PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon kaput filmi

muk
24-03-2014, 09:42
Arkadaşlar iyi günler
Trabzon'da fiyat makul ve kaliteli pasta cila, kaput film çektirebileceğim neresi var acaba?
Oto yıkama konusunda da sıkıntı yaşıyorum.Özenli yıkayacak yer tavsiye ederseniz sevinirim.

PoloArtvin
24-03-2014, 10:07
@Koray G. (http://www.seatclubturkey.com/member.php?u=10047)
byhard
lodoss

GokTurq
24-03-2014, 18:39
Oto yıkama konusunda da sıkıntı yaşıyorum.Özenli yıkayacak yer tavsiye ederseniz sevinirim.
oto yıkama konusunda beşirlide total istasyonunun arkasında bir oto yıkama var. Adını unuttum şuanda Ben Bir kaç defa aracımı yıkatmıştım memnunda kalmıştım yolun düşerse denemenı tavsiye ederim.

Junkers
24-03-2014, 18:48
Ben komple kaput filmi ve camurluk filmi yaptırmıstım. Sülüklü mezarlıgının kenarında reklamcı bir abi var. Gayet guzel is yapıyor. Adını tam hatırlayamadım ama kime sorsam orası demisti.

Oto yıkama olarak ben sakin benzinliklerde kendim yıkıyorum:D
Xperia Z cihazımdan tapatalk kullanılarak gonderildi.

lodoss
24-03-2014, 22:17
merhaba,
Pasta cila ve boya koruma için autoking te arkadaşım var onlara yaptırıyorum.
Kaput filmi konusunda da muhtemelen yardımcı olurlar ama kaput fılmı yaptırmasanız da olur.

lodoss
24-03-2014, 22:17
Ben komple kaput filmi ve camurluk filmi yaptırmıstım. Sülüklü mezarlıgının kenarında reklamcı bir abi var. Gayet guzel is yapıyor. Adını tam hatırlayamadım ama kime sorsam orası demisti.

Oto yıkama olarak ben sakin benzinliklerde kendim yıkıyorum:D
Xperia Z cihazımdan tapatalk kullanılarak gonderildi.

Tabelacı mehmet ve kardeşi bayram :)

muk
24-03-2014, 22:30
GokTurq lodoss junkerss
Cevaplar için teşekkürler.
Ben konaklar tarafında oturuyorum. Beşirli ters kalıyor. Burda trb forumda bi de bu civarda bikaç oto yıkamacıya yıkattım memnun kalmadım.
Yalnız şu kaput korumada kararlıyım yaptıracam inş. Sonax 7 sene garanti veriyor. Kalitesiz mal ve kötü işçilikte folya kaputa yapışabiliyormuş boyayı kaldırıyormuş falan ondan korkuyorum.

muk
24-03-2014, 22:32
Tabelacı mehmet ve kardeşi bayram :)

Burada kaput kaplama yaptırsam sorun yaşarmıyım acaba?
Birde fiyat ne civarda?

lodoss
24-03-2014, 22:45
Burada kaput kaplama yaptırsam sorun yaşarmıyım acaba?
Birde fiyat ne civarda?

Sorun yaşamazsın.Benim önceki aracımın bütün bant işlerini onlara yaptırıyordum ama aracının başında dur ve ilgilen yoksa baştan savma yaparlar :)
Yıkatmak içinse meguars cilalı şampuan al bir tanede kompressor kendın pırıl pırıl yaparsın.