PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005 cordoba 1.4 süspansiyon ?

onrdmrr
18-03-2014, 10:44
arkadşlar merhabalar herkeze iyi forumlar iyi günler iş için kullandigimiz 2005 cordoba aracım var her ne yaptıysam süspansiyon sertligini onleyemedim bi fikri olan yada bu soruna bir cözüm bulabilen varmıdır acaba ? teşekkurler.

ismail
18-03-2014, 11:16
amortisörleri blinstein gibi bir marka ile değiştirebilirsen biraz daha konfor alabilirsin
birşey danışmak istiyorum
avatarın da aracın toledo 1.6 tdi gözüküyor
2005 cordoba ile ligili soru sormuşsun
eğer aracını değiştirdin ilse avatarındaki aracı değiştirebilir misin

onrdmrr
18-03-2014, 17:05
ismail abi meraba benim aracim toledo 1.6 tdi bu arac bizim servis aracımız konudada yazdım iste kullandıgımız aractır yanlıs anlasılma olmasın . tesekkurler

onrdmrr
18-03-2014, 17:06
bilgi icin ayrıca saol abi

ismail
18-03-2014, 21:54
ismail abi meraba benim aracim toledo 1.6 tdi bu arac bizim servis aracımız konudada yazdım iste kullandıgımız aractır yanlıs anlasılma olmasın . tesekkurler

bilgi icin ayrıca saol abi

eyvallah
kusura bakma o detayı unutmuşum
hatırımdan çıkmış

EAGLE01
19-03-2014, 00:22
İbiza kullanan arkadaşlar spor yaylarla orjinalden daha iyi konfora sahip olmuşlardı ama araştırmak lazım...

ibrahim53
19-03-2014, 08:59
Bende aracımı yeni aldığımda aynı dertten müzdariptim.Ama serviste ön düzeni komple elden geçirince sorunu bir nebze azaltmış oldum.
Amortisor takozu
ön amortisor üst bilyası
ön amortisorler
amortisor üst sağ takozu
ve rot balans
Bu işlemlerden sonra arac eskıye nazaran daha yumuşak bir hal aldı.E tabi lastik markası ve havası da önemli...

Ryan Cooper
26-03-2014, 21:27
İbiza kullanan arkadaşlar spor yaylarla orjinalden daha iyi konfora sahip olmuşlardı ama araştırmak lazım...

Ben de çok merak ediyorum bu durumu. Gariptir bizim araçlar hem leylek spec hem de taş gibi :S Yay koyunca konfor artıyormuş =)
onurdmrr ibizalar çok sert hacı karakteri öyle kütük gibi, sizin cordobada da böyle bi durum olablir.