PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Romanyalı Cupra

speed_blue
04-05-2014, 01:14
romanyadan bi cupra alınmıştı harbi ne oldu o cupraya daha çıkmadı ortaya :)

yoksa aracı dolduruyorlarmı, firozat ne diosun bu işe :)

bemp
04-05-2014, 01:23
Hali Koyuncu'nun aracıydı galiba?

firozat
04-05-2014, 01:26
Hakkatten ama nerde bu araç?
Samimi söylüyorum durup durup aklıma geliyor benim. Madem alındı nasıl paylaşılmaz.
Sıkıntılı durumlar bunlar ha :)

speed_blue
04-05-2014, 01:27
Hakkatten ama nerde bu araç?
Samimi söylüyorum durup durup aklıma geliyor benim. Madem alındı nasıl paylaşılmaz.
Sıkıntılı durumlar bunlar ha :)

uykular haram oldu sana o günden beri :)

firozat
04-05-2014, 01:32
Ben bu konuya bir cevap bekliyorum, madem ki zamanında böyle bir araç alınıp getirtildi şu tutarsızlıklar bir açığa kavuşsun lütfen.
Hakkatten varsa, böyle bir aracıda merakla bekliyorum.

laedri
04-05-2014, 01:32
Kobra mi. Ne arar kobra forumda

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MeTuRuZ
04-05-2014, 02:05
yakında seat kasa değiştircek bu kupra daha ortalarda yok :D
tongaya düştük valla :D

EAGLE01
04-05-2014, 02:28
HalilKoyuncu siteyi boşladı bu aralar girse eminim paylaşacaktır ama yoğun galiba bu aralar

Şafak!
04-05-2014, 02:32
Adam cuprayı aldı bizi unuttu ya la :) Gazlamaktan eve ugramıyor galiba. Yada gazlamaya para yetişmediğinden yoğun çalışıyor.

gazanfer_ro
04-05-2014, 09:24
Distribitör haric kimse bu ülkeye sıfır araç sokamaz ikinci eldede kaideler bellidir uzunca anlatmama gerek yok senede iki kez romanyaya giden biri olarak ben getiremiyorsam gerisini siz düşünün kendi şahsım adına inanmıyorum...

HalilKoyuncu
04-05-2014, 12:41
Distribitör haric kimse bu ülkeye sıfır araç sokamaz ikinci eldede kaideler bellidir uzunca anlatmama gerek yok senede iki kez romanyaya giden biri olarak ben getiremiyorsam gerisini siz düşünün kendi şahsım adına inanmıyorum...

Demekki kimse daha konuyu ne olduğunu anlamamış! Zateb aracı disbiritör getirdi anlamak istemeyen arkadaşlara tekrar söylüyorum kırmızı araç nisan 16 tarihi ile konyaya girdi ancak araçta ufak bit boya sorunu var bu nedenle şuan araç istanbula tekrar gönderildi araç istanbulda bizimle ilgilenen ve istanbulda aracı görmek istyen arkadaşlar bana ulaşırsa istanbuldaki doğuş oto trmsilcisinin cep telefonu verip arabaya bakabilirsiniz! Ayrıca daha konuyu okumadan bu tarz yorumlar yapmayın okuyun önce

Sent from my iPhone using Tapatalk

gazanfer_ro
04-05-2014, 13:28
Merak ettim araba nerde gidecem bakacam bende getirttirim .bana mesaj at

Castiel
04-05-2014, 13:29
Bende araci gormek isterim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ryan Cooper
04-05-2014, 13:32
Demekki kimse daha konuyu ne olduğunu anlamamış! Zateb aracı disbiritör getirdi anlamak istemeyen arkadaşlara tekrar söylüyorum kırmızı araç nisan 16 tarihi ile konyaya girdi ancak araçta ufak bit boya sorunu var bu nedenle şuan araç istanbula tekrar gönderildi araç istanbulda bizimle ilgilenen ve istanbulda aracı görmek istyen arkadaşlar bana ulaşırsa istanbuldaki doğuş oto trmsilcisinin cep telefonu verip arabaya bakabilirsiniz! Ayrıca daha konuyu okumadan bu tarz yorumlar yapmayın okuyun önce

Valla iletisim bilgilerini paylaşırsanız cok memnun olurum. Yakın bi dostum Porsche'unu sattı Leon cupra almak istiyor hem ona da vesile olur. Aracı bi görürüz

red bull
Görmeye gidenler bide resim alırlarsa memnun oluruz...Kaç aydır bekliyoruz....

SİMON
Ne cupraymis anlamadim resmini viseosunu koymak zor olmasa gerek

atay78
04-05-2014, 13:34
yorumlara baktımda sunu anlayamadım adam almıycagı arabayı nıye aldım desın paramı kazanıyor bu ısten adam almıssa almıstır olay bu kadar basıt HalilKoyuncu hayırlı olsun aracın ınsallah boya sorunu onemlı bır sorun degıldır

HalilKoyuncu
04-05-2014, 13:36
Valla iletisim bilgilerini paylaşırsanız cok memnun olurum. Yakın bi dostum Porsche'unu sattı Leon cupra almak istiyor hem ona da vesile olur. Aracı bi görürüz

Araçta arka çamurlukta 4 parmak boya var iletişim bilgilerini atıyım

atay78
04-05-2014, 13:36

arkadsınız baya mantıklıymıs attan ınıp essege bınerek porsche satıp leon almak baya mantıklı bır karar olmus :D arkadas kımse bana guclu demsın bır porsche le bıryere yanasıp ıcınden ınmek var bırde leonla cok komık ya :D

atay78
04-05-2014, 13:38

abı bılmedıgımden soruyorum dıstrubutor dısında araba getrtılmıyor dıyorsunuz pekı su pıyasaya gelen ornek vereyım porsche panerema dogusun dıstrubutorlugunde nasıl ozel galerıler sıfır aracı ıthal edebılıyorlar ozamn dogustan ızınmı alıyorlar ben bu aracı getrıcem dıye

gazanfer_ro
04-05-2014, 13:40
Bu gün işim yok bekliyorum halil dıştanda olsa görelim ...

Ryan Cooper
arkadsınız baya mantıklıymıs attan ınıp essege bınerek porsche satıp leon almak baya mantıklı bır karar olmus :D arkadas kımse bana guclu demsın bır porsche le bıryere yanasıp ıcınden ınmek var bırde leonla cok komık ya :D

Emin ol bu yeni cupra konusunda cok daha komik diyaloglar var kardesim. Porsche 98model carrera. Edeceği 80.000max. ;)

Sezgin
Halil kardeşim, benim ofisim Maslağa yakın iletişim bilgilerini paylaşırsan aracı görüp bir maşallah demeyi çok isterim. Bu sayede de gereksiz polemikler olmaz :)

atay78
04-05-2014, 13:41
Emin ol bu yeni cupra konusunda cok daha komik diyaloglar var kardesim. Porsche 98model carrera. Edeceği 80.000max. ;)

porsche porsche dır benım gozumde 98 model bıle olsa donup bakıcagım bır aractır benım gozumde ben 2000 model corvette gordugumde donup bakıyorum

gazanfer_ro
04-05-2014, 13:48
abı bılmedıgımden soruyorum dıstrubutor dısında araba getrtılmıyor dıyorsunuz pekı su pıyasaya gelen ornek vereyım porsche panerema dogusun dıstrubutorlugunde nasıl ozel galerıler sıfır aracı ıthal edebılıyorlar ozamn dogustan ızınmı alıyorlar ben bu aracı getrıcem dıye
Getiremez kardesim sadece yetkili saticilar getirir haricinde klasik turkiyede distributoru olmayan araclari ozel bakanlar kurulu izni olmasi sartiyla getirir olay bu kadar muhimken bu konu bana cok enterasan geldi gumrukcu abilerimlede konustum bu konuyu imkansiz dediler merak ediyorum varsa boyle bir sey bende bi fr alim kotu bir seymi diyoruz madem bir konu acilmis buraya arkadinda durulmasi gerekiyor

HalilKoyuncu
04-05-2014, 13:51
Halil kardeşim, benim ofisim Maslağa yakın iletişim bilgilerini paylaşırsan aracı görüp bir maşallah demeyi çok isterim. Bu sayede de gereksiz polemikler olmaz :)

Pazar Olduğu İçin ulaşamadım gereksiz polemikleri gereksiz insanları susturmak gerektiğinin farkındayım ancak pazar olduğu için ulaşamadım konyadaki arkadaşlar gördüler aracı zaten harici ise benim umrumda değil ancak yarın size atacağım özelden diğer arkadaşlarada bilgi verirsiniz ;)

Ryan Cooper
04-05-2014, 13:51
porsche porsche dır benım gozumde 98 model bıle olsa donup bakıcagım bır aractır benım gozumde ben 2000 model corvette gordugumde donup bakıyorum

Biz neyin pesindeyiz sen neyin pesindesin kardesim :)

PM bekleniyor bu arada

Sended via Tapatalk

atay78
04-05-2014, 13:53
Getiremez kardesim sadece yetkili saticilar getirir haricinde klasik turkiyede distributoru olmayan araclari ozel bakanlar kurulu izni olmasi sartiyla getirir olay bu kadar muhimken bu konu bana cok enterasan geldi gumrukcu abilerimlede konustum bu konuyu imkansiz dediler merak ediyorum varsa boyle bir sey bende bi fr alim kotu bir seymi diyoruz madem bir konu acilmis buraya arkadinda durulmasi gerekiyor

Anldm abi blgi icin tesekkurler arcnda hyrli olsun

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sezgin
04-05-2014, 13:55
Aynen sıkıntı yok, yarın olur, salı olur... Zaten servise giren araç kabul no bile yeterli olur ama ben giderim... Görürüm bilgisini paylaşırım...

Pazar Olduğu İçin ulaşamadım gereksiz polemikleri gereksiz insanları susturmak gerektiğinin farkındayım ancak pazar olduğu için ulaşamadım konyadaki arkadaşlar gördüler aracı zaten harici ise benim umrumda değil ancak yarın size atacağım özelden diğer arkadaşlarada bilgi verirsiniz ;)

HalilKoyuncu
04-05-2014, 13:55

110 binlra verirsen aracı kendim hemen getireceğim?
Bilmediğiniz Konularda Lütfen Kimsenin Kafasını Karıştırmayınız!

gazanfer_ro
04-05-2014, 13:56
Bi konu aciliyor gerekli veya gereksiz olabilir ama gereksiz insanlar demen bi forum yöneticisine yakismadi ayiptir...

Sezgin
Aynen sıkıntı yok, yarın olur, salı olur... Zaten servise giren araç kabul no bile yeterli olur ama ben giderim... Görürüm bilgisini paylaşırım...

semsialtunbas
ilk konu açtığınızda bu resmi eklemiştiniz bu neyin resmi anlayamadım

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10001466_10152253754793290_312338927_n.jpg

semsialtunbas
04-05-2014, 13:58
ha pardon tekrar okudum iki cupra getirmişsiniz ilki beyazmış bu onun resmi galiba, kırmızı dediğinizde ikinicisi, ilk araç noldu satıldımı?

Castiel
04-05-2014, 14:00

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10001466_10152253754793290_312338927_n.jpg

Bu arac cupra degil fr jantlar var

semsialtunbas
04-05-2014, 14:01
Bu arac cupra degil fr jantlar var

aynen farkındayım ama bu eