PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Leonumun yeni sesi böyle oldu :)

LeonTurbo
15-11-2013, 01:18
Telfonun ses alma olayı çok iyi değil iç sesden dolayı ses duyulandan daha tok aslında ve iç ses bu şekilde :)

http://www.youtube.com/watch?v=pMi-SrS-XEA

MeTuRuZ
15-11-2013, 01:19
hava filtresi mi

elazıglı23
15-11-2013, 01:20
cigerli makina :)

LeonTurbo
15-11-2013, 01:22
hava filtresi mi filtre artı orta ve son iptali çok tok bir ses veriyor tavsiyemdir :) onurcicek kardeşim sesi soruyordun nasıl oldu diye oldugu kadar bak sonra daha düzgün bir video çekerim dışardan ozaman daha net anlaşılır

MeTuRuZ
15-11-2013, 01:29
güzel homurdanıyor :) hava filtresinin boğaz çapı kaç bizim? onu bilsem netten sipariş vericem de çapını bilmiyorum

LeonTurbo
15-11-2013, 01:35
güzel homurdanıyor :) hava filtresinin boğaz çapı kaç bizim? onu bilsem netten sipariş vericem de çapını bilmiyorum

70-65 mm ağız genişliği 13 cm üst çap 13 cm alt diye geçiyor ama sen yine bir netten araştır yanlış bilgi vermiş olmayım :) murat abiye bir sor siparişde vermediysen bir danış derim Leonturco 'da olabilirde bir irtibata geçip öyle sipariş ver onda yoksa bile en iyi ses ve performans alacagın filitreyi tavsiye eder

MeTuRuZ
15-11-2013, 01:38
70-65 mm ağız genişliği 13 cm üst çap 13 cm alt diye geçiyor ama sen yine bir netten araştır yanlış bilgi vermiş olmayım :) murat abiye bir sor siparişde vermediysen bir danış derim Leonturco 'da olabilirde bir irtibata geçip öyle sipariş ver onda yoksa bile en iyi ses ve performans alacagın filitreyi tavsiye eder

saol teşekkür ederim sen diyosan doğrudur :) murat abiye artık sormak istemiyorum zamanında çok sordum artık utanıyorum herşeyi ona sormaya :D bir de siteden herkesin ona soru sorduğunu düşünürsek biraz rahat bırakmak lazım dimi ;)

LeonTurbo
15-11-2013, 01:40
saol teşekkür ederim sen diyosan doğrudur :) murat abiye artık sormak istemiyorum zamanında çok sordum artık utanıyorum herşeyi ona sormaya :D bir de siteden herkesin ona soru sorduğunu düşünürsek biraz rahat bırakmak lazım dimi ;) bak ben hiç bu açıdan düşünmedim :D oda saolsun kimseye bilmiyorum bir google yaz bak demez söyler ama biliyorda yılların tecrübesi yani :) emekliye ayrılınca yerini alacam :D

MeTuRuZ
15-11-2013, 01:44
bak ben hiç bu açıdan düşünmedim :D oda saolsun kimseye bilmiyorum bir google yaz bak demez söyler ama biliyorda yılların tecrübesi yani :) emekliye ayrılınca yerini alacam :D

valla öyle. hiç gugıl amcaya sor demez hemen cevaplar parça koduna kadar verir :) yerini alan olmaz sanırım. ay lav Leonturco <3 :D

MeTuRuZ
15-11-2013, 01:45
LeonTurbo kusura bakma senin konuyu da dağıttık geri dönelim :D çok güzel sesi var aracın :D

LeonTurbo
15-11-2013, 01:48
LeonTurbo kusura bakma senin konuyu da dağıttık geri dönelim :D çok güzel sesi var aracın :D saol kardeş :D

onurcicek
15-11-2013, 08:53
filtre artı orta ve son iptali çok tok bir ses veriyor tavsiyemdir :) onurcicek kardeşim sesi soruyordun nasıl oldu diye oldugu kadar bak sonra daha düzgün bir video çekerim dışardan ozaman daha net anlaşılır

çok beğendim abicim 1.2 de birazdaha düşükte olsa alırım sanırım bu sesi :) son susturucu remustu sanırım onu söktürdün dimi? 49.9 litreyide görmek varmış ben onu hiç açık tutmuyorum çok canımı sıkıyo abi :D

ismail
15-11-2013, 09:17
kararında olmuş güle güle iyi günlerde kullanman dileği ile

King
15-11-2013, 11:23
gayet iyi ,şehvetli kükrüyor :)

LeonTurbo
15-11-2013, 11:56
çok beğendim abicim 1.2 de birazdaha düşükte olsa alırım sanırım bu sesi :) son susturucu remustu sanırım onu söktürdün dimi? 49.9 litreyide görmek varmış ben onu hiç açık tutmuyorum çok canımı sıkıyo abi :D 1ve2 de aslında 3 de hani sonlara doğru bastıkca homurdanıyor ya o şekilde ama cam açıkken rüzgar sesi biraz kaybetmiş onu özellikle homurdanması çok tatlı ben burdayım diyor bmwler gibi teneke sesi çıkarmıyor :D gözlerini kapa sanki V motor rolantide :D

LeonTurbo
15-11-2013, 12:06
onurcicek artı yazılımda var :)))) çok fazla sıkıştırmadım motor ideal sıcaklığına ulaşmadığından nazik davrandım

onurcicek
15-11-2013, 15:16
onurcicek artı yazılımda var :)))) çok fazla sıkıştırmadım motor ideal sıcaklığına ulaşmadığından nazik davrandım

Disardan videosunada bakalim Abi ona göre ortayi takmayi dusunuyodum takktrmam :)