PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara Seat Servis önerileri ve 30 bin bakımı için sorular

moguz00
24-04-2014, 10:48
Merhaba,
2011 1.2 Tsi Leon'umun 30 bin bakımı geldi. Forumda bir araştırma yaptım ve konuları toplayayım dedim hem diğer arkadaşlara yardımcı olur hemde sizin fikirlerinizi almak istiyorum.

-Doğuş Yetkili Servis (Konya yolundaki) 400-420 arası fiyat verdi, yağ, yağ değişimi, polen, hava filtreleri (3 filtre)

-Aydınlar 270 lira yağ, yağ değişimi, polen, hava ve benzin pompa filtresi (4 filtre), fakat Aydınlar ile ilgili Engin Abinin bir şikayeti var, http://www.seatclubturkey.com/sikayet/24343-aydinlar-ankara-ozel-servis.html

-Aydoğanlar servisi içinde böyle bir şikayet buldum fakat aramadım fiyat almak için :) http://www.seatclubturkey.com/sikayet/34157-ankara-aydoganlar-servisinde-gitmeyin.html

-Naim Atak var Şaşmazda bilenler vardır, onu aradım o da 300 lira civarı bir fiyat olur dedi, kendisine önceden götürmüştüm ve memnun kaldım fakat aradaki 100 120 liradan dolayı servise götürmeli miyim? Ayrıca Aydınlar benzin filtresi değişecek dediler fakat servise sorduğumda öyle bir şey olmadığını söylediler. Bu konu hakkında bilginiz var mı?

-Protech varmış galiba bir de sponsorumuzmuş sanırım ama pek bir bilgim yok :) http://www.seatclubturkey.com/teknik-destek/23575-ankara-icin-ozel-servis-tavsiyesi.html

-Ayrıca bir arkadaşım Auris'i için yağı dışardan alıp götürmüştü ve 50 60 lira fark vardı sanırım, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz, yağ öneriniz var mı? Forumda böyle bir konu da buldum fakat çok cevap alamamış :) http://www.seatclubturkey.com/sohbet/37789-30000-bakiminda-yagi-disardan-alsam.html

Biraz uzun oldu fakat konuları da toparlamaya çalıştım. Şimdiden teşekkürler :)

LesDiscrets
24-04-2014, 10:55
Ben doğuş oto kenan beyle 1 sorunum için görüşmüstüm ve 1 saat ıcınde halledilip aracım teslim edildi parası fazla olabılır konya yolu doğuş ankaradakı servisler arasında en mantıklısı... aracım garantılı oldugu ıcın pursaklardakı eskıhısar a gıdemıyorum garantısı bıttıgınde oraya gidicem 5 6 arkadasım oaraya gıdıyorlar ve memnunlar

Yağız Ç.
24-04-2014, 11:00
Ben yarın Aydoğanlara gidicem aracın geçmişi orada kayıtlı diye. Keyfi yağ değişimi , şanzıman yağı değişimi ve güncelleme yaptıracağım. Memnun kalırsam yazarım buraya

ismail
24-04-2014, 11:06
bilgilendirme için teşekkürler
1.2 tsi araçların turbolarına bir parça takılıyor
servisten kontrol etmende fayda var diye düşünüyorum
aşağıdaki konuda daha fazla bilgi verdim bir bakarsan senin açından iyi olabilir
http://www.seatclubturkey.com/teknik-destek/45913-2011-1-2-tsi-eps-ve-turbo-arizasi.html#post1032573

EAGLE01
24-04-2014, 12:19
benzin filtresini galiba 2 bakımda bir değiştiriyorlar. Ayrıca protech malesef kapandı :(

tolgidi
24-04-2014, 17:30
Şaşmazın karşısı galiba ankara sanayi orda ms otomotiv var Murat usta ben memnunum

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

tolgidi
24-04-2014, 19:13
Şaşmazın karşısı galiba ankara sanayi orda ms otomotiv var Murat usta ben memnunum

Başkent sanayi

moguz00
25-04-2014, 09:06
Cevaplar ve yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. Sanırım Konya yolu Doğuş otoya götüreceğim. Yorumlarımı paylaşırım.

laedri
25-04-2014, 09:09
Ben doğuş oto kenan beyle 1 sorunum için görüşmüstüm ve 1 saat ıcınde halledilip aracım teslim edildi parası fazla olabılır konya yolu doğuş ankaradakı servisler arasında en mantıklısı... aracım garantılı oldugu ıcın pursaklardakı eskıhısar a gıdemıyorum garantısı bıttıgınde oraya gidicem 5 6 arkadasım oaraya gıdıyorlar ve memnunlar

İlk defa kenan hakkında olumlu bir yorum duydum sizden. Aracın arka süspansiyonu ile vites kutusunun birbirine bağımlı olduğunu söyleyen birinin o görevi yapması garip.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

laedri
25-04-2014, 09:12
Merhaba,
2011 1.2 Tsi Leon'umun 30 bin bakımı geldi. Forumda bir araştırma yaptım ve konuları toplayayım dedim hem diğer arkadaşlara yardımcı olur hemde sizin fikirlerinizi almak istiyorum.

-Doğuş Yetkili Servis (Konya yolundaki) 400-420 arası fiyat verdi, yağ, yağ değişimi, polen, hava filtreleri (3 filtre)

-Aydınlar 270 lira yağ, yağ değişimi, polen, hava ve benzin pompa filtresi (4 filtre), fakat Aydınlar ile ilgili Engin Abinin bir şikayeti var, http://www.seatclubturkey.com/sikayet/24343-aydinlar-ankara-ozel-servis.html

-Aydoğanlar servisi içinde böyle bir şikayet buldum fakat aramadım fiyat almak için :) http://www.seatclubturkey.com/sikayet/34157-ankara-aydoganlar-servisinde-gitmeyin.html

-Naim Atak var Şaşmazda bilenler vardır, onu aradım o da 300 lira civarı bir fiyat olur dedi, kendisine önceden götürmüştüm ve memnun kaldım fakat aradaki 100 120 liradan dolayı servise götürmeli miyim? Ayrıca Aydınlar benzin filtresi değişecek dediler fakat servise sorduğumda öyle bir şey olmadığını söylediler. Bu konu hakkında bilginiz var mı?

-Protech varmış galiba bir de sponsorumuzmuş sanırım ama pek bir bilgim yok :) http://www.seatclubturkey.com/teknik-destek/23575-ankara-icin-ozel-servis-tavsiyesi.html

-Ayrıca bir arkadaşım Auris'i için yağı dışardan alıp götürmüştü ve 50 60 lira fark vardı sanırım, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz, yağ öneriniz var mı? Forumda böyle bir konu da buldum fakat çok cevap alamamış :) http://www.seatclubturkey.com/sohbet/37789-30000-bakiminda-yagi-disardan-alsam.html

Biraz uzun oldu fakat konuları da toparlamaya çalıştım. Şimdiden teşekkürler :)

Yağ konusunda.

Seat in istediği standartlari karsiyalan bir yağı, yetkili satıcıdan fatura ile aldığınız zaman, servisin o yağı kullanmasini istediğini de kullanması lazım. (BMW servisinde bu şekilde yapıyorlar ki olması gereken bu)

EAGLE01
25-04-2014, 11:57
İlk defa kenan hakkında olumlu bir yorum duydum sizden. Aracın arka süspansiyonu ile vites kutusunun birbirine bağımlı olduğunu söyleyen birinin o görevi yapması garip.

bence yanlış anlaşılma olmuştur arka süspansiyonla vites kutusu arasında bağıntı olduğunu söylemesi mümkün değil. 2 aracımızı da doğuşa götürüyorum ne kenan beyle ilgili bir sıkıntı yaşadım ne ondan öncekilerle ilgili. Kenan bey ayrıca siteyi biliyor bizleri tanıyor herhangi bir sorunda fazlasıyla yardımcı olacak biri.

laedri
25-04-2014, 13:27
bence yanlış anlaşılma olmuştur arka süspansiyonla vites kutusu arasında bağıntı olduğunu söylemesi mümkün değil. 2 aracımızı da doğuşa götürüyorum ne kenan beyle ilgili bir sıkıntı yaşadım ne ondan öncekilerle ilgili. Kenan bey ayrıca siteyi biliyor bizleri tanıyor herhangi bir sorunda fazlasıyla yardımcı olacak biri.

