PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yarın maslak ipekyolundan jant ve lastik taktıracağım tavsiye

emre4234
20-04-2014, 23:06
hayırlı geceler arkadaşlar yarın sabahleyin maslak ipekyolu lastiğe gideceğim burda GRHN gürhan arkadaşımıza da ulaşıp öyle gitmek istiyorum tabiki orada onunla da tanısıp bi çayını içerim inşallah.

17'' lik jant ve lastik taktıracağım inşallah allah nasip ederse.
taktıracağım jantım bu model.

Audi üretimi 17 inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 245 TL Mağazadan satılık sıfır - 156851902 (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-ipekyolu-jant-lastik-17-5x112-audi-seat-vw-jant-156851902/detay?hideSearchFilter=false&showViewPreferences=true)

lastik olarak da bana göre pirelli pzero rosso kadar ucuk olmayacak bi yaz lastiği istiyorum. performans lastiği tercihim.
ism@il abi senden de tavsiye istiyorum tabiki :)

JawS
20-04-2014, 23:44
http://www.seatclubturkey.com/satiyorum/46120-4-gunluk-lassa-lastik.html

Burda arkadas satıyor ama sana uyarmı bılmıyorum.

emre4234
20-04-2014, 23:47
http://www.seatclubturkey.com/satiyorum/46120-4-gunluk-lassa-lastik.html

Burda arkadas satıyor ama sana uyarmı bılmıyorum.

o kardeşimiz cok pahalıya satıyor 2. elini cok az kullanılmıs olsa dahi. Benım ıcınn sorun olmaz satılmazsa sorun yok kullanırım dıyoor sanırım.

ismail
20-04-2014, 23:50
emre cim jant seçimin bence güzel
beyaz aracında jant ın aralarındaki füme renk hem janta dikkat çekecek hemde aracına dikkat çekecektir
lastik olarak tavsiyem continental conti sport contact 5 ten yanadır
şimdiden hayırlı uğurlu olsun jant lastiğin
Mevlam güle güle iyi günlerde kullanmayı nasip etsin
resimleri bekliyoruz

emre4234
21-04-2014, 00:03
emre cim jant seçimin bence güzel
beyaz aracında jant ın aralarındaki füme renk hem janta dikkat çekecek hemde aracına dikkat çekecektir
lastik olarak tavsiyem continental conti sport contact 5 ten yanadır
şimdiden hayırlı uğurlu olsun jant lastiğin
Mevlam güle güle iyi günlerde kullanmayı nasip etsin
resimleri bekliyoruz

teşekkürler abi sağol tavsiyen ıcın. bahsettiğin lastiğin de piyasa değerine baktım pzero rosso dengi gibi.
285-290TL civarı bakalım hayırlısı ile GRHN ile de bi haberleşebilirsek daha iyi olacak baska yerden alıp orada jantlarla birlikte taktırmak istemiyorum.

Ryan Cooper
21-04-2014, 00:16
teşekkürler abi sağol tavsiyen ıcın. bahsettiğin lastiğin de piyasa değerine baktım pzero rosso dengi gibi.
285-290TL civarı bakalım hayırlısı ile GRHN ile de bi haberleşebilirsek daha iyi olacak baska yerden alıp orada jantlarla birlikte taktırmak istemiyorum.

Uygun lastik istiyorsan Petlas candır. Veloxsportun V kanal olmayan düz desenli modeli çıkmış yeni. 160tl civarı hatta daha ucuz belki de. pt741 olması lazım.

ismail
21-04-2014, 00:20

rica ederim kardeşim
neden lastikleri de oradan almayacak mısın
aldığın en uygun fiyatı gürhan arkadaşımıza söyle yapabilirse o fiyata yapmaya çalışsın
ilandaki telefon numaralarında gürhan a ulaşabilirsin sanırım
Audi üretimi 17 inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 245 TL Mağazadan satılık sıfır - 156851902 (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-ipekyolu-jant-lastik-17-5x112-audi-seat-vw-jant-156851902/detay)
0 (212) 276 26 52
0 (542) 501 58 87

emre4234
21-04-2014, 00:37
Uygun lastik istiyorsan Petlas candır. Veloxsportun V kanal olmayan düz desenli modeli çıkmış yeni. 160tl civarı hatta daha ucuz belki de. pt741 olması lazım.

petlas düşünmüyom kardeşim ya begenmiyorum o lastiği önerin için sağolasın yine de.

rica ederim kardeşim
neden lastikleri de oradan almayacak mısın
aldığın en uygun fiyatı gürhan arkadaşımıza söyle yapabilirse o fiyata yapmaya çalışsın
ilandaki telefon numaralarında gürhan a ulaşabilirsin sanırım
Audi üretimi 17 inç Otomobil / Arazi Aracı Jantı 245 TL Mağazadan satılık sıfır - 156851902 (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-ipekyolu-jant-lastik-17-5x112-audi-seat-vw-jant-156851902/detay)
0 (212) 276 26 52
0 (542) 501 58 87

dediğim gibi abi orada lastik fiyatları görünmüyor internet sitelerinde o yuzden orada fiyatları ne durumda bilemem ki.

erdcan
21-04-2014, 00:37
jant şahane, allah kaza bela vermesin. İnternet fiyatlarını göz gezdirin. Alacağınız marka lastiğin testlerine Tyres by Brand - TyreReviews (http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/) sitesinden bakarak yaşadığınız şehir yağmurlu ıslak zemini çoksa ona göre değerlendirmenizi yapıp lastiğinizi seçebilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.

ismail
21-04-2014, 01:05
dediğim gibi abi orada lastik fiyatları görünmüyor internet sitelerinde o yuzden orada fiyatları ne durumda bilemem ki.

gürhan arkadaşımız gerekeni yapacaktır

FRK_6190
21-04-2014, 01:10
1000 tl çok bu jantlara replika degilmi bunlar yada zammı geldi 800 e almıştık biz zamanında

GRHN
21-04-2014, 14:13
gürhan arkadaşımız gerekeni yapacaktır

Allahrazı olsun abi. Emre kardeşimiz bugün yanıma uğradı 18 de karar kıldı abisinin de önerisi ile. aynı jantın 18 ini kendi aracımda da tercih ettiğim Michelin 225/40r18 PS3 ile uyguladık çok şık oldu araç. inşallah en kısa zamanda yay da takıldıgı zaman cok daha hoş olacaktır.
Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah.

ismail
21-04-2014, 14:23
Allahrazı olsun abi. Emre kardeşimiz bugün yanıma uğradı 18 de karar kıldı abisinin de önerisi ile. aynı jantın 18 ini kendi aracımda da tercih ettiğim Michelin 225/40r18 PS3 ile uyguladık çok şık oldu araç. inşallah en kısa zamanda yay da takıldıgı zaman cok daha hoş olacaktır.

Mevlam cümlemizden razı ve memnun olsun kardeşim
yardımların içinde teşekkür ederim
emre emre4234 kardeşimize de hayırlı uğurlu olsun
güle güle iyi günlerde kullanmayı nasip etsin Mevlam
resimleri bekliyoruz artık

GRHN
21-04-2014, 14:57

Allah razı olsun abi. fotoları bende var ama kendisi atar ben salça olmiim :)

mican
21-04-2014, 15:05
tavsiyem 18 ama sen bilirsin :)

http://oi59.tinypic.com/v3ev50.jpg

GRHN
21-04-2014, 15:25

mican 18 taktı zaten merak etme ;)

emre4234
22-04-2014, 10:47
GRHN gürhan kardeşimizin dün sabahleyin yanıına gittik abimin de karşıda olması vesilesi ile onu da aldım yanıma. 17 taktıracaktık kafamda o vardı ama gürhan ve abimin tavsiyesi ile 18 de karar kıldık. Ben yakıtta sorun olmaması için bir de çok abartı olmaması için 18 istememiştim ama 17 ile aynı tabana sahip gürhanın akendı aracına taktıgı 22540r lastik tercih ettik cok sık oldu gerçekten.
hersey için tekrar teşekkür ederim kardeşim. Jant ve lastik takacak olan arkadaşlarımızın da muhakkak bi GRHN arkadaşımızla iletişime geçmesinde fayda va diyorum.

sağolasın teşekkür ederim ism@il abi allah senden de razı olsun yardımların ve fikirlerin için.
Resimleri ekleyeceğim ilerleyen bi kaç gün içinde.

Allah razı olsun abi. fotoları bende var ama kendisi atar ben salça olmiim :)

:cheers: :cheers::cheers::cheers: yok est. kardeşim.ne demek.

mican 18 lik taktık zaten mican resmi görünce :doh: :doh::doh: oldum bi an kendim ne zaman attım bu resmı dedim :D

ismail
22-04-2014, 10:50
sağolasın teşekkür ederim ism@il abi allah senden de razı olsun yardımların ve fikirlerin için.

rica ederim kardeşim
Mevlam cümlemizden razı ve memnun olsun
birşey daha yazmak istiyorum
abin kaç yaşında bilmiyorum ama tahmin ederim ki gürhan arkadaşımız abinden de büyük olabilir

mican
22-04-2014, 10:53
emre4234 bir anda yanıltırım :P
güle güle kullan aracı kalıplı gösteren jantlardan :) eski aracımda bayıldığım bir modeldi :)
tavsiyem jant temizleyici kimyasallardan uzak tut boyasını açabiliyor..1 kere yıkamada sıktırmıştım içteki fümemsi renk birazcık açılmıştı gözüme daha güzel gelmişti o ayrı :D

GRHN
22-04-2014, 10:57
GRHN gürhan kardeşimizin dün sabahleyin yanıına gittik abimin de karşıda olması vesilesi ile onu da aldım yanıma. 17 taktıracaktık kafamda o vardı ama gürhan ve abimin tavsiyesi ile 18 de karar kıldık. Ben yakıtta sorun olmaması için bir de çok abartı olmaması için 18 istememiştim ama 17 ile aynı tabana sahip gürhanın akendı aracına taktıgı 22540r lastik tercih ettik cok sık oldu gerçekten.
hersey için tekrar teşekkür ederim kardeşim. Jant ve lastik takacak olan arkadaşlarımızın da muhakkak bi GRHN arkadaşımızla iletişime geçmesinde fayda va diyorum.

:cheers: :cheers::cheers::cheers: yok est. kardeşim.ne demek.

mican 18 lik taktık zaten mican resmi görünce :doh: :doh::doh: oldum bi an kendim ne zaman attım bu resmı dedim :D

Allah razı olsun kardeşim. memnun kalman son derece sevindirici benim için. Elimizden geleni yapmaya çalıştık ve güzel bir iş oldu açıkcası. Nasıl sertlik yakıt vs gibi durumlardan sıkıntın yoktur umarım.

lutfukaya
22-04-2014, 11:02
hayırlı olsun foto yok mu :)

emre4234
22-04-2014, 13:18
rica ederim kardeşim
Mevlam cümlemizden razı ve memnun olsun
birşey daha yazmak istiyorum
abin kaç yaşında bilmiyorum ama tahmin ederim ki gürhan arkadaşımız abinden de büyük olabilir

yok ismail abi abim 42 yaşında :) 72 d.lu

emre4234 bir anda yanıltırım :P
güle güle kullan aracı kalıplı gösteren jantlardan :) eski aracımda bayıldığım bir modeldi :)
tavsiyem jant temizleyici kimyasallardan uzak tut boyasını açabiliyor..1 kere yıkamada sıktırmıştım içteki fümemsi renk birazcık açılmıştı gözüme daha güzel gelmişti o ayrı :D

:doh::doh::doh: sağolasın kardeşim , peki tavsiyeni aklımda tutarım. :D

Allah razı olsun kardeşim. memnun kalman son derece sevindirici benim için. Elimizden geleni yapmaya çalıştık ve güzel bir iş oldu açıkcası. Nasıl sertlik yakıt vs gibi durumlardan sıkıntın yoktur umarım.

senden de ne demek. evet güzel oldu ordan çıkısta da bi cam filmi yaptırdım akşamı buldu ama olsun hayırlısı diyelim Leona cam filmini bi türlü yapamıyorlar hep köşeler kırısıyor.Sol ön cama tam 4 kere cam filmi yapmaya calıstı en sonunda ya 4. yada 5. de yapabildi, sağ ön cama da 3. de yapabildi. şimdi fitiller sökülmüş halde bekliyorum daha sağlıklı olur diye yarın tak dedi ben de yarını bekliyorum araba da pis zaten fitilsiz yıkamadım.
Lastikten de şimdilik bi sıkıntı yok bakalım iyi durumda yani sertliği falan güzel gibi ama yakıt daha belli olmaz işte bekleyip göreceğim.

hayırlı olsun foto yok mu :)

sağolasın kardeşim. Foto ekleyeceğim konu olarak açacağım bakalım. araba resim cekinmek için hazır değilmiş daha :D

lutfukaya
22-04-2014, 13:23
yok ismail abi abim 42 yaşında :) 72 d.lu

:doh::doh::doh: sağolasın kardeşim , peki tavsiyeni aklımda tutarım. :D

senden de ne demek. evet güzel oldu ordan çıkısta da bi cam filmi yaptırdım akşamı buldu ama olsun hayırlısı diyelim Leona cam filmini bi türlü yapamıyorlar hep köşeler kırısıyor.Sol ön cama tam 4 kere cam filmi yapmaya calıstı en sonunda ya 4. yada 5. de yapabildi, sağ ön cama da 3. de yapabildi. şimdi fitiller sökülmüş halde bekliyorum daha sağlıklı olur diye yarın tak dedi ben de yarını bekliyorum araba da pis zaten fitilsiz yıkamadım.
Lastikten de şimdilik bi sıkıntı yok bakalım iyi durumda yani sertliği falan güzel gibi ama yakıt daha belli olmaz işte bekleyip göreceğim.

sağolasın kardeşim. Foto ekleyeceğim konu olarak açacağım bakalım. araba resim cekinmek için hazır değilmiş daha :D

bekliyoruz o zaman :)