PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çeşitli akaryakıt kampanyaları..!

gemlik FR
08-03-2014, 11:49
Bu kampanya 1 Mart – 14 Nisan 2014 tarihleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamasında geçerlidir.
Aynı günde yapılan 100 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanyaya dahildir.
Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 30 TL bonus indirim kazanabilir.
Kazanılan bonus 22 – 30 Nisan 2014 tarihleri arasında kampanyaya katılan Bonus üyesi BP istasyonlarında akaryakıt/otogaz alımında kullanılabilir. Diğer banka Bonus kart sahipleri 22 – 30 Nisan 2014 arasında Bonus üyesi BP istasyonlarındaki harcamalarında indirim alacak ve ekstrelerine yansıtılacaktır.
Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Bonus,Paracard, ticari kartlar ve diğer banka Bonus kartları (Fibabanka hariç) dahil; taksitli işlemler, bonus kullanımları, sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri dahil değildir.
Kampanyaya katılım için harcamadan önce, BPBONUS yazıp, Garanti Bonus için 3340'a; Deniz Bonus için 3280'e; TEB Bonus için 4616'ya; Şeker Bonus için 7353'e; ING Bonus için 2205'e; Türkiye Finans Happy için –kartın son 6 hanesi eklenerek- 2442'ye; Burgan Bonus için 8222'ye; ABank Bonus için 4055'e ve Tekstilbank Bonus için (0532) 752 44 04'e SMS gönderilmelidir. PTT Bonus için SMS'le katılım gerekmemektedir.
Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card sahipleri kampanyaya katılım için EVET BPBONUS yazdıktan sonra kartlarının son 6 hanesini ekleyip 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir (bu kartlar için katılım ücreti 4,99 TL'dir).
Tüm kartlar için katılım SMS'inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
İşlemler mutlaka Garanti Bankası POS'undan geçmelidir.
SMS'ler Garanti Bankası sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Katılım SMS ücreti KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL ve Vodafone için 0,40 TL'dir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Maximum anlaşmalı TOTAL istasyonlarında 1 Mart-15 Nisan 2014 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 75 TL ve üzeri 4. peşin akaryakıt ya da otogaz alışverişine, yine TOTAL istasyonlarında yapacağınız akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanmak üzere 25 TL MaxiPuan!

Kampanya Detayları:

1- Kampanyadan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı TOTAL İstasyonlarından Maximum POS cihazından tek seferde ve farklı günlerde 75 TL ve üzeri 4 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
2- Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin "TOTAL" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
3- Kampanya Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen peşin işlemlerde geçerlidir.
4- İlave MaxiPuan'lar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 4 Mayıs 2014’tür.
5- Kampanya kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece TOTAL istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.
6- Aynı gün yapılacak harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.
7- Kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin mutlaka Bankamız Maximum POS cihazından geçmesi gerekmektedir.
8- Şirket Kredi Kartı, Vadematik Ticari Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
9- Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 25 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
10- Kampanyadan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz..
11- Maximum Kart ve Maximiles'ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
12- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya İş Bankası Maximum kredi kartı veya Ziraat Maximum Kredi Kartı ile yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartı ile kazanılan ilave MaxiPuan'lar da geri alınacaktır. Bankamatik kart ile katılımlar için SMS katılımına gerek bulunmamaktadır.
13- Kampanya kaydı için atılan SMS’ler operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir
14- SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarasının Bankamız sisteminde harcama yapılan kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
15- Kampanyaya Ziraat Maximum Kartları da dahildir, Ziraat Maximum Kredi Kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından "TOTAL”" yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747'ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
16- Kampanya kapsamında Ziraat Bankası Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.

PARAF CARD
Kampanya kapsamında 1 Mart - 15 Nisan 2014 tarihleri arasında 100 TL ve üzeri 4. Akaryakıt harcamasına 30 TL ParafPara hediye edilecektir.
Kampanyaya katılmak için “KAMPANYA” yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404’e gönderilmesi gerekmektedir
Kampanyaya farklı günlerde ve tek seferde tüm Banka POS’larından yapılacak akaryakıt harcamaları dahil edilecektir.
Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Kampanya katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Avea operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanya kapsamında yapılacak harcamaların SMS ile kayıt olunan kart ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar 29.04.2014 23:59’a kadar kullanılabilecek olup, kullanılmayan ParafPara’lar 30.04.2014 tarihinde geri alınacaktır.
ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır. Transfer edilen ParafParalar geri alınacaktır.
Parafly kartlar, Business kartlar, ek kartlar, sanal kartlar, Sanal POS’tan yapılan işlemler, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