Başkan haklisindir ne diyem benim servislik işim olmadı aklıma takılan birşeyi sordum o da dediğim gibi bağlantı kurdu. Hemşerim birde benim :D hemseri hemseriyi gurbette öper durumuna gelmeyiz inşallah:D

heaw42
25-04-2014, 13:29
eğer aracınızın garantisi bittiyse ben servisten yana değilim. sanayide çok daha düzgün ustalar var ve çok daha hesaplı

Agave
25-04-2014, 13:57
Kenan Bey'den ben de çok memnunum. Sagolsun her türlü sorunumla ilgilenip elinden geldigince yardımcı oluyor. Yaklaşımı da müşteri memnuniyeti için çok olumlu.

Esas soruya gelicek olursak, şahsen aracımın garantisi bittikten sonra yetkili servise ugrayacagımı düşünmüyorum. Şaşmazda Naim ustanın üzerine usta tanımıyorum. Eski aracımı birkaç ustadan sonra Naim ustaya emanet etmiştim ve işini hakkıyla yapan biri. Çevremdeki vag grubundan birçok araç götürdük hepsi memnun. Zaten eski dogus oto formenidir kendisi. Reklam gibi oldu ama Naim usta 1 numara :)

moguz00
25-04-2014, 16:03
Benim aracın garantisi bitti, bende şu an kararsızım Naim usta 300 lira, servis 400 lira fiyat istiyor. Şahsen kalite olarak çok bir şey farkedeceğini düşünmüyorum, fakat satarken ülkemiz insanlarında servis bakım takıntısı olduğu için servise götürmeyi düşünüyorum.

gültekinstyle
25-04-2014, 16:09
Yetkili servisten şaşma

iPhone 4 s 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ggt
25-04-2014, 17:37
Ben genelde aydoğanlara gittim, arkadaşımda orda çalışıyordu ama ayrıldı. 60k da dsg yağ değişimi için çankaya doğuşa gidicem

Sent from my iPhone using Tapatalk

Revolver
25-04-2014, 17:56
Ben henüz doğuş oto servisine gitmedim ancak kenan beyle telefonda birkaç defa dörüştüm. Bu görüşmelerde bilgi birikimi ve kullanıcıyı aydınlatma biçimi hoşuma gitti. Fakat garanti dışı bırakma konusuna azami dikkati gösterdiği kesin. Konuyu garanti dışı kalma konusuna mutlaka getirdi. Daha önce de ankarada konuştuğum bir ibiza cupra kullanıcısı da bu durumdan şikayetçiydi. Forumu takip ediyorsa bu konuda biraz esnek olmasını tavsiye edebilirim.

EAGLE01
25-04-2014, 23:59
Ben henüz doğuş oto servisine gitmedim ancak kenan beyle telefonda birkaç defa dörüştüm. Bu görüşmelerde bilgi birikimi ve kullanıcıyı aydınlatma biçimi hoşuma gitti. Fakat garanti dışı bırakma konusuna azami dikkati gösterdiği kesin. Konuyu garanti dışı kalma konusuna mutlaka getirdi. Daha önce de ankarada konuştuğum bir ibiza cupra kullanıcısı da bu durumdan şikayetçiydi. Forumu takip ediyorsa bu konuda biraz esnek olmasını tavsiye edebilirim.

Ben anlamadım ne gibi durumlarda garanti dışı kalacağını söyledi? Araç yetkili serviste bakıma girerse bir sorun çıkmaz. Garanti sonrasında da hala yetkili serviste işlem görüyorsa iyi niyet garantisi diye bir uygulama oluyor galiba.

LesDiscrets
26-04-2014, 00:02
aynen kenan bey sıtemızınde takıpcısı :)

laedri
26-04-2014, 00:05
Ben anlamadım ne gibi durumlarda garanti dışı kalacağını söyledi? Araç yetkili serviste bakıma girerse bir sorun çıkmaz. Garanti sonrasında da hala yetkili serviste işlem görüyorsa iyi niyet garantisi diye bir uygulama oluyor galiba.

Başkan en basitinden vag muhabbeti nedeni ile garanti dışı dedi :D

Agave
26-04-2014, 02:53
Garantiden çıkaran Kenan Bey olmuyor ki. Garanti ile ilgili konulara bakan birim çok hassas oldugundan size sadece peşinen söylemiştir.

laedri
26-04-2014, 10:06
Ota püsüre garanti dışı kalır denmesi de beni acaip soğuttu seat tan. Bir firma bu kadar mi durumaz markasının arkasinda nin örneği. Aynı hassasiyeti audi için göstermiyorlar bu da garip. Kenan beyin bir iradesi var mi yok mu bu garanti sürecinde bilemem orasini. Konu nerden nereye geldi :D

Agave
26-04-2014, 10:19
:) Audi için de aşagı yukarı aynı şeler geçerli. A6 için bilemem de A3-A4 için de herşeyde garanti dışı demeye çalışıyorlar.

laedri
26-04-2014, 10:21
Enteresanmis o zmn.

Revolver
26-04-2014, 12:22

Örneğin geçenlerde servisde vag.com ozelliklerini acabiliyomusun diye sordum, kendisi acilamadigini ve disarda bu islemide yaptirirsak aracin garanti disi kalacagini soyledi. Vag.com la acilabilen ozellillerin garantiyi bozmamasi gerektigini dusunuyorum.

TOZ
26-04-2014, 12:39
Örneğin geçenlerde servisde vag.com ozelliklerini acabiliyomusun diye sordum, kendisi acilamadigini ve disarda bu islemide yaptirirsak aracin garanti disi kalacagini soyledi. Vag.com la acilabilen ozellillerin garantiyi bozmamasi gerektigini dusunuyorum.

Şahsen ben bakım için Aydoğanları tercih edicem bundan sonra ama bunun nedeni Doğuş oto; Kenan Bey değil. Doğuş otonun saçma tutumundan dolayı bünyesinde kim çalışırsa çalışsın aynı şeyi söyleyecektir. Hiçbir Doğuş oto servis danışmanının çıkıp da dışarıdan araca yapılacak bir müdahaleye onay vereceğini sanmıyorum. Bu yüzden de Aydoğanlar diyorum :)

Dip not: Aydoğanlar yetkili servis ve ufak tefek oynamalara Doğuş otoya göre biraz daha fazla göz yumuyorlar. Dip basık şekilde Aydoğanlar'da bakım yaptıran insanlar tanıyorum :) KVN90 berko

wehwet
26-04-2014, 13:17
takip

06et549
26-04-2014, 14:27
şaşmazda cihan otomotiv var doguş dan ayrılma bi çocuk lise sokagında

Yağız Ç.
27-04-2014, 01:59
Aydoğanlara gittim Cuma günü. Şanzıman yağım kampanya kapsamında değişti, güncelleme yapıldı. Danışmanın ismini unuttum gözlüklü mavi gözlü bir arkadaştı ve sanırım yeni başlamış... Bekleme odasına geçtim ve servis ile arasına cam bölme yapmışlar oradan izledim aracı genel olarak ilgiden memnun kaldım acelem vardı açıkçası ve yapılan işlemlerde gecikme olmadı bana söylenen saatte yıkama dahil aracımı teslim aldım. Genel ilgi alaka güzeldi şimdilik... 8 bin km sonra 60 bin bakımım var bakalım o zaman nasıl olacak..

moguz00
27-04-2014, 08:57
Aydoğanlara gittim Cuma günü. Şanzıman yağım kampanya kapsamında değişti, güncelleme yapıldı. Danışmanın ismini unuttum gözlüklü mavi gözlü bir arkadaştı ve sanırım yeni başlamış... Bekleme odasına geçtim ve servis ile arasına cam bölme yapmışlar oradan izledim aracı genel olarak ilgiden memnun kaldım acelem vardı açıkçası ve yapılan işlemlerde gecikme olmadı bana söylenen saatte yıkama dahil aracımı teslim aldım. Genel ilgi alaka güzeldi şimdilik... 8 bin km sonra 60 bin bakımım var bakalım o zaman nasıl olacak..

Yorumun için teşekkürler kardeşim, Aydoğanlar da yetkili servis değil mi yanlış bilmiyorum?

moguz00
28-04-2014, 12:38
Bugün Aydoğanları aradım ve fiyat aldım, 660 lira istediler, ek olarak buji değişimi yapacaklarını söylediler, fakat 30 bin bakımı için buji değişimi erken değil mi? Buji değişimi 60 bin ya da gerektiğinde değişiyor diye biliyorum. TSI motorların buji değişimi 30 binde başka yaptıran var mı?

-gkH-
28-04-2014, 13:04

Aynen katılıyorum bizde volkswagen grup araçlar var her zaman Murat ustaya gideriz iyi insandır fiyatlarıda şişirme değildir tavsiye ederim.

Seat_105
06-02-2016, 10:32
Arkadaşlar, İbiza 2013 Sonu Trafik Çıkışlı, 1.2 105 HP Style DSG Aldım. 9500 KM. de Seat Servisinde 2015 1.Ayda Bakım Yapılmış. O zamandan bugüne kadar servisinde bakım yapılmamış görünüyor ve şu anda 31500 KM de araba. Almadan önce test merkezinde baktılar ancak en son servis bakımından 1 yıl ve 21000 km. geçmiş, hem araba için hemde DSG nin problem çıkarmaması için aracın hemen bakıma girmesi gerekli midir? Ben Haziran'da yaptırayım diyorum da acaba Seat servisi mi önerirsiniz yoksa Özel bir servise mi gitsem? Özel veya Seat servisinde DSG nin performansına filanda bakıyorlar mı, ilk dsg li aracım olduğu için birde 2.el aldık malum istiyorum ki DSG den iyi anlayan bir servis baksın ne durumda iyi mi kullanmışlar yıpratmışlar mı şu anda sorunsuz vs. gibisinden birşey söylesin.

euludag
06-02-2016, 11:32
Arkadaşlar, İbiza 2013 Sonu Trafik Çıkışlı, 1.2 105 HP Style DSG Aldım. 9500 KM. de Seat Servisinde 2015 1.Ayda Bakım Yapılmış. O zamandan bugüne kadar servisinde bakım yapılmamış görünüyor ve şu anda 31500 KM de araba. Almadan önce test merkezinde baktılar ancak en son servis bakımından 1 yıl ve 21000 km. geçmiş, hem araba için hemde DSG nin problem çıkarmaması için aracın hemen bakıma girmesi gerekli midir? Ben Haziran'da yaptırayım diyorum da acaba Seat servisi mi önerirsiniz yoksa Özel bir servise mi gitsem? Özel veya Seat servisinde DSG nin performansına filanda bakıyorlar mı, ilk dsg li aracım olduğu için birde 2.el aldık malum istiyorum ki DSG den iyi anlayan bir servis baksın ne durumda iyi mi kullanmışlar yıpratmışlar mı şu anda sorunsuz vs. gibisinden birşey söylesin.
Hocam DSG ye dışardan bakıp şöyle kullanılmış ,böyle yıpranmış diyemezler. Eğer kalkışta veya yoğun trafikte titreme varsa kavramasında sıkıntı vardır. Vites küçültürken tepme vs varsa mekatronikte sıkıntı olabilir. Bu tarz durumlarda aracınızın şanzımanına dışarıda elletmeyin, yetkili servise başvurun. Bu sistemler çok ciddi pahalı sistemler.

Bunlardan biri yoksa DSG ile ilgili bir aksiyona gerek yok. Ben bakıma geç gitmemeye özen gösteriyorum zira motor yağı ve filtreler özelliğini kaybediyor. Tüketim artıyor. Çekiş düşüyor. Bu nedenle çok ta geciktirmemekte fayda var.

Kazasız belasız sürüşler..

Seat_105
06-02-2016, 12:27
Teşekkürler, o zaman en iyisi ben sizin yazdıklarınıza dikkat edeyim öyle birşey yoksa pek kafaya takmaya gerek yok. Daha az sürme fırsatım oldu ama vites geçişlerini hissetmedim veya ileri savrulma gibi birşey dikkatimi çekmedi ama yinede gelecek sürüşlerde dikkat edeceğim. Titremenin seviyesi çok az olsa normal sayılır mı yoğun trafikte? Sorundan şüphelenmek için hatırı sayılır bir titremeden mi bahsetmek lazım?

euludag
06-02-2016, 13:11
Teşekkürler, o zaman en iyisi ben sizin yazdıklarınıza dikkat edeyim öyle birşey yoksa pek kafaya takmaya gerek yok. Daha az sürme fırsatım oldu ama vites geçişlerini hissetmedim veya ileri savrulma gibi birşey dikkatimi çekmedi ama yinede gelecek sürüşlerde dikkat edeceğim. Titremenin seviyesi çok az olsa normal sayılır mı yoğun trafikte? Sorundan şüphelenmek için hatırı sayılır bir titremeden mi bahsetmek lazım?
Ben yoğun trafiğe 2 3 kere maruz kaldım. Hiç titreme hissetmedim. Ama çok ufak bi titreme hissetsem dahi sanırım vakit kaybetmeden götürürüm servise kontrol amaçlı.

Aynen öyle çok kafanıza takmayın. Tek yapmanız gereken DSG nin kullanım detaylarına dikkat etmek. Bu kadar dikkat edeceksek niye otomatik aldık demeden, elimizden geldiği kadar hassas kullanacağız ki servisle daha az muhatap olalım, canımız daha az sıkılsın.

Forumda DSG kullanırken nelere dikkat edilmesi gerektiği ile arkadaşların değerli fikir ve önerileri mevcut. Dikkate alın derim.

siah
06-02-2016, 13:47
Araciniz dsg oldugu icin yetkili servise gitmenizi ilk bakimdan itibarende neredeyse 20000 km oldugu icin hemen gitmenizi oneririm motoru koruyan tek sey yag onunda omru dolmus

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ismail
06-02-2016, 16:08

kardeşim aracın hayırlı olsun
hani sorun yaşamazsın da dsg den sorun yaşadığında servisten destek almak istiyor isen hiç zaman kaybetmeden aracını bakıma götürmeni tavsiye ederim
sana zahmet olmazsa bir ricam olacak
"Alıntı (mesajın sağ alt tarafındaki) yapmak sureti ile soru / cevap yazabilirsen hem daha düzenli hem daha anlaşılır olur
ayrıca yukarıda bildirimleriniz kısmında "mesajınızdan alıntı yapıldı" şeklinde uyarı verir
veya / yada
etiketleme yaparak mesaj yazarsan ulaşmak istediğin kişinin daha çabuk haberi olur
etiketleme yapmak için kullanıcı adı önüne @ işareti eklemen yeterli olacaktır
etiketlemeyi yada alıntıyı aynı anda kullanmana gerek yok
zira her iki taraftan da bildirim gelmekte
birinden birini kullanman yeterli olacaktır
eline sağlık
teşekkürler

Seat_105
08-02-2016, 11:05
Öncelikle yardımcı olan herkese teşekkürler. Doğuş Servis ile ilgili bie sorum olacaktı, internette randevu alırken ''exspress servis için randevu almanıza gerek yoktur yazıyor ve exkpress servis işlemleri şunlar yazıyor...Sizce exspress servis yeterli olur mu yoksa randevu sayfasında BAKIM'ı seçip randevu mu alayım, aralarında ne fark var acaba ? Ayrıca BAKIM'ı seçtikten sonra, yapılmasını istediğiniz işlemler diye bir yer var oraya ne yazmam gerekir ?

Express Servis. Sizce Exspress

Bir saatlik servis işlemlerinde en hızlı hizmet

• Motor yağı ve yağ filitresi değişimi

• Egzoz bağlantı konrolü ve Egzoz braket değişimi

• Lastik hava basıncı kontrolü ve lastik diş derinliği ölçümü

• Bijon somunlarının sıkılması

• Lastik değişimi

• Ön ve arka fren balata konrolü ve değişimi

• Akü kontrolü ve değişimi

• Dış aydınlatmaların kontrolü ve değişimi

• Motor soğutma suyu kontrolü ve değişimi

• Rot-Balans

• Fren Test

• Amortisör Test

• Arıza Teşhis (5051)

• Lastik değişimi

• Fren Hidrolik Değişimi

ismail
08-02-2016, 11:13
Öncelikle yardımcı olan herkese teşekkürler. Doğuş Servis ile ilgili bie sorum olacaktı, internette randevu alırken ''exspress servis için randevu almanıza gerek yoktur yazıyor ve exkpress servis işlemleri şunlar yazıyor...Sizce exspress servis yeterli olur mu yoksa randevu sayfasında BAKIM'ı seçip randevu mu alayım, aralarında ne fark var acaba ? Ayrıca BAKIM'ı seçtikten sonra, yapılmasını istediğiniz işlemler diye bir yer var oraya ne yazmam gerekir ?

Express Servis. Sizce Exspress
Bir saatlik servis işlemlerinde en hızlı hizmet
• Motor yağı ve yağ filitresi değişimi
• Egzoz bağlantı konrolü ve Egzoz braket değişimi
• Lastik hava basıncı kontrolü ve lastik diş derinliği ölçümü
• Bijon somunlarının sıkılması
• Lastik değişimi
• Ön ve arka fren balata konrolü ve değişimi
• Akü kontrolü ve değişimi
• Dış aydınlatmaların kontrolü ve değişimi
• Motor soğutma suyu kontrolü ve değişimi
• Rot-Balans
• Fren Test
• Amortisör Test
• Arıza Teşhis (5051)
• Lastik değişimi
• Fren Hidrolik Değişimi

kardeşim aracın dsg olduğundan çıkmaz inşallahta ileride çıkabilecek sorunları düşünerek serviste yaptırmanı tavsiye ederim

Seat_105
08-02-2016, 12:32
kardeşim aracın dsg olduğundan çıkmaz inşallahta ileride çıkabilecek sorunları düşünerek serviste yaptırmanı tavsiye ederim
Servis Randevusunu Aldım. Ekstra Birşey Çıkmazsa 690 TL Dediler. Hayırlısı Artık İnşallah Uzun Süre Sorun Çıkmaz.

neehot
08-02-2016, 15:45
30bin bakımına yazılımlı aracı ile giden var mı? Sıkıntısı oluyor mu?

euludag
08-02-2016, 18:56
Servis Randevusunu Aldım. Ekstra Birşey Çıkmazsa 690 TL Dediler. Hayırlısı Artık İnşallah Uzun Süre Sorun Çıkmaz.
Hocam hangi doğuştan aldınız randevuyu?

Seat_105
09-02-2016, 08:15
Hocam hangi doğuştan aldınız randevuyu?
Seat-Aydoğanlar'dan Aldım Hocam...