PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bayan Kullanımı için SEAT ALTEA Almak? Ne Dersiniz SCT :)

xezberkay
13-04-2014, 10:01
Bu aralar annem için araç bakıyoruz, Golf5'ini 30,000kmdeyken geçen sene ben pert ettim. Kaskoyla ilgili sorunlar nedeniyle para geçen ay ancak elimize geçebildi.

Tekrar GOLF 5 almak istemiyoruz, araçla pek iyi anılarım yok çünkü. Allah korudu. ESP olmasa şimdi bu mesajı yazamıyordum öyle söyleyim..

Annem diyorumda henüz 46 yaşında. Belkide çoğunuzun yaşıtıdır :)

Küçük HB bir araç alalım derken annem Cmaxlerin hoşuna gittiğini söyleyince Bende bir bakınayım dedim. Evde şehiriçi kullanıma uygun olarak benim aracım ibiza var , uzun yolda ve ailece kullanılan Opel İnsignia var ( Lanet bir araba ) . Bende Şöyle kalabalık biryerlere gidilir , anneminde gönlü olsun gibisinden C-max, Altea , Scenic gibi araçlara baktım. İlk planda C-max ve Altea var.

Bu arada araç kesinlikle Manuel olmalı , annem otomatik sevmiyor kullanamıyor. Bir bayan için , bu tarz araçlar büyükmü kaçar ne dersiniz?
Sizinde fikirlerinize göre tekrar İbiza, focus , golf lere yöneleceğim.

Bu arada max Bütçe 31,500 TL . A

Keyifli forumlar..

firozat
13-04-2014, 10:10
Bütçenizin biraz üstünde ama Adanadan bir arkadaşımın temiz, problemsiz bir aracı var düşünürseniz.
http://www.seatclubturkey.com/satiyorum/45930-satilik-seat-altea-xl-2008-servis-bakimli.html
Düşünmezseniz hakkınızda hayırlısı olsun :)
Bu arada dizel c-maxte alınabilesi bir araç bence.

gültekinstyle
13-04-2014, 11:01
alteamı c max mı? c-max

bemp
13-04-2014, 11:28
temiz dizel c-max yakıt ekonomisi açısından daha mantıklı olacaktır.

hgdyaop
13-04-2014, 11:32
1.46 boyumla ibizadan daha büyük araç kullanımlarında dahi sorun yaşamadım :) kendi adıma aracın büyük olması bişey değiştirmiyor yaşadığınız yerde çok fazla park sorunu yoksa .. "bir bayan için büyük kaçar mı ?" durumuna takılmadan istediğiniz ve bütçenize uygun olan aracı alın bence ... hatta bazen aracın büyük olması kişinin trafgikte kendine olan güvenini bile artırabiliyor ;)

ismail
13-04-2014, 17:14
bana göre bayan için en ideal araç
hyundai getz, 2006 - 2008 kasa ford fiesta çok uygundur
görüş açısı harika diyebilirim
illa büyük araç isteniyor ise
2008 - 2009 scenic
2007 - 2008 grand scenic tavsiye ederim

cihanair
13-04-2014, 18:09
C max o sinifin en iyi araci altea artik yenilenmeli bence

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi