PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : full life bilen var mı?uzatılmış garanti

aliserpil2005
10-12-2007, 20:06
arkadaşlar full life uygulamasını bilen var mı?tüm seat,audi,wv ve skoda araçlarında geçerli imiş.2 yıl uzatma için ne kadar ekstradan para ödeniyor?

Full Life ile aracınız yıllar boyu ilk günkü değerinde... Full Life, vdf’nin aracınız için sağladığı uzatılmış garanti sistemidir. Bu ürüne sahip olduktan sonra, aracınızın teminat dahilindeki onarımlarını yaptırabilir, otomobilinizi ve bütçenizi garanti altına alırsınız.
Bu güvenceden yıl veya kilometre bazında yararlanabilirsiniz. Full Life ile aracınızı alırken 2 yıllık fabrika garantisine ek olarak 2 yıl daha garantiye hak kazanırsınız. Böylece toplam garanti süreniz 4 yıla çıkmış olur. 150.000 km yi aşmamak şatıyla Full Life size 4 yıl boyunca güvence sağlamaya devam eder.
Full Life avantajlarla doludur...
Çünkü Full Life korumasındaki aracınızın 4 yıl ya da 150.000 km boyunca, garanti kapsamı içindeki arızalardan kaynaklanan, kontrol ve onarım işlemlerini Yetkili Servislerde yaptırırsınız. Aracınızın onarımı, yetkili uzmanlar tarafından ve orjinal parça güvencesiyle yapılır. Full Life garantinizi, dilerseniz vdf’ nin kredi ürünleri ile aynı kredi planında birleştirebilirsiniz. Ayrıca Full Life aracınızı satarken alıcıya devrolur, böylece aracınızın ikinci el değeri artmış olur.

gorkemsarigul
10-12-2007, 20:12
hiçbir bilgim yok fiyat hakkında ama garantis süresinin azlıgından bende şikayetçiyim daha önceki aracımdada extra garanti die bi olaya davet ettiler beni ama cogu şeyi kapsamıyor pekde kapsamlı bişe olmadıgı takirde gerekli degil bence
ama eger kapsamları iyiyse olması cok iyi 4 yıl 150bin km demek cok iyi bir rakam...

seydi
11-12-2007, 00:29
peki bu garanti kapsamından nasıl faydalanabiliriz

remzigenc
11-12-2007, 09:06
arkadaşlar ben yaptırdım 380 EUR fazladan veriliyor bilginiz olsun tabi getirisi çok iyi bence..

aliserpil2005
11-12-2007, 19:12
arkadaşlar ben yaptırdım 380 EUR fazladan veriliyor bilginiz olsun tabi getirisi çok iyi bence..

bilgi için sağol bu garanti krediyi vdf den alırsan mı geçerli oluyor yoksa fazla ücret ödediğin zaman fark etmiyor mu?

remzigenc
12-12-2007, 08:20
yok farkı ödedikten sonra fark etmiyor..

RENTEL
12-12-2007, 11:31
Bu Uygulama 2 Yasina Kadar Arraclarda Veya Sifir Araclarda Baslatildi.uzatilmis Garanti Diger Markalarda Oldugu Gibi Onu Kapsamaz Bunu Kapsamazla Degil Herseyi Kapsamasiyla Ome Cikiyor.sifir Araclarda 325 Avro.kullanilmislarda 375 Avro Kilometre Siniri Olmamasi V Cidden Kapamli Olmasi Guzel Bir Sey.