yardımcısı, sağımdaki eddy tuning firmasının sahibi

ismail
26-08-2013, 09:49
Herkese çok teşekkür ederim dostlarım, evet buralar artık Türkiye'yi SCT yi ve bizleri yakından tanııyor ve çok seviyorlar, ne mutluki Rabbim nasip etti bu dileğimde gerçekleşti hepiniz adına burda olmak ve elimden geldiğince temsil edebilmek gerçekten benim içinde onur verici... En önde dildim aslında 3. 4. sıraya geçiydum organizasyon yöneticileri sağolsunlar gelip yanıma en öne almamı istediler :) aldığım plaket ise organizasyona katılan en uzak yerden gelen araçlar için hazırlanan bir plaket, verilen ödüller içinde 3 büyük kupa(tek kişi aldı) sonraki büyük ödül bizim aldığımız ve diğerleri avuç içi kadar granit üzerine yazı olan ödüller... ben sahneye çıkarken yönetici eşlik etti ve geri gelirkende çok gurur duydum, ayrılırken herkes korna çaldı videodaki gibi el sallayıp uğurladırlar ve bu yazdıklarımı kimseye yapmadılar hiçbir ülkeye... herkes çok yardım sever gerçekten belki çok yol yaptığım için bilinmez ama çok iyiler... Dün bu ayrılıktan sonra tavsiye üzerine Koblenz semtinde katlı otoparkta büyük bir tuning buluşmasına da katıldım öğlen gibi ordaydım akşama kadar eddy tuning firmasının standında aracımız sergilendi ve çok ilgi gördü akrabalarım bile inanamadı sanırım Türk plaka oluşu çok ilgi çekti :) ve organizasyonu düzenleyen kişi bu ilgi dahilinde onur ödülü verdi birlikte fotoğraf vs çekildik paylaşacağım :) pistte de dün çıktım bir ısınma turu atmak istedim hava yağışlı idi, kuzenimin eşi ve arkada erkek kardeşi arabanın bagajı full dolu halde çıktım :) Nurburgring pisti gerçekten çok eğlenceli ancak ilk çıkan birisi için çok tehlikeli iki üç yerde kendinizden geçebilirsiniz diyebilirim :) çarşamba tekrar çıkacağım inş bu sefer tur sayım fazla olacak ve arabayı boşaltacağım saniyeyi merak ediyorum :) Çok fazla nete giremiyorum bi köşede wireless buldum öyle yazıyorum gopro ve fotoğraf makinalarımla çektiğim video ve fotoğrafları sanırım geldiğimde koyabileceğim... hakkınızı helal edin dostlar hepinize selamlar...

başkanım sen bizi ve ülkemizi oralarda temsil ettin ya sana herşey helal olsun
sana çok minnettarız
Allah senden razı olsun
Mevlam seni daima muaffak etsin, güle güle inşallah kazasız belasız dönmeyi nasip etsin

Leonturco
26-08-2013, 10:00

Helal olsun be... Walla facebook üzerinde bombardıman yaptım. :) Her fotoda ayrı gurur duydum. SCT'nin farkını sadece yurtdışında değil, Türkiye'de de birilerine gösterdiğin için sana çok teşekkür ederim. Dört gözle bekliyoruz.

DagustuN
26-08-2013, 10:01
İşte budur.. Gurur duyulacak bir olay, süper bir organizasyon ve harika bir başkanla beraber, artık SCT dünyaya açılmış oldu.

Tebrikler başkan.. Allah dönüş yolunda kazadan beladan korusun inşallah, çok göz koyan olmuştur kesin; Allah nazarlardan saklasın..

ibr@him
26-08-2013, 10:03
Dönüşünü bekliyorum Tuğrul :)

AvHalit
26-08-2013, 10:04
oooo peki biz gelmeyelim tamam o zaman...

Sen gelme lan ayı! demek geldi içimden ama müvekkillerimle bu şekilde konuşmama prensibim var. Gelebilirsin tabi ki kardeşim :)

Bizage
26-08-2013, 10:10
Sen gelme lan ayı! demek geldi içimden ama müvekkillerimle bu şekilde konuşmama prensibim var. Gelebilirsin tabi ki kardeşim :)

lan ben harranliyam :)

AvHalit
26-08-2013, 10:12
lan ben harranliyam :)

Harran'ın aşağı Sochi mahallesindensin he mi gardaş?

Daywalker
26-08-2013, 10:21
Yok arkadaş... Tuğrul a eşlik edemediğim için o kadar pişmanım ki. Ama maalesef hayat şartları ve iş koşullarından dolayı eşlik edemedim... ama böyle bir organizasyon için önceden planını programını ypacaksın.

helal olsun tekrar kardeşime....

Leon57
26-08-2013, 10:21
Helal olsun Başkan...

Leonturco
26-08-2013, 10:27
Daywalker aslında büyük seat buluşması yapıp bizim de onları çağırmamız lazım. Benim iş durumum el verseydi çadırın birinde ben kalacaktım. :)

Bizage
26-08-2013, 10:37
Harran'ın aşağı Sochi mahallesindensin he mi gardaş?

o kiliseden saga gir bakkal ivan'i sor onun yanindaki evdeyiz biz...:)

murtiside
26-08-2013, 10:50
helal olsun valla abi süper bir olay göğsümüzü kabartıyorsun :)

pistteki fotoda nasıl parlıyor cpr yaaa çıkmadan önce cila mı attın :D :D

buarada yurda dönüş ne zaman abi ?
ben perşembe sabah istanbulda olucam jantları kimden alıcam diye bir soru geldi de aklıma :D

Leonturco
26-08-2013, 10:53
*Cupra_R* Tuğrul MK3 leon hiç yok muydu?

*Administrator*
26-08-2013, 10:55
helal olsun valla abi süper bir olay göğsümüzü kabartıyorsun :)

pistteki fotoda nasıl parlıyor cpr yaaa çıkmadan önce cila mı attın :D :D

buarada yurda dönüş ne zaman abi ?
ben perşembe sabah istanbulda olucam jantları kimden alıcam diye bir soru geldi de aklıma :D

jantları alabilirsin kardeşim işyerinden sana adresi atarım geldiğinde mesaj at ama internetim yok unutma :) sms at, dönüş haftasonu yada hafataya inş, cilayı geçen cuma öğlena ttım oda çok üstün körü atmıştım :)

*Administrator*
26-08-2013, 10:55
*Cupra_R* Tuğrul MK3 leon hiç yok muydu?

vardı ama çok fazla deildi en fazla mk1 dikkatimi çekti mk2 den fazla bile diyebilirim :)

exclusive
26-08-2013, 10:56
kapak olsun bazılarına bu hareket..

murtiside
26-08-2013, 11:00
jantları alabilirsin kardeşim işyerinden sana adresi atarım geldiğinde mesaj at ama internetim yok unutma :) sms at, dönüş haftasonu yada hafataya inş, cilayı geçen cuma öğlena ttım oda çok üstün körü atmıştım :)

tamamdır abi :)

AvHalit
26-08-2013, 11:52
vardı ama çok fazla deildi en fazla mk1 dikkatimi çekti mk2 den fazla bile diyebilirim :)

Hacı bu arada özledik ha haberin olsun :)

Serkan JR
26-08-2013, 12:01
İnsanın tüğleri diken diken oluyor ya, tebrik ederim başkan.. :) Hakkaten insan gururlanıyor. Tekrar tekrar tebrik ederim. :cheers: :clap:

Emre
26-08-2013, 12:17
helal olsun öncü başkan gurur verici olmuş tebrik ederim.

habildinar
26-08-2013, 12:18
Gerçekten hem ülkem hemde forum adına o kadar gurur duydum ki tüylerim diken diken oldu. Eline ayağına CPR 67' ne sağlık Başkan. Hep takipçiniz, Kazasız belasız sağ salim dönmen dileklerimle...

Bizage
26-08-2013, 12:22

sana olan yorumlar nasil sen onu soyle? gerek arabaya olsun gerek o kadar yolu gitmen olsun ne dusunuyodu insanlar?

AvHalit
26-08-2013, 12:27
sana olan yorumlar nasil sen onu soyle? gerek arabaya olsun gerek o kadar yolu gitmen olsun ne dusunuyodu insanlar?

O belli zaten kardeşim tek kelime; RAHATSIZ :)

*Administrator*
26-08-2013, 12:28

Şöyle kısaca ifade edebilirim ki 10 tane kupa alan bir araç olmuş olsaydı bile yüzlerce araç arasında tek konuşulmaya devam eden araç cpr 67 çünkü farlar, frenler, ön plaka sistemi ve motor görüntüsü hem bay bayan herkesin ilgi odagı idi herkes sordu durdu sürekli başında kalabalık vardı aracın yorumlar ise mükemmel bir araç ve mükemmel bir başarı bu kadar yol gelmek ve herkes bana positive crazy diyip durdular :) tek şoför onca yolu 2 günde gelmiş olmam çok şaşırttı herkesi ve çok büyük cesaret buldular :)

*Administrator*
26-08-2013, 12:29
O belli zaten kardeşim tek kelime; RAHATSIZ :)

bende sizi özledim kardeşim :)

AvHalit
26-08-2013, 12:30
Şöyle kısaca ifade edebilirim ki 10 tane kupa alan bir araç olmuş olsaydı bile yüzlerce araç arasında tek konuşulmaya devam eden araç cpr 67 çünkü farlar, frenler, ön plaka sistemi ve motor görüntüsü hem bay bayan herkesin ilgi odagı idi herkes sordu durdu sürekli başında kalabalık vardı aracın yorumlar ise mükemmel bir araç ve mükemmel bir başarı bu kadar yol gelmek ve herkes bana positive crazy diyip durdular :) tek şoför onca yolu 2 günde gelmiş olmam çok şaşırttı herkesi ve çok büyük cesaret buldular :)

Ben boşuna mı diyorum işte rahatsız :)

Bizage
26-08-2013, 12:33

guzel bol bol fotograflari yayinlanir o zaman desene disardaki sitelerde, virajdaki fotograf cok guzel olmus mesela, sana benzer modifiye yapanlar var miydi arabayi suluboya resmine cevirenler disinda, bu sekilde orjinal parcalar ile yapilmis koltuk,fren aydinlatma vs var miydi? yoksa bos arabalar hep boyanmis mi? air olan araba var miydi mesela cok fazla? yurtdisindaki modifiyeler biraz fast and furious tarzi gibigeldi bana resimlerden gordugum kadariyla..

*Administrator*
26-08-2013, 12:36
guzel bol bol fotograflari yayinlanir o zaman desene disardaki sitelerde, virajdaki fotograf cok guzel olmus mesela, sana benzer modifiye yapanlar var miydi arabayi suluboya resmine cevirenler disinda, bu sekilde orjinal parcalar ile yapilmis koltuk,fren aydinlatma vs var miydi? yoksa bos arabalar hep boyanmis mi? air olan araba var miydi mesela cok fazla? yurtdisindaki modifiyeler biraz fast and furious tarzi gibigeldi bana resimlerden gordugum kadariyla..

aynen hepsi boyalı, orjinal parçalar ile donatılmış araba yoktu malesef, herşey hazır parçalar aftermarket ürünler vs air olan 4 araba falandık sanırım onlarında 2 si sulu boyalı idi :)

Bizage
26-08-2013, 12:41
aynen hepsi boyalı, orjinal parçalar ile donatılmış araba yoktu malesef, herşey hazır parçalar aftermarket ürünler vs air olan 4 araba falandık sanırım onlarında 2 si sulu boyalı idi :)

ya ne diyim adamlarda sinirsiz denecek imkan var ama demek ki zevk meselesi veya aaraba cok ucuz oralarda ama insanlarin gucu arabaya para yatiracak kadar yok belki de..bir suru mk1 var ne guzel yaw :)

*Administrator*
26-08-2013, 12:51
ya ne diyim adamlarda sinirsiz denecek imkan var ama demek ki zevk meselesi veya aaraba cok ucuz oralarda ama insanlarin gucu arabaya para yatiracak kadar yok belki de..bir suru mk1 var ne guzel yaw :)

para sıkıntıları yok bir çoğunda ikinci üçüncü araba var ama akıl sorun :) yani akıl edemiyorlar bir çok şeyi adamlara farları anlatıyorum haaa diyolar sonunda :D

Leonturco
26-08-2013, 12:59

Adamlar araç alınca uzun süre biniyorlar. En büyük sebeplerden biri budur. Fransa'da takip ettiğim bir grup var. 2004 yılından beri buluşma yapıyorlar. Araçların %80'i MK1 kasa idi.

Bizage
26-08-2013, 13:01
para sıkıntıları yok bir çoğunda ikinci üçüncü araba var ama akıl sorun :) yani akıl edemiyorlar bir çok şeyi adamlara farları anlatıyorum haaa diyolar sonunda :D

vay arkadas ya, ya biz yanlis yerdeyiz ya o malzemeler yanlis yerde :)

ismail
26-08-2013, 13:09
orijinal araç veya orijinal ile donatılmış araç her zaman iyidir ve ilgi görür
malesef bizim türkiye de bazı kişiler değişim yapıyoruz diye aracın bütün orijinalliğini kaybettiriyorlar
ondan sonra kendine göre aracı çok güzel özenle yapılmış çok değerli ama başkaları için aracın hiçbir özelliği yok
kendine göre yapmış çünkü
oysaki orijinal olsa çok daha dikkat ve ilgi çekeceği kesindir bence

H-Alp
26-08-2013, 13:09
Helal olsun abi sanada cpr de göğsümüzü kabarttın valla Türklerin neler yapabileceklerini en iyi şekilde gösterdin gurur duydum :)

Hayırlısıyla sağ salim dönersin inş.abi hayırlı yolculuklar.

ismail
26-08-2013, 13:13
işte bu gururun asıl kaynağı
orijinaline uygun dönüşüm yapmaktır
diğer arkadaşlara büyük bir örnektir bu proje
inşallah diğer arkadaşlar da dönüşüm yaparken bu konuları akıllarında tutarlar

HalilKoyuncu
26-08-2013, 13:14
Abi gerçekten süğer oldu internet sitelerinden yorumları okuyorumda hiç fena değil özellikle :)

FRK_6190
26-08-2013, 13:35
Yakışır abimize sct yide en iyi şekilde temsil etmiş tbrkler abi hayırlısıyla dönmen dilegiyle

firozat
26-08-2013, 13:36
Çok gurur verici, duygulanarak okudum konudu :D
Dışardan bile bakıldığında CPR hepsinden farklı, orjinal duruyor. Maşallah başarıların devamı gelir inşallah Tuğrul abi.
Pistteki fotoğrafta şahane :D

.::ultrAslan::.
26-08-2013, 13:38
Tuğrul gurur duydum seninle..
Kazasız belasız gelde fotoları ve videoları görelim artık:)

CAR LEON
26-08-2013, 14:00
Türkiye'nin gururu, daha nice büyük organizasyonlar da görürüz inşallah..

Furkan
26-08-2013, 14:06
Tam olarak plaket de değil aslında. Katılan araçların künyesi gibi birşey. Üzerinde 5th Seat European Meeting ve aracın bilgileri yazıyor. Markası ve kasa tipi.

tuğrul abiyle konuştum, buluşmaya en çok km yol yaparak gelen katılımcı ödülünü ve bir de onur ödülü plaketi almış :D

Bizage
26-08-2013, 15:17
tuğrul abiyle konuştum, buluşmaya en çok km yol yaparak gelen katılımcı ödülünü ve bir de onur ödülü plaketi almış :D

5000 km yapiyo asagi yukari. arabanin km artti diye zaten carpintisi tutmustur onun

CeyhuN
26-08-2013, 15:42
kardeşim seninle gurur duymamak elde değil; hem kendim hem SCT ailemiz hemde Türkiye adına. Beraber oturup konuşurken oraya gittiğinde yapmak istediğin şeyleri yaptığını görmek inan bana beni çok fazla mutlu etti. Allah ağzının tadını kaçırmasın ve kazasız belasız sıkıntısız geri gelmen dileğiyle. dikkat et kendine gurbet ellerde :)

Emre
26-08-2013, 15:58
5000 km yapiyo asagi yukari. arabanin km artti diye zaten carpintisi tutmustur onun

bende ençok buna şaşırmıştım nasıl olduda uzun yol yaptı yağmurda çamurda dışarı çıkarmayan adam diye, belki tıra koyup gider demiştim :)

*Administrator*
26-08-2013, 16:33

gidiş geliş 5800 km toplam, Türkiyede boş boş yapacağım km düşününce buraya yapacağım 10 bin km bile hakediyo araç için varsın artsın km si neden arttığını belli :)

Vekz
26-08-2013, 16:41
gidiş geliş 5800 km toplam, Türkiyede boş boş yapacağım km düşününce buraya yapacağım 10 bin km bile hakediyo araç için varsın artsın km si neden arttığını belli :)

:) zaten baskanım aracı bu yolları yapmak ıcın cıkarmıyordu turkıyede :) heheheh

alkan-i
26-08-2013, 17:13
Bu görüntüler karşısında gurur duymamak mümkün değil. Tebrikler. Avrupa haksız vize uygulamalarına devam etse de Ülkemizdeki potansiyeli göremese de Tuğrul gibileri çıkar gösterirler. Göğsümüz kabardı. Orijinal daima değerlidir. Altını çamura da atsan yine altındır yine değerlidir. Çabalarının karşılığını almak güzel bir duygu tekrar tekrar tebrikler.

doguayaz
26-08-2013, 17:13
her açıdan çok gurur verici bir olay. tebrik ederim zoru başardın.

AvHalit
26-08-2013, 17:16

Len inanmayın şuna kesin kabloyu falan çıkarmıştır o yaptırmaz o kmyi :)

TOZ
26-08-2013, 17:24
Gerçekten gurur duyulası bi durum. Helal olsun abi. Bundan sonraki hedef Wörthersee heralde? :)

OguZ
26-08-2013, 17:30
İnsanın tüyleri diken diken oluyor başkan... Helal olsun demekten başka birşey gelmiyor insanın elinden bnce CPR hakkettiği değeri görmüş gelemediğim için okadar üzülüyorum ama nafile birdahakine artı

no_respect
26-08-2013, 17:47
Tuğrul abi sana helal olsun ne yazsak az seni ve sct yi oralarda görebilmek gurur verici inşallah sağ sağlim dönersin ALLAH'IN izni ile.

jhan71
26-08-2013, 17:55
Başkan o kadar yolu gittiğine değmiş, helal olsun

*Administrator*
26-08-2013, 18:21
Gerçekten gurur duyulası bi durum. Helal olsun abi. Bundan sonraki hedef Wörthersee heralde? :)

aynen kardeşim daha gitmeden onun hazırlık planlarını yapmaya başlamıştım zaten :)

TOZ
26-08-2013, 18:23
aynen kardeşim daha gitmeden onun hazırlık planlarını yapmaya başlamıştım zaten :)

Abi yanına yancı olarak kabul edersen ben varım. Piknik sandalyemi de kapar gelirim :)

*Administrator*
26-08-2013, 18:34
Abi yanına yancı olarak kabul edersen ben varım. Piknik sandalyemi de kapar gelirim :)

kabul etmek ne demek yeterki isteyin kardeşim araba aldığı sürece herkes gelebilir :)

individual
26-08-2013, 18:50
Pist videolarını bekliyoruz tuğrul abi...

*Administrator*
26-08-2013, 18:51
başka sitelerdede fotoğraflar eklenmeye başladı :)

VAU-MAX.de - Bild - Die Bilder 5. European Seat Meeting - Volles Gelände: Über 500 Seat-Fahrer aus ganz Europa auf dem Mendiger Flugplatz - 67 (http://www.vau-max.de/picture/picture=118791)

http://www.vau-max.de/picture/picture=118792

http://www.vau-max.de/picture/picture=118849

http://www.vau-max.de/picture/picture=118885

Sinan
26-08-2013, 19:44
SCT yine bir ilke imza atti, yine Tuğrul baskan yapti :) gaz pedalina kurban :)

EMRE ERASLAN
26-08-2013, 20:30
tugrul abi ne desek az, sana helal olsun bu kadar zahmete bu kadar yola kjatlandın Allah razı olsun oralarda bizleri temsil ettin hem cok gururlandım hemde cok sevındım iyiki varsın iyiki SCT desin helal sanaaaaa BÜYÜK BAŞKAN.....

ibr@him
26-08-2013, 21:29
Resimlere bakıyorumda,gerçekten ilginç görünümlü araçlar var.Çoğu araç zevksizce modifiye edilmiş,seçimler bana çok yanlış geldi.Bu arada CuPRa_R Tuğrul senden başka kaputunun altına güvenen yoktu sanırım,kaputu açan göremedim pek.Radyatör su kabını yenilemende harika olmuş temiz bir görüntü katmış kardeşim :))

*Administrator*
26-08-2013, 21:41
pistten başka kareler :)

http://imageshack.us/a/img17/3295/p4py.jpg

http://imageshack.us/a/img708/5193/mh3r.jpg

*Administrator*
26-08-2013, 21:42
Resimlere bakıyorumda,gerçekten ilginç görünümlü araçlar var.Çoğu araç zevksizce modifiye edilmiş,seçimler bana çok yanlış geldi.Bu arada CuPRa_R Tuğrul senden başka kaputunun altına güvenen yoktu sanırım,kaputu açan göremedim pek.Radyatör su kabını yenilemende harika olmuş temiz bir görüntü katmış kardeşim :))

aynen kardeşim kaputun altı çoğunda ya deri kaplama vs saçma sapan şeyler yada kapaklar airbrush idi

YALÇIN
26-08-2013, 21:51
Tuğrul bey ortada gurur verici bir tablo var tebrik ederim.

Bolle5858
26-08-2013, 21:56
Bende çok gurur duydum ya on numara olmuş:) senin makina deli duruyor.Allah nazardan saklasın...:)

gazanfer_ro
26-08-2013, 21:58
aynen kardeşim kaputun altı çoğunda ya deri kaplama vs saçma sapan şeyler yada kapaklar airbrush idi

başkanım tebrikler, cpr ye sct ahalisi hayrandı şimdi birde Europe hayran oldu gunlerce seni takip ettik acaba bi resmin yayinlanirmi bi siteden diye ama tüm ilgi sana olunca bol bol gördük zaten seninle gururlandik , bence Kupaları o boyalı araba haketmedi gibi geldi bana sanki yine sahada değil masa başında kaybettik :))) ama olsun cpr bizim birincimiz ...sag salim donmen dileklerimle

*Administrator*
26-08-2013, 22:01
başkanım tebrikler, cpr ye sct ahalisi hayrandı şimdi birde Europe hayran oldu gunlerce seni takip ettik acaba bi resmin yayinlanirmi bi siteden diye ama tüm ilgi sana olunca bol bol gördük zaten seninle gururlandik , bence Kupaları o boyalı araba haketmedi gibi geldi bana sanki yine sahada değil masa başında kaybettik :))) ama olsun cpr bizim birincimiz ...sag salim donmen dileklerimle

eyw sağol kardeşim yardımların ve düşüncelerinden dolayı :) birinci olmak deil unutulmamak önemli olan akılda kalmak ve iyi olumlu bahsedilmek her zaman ilk tercihimiz olsun boşver :)

gazanfer_ro
26-08-2013, 22:08
[QUOTE=*Cupra_R*;881441]eyw sağol kardeşim yardımların ve düşüncelerinden dolayı :) birinci olmak deil unutulmamak önemli olan akılda kalmak ve iyi olumlu bahsedilmek her zaman ilk tercihimiz olsun
çok haklısın başkanım

*Administrator*
26-08-2013, 22:25
bu akşamdan :) geçici olarak yol kenarında normalde kapalı garajda burdada :)

http://imageshack.us/a/img194/2154/dazo.jpg

http://imageshack.us/a/img835/3910/azhp.jpg

ismail
26-08-2013, 23:12
vay kardeşim ne denir bilmiyorum
sen bir numarasın
emeğine yüreğine sağlık
sen bizleri onurlandırdın gururlandırdın
Allah ta senin onurlandırsın gururlandırsın inşallah

http://files.vau-max.de/gallery_pictures/2013/08/73-bilder-pictures-2013-seat-meeting-mendig-airbase-2013-tuning-event-o.jpg

http://files.vau-max.de/gallery_pictures/2013/08/168-bilder-pictures-2013-seat-meeting-mendig-airbase-2013-tuning-event-o.jpg

http://files.vau-max.de/gallery_pictures/2013/08/223-bilder-pictures-2013-seat-meeting-mendig-airbase-2013-tuning-event-o.jpg

http://files.vau-max.de/gallery_pictures/2013/08/74-bilder-pictures-2013-seat-meeting-mendig-airbase-2013-tuning-event-o.jpg

LiOnS16
26-08-2013, 23:15
tuğrul abim seni ayakta alkışlıyorum büyüksün abi. seninle gurur duyuyoruz..

korfezli
26-08-2013, 23:36
Tuğrul Başkan seninle gurur duyuyoruz.
Büyük bir keyifle izlemeye devam ediyoruz.
Cupra hakettiği yere yavaş yavaş geliyor. Bizleri dışarıda onurlandırdın, başarıların daim, yolun hep açık olsun.

DESTROYER
27-08-2013, 01:35
Abicim ben daha sen gitmeden her bu konu açıldığında dedim. Türkiye değil Dünyada 1 tane bizim CPR miz :) Senin bu mutluluğun hiç birşeye değişilmez. Allah seni hep böyle mutlu etsin daha fazlasını hakediyorsun.

Sen gitmeden bu kadar ilgi odağı olacağın belliydi zaten hakkettiğin yerdesin emeklerine değdi. Allah sağ salim tekrar Türkiyeye dönmeni nasip etsin. Allaha emanet ol abim. Seni seviyoruz...

LEWİS_16
27-08-2013, 09:36
emeklerimn için çok teşekürler abi keşke hep birlikte araçlarımız ile orda olabilsek yada türkiyede bir seat metting düznelnse ...:)))

digiersoy
27-08-2013, 09:45
Tebrikler üstadım

gazanfer_ro
27-08-2013, 10:34
https://fbcdn-photos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/1001262_678693812159803_2008468499_n.jpg

gazanfer_ro
27-08-2013, 10:39
https://fbcdn-photos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/s720x720/182301_678693845493133_1008445748_n.jpg

gazanfer_ro
27-08-2013, 10:45
fotoğrafı çekende şaşırmıştır:)
https://fbcdn-photos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/559784_678693865493131_402876589_n.jpg

gazanfer_ro
27-08-2013, 10:48
Swarovski
https://fbcdn-photos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/1236098_678693898826461_1143046248_n.jpg

ismail
27-08-2013, 11:25
fotoğrafı çekende şaşırmıştır:)
https://fbcdn-photos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/559784_678693865493131_402876589_n.jpg

kardeşim *Cupra_R* şu bijonlara birer kapak ayarlayalım ne dersin
daha şık durur
kilitli bijon için kapak 8D0601173D

http://www.rav-fahrzeugteile.de/ebay-Bilder/LaH/Pictures/201303/14.12.2012__321_.jpg

kilitsiz bijon için kapak 321601173A

http://img.auctiva.com/imgdata/1/3/1/4/5/3/2/webimg/556800538_o.jpg

bu da kapak çıkarma maşası

http://www.worldimpex.com/assets/partimages/042061.jpg

http://img686.imageshack.us/img686/8277/imag0107m.jpg

http://homepage.eircom.net/~monza1999/alloys/2.jpg

d_darko
27-08-2013, 14:12
Valla diyecek birşey bulamıyorum. Tuğral Başkan, sen muhteşem bir adamsın :) Helal olsun valla. Gururlandım gerçeken. İnanması bile güç ya, sen kalk taa buralardan Seat-Meeting'ine git, tüm ilgiyi ödülleri topla, diyecek birşey bulamıyorum gerçekten. Seni ayakta alkışlıyorum :clap:

Sinan
27-08-2013, 15:02
Simdi ciddi ciddi Nurburgring`te miydi bu arac :)

*Administrator*
28-08-2013, 01:11
Ja :) Inş bu hafta içi tekrar çıkıcak :)

ecz_yilmaz
28-08-2013, 08:30
başkan büyüksüüüün :)

*Administrator*
28-08-2013, 09:24
başkan büyüksüüüün :)

biz büyüğüz ben değil kardeşim :)

*Administrator*
28-08-2013, 13:41
paylaşılan başka fotoğraflar denk geldikçe paylaşıyorum:

https://www.dropbox.com/sh/pxt35vrzg0nss81/VRgnsErOTL#lh:null-DSC_2804.JPG

https://www.dropbox.com/sh/pxt35vrzg0nss81/VRgnsErOTL#lh:null-DSC_2805.JPG

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=650757074934401&set=a.580195235323919.1073741827.568713959805380&type=1&theater

göktürk akay
28-08-2013, 14:21
arabaların çoğu güzel de bizimki başka güzel harbiden:) fenaaaa mı deseydim:)

*Administrator*
30-08-2013, 12:18
ve yola çıkıyorum dostlar pazar akşamı İstanbul' dayım Allah nasip ederse hakkınzı helal edin..

http://imageshack.us/a/img21/6905/ch5v.jpg

Leonturco
30-08-2013, 12:22
ve yola çıkıyorum dostlar pazar akşamı İstanbul' dayım Allah nasip ederse hakkınzı helal edin..

Helal olsun. Dikkatli gel... Hız yapma evladım :P

Bizage
30-08-2013, 12:22

herseyi guzelce not et ilerde lazim olcak gene, ulke gecisleri yollar dikkat edilmesi gereken seyler falan

hayirli yolculuklar olsun

atay78
30-08-2013, 12:39

abı kazasız belasız sımdıden yolunda farında acık olsun :D

.::ultrAslan::.
30-08-2013, 12:41

Allah yolunu açık etsin, dikkatli gel..

habildinar
30-08-2013, 13:13
Yolun açık olsun Başkan...

mehmetunal
30-08-2013, 13:24
başka sitelerdede fotoğraflar eklenmeye başladı :)

VAU-MAX.de - Bild - Die Bilder 5. European Seat Meeting - Volles Gelände: Über 500 Seat-Fahrer aus ganz Europa auf dem Mendiger Flugplatz - 67 (http://www.vau-max.de/picture/picture=118791)

VAU-MAX.de - Bild - Die Bilder 5. European Seat Meeting - Volles Gelände: Über 500 Seat-Fahrer aus ganz Europa auf dem Mendiger Flugplatz - 68 (http://www.vau-max.de/picture/picture=118792)

VAU-MAX.de - Bild - Die Bilder 5. European Seat Meeting - Volles Gelände: Über 500 Seat-Fahrer aus ganz Europa auf dem Mendiger Flugplatz - 125 (http://www.vau-max.de/picture/picture=118849)

VAU-MAX.de - Bild - Die Bilder 5. European Seat Meeting - Volles Gelände: Über 500 Seat-Fahrer aus ganz Europa auf dem Mendiger Flugplatz - 161 (http://www.vau-max.de/picture/picture=118885)
Başkanım maşallah. Emeklerine sağlık.

mehmetunal
30-08-2013, 13:26

Yolun açık olsun kazasız belasız.

DESTROYER
30-08-2013, 17:56
Hayırlı yolculuklar abi dikkat et kendine. Allaha emanet ol.

no_respect
30-08-2013, 19:52
Hayırlı yolculuklar kazasız belasız sağ sağlim gelirsin inşallah...

Sinan
30-08-2013, 21:53
Yolun acik olsun buyuk baskan :)

LoXoL
30-08-2013, 22:25
Başkan hayırlı yolculuk. Dikkat et yollarda. Üzme CPR'yi.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

*Administrator*
01-09-2013, 10:27
Iyi dileklerimizi ve dualarinizla dün gece itibarı ile sağsaglim evimdeyim şükür hepinizden Allah razı olsun dostlarım, bir başlık altına aklıma gelen detaylarıyla bu macerayı paylaşmak istiyorum en kısa zamanda :)

habildinar
01-09-2013, 10:35
Iyi dileklerimizi ve dualarinizla dün gece itibarı ile sağsaglim evimdeyim şükür hepinizden Allah razı olsun dostlarım, bir başlık altına aklıma gelen detaylarıyla bu macerayı paylaşmak istiyorum en kısa zamanda :)

Hoşgeldin. Bekliyoruz... :)

lutfukaya
01-09-2013, 10:37
merakla bekliyoruz :)

BadKoala
01-09-2013, 11:34

verilen tüm ödüller ve kupaların önünde yatık duran ve cam Dünya olarak görünen bizim aldfığımız ödül :)

http://imageshack.us/a/img28/6467/hytu.jpg

ikinci katıldığım tuning organizasyonu sol elimde aldığım minik bir hatıra ödülümüz :)

http://t1308.hizliresim.com/1d/u/rxcr7.jpg

en solaki organziasyonu düzenleyen en sağdaki yardımcısı, sağımdaki eddy tuning firmasının sahibi
Helal olsun, çok gurur verici. İnşallah beraber katılıp o gururu beraber yaşamak nasip olur. Teşekkürler başkan

seto54
01-09-2013, 11:39
Başgan süpersin sen canı gönülden tebrik ediyorum helal olsun valla..

Bizage
01-09-2013, 11:46
ya hersey cok iyi guzel, ilgi alaka falan o bicim ama sanki bi eksiklik var gibi he?

mangal yok mu la orda :)

*Administrator*
01-09-2013, 11:51
Mangal yok malesef biz akrabalarimla iki kez yaptık ama almanlar o konuda zayıf seneye mangali akıl gidelimde alissinlar :)

Bizage
01-09-2013, 11:53
Mangal yok malesef biz akrabalarimla iki kez yaptık ama almanlar o konuda zayıf seneye mangali akıl gidelimde alissinlar :)

aaynen oyle :) pistin ortasinda yakariz mangali :D mistik da semaveri halleder :)

*Administrator*
01-09-2013, 11:55
Mistik gelirse ben gelmem bizi bi daha almazlar olm saç baş yolar adamlar

Bizage
01-09-2013, 13:23
Mistik gelirse ben gelmem bizi bi daha almazlar olm saç baş yolar adamlar

ahahahaaa :)

cagdas
01-09-2013, 13:41
Başgan bizi Avrupa'ya götür :)

sweetcrazy
01-09-2013, 14:13
tebrikler tuğrul başkan gerçekten gurur verici bir organizasyona imza atmışsın ve kazasız belasız dönüş yaptın hoş geldin..

*Administrator*
01-09-2013, 15:03
Hosbulduk sayenizde oluyor bu güzellikler bizler olmasak sct olmaz iyiki varsınız iyiki bir bütünüz cikarsiz karşılıksız...

DESTROYER
01-09-2013, 15:31
Hoş geldin evine abicim.

*Administrator*
01-09-2013, 15:43
Hosbuldum kardeşim :)

d_darko
01-09-2013, 16:23
Hoşgeldin Başkan :)

*Administrator*
01-09-2013, 16:26
Hosbuldum kardeşim :)

ismail
01-09-2013, 18:11
hoş geldin başkanım
Allah nicelerini nasip etsin
bu kadar yol yapıp bizi oralarda temsil ettin ya
Allah senden razı ve memnun olsun
işin gücün her daim rast gitsin

*Administrator*
01-09-2013, 20:22
Allah razı olsun cumlemizin Inş :)

exclusive
01-09-2013, 22:30
ya hersey cok iyi guzel, ilgi alaka falan o bicim ama sanki bi eksiklik var gibi he?

mangal yok mu la orda :)

nargileyi unuttuk :wave:

Bizage
02-09-2013, 08:12
nargileyi unuttuk :wave:

dumansiz hava sahasi istiyoruz biz !!!

HalilKoyuncu
02-09-2013, 08:54
dumansiz hava sahasi istiyoruz biz !!!

Abi mangaldada duman var aynı şey :)

Hoşgeldin büyük başkan :)

Bizage
02-09-2013, 08:56
Abi mangaldada duman var aynı şey :)

Hoşgeldin büyük başkan :)

mangalin dumani karin doyurur, nargile dumani ciger oldurur..

HalilKoyuncu
02-09-2013, 09:06
mangalin dumani karin doyurur, nargile dumani ciger oldurur..

O Ayrı Konu Abi :)

ecz_yilmaz
02-09-2013, 09:35
adamın dibi ya.
kralsın büyük başkan,göğsümüzü kabarttın

eneSene
02-09-2013, 15:49
Helal olsun iyi cesaret valla. Türkiye'yi temsil etmek paha biçilemez.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

exclusive
02-09-2013, 18:30
mangal sizin zevkiniz nargile benim zevkim :harhar: