PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beyaz araç için hangi şampuan ?

leonfatih
09-11-2013, 19:52
herkese slm beyaz araç için en parlaklık veren oto şampuanı hangisi daha önce kullandığım ürünlerden( meguiars lila renkli olan ,sonax turuncu ve carpex ) kullandım hiç birinden memnun kalmadım deneyipte başka tavsiyesi olan varsa çok memnun olurum
iyi forumlar

murtiside
09-11-2013, 20:47
Meguiars ultimate kullaniyorum SARI renk olan ve cok memnunum... cilalı falan baya parlatıyor ama aracımdan 2 3 ayda bir cila eksik etmem onun da faydası var

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

leonfatih
09-11-2013, 20:56
Meguiars ultimate kullaniyorum SARI renk olan ve cok memnunum... cilalı falan baya parlatıyor ama aracımdan 2 3 ayda bir cila eksik etmem onun da faydası var

teşekkür ederim Meguiars NXT Generation lila renkli kullanıyorum parlaklığını pek beğenmedim cila hangisini tavsiye edersiniz

murtiside
09-11-2013, 20:58
Ben cila olarak nxt kullaniyorum sampuan olarak ultimate kullandigim icin cunku o da cilali.... ama hem cilayi meg ultimate hem sampuani meg ultimate yaparsanız 10 numara parlar

leonfatih
09-11-2013, 21:04
Ben cila olarak nxt kullaniyorum sampuan olarak ultimate kullandigim icin cunku o da cilali.... ama hem cilayi meg ultimate hem sampuani meg ultimate yaparsanız 10 numara parlar

teşekkür ederim