PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ibiza cupra2 VS yeni civic type-r

Şafak
10-12-2007, 02:02
......

koray sandal
10-12-2007, 03:11
paylaşım için teşekkürler
bu arada araban iyi gidiyor ;)

Şafak
10-12-2007, 03:56
Teşekkür ederim...

syam
10-12-2007, 09:06
Tesekkurler...

quoasimodo
11-12-2007, 08:47
Benden kısa bir video...

http://www.youtube.com/watch?v=mr5CvEZyh8U

İki araçta stock...
çekimin yapıldığı araç civic'di galiba değil mi?

Şafak
11-12-2007, 09:36
Evet Type-R dan çekim yapılmış.

gorkemsarigul
11-12-2007, 20:51
valla bence iyi bişe degil trafikte butür şeyleri yapmak
hatta burada bu tür özendirici görüntüleri yayınlamakda bana yanlış geliyor kusura bakma

*ACI*
11-12-2007, 20:57
hatta burada bu tür özendirici görüntüleri yayınlamakda bana yanlış geliyor kusura bakma
+1071

desperado_32
11-12-2007, 21:33

Bende görkem abime katılıyorum lütfen benimde kusuruma bakmayın aracın bu arada baya güçlü ben hondanın iç dizeyn ına bittim yaw :)

adnanguclu
11-12-2007, 21:48
sakat bişe ya.. paylaşım için teşekkürler

mersin_kaan
12-12-2007, 10:28
paylaşım için teşşekürler trafiğe kapalı alanlara milleett

Şafak
12-12-2007, 12:47
KUllanım alanı konusundaki yorumlarınıza bişey demek yanlış olur...

Type-R 200HP i-vtec motoru ile cupra dan 50HP daha kuvvetli devir bandından ve 6 iler şanzımanından ötürü rahatlıkla 250km/s hıza çıkabiliyor....Yakalyıp geçmesi gayet normal...Ama bizde ezdirmemeye uğraştık kendimizi :)

REDCUPRA
13-12-2007, 15:24
leon cupra r ile denemesini bide görmenizi isterdim kamera şakası gibi oluyoda bizzat test edildi :D full stock cupra &typ r air intake+komple headers egzos.. cupra boyboy s2000+headers komple egzos + air intake & cupra cupra önde daha sonra kafa kafaya..

Cıhat YAVAS
13-12-2007, 19:09
bir kere hiç bir şekilde seatı kötülemiyorum ama type-r da filtre kiti headers 70 lik ara borular olsun birde son susturucu yalnız marka ürünler olucak cupra hiç bir şekilde yetişemez heleki yeni kasa yanından bile geçemez kimse gücenip alınmasın ayrıca type-r ep3 kasa ise offf offf diyorum s2000 den bile kopuk giden bir alettir bilginize

patrıot
14-12-2007, 00:46
bir kere hiç bir şekilde seatı kötülemiyorum ama type-r da filtre kiti headers 70 lik ara borular olsun birde son susturucu yalnız marka ürünler olucak cupra hiç bir şekilde yetişemez heleki yeni kasa yanından bile geçemez kimse gücenip alınmasın ayrıca type-r ep3 kasa ise offf offf diyorum s2000 den bile kopuk giden bir alettir bilginize
bırıncısı standart bır type-r hıçbır sekılde bır CUPRA-R ı gecemez sen onları koymaya ugrasıncaya kadar bır turbo değişimi ile senın ıkı katından daha fazla güc artısı elde edebılır anlayacagın turbolu bır CUPRA-R ıle atmosferık motorlu bır type-r ı karıstırma cok buyuk hata edersın

howercraft
14-12-2007, 01:08
bırıncısı standart bır type-r hıçbır sekılde bır CUPRA-r gecemez sen onları koymaya ugrasıncaya kadar bır turbo değişimi ile senın ıkı katından daha fazla gıc artısı elde edebılır anlayacagın turbolu bır CUPRA-R ıle atmosferık motorlu bır type-r karıstırma cok buyuk hata edersın

bence başka bişey demeye gerek yok ne birisi atmosferik mi dedi:Crylol: :Crylol: :Crylol: :P :P :P

Şafak
14-12-2007, 01:10
Bende Cupra-R yok? Başka birinin videosu mu tartışılıyor?

İkiside iyi ve başarılı otomobiller. Kimin kimi geçeceğine kalvye başında yazı yazan değil yolda, pistte vs yol koşulunda sürücüler karar verir. Buda video ile çekilerek ya da iki aracın sürücüleri tarafından yorumlanarak ıspatlanır.

patrıot
14-12-2007, 01:44

İkiside iyi ve başarılı otomobiller. Kimin kimi geçeceğine kalvye başında yazı yazan değil yolda, pistte vs yol koşulunda sürücüler karar verir. Buda video ile çekilerek ya da iki aracın sürücüleri tarafından yorumlanarak ıspatlanır.
garajda CPR 67 var tartısılan bu tarz bır aracla type-r uyelerımızden cupra-r ve fr olan arkadaslar type-r ıle ılgılı bolumlerı yazarlar

patrıot
14-12-2007, 01:46

garajda CPR 67 var tartısılan bu aracla bir type-r uyelerımızden cupra-r ve fr olan arkadaslar type-r ıle ılgılı anılarını dıkız aynasında nasıl gorundugunu yazacaklardır.ben sana soyle soyleyebılırım her ıkısınede bındım ama CUPRA_R yerı ayrı dıyorum.

Şafak
14-12-2007, 01:52
ii bakalım, gerçi ben birşey demedim...ama sen açıklama gereği hissetmişsin :)

Cupra-R'ı vs olan arakadaşlar, Type-R ı olan diğer arkadaşalar ile sorunlarını, merak mevzularını çözerler. Aracı olmaya gerek yok bence.

koray sandal
14-12-2007, 05:59
ii bakalım, gerçi ben birşey demedim...ama sen açıklama gereği hissetmişsin :)

Cupra-R'ı vs olan arakadaşlar, Type-R ı olan diğer arkadaşalar ile sorunlarını, merak mevzularını çözerler. Aracı olmaya gerek yok bence.

merak etme kardeşim bu forumda kimse böyle şeyleri sorun etmez :)
gaz ne kadar diptesye azrail o kadar ensende demektir
bence en güzeli aracının zaten çok iyi gittiğini bilip, sana gaz verenlere uymamak ve onları sinir etmek :D:D
(peki ben bunu yapabiliyomuyum?? İnşallah bi gün yapıcam) :)

onural97
14-12-2007, 14:25
bu tip şeylere gerek yok diorum ben... bunları denemek için otobana çıkılmalı ve sakin bir yer aranmalı böyle kalabalık bir yolda başkalarına zarar verebilecek tehlikeli hareketler iyi degil burada konusunun açılmasıda iyi degil bence... kimse kusura bakmasın biz dogrudan yanayız herşeyin yeri var burada sokak yarışlarından görüntüler görmek üzücü:(

udqhu
18-12-2007, 18:56
kim çekmiş bunu yaa.. trafikte hemde.. cıx cıx =D

REDCUPRA
19-12-2007, 13:43

standart bir cupra veo saydığın parçaların hepsi üzerinde sonucu söyledim zaten yukarıda denendi ve görüldü :) .. heee s2000 içinde aynı şey..