PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Korktuğunun başına gelmesi...

avangerx
01-05-2014, 17:44
Evet bir hafta önce kaput filmi hakkında konu açmıştım başıma geleceği bilir gibi ve bu gün bir taş yoldan fırladı kaputtan sekti tırnak kadar bir alanda boya falan bırakmadan çıkıp gitti. Bu ülkede ki yol şartları 3. dünya ülkerlerinde var zaten. Avrupa, Amerika gören arkadaşlar biliyorlar neyin ne olduğunu gerçi. Şimdi tırnak kadar yer için kaputu boyatsam yazık, böyle bıraksam sinir olacağım, rötuş desen ne kadar iyi sonuç verir. O zaman sorayım arkadaşlar böyle bir durumda öneriniz nedir? İstanbul da İşinin ehli ve bu tarz durumlarda iyi sonuç alabilen bir usta var mıdır? Allah beterinden saklasın diyerek bitiriyorum.

BatLeon
01-05-2014, 18:08
Ben ufak şeyler için boyatmaya karsiyim ama abi sendeki daha derin bisi ise durum değişir. Bi fotoraf at abi görelim belki nazarlik olarak dursunda diyebiliriz.

avangerx
01-05-2014, 18:09
Atarım yarın. Çok saçma bir yerde oldu. Tamponda falan olsa nazarlık denir de tam kaputun ortasında...

red devil
01-05-2014, 18:23
ya kimin arabasında yokki fırçayla rütuş at geç o kadar belli bile olmuyor yazık ufacık şey için kaput boyatma

bemp
01-05-2014, 18:25
abi ya ufak rötuş yaptır olmadı çizik giderici kalemleri dene boyatmaya gerek yoktur herhalde.

avangerx
01-05-2014, 18:32
Yok yarın bir ele alacağım, tırnak ucu kadar yer için Kaput boyatmam zaten.

horozzi
01-05-2014, 18:38
geçmiş olsun bizim ülkede yoldan seken taşla cam patlıyor malesef standartlarımız çok düşük yol konusunda

avangerx
01-05-2014, 18:44
İşin komik tarafı şaka gibi 1 haftadır kaput filmi düşünürken pat diye bunun başıma gelmesi. Her yer hafriyat kamyonu kaynıyor. Bunların yollara düşürdüğü taşlar yüzünden çekiyoruz bunları hep. Ataşehir de oturuyorum yemin ediyorum size tüm yollar bu kamyonlar yüzünden çökmüş durumda.

Akbulut
01-05-2014, 23:11
İşin komik tarafı şaka gibi 1 haftadır kaput filmi düşünürken pat diye bunun başıma gelmesi. Her yer hafriyat kamyonu kaynıyor. Bunların yollara düşürdüğü taşlar yüzünden çekiyoruz bunları hep. Ataşehir de oturuyorum yemin ediyorum size tüm yollar bu kamyonlar yüzünden çökmüş durumda.

O kamyonlardan bnmde başım çok dertte abi. Onlara kesinlikle bi denetleme gelmesi lazım kimisinin arka paçalıkları yok kîmisinin var, kendi arabamın camını geçen hafta şirket aracımın camınıda 2 ay önce değiştim bu yüzden.