PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Değerlendirmeler..

Güray
04-01-2008, 15:04
Ocak 2007'de sitemiz 300-400 üyeli ve günlük siteye giren üye sayısı 25-45 kişi arası değişiyorken,Ocak 2008 itibariyle bu sayılar 1770 üye ve 150-200 arası günlük üye rakamlarına ulaşmaktayız.demek ki işimizi doğru yapıyoruz ve demek ki sizler de doğru yerdesiniz.
fakat muhakkak ki artılarımız kadar eksilerimiz de mevcuttur.bunları birlikte paylaşmak ve sizin de fikirlerinizi artı veya eksi olarak almak için bu konuyu açtık.bu konularda çözüm önerilerimizle birlikte yapıcı olarak görüşlerinizi almak isteriz.insanlar fikirleri kadar büyürler ve sizin fikirleriniz de bizim için önemli..

gorkemsarigul
04-01-2008, 15:24
SİZ DAHA İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ BU...

BU SİTEYE ÜYE OLDUGUM GÜNDEN BUGÜNE KADAR HERGÜN SİTEDEYİM HATTA BAZEN GİREMEDİĞİM OLUYOR AMA AKLIM YİNE BURADA OLUYOR HERŞEY ÇOK GÜZEL HİÇBİR SORUNUM ÇÖZÜMSÜZ KALMADI VE BU SÜREKLİ DİLE GETİRDİĞİMİZ AİLE ORTAMI DEDİĞİMİZ ORTAM BENİ HER GEÇEN GÜN DAHA COK İÇİNE ÇEKTİ BURASI ÇOK DEGERLİ ABİLERİM KARDEŞLERİM İLE DOLUP TAŞMIŞ BİR YER İYİKİ BU SİTEYİ KURDUNUZ VE BİZE BU ORTAMI SAGLADINIZ DİYORUM İYİKİ BURADAYIM DİYORUM

ÖNERİM ŞİMDİLİK SADECE ŞUDUR:) SCT'NİN KURULUŞ TARİHİNİ AÇIKLARSANIZ HER YIL BU TARİHTE YILDÖNÜMÜ KUTLAMASI YAPILSA TÜRKİYE GENELİ BİRARAYA GELSEK ÇOK GÜZEL OLABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM...

SİZLERİ SEVİYORUM

Güray
04-01-2008, 15:32
ÖNERİM ŞİMDİLİK SADECE ŞUDUR:) SCT'NİN KURULUŞ TARİHİNİ AÇIKLARSANIZ HER YIL BU TARİHTE YILDÖNÜMÜ KUTLAMASI YAPILSA TÜRKİYE GENELİ BİRARAYA GELSEK ÇOK GÜZEL OLABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM...

SİZLERİ SEVİYORUM
düşüncelerin ve öenerin için çok teşekkür ederim.hepimizin sayesinde tabi ki..
sitemizin kurulumla ilgili işlemleri 23 Nisan 2006'da başlamış ve 2 Mayıs 2006'da kurulmuş ve açılmıştır..

gorkemsarigul
04-01-2008, 15:41
düşüncelerin ve öenerin için çok teşekkür ederim.hepimizin sayesinde tabi ki..
sitemizin kurulumla ilgili işlemleri 23 Nisan 2006'da başlamış ve 2 Mayıs 2006'da kurulmuş ve açılmıştır..

teşekkür ederim.... şimdilik 2.mayıs için erken olur ve tek bir konu üzerine yogunlaşmış oluruz o yüzden bu konuyu daha sonra düşünür ve yorumlarsanız sevinirim....

seydi
04-01-2008, 16:10
düşüncelerinize kesinilkle katılıyorum ancak birazda enaniyet yapmak istiyorum müsadnizle hani kendime pay çıkartmak adınabirazda şımarmak adına son yükselişin birazda çıkarttığmız oyunlarla alakası olabilirmi (son kelimeyi başa koymak ve sonraki yeyş tahmin etmek)ne dersiniz;) ;) :D :D

ama herşey bir yana doğru adresteyizki bu graqfik her geçen gün yükselişe geçiyor
ne mutlu sct üyesiyim diyene:)

beyli
04-01-2008, 17:11
1 mayıs işçi bayramı
2 mayıs SCT bayramı :)

peki,
aklıma takıldı şimdi 2 mayıs resmi tatil olacakmı :) :)

gorkemsarigul
04-01-2008, 17:21
aklıma bişey geldi ama bu istegim üyelerden:)

arkadaslar avatar ve imzalarımızı belirli aralıklarla değiştirsek nasıl olur mesela avatarına veya imzasına aracınn resmini ekleyen arkadaslar arada bir o resimleri farklılarıyla değiştirseler nasıl olur forumlarda hep aynı resimleri ve aynı imzaları görmektense farklılıklar görmek daha güzel olacak diye düşünüyorum nacizane görüşüm bu teşekkürler şimdiden....

beyli
04-01-2008, 17:30
mesela ben 10 günde bir imzamdaki özlü (!!!) sözleri değiştiriyorum

LiaTeD
04-01-2008, 20:46
güray, biliyorsundur sitede değişikliklerle ilgili bazı fikirlerim var...forumumuzu ne kadar aktif kullandığımız, nasıl bir aile olduğumuz tartışılmaz konular fakat ana sayfamızın ve forum dışındaki işleyişimizin pek de işlevsel olmadığını düşünmekteyim. Üyelerimizin katılımı her konuda bize destek oluyor fakat üye katılımının daha da aktif olacağı sistemler geliştirmekte fayda olduğunu düşünüyorum. Şifresiz alanda yani ana sayfada daha fazla aktivite olması sitemizin google'da ve diğer arama motorlarında daha iyi yer almasını sağlar. mesela üye garajları yayınlanabilir, haftalık hatta günlük olarak üyelerden seat ile ilgili düşüncelerini yazması rica edilip ana sayfada makale şeklinde konulabilir...öneriler sayfalarca devam eder...Sonuçta işim bu...web imaj danışmanlığı ;)

Güray
04-01-2008, 21:15
güray, biliyorsundur sitede değişikliklerle ilgili bazı fikirlerim var...forumumuzu ne kadar aktif kullandığımız, nasıl bir aile olduğumuz tartışılmaz konular fakat ana sayfamızın ve forum dışındaki işleyişimizin pek de işlevsel olmadığını düşünmekteyim. Üyelerimizin katılımı her konuda bize destek oluyor fakat üye katılımının daha da aktif olacağı sistemler geliştirmekte fayda olduğunu düşünüyorum. Şifresiz alanda yani ana sayfada daha fazla aktivite olması sitemizin google'da ve diğer arama motorlarında daha iyi yer almasını sağlar. mesela üye garajları yayınlanabilir, haftalık hatta günlük olarak üyelerden seat ile ilgili düşüncelerini yazması rica edilip ana sayfada makale şeklinde konulabilir...öneriler sayfalarca devam eder...Sonuçta işim bu...web imaj danışmanlığı ;)
kardeşim yılmaz senle konuştuğunu söyledi biraz da konuşmanın içeriğinden bahsetti.fasılda 5 dakika görüşebildik 17'sinde yılmazın sınavları bitiyor o zaman bir araya gelip gerekli herşeyi konuşup bilgi paylaşımında bulunalım lütfen.senin bakış açın farklı mesleğin gereği ve bize katabileceklerinin de farkındayız.mahçubum sana karşı bir türlü görüşemedik ama çok yakında görüşeceğiz inşallah.sen bilgilerini taze tut yeter:)
yardımların ve bilgi paylaşımın için de teşekkürler kardeşim..

LiaTeD
04-01-2008, 21:20
kardeşim yılmaz senle konuştuğunu söyledi biraz da konuşmanın içeriğinden bahsetti.fasılda 5 dakika görüşebildik 17'sinde yılmazın sınavları bitiyor o zaman bir araya gelip gerekli herşeyi konuşup bilgi paylaşımında bulunalım lütfen.senin bakış açın farklı mesleğin gereği ve bize katabileceklerinin de farkındayız.mahçubum sana karşı bir türlü görüşemedik ama çok yakında görüşeceğiz inşallah.sen bilgilerini taze tut yeter:)
yardımların ve bilgi paylaşımın için de teşekkürler kardeşim..
güray mahcubiyet kelimesini bir kenara bırakalım...herkesin sonuçta işi gücü yoğunluğu var. fasılı zaten sorma :( ama site için elimden geleni yapacağım...şöyle bir görüşelim aramızda ondan sonra karar veririz yapılacaklara.arkadaşarın burada yapacakları yorumlar da bizim için çok önemli olacaktır mutlaka.

desperado_32
04-01-2008, 21:39
Bu siteyi Aracımız hakkında bilgi ararken buldum ve hemen üye oldum ve iyiki üye olmusum iyiki seat almısız diyorum bence sitemiz harika bir size hersey kurallara uygun güzel sekilde devam ediyor ve edicekte :) SCT AİLESİNE SLMLAR :)
Bu siteyi kuran abilerime cok teşekkürler harika bir iş cıkardılar ayakta alkıslıyorum onları
SAygılarımla
Atilla PEYNİRCİ
ISPARTA[32]

mete25
05-01-2008, 01:08
bu sitenin hemen hemen ilk üyelerindenim yani değişimi farketme açısından yeni arkadaşlardan biraz daha şanslıyım evet gerçekten sitemiz her geçen gün büyüyor yükseliyor daha iyiye gidiyor en önemlisi bu samimiyet bu aile ortamı inanın başka hiç bi yerde böyle sıcak böyle güzel bi ortam yok emeği geçen herkese çok teşekkür ederim iyiki böyle bi site kurulmuş iyi burayız ve iyiki SEAT çıyız ;)

*ACI*
05-01-2008, 01:14
benim niye bu sitede olduğumu bilmeyen kalmmıştır çok söyleyince sanki yağ gibi oluyor diyenler olur belki ama benim şu an bi setaım yok herkes biliyor kullandığım araba connect ve avensis ki garajımda bile avensis var ama ben gene burdayım çünki burda kişi yok aile var başka hiç bir yerde de bu ortam yok ki bizim adana sitelerinde bile eğer bi insan bu sitenin buluşmasına hanımı nı kız arkadaşını çocuğunu getirebiliyorsa olay bitmiş demektir daha ne olsun
burayı çok seviyorum yauw

EAGLE01
05-01-2008, 19:33
Hem reklam hem üye olduğumuz bilinsin diye sticker yaptırdınız emekleriniz için çok teşekkür ederim bende bugün aldım hemen yapıştırdım arabama yalnız www.seatclubturkey.com (http://www.seatclubturkey.com) kısmı renk olarak siyah seçilmiş fakat adres belli olmuyor yani eğer bir daha bastırılacaksa elinizdekiler bittiğinde ben siyah yerine beyaz olsun derim yani sonuçta bu da bir reklam ancak trafikdeki seatcılar için zor farkedilir, benim önerim bir daha ki stickerların beyaz olması...

howercraft
06-01-2008, 00:29
Hem reklam hem üye olduğumuz bilinsin diye sticker yaptırdınız emekleriniz için çok teşekkür ederim bende bugün aldım hemen yapıştırdım arabama yalnız www.seatclubturkey.com (http://www.seatclubturkey.com) kısmı renk olarak siyah seçilmiş fakat adres belli olmuyor yani eğer bir daha bastırılacaksa elinizdekiler bittiğinde ben siyah yerine beyaz olsun derim yani sonuçta bu da bir reklam ancak trafikdeki seatcılar için zor farkedilir, benim önerim bir daha ki stickerların beyaz olması...

evet o konuda haklısın Engin konsepti ve genel yazı karakterini bozmamak için böyle birşey düşünmüştük fakat camlarda bunun görünmeyeceği en büyük handikapımız oldu.Fakat birde şöyle bir durum var bazı forum siteleri sadece markalarının baş harflerini yada sitelerinin kısaltmasını sticker olarak bastırıyor ve gayette tanınıyorlar bu da bence bakış açısı oldu çünkü son zamanlarda gözlemlediğim bir olay var bir tuning dükkanına gittiğim zaman siz SCT adında bir site biliyormusunuz dediğimde şu ana kadar bana bile garip geldi ama hayır bilmiyoruz diyen çıkmadı.Ki burası 20 milyonluk bir şehir. ;)Bizim artık dışarda sitenin tanıtılmasından çok trafikte birbirimizi görünce tanımaya ihtiyacımız var en büyük avantajımız da bu oldu sanırsam :)

desperado_32
06-01-2008, 18:23
Birbirimizi tanımamız için arka cama bakmamız yeterli :) Yılmaz abi :)

EAGLE01
07-01-2008, 00:34
Benim ki bir öneriydi basılanlar bittiğinde yeniden basılması gerekirse beyaz olması için...

seat.ak
07-01-2008, 00:46
SEAT MARKA ARACIMI ALDIKTAN SONRA KAFAMA TAKILAN SORULAR OLMUŞTU.BUNLARI İNTERNETTEN ARARKEN HER YERDE SEATCLUPTURKEY ÇIKIYORDU.MERAK ETTİM SİTEYE GİRDİM.ÜYE OLDUM VE BÜTÜN DERTLERİME DERMAN BULDUM.ÖZELLİKLE GÖRKEM HOWERCRAFT VE DİĞERLERİNE ÇOK TEŞEKKÜRLER.İYİKİ VARSINIZ.BU DOSTLUK ÇOK AZ RASTLANIR Bİ DURUM.SAYGI ÇERÇEVESİNDE BİLGİLERİNİZİ BENİM GİBİ BİRAZ DAHA ÇÖMEZ OLAN ARKADAŞLARA SIKILMADAN USANMADAN AKTARIYORSUNUZ.SİTEDE EMEĞİ OLAN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER.

howercraft
07-01-2008, 12:19
Biz işimizi gönül vererek ve severek yapıyoruz sizlerle her zaman daha iyiye arkadaşlar biliyorsunuz bir sorununuz olduğunda neredeyse 7/24 buradayım hayalet misali :) durmak yok yola devam...Aramızda çömez tecrübeli diye bir ayrım yok burada herkesin birbirinden öğreneceği çok şey var bende sizlerden çok şey öğrendim bilgiler paylaşıldıkça ortaya çıkıyor ;)

Benim siz değerli üyelerimizden tek bir ricam var bu kadar emeğimize karşılık bize düzenlediğimiz organizasyon ve buluşmalarda maximum katılımla eşlik ederseniz inanın biz bunun vermiş olduğu mutluluk ve heyecanla sizler için daha fazlasını daha büyük bir şevkle yapmak için çabalıycaz

gorkemsarigul
07-01-2008, 22:18
SEAT MARKA ARACIMI ALDIKTAN SONRA KAFAMA TAKILAN SORULAR OLMUŞTU.BUNLARI İNTERNETTEN ARARKEN HER YERDE SEATCLUPTURKEY ÇIKIYORDU.MERAK ETTİM SİTEYE GİRDİM.ÜYE OLDUM VE BÜTÜN DERTLERİME DERMAN BULDUM.ÖZELLİKLE GÖRKEM HOWERCRAFT VE DİĞERLERİNE ÇOK TEŞEKKÜRLER.İYİKİ VARSINIZ.BU DOSTLUK ÇOK AZ RASTLANIR Bİ DURUM.SAYGI ÇERÇEVESİNDE BİLGİLERİNİZİ BENİM GİBİ BİRAZ DAHA ÇÖMEZ OLAN ARKADAŞLARA SIKILMADAN USANMADAN AKTARIYORSUNUZ.SİTEDE EMEĞİ OLAN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER.

KARDEŞİM NE DEMEK BİZ BURADA BİRBİRİMİZ İÇİN VARIZ VE BEN BURADA BİLMEDİĞİM BİRÇOK ŞEYİ ÖGRENDİM İNŞALLAH SANADA BİRAZ OLSUN KATKIMIZ OLMUŞTUR NEZAMAN NE GEREKİRSE BİZ BURADAYIZ ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAK İÇİN...
BU DOSTLUK EŞİ BENZERİ BULUNMAYACAK BİR DOSTLUK BUNU COK FAZLA DİLE GETİRİNCE NAZAR DEĞMESİNDEN KORKUYORUM AMA BİLİYORUM OLMAZ;) KUTLUAY KARDEŞİM NEREDEYSE BENDE 7/24 BURADAYIM:p

seat.ak
07-01-2008, 22:53
eyvallah arkadaşlar.buluşmalarımıza katılımı artırmak güzel olur evet.ben daha katılamadım hiç birine çünkü aracımı yeni aldım ve yeni üyeyim.ama istanbulda yapılacak ilk buluşmada yanınızdayım