ERC
08-03-2014, 12:01
Maximum kart puan odemesi yapmiyor bi kampanyami yedi ugrasmadigim icin digerini 3 ay boyunca haftada 2 kere aradim 3 ayin sonunda yuklediler bilginize

gemlik FR
08-03-2014, 12:07
Maximum kart puan odemesi yapmiyor bi kampanyami yedi ugrasmadigim icin digerini 3 ay boyunca haftada 2 kere aradim 3 ayin sonunda yuklediler bilginize

bence kampanyalar konusunda en dikkatli bonus kart ..!

ERC
08-03-2014, 12:21
bence kampanyalar konusunda en dikkatli bonus kart ..!

Valla siz daha iyi bilirsiniz ama world de hic sorun yasamadim

gemlik FR
08-03-2014, 12:38
Valla siz daha iyi bilirsiniz ama world de hic sorun yasamadim

estağfurullah işin içinde olduğum için müşteri şikayetlerine göre konuşuyorum bonus World paraf finans kampanya konusunda şikayet almayan bankalar ..!

ERC
08-03-2014, 12:50
estağfurullah işin içinde olduğum için müşteri şikayetlerine göre konuşuyorum bonus World paraf finans kampanya konusunda şikayet almayan bankalar ..!

Maximum son shell kampanyasnda baya kisininkini yuklememisti ondan oncekindede oyuzden dikkatli olmakta fayda var

gemlik FR
08-03-2014, 13:03
Maximum son shell kampanyasnda baya kisininkini yuklememisti ondan oncekindede oyuzden dikkatli olmakta fayda var

aynen bana da çok şikayet geldi yüklenmeyenler olmuştu kartımı iptal ettiricem diyenler dahi olmuştu..!

ERC
08-03-2014, 13:42
aynen bana da çok şikayet geldi yüklenmeyenler olmuştu kartımı iptal ettiricem diyenler dahi olmuştu..!

Aynen ben ettirdim yapilan sahtekarliktan baska bisey degil inanin o parayi yukletene kadar telefonda bi 30 lira harcamisimdir

gemlik FR
21-04-2014, 18:41
BP 25 TL MaxiPuan Kampanyası!
Kampanya Detayları:
1- Kampanyadan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı BP İstasyonlarından Maximum POS cihazından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 4 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
2- Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin "BP" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
3- Kampanya Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen peşin işlemlerde geçerlidir.
4- İlave MaxiPuan'lar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenir. Puanların son kullanma tarihi 19 Haziran 2014’tür.
5- Kampanya kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece BP istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.
6- Aynı gün yapılacak harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.
7- Kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin mutlaka Bankamız Maximum POS cihazından geçmesi gerekmektedir.
8- Şirket Kredi Kartı, Vadematik Ticari Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
9- Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 25 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
10- Kampanyadan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz..
11- Maximum Kart ve Maximiles'ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
12- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya İş Bankası Maximum kredi kartı veya Ziraat Maximum Kredi Kartı ile yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartı ile kazanılan ilave MaxiPuan'lar da geri alınacaktır. Bankamatik kart ile katılımlar için SMS katılımına gerek bulunmamaktadır.
13- Kampanya kaydı için atılan SMS’ler operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir
14- SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarasının Bankamız sisteminde harcama yapılan kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
15- Kampanyaya Ziraat Maximum Kartları da dahildir, Ziraat Maximum Kredi Kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından "BP”" yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747'ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
16- Kampanya kapsamında Ziraat Bankası Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.

OPET LPG kampanyası:
Aygaz otogaz istasyonlarında world kredi kartı sahiplerine özel kampanyada 50 TL ve üzeri ilk harcamada 5, ikinci de 10, üçüncü de 15 TL olmak üzere toplamda 30 TL değerinde otogaz hediye fırsatı sizleri bekliyor.

Worldcard’ı ile 15 Nisan – 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında, 3 farklı günde Paro özelliğini kullanarak tek seferde 50 TL ve üzeri otogaz alan tüketiciler ilk 50 TL’lik alımlarına 5 TL, ikinci 50 TL alımlarına 10 TL ve üçüncü 50 TL alımlarına 15 TL olmak üzere toplamda 30 TL değerinde otogaz hediye ediyor. Tüketicilerimizin kampanyadan faydalanabilmesi için; Worldcard’ının Paro Pod ekranlarından geçirilerek sisteme tanıtılması, Paro Pod ekranından mutlaka tüketiciye ait olan 50 TL ve üzeri otogaz alışverişinin seçilmesi, Paro işlemi bittikten sonra aynı Worldcard’ın POS cihazına takılarak ödeme alınması gerekmektedir.

Ödüle hak kazanan tüketicilerimiz 1-10 Haziran 2014 tarihleri arasında bir kez daha Worldcard’ları ile hak ettikleri hediye tutarı kadar otogaz alışverişi yaparak ödülü kazanabileceklerdir. Tüketicilerin kazandıkları indirimler, 18 Haziran 2014 tarihine kadar kredi kartı ekstrelerine yansıtılacaktır.

gemlik FR
27-11-2015, 13:56
World kredi kartı sahipleri yıl sonuna kadar world üyesi Opet akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 4 adet 100 TL ve üzeri alışverişte 25 TL ekstre indirimi kazanacak. Öncelikle 31 Aralık tarihine kadar 4 adet 100 TL harcama yapacaksınız. Ekstre indirimi direkt yapılmıyor. 1-10 Ocak 2016 tarihleri arasında tekrar opetten 25 TL ve üzeri yakıt aldığınızda ekstrenizden düşülecek. Yani 25 TL yakıt hediye şeklinde düşünebilirsiniz.

Kampanya 15 Kasım – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacak.

Harcama öncesinde AKARYAKIT yazıp bir boşluk bırakarak, kart üzerindeki müşteri numaranızı 4454’e göndermeniz zorunludur.

Bonus kartın, anlaşmalı Petrol Ofis’leri ile birlikte yürüttüğü kampanyalar bir kere daha başladı. Şimdi Bonus kampanyaları ile Petrol ofisinden yapacağınız alışverişlerde 25 TL ya da 45 TL Bonus kazanabilirsiniz. Kampanyaya 2 farklı şekilde kayıt olabilirsiniz. Bonus’un yeni çıkan BonusFlaş uygulamasında, kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne POAS yazıp 3340’a göndererek kampanyadan faydalanabilirsiniz. 16 Kasım tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da harcamaları tamamlamalılardır.

ShaRLooT
27-11-2015, 14:05
gemlik FR ING Bonus var bununla 45TL kazanamıyoruz sanırım değilmi?

gemlik FR
27-11-2015, 14:16
ShaRLooT orhan kardeşim maleser ing bonusda bp kampanyası vardı 42 tl o da kasım 15 de bitti

ERC
27-11-2015, 14:18
Opet world kart gecen ay opette 4 defa 80 liraya 50 lira vermisti bu dusuk olmus baya gemlik FR

gemlik FR
27-11-2015, 14:28
ERC kardeşim aslında şundan oluyor 2013-2014 de opet world kart %5 indirim yapıyordu direk onu kaldırdılar ancak normalde 4*100 tl ye 25 veriyorken diğer bankalar opet world kartla opetten alınan yakıt tutarını düşürürken world puanı zaman zaman arttırıyorlar senin verdiğin örnekteki gibi %16 gibi bi rakam oluyor ki biz o kadar kazanmıyoruz :)

sepol07
28-11-2015, 11:25
Akadaşlar merhaba:Sct 001:
kısaca kampanyayı özetlemem gerekirse,
*Garanti bankasından ( garanti bir ayrıcalıktır ) bir kredi kartınız var ise akıllı telefonunuzdan i garanti uygulamasını indirin

*uygulamadan i i garanti bankamatik veya i garanti kredi kartı başvurusu yapmanız gerekiyor

*kart elinize ulaştığınızda uygulamadan fırsatlarıma girip ücretsiz 100 TL ye 10 TL kampanyasını kapın

100 TL yakıt aldığımızda 10 TL ekstre kesiminde kartınıza ödeme olarak yansıyacaktır. Bu kampmya 8 aydır devam ediyor ben sürekli kullanıyorum, akaryakıtın dışında 150 TL giyim harcamasına 20 TL kampanyası var.. Kampanyalar her ay yenileniyor TAKİPTE KALIN.. DEVAM EDECEĞİZ...

SERKAN POLATER
ANTALYA

lutfukaya
28-11-2015, 12:38
bende 6 aydır kullanıyorum güzel uygulama. Hazirana kadar app store dan uygulama ücretli uygulama indirince 20 TL iade ediyordu. 21 liralık uygulamayı 1 liraya alabiliyorduk

34Deniz
28-11-2015, 12:42
güzel uygulama

OkNisT
28-11-2015, 13:16
Garanti kredi kartı olan için uygun ama bunun için kredi kartı alınmaz heleki garantiden, yıl sonu 80-90 lira kart ücreti geçirirler ödeşiriz, opet world kart akar :)

imponte
28-11-2015, 13:52
Aidattan çıkarıyorlar acısını. En temizi şuan için Doğuş Otomotivin BP %3 kampanyası. Akmıyor ama damlıyor en azından.

ismail
28-11-2015, 22:54
sepol07 kardeşim bilgilendirme için teşekkürler
benzer konu var olduğundan konunu bu konu ile birleştirdim

Sealegend
13-02-2016, 20:42
Aytemiz Emircanlar Petrol
İzmir, Çınarlı
14 Şubat 2016 Pazar Halk Günü
(C.tesi gece 00.00 dan Pazar gece 00.00 a kadar geçerli)

Aytemiz Emircanlar Petrol
Adres: 1561 sokak 5/4 Çınarlı, İZMİR

daha detaylı bilgiyi web sayfalarında bulabilirsiniz.
Emircanlar Petrol > Ana Sayfa (http://www.emircanlarpetrol.com/)

http://i.hizliresim.com/Vv4goq.png

leon'hakkı
13-02-2016, 23:00
Vay Arkadaş benzin 3.75 tl Bilecik'te 4.25 tl. Litre başına 50 kuruş fark var. Yuh artık yaa

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sealegend
14-02-2016, 18:07
Vay Arkadaş benzin 3.75 tl Bilecik'te 4.25 tl. Litre başına 50 kuruş fark var. Yuh artık yaa

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

acaba benzinlerinde ya da sattıkları yakıtta bir şey mi var diye düşündüm ama sitede buradan benzin alanların yorumları var, gayet memnunlar
dediğin gibi ciddi fiyat fark ediyor litre başına

leon'hakkı
14-02-2016, 18:12
acaba benzinlerinde ya da sattıkları yakıtta bir şey mi var diye düşündüm ama sitede buradan benzin alanların yorumları var, gayet memnunlar
Bir depo benzinde 30 tl fark ediyor. 30 tl yakıtla da Sakarya'ya giderim burdan.

m_oslu
14-02-2016, 18:56

gökhan emircanlarda pazar günleri oluşan kuyruğu gördünmü hiç, bu kadar müşterinin elbet bir bildiği vardır diyorum, eski aracıma gazda aldım benzinde ve sıkıntı yaşamadım, leonumada ilk depomu ordan fulledim memlekete giderken, rodaj dönemi olduğu için 100-110 ağırlıklı nadiren 140 civarı hızlara çıkarak 933 km yol yaptım, 15 km kalan yazıyodu, daha da öyle depo fulleyip deneyemedim :)

serhat1
14-02-2016, 19:25

ben dün full ledim depoyu 250 km oldu bi sorun yok gidişi filanda degişmedi ama ilerde bişey olurmu bilemem... kuzen almış konusu oldu söyledi bende denemek amaçlı aldım

Sealegend
14-02-2016, 19:43
m_oslu
kazasız belasız keyifle sürmek nasip olur inşallah. benim depo dolu hep il dışı git gel depoyu boşaltıp da benzin almaya fırsat kalmıyor.
indirim devam eder de yolum düşerse ben de alacağım. ciddi fark var çünkü. o kadar kuyruğa demek ki sıkıntı yaşayan olmamış, sürekli indirimli halk günleri yapıyorlarmış.
serhat1
maşallah diyelim nazar değmesin, inşallah ilerisi içinde bir sorun olmaz.

ertugsengun
14-02-2016, 20:05
leon'hakkı Kardeşim ben de İstanbul da yaşayan bir Bilecikli olarak bu durumdan muzdaribim, İstanbul da her yerde yakıt 4,20 dir Bilecik e git orda 4,36/4,40 arası gezer, şimdilerde sanıyorum İstanbulda 4,01 olduğuna göre her yerde orada dediğin gibi 4,20/25 civarıdır. Sorduğumda neden böyle diye " orada rekabet var " diyorlar. Bigrgün pompacıya kızdım dedin ne rekabeti, rekabet yapan 3,75 e veriyo İstanbul da burda asıl tekelci, fırsatçı patronlar var dedim, bozuldu eleman. Bu daha önce lpg li araç kullanırken de böyleydi, lpg de de İstanbul, Sakarya, İzmit vb illerle arasında en az 30 krş oynuyor, bu fark normal satan yerlerle aradaki fark, rekabet yapan yerlerle aradaki fark 50 krş gibi fahiş bi uçurum var. Hayır İzmit e rafineri falana da yakın bir il, neden bu kadar fark oluyor anlamış değilim, nakliye çok tutuyor diyecek halleri de yok. Birilerinin acil el atması lazım Bilecikte bu olaya

leon'hakkı
14-02-2016, 20:10
leon'hakkı Kardeşim ben de İstanbul da yaşayan bir Bilecikli olarak bu durumdan muzdaribim, İstanbul da her yerde yakıt 4,20 dir Bilecik e git orda 4,36/4,40 arası gezer, şimdilerde sanıyorum İstanbulda 4,01 olduğuna göre her yerde orada dediğin gibi 4,20/25 civarıdır. Sorduğumda neden böyle diye " orada rekabet var " diyorlar. Bigrgün pompacıya kızdım dedin ne rekabeti, rekabet yapan 3,75 e veriyo İstanbul da burda asıl tekelci, fırsatçı patronlar var dedim, bozuldu eleman. Bu daha önce lpg li araç kullanırken de böyleydi, lpg de de İstanbul, Sakarya, İzmit vb illerle arasında en az 30 krş oynuyor, bu fark normal satan yerlerle aradaki fark, rekabet yapan yerlerle aradaki fark 50 krş gibi fahiş bi uçurum var. Hayır İzmit e rafineri falana da yakın bir il, neden bu kadar fark oluyor anlamış değilim, nakliye çok tutuyor diyecek halleri de yok. Birilerinin acil el atması lazım Bilecikte bu olaya
Gerçekten sende haklısın. Benim ilk arabam, ve bu durumları pek bilmem. Çünki daha yeni yeni yakıt almaya başladım. :-) ama bu Bilecik'te bütün esnaf tam bir kalas. Sakın yanlış anlama ama Nuh diyorlar peygamber demiyorlar. Mesela Lotto dan aldığım 130 tl lik spor ayakkabı Sakarya çark caddesinde (en pahalı bölge) olan Lotto bayiine girdim ayakkabıyı gösterdim bana 60 tl dediler. Bilecik'te yeni sezon diye bahsettikleri ayakkabı eski sezonmuş meğer. Gelde şimdi alışveriş yap. Mecburen bazı şeyleri almak zorundayız malesef...

Sealegend
14-02-2016, 20:11
ertugsengun

Benzer durum aslında İzmir'de de var, Aliğa rafinerisi dibimizde ama Ankara'daki benzin İzmir'den ucuz, rekabetlerinin hep mağduru vatandaş oluyor zaten.

babako
14-02-2016, 20:14
Ankara Akköprü Kadoil -Milangaz
Bu gece 00:00 da kadar sevgililer günü kampanyasındalar
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160214/70ccf77dd5cc56ba1960ec5a8f0c516e.jpg

leon'hakkı
14-02-2016, 20:16
ertugsengun

Benzer durum aslında İzmir'de de var, Aliğa rafinerisi dibimizde ama Ankara'daki benzin İzmir'den ucuz, rekabetlerinin hep mağduru vatandaş oluyor zaten.
Kazma kürek petrol kazmaya gidiyorum, varmı gelen [emoji1] [emoji1] [emoji1]

adige58
14-02-2016, 23:49
Ucuz yakıt aynı lt/km oranı nı veriyorsa alınmalı !!!!!

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

imalilubov
20-02-2016, 14:06
Atmosferik motor kullanan arkadaşlar bursa Tp istasyonunda benzin indirimli 3.95 Tüpraş benzini 95 oktan

Discovery Air cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

imalilubov
20-02-2016, 14:09
Shell fullsave 95 ile aynı kalite ve performans pazartesi 100 TL aldım

Discovery Air cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ersncyn
10-06-2016, 15:19
Arkadaşlar merhaba,

Şirketler için avantajlı tedarikçi anlaşmaları yapan OfisPaneli (https://www.ofispaneli.com/) ile akaryakıt dağıtım şirketlerinin indirimli fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Bizim şirketi Shell TTS'e geçiş yaptırdılar ve %7 indirimli akaryakıt (https://www.ofispaneli.com/akaryakit/) sağladılar. Taşıt tanıma sistemlerini bilenler bilir, bir çok avantajı mevcut. Bir de üstüne indirimli ve kaliteli yakıt olunca...

Bu avantajlardan yararlanmak için araçların şirketin üzerine olamasına gerek yok. Ama anlaşma yapılabilmesi için şirket gerekli...

Umarı yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için OfisPaneli internet sitesi: https://www.ofispaneli.com/

ismail
10-06-2016, 15:54
Arkadaşlar merhaba,

Şirketler için avantajlı tedarikçi anlaşmaları yapan OfisPaneli (https://www.ofispaneli.com/) ile akaryakıt dağıtım şirketlerinin indirimli fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Bizim şirketi Shell TTS'e geçiş yaptırdılar ve %7 indirimli akaryakıt (https://www.ofispaneli.com/akaryakit/) sağladılar. Taşıt tanıma sistemlerini bilenler bilir, bir çok avantajı mevcut. Bir de üstüne indirimli ve kaliteli yakıt olunca...

Bu avantajlardan yararlanmak için araçların şirketin üzerine olamasına gerek yok. Ama anlaşma yapılabilmesi için şirket gerekli...

Umarı yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için OfisPaneli internet sitesi: https://www.ofispaneli.com/

kardeşim bilgilendirme için teşekkürler
benzer olarak bu konu vardı
bu konudan devam edebilirsen memnun olurum

ayqut
12-06-2016, 12:49
Arkadaşlar shell'in tts uygulamasını bilen bilgisi olan var mı?Ben bugün gidip bilgi alacağım bana mantıklı geldi ayda 2 defa faturalandırıyor vs o tarz bir uygulama detaylı analizler var ben shell kullanan biri olarak bunu yaptırmayı dusunuyorum açıkcası tabi firma olmadan oluyorsa bu iş.Çünkü olabilecek araç adet sayısı içinde 1-5 var yani 1 var :)))

lutfukaya
12-06-2016, 13:16
@ayqut bildiğim kadarıyla şirketler için geçerli. Shell internet sitesinden baktığınızda da ticari filo altında giriyor. Bireysel olarak yok sanırım

ayqut
12-06-2016, 13:51
@ayqut bildiğim kadarıyla şirketler için geçerli. Shell internet sitesinden baktığınızda da ticari filo altında giriyor. Bireysel olarak yok sanırım
Birazdan sorcam bakalım yazarım buraya

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bluetouch
12-06-2016, 14:16
Birazdan sorcam bakalım yazarım buraya

varmı haber merak ettim :)

ayqut
12-06-2016, 14:17
10 dakkaya çıkıom evden :)))

ayqut
12-06-2016, 14:56
varmı haber merak ettim :)
Evet sordum arkadaşlar 1 araçta oluyormuş fakat ticari şirket olması gerekiyormuş öyle olmayaydı iyiydi :)

ismail
13-06-2016, 02:12
Arkadaşlar shell'in tts uygulamasını bilen bilgisi olan var mı?Ben bugün gidip bilgi alacağım bana mantıklı geldi ayda 2 defa faturalandırıyor vs o tarz bir uygulama detaylı analizler var ben shell kullanan biri olarak bunu yaptırmayı dusunuyorum açıkcası tabi firma olmadan oluyorsa bu iş.Çünkü olabilecek araç adet sayısı içinde 1-5 var yani 1 var :)))

konuları birleştirdim
sağolsun @ersncyn kardeşim bilgi vermişti
http://www.seatclubturkey.com/kampanyalar/45100-cesitli-akaryakit-kampanyalari-2.html#post1536911

maximusty
17-06-2016, 02:31
Bonus Flaş uygulamasına sahip arkadaşlar için bu ay 100 TL ye 10 TL bonus var . Bilginize .

Aliosmanizm
17-06-2016, 02:44
classta hep bir indirim var hiç almasamda acaba neden merak etmısımdır.. bilen varmı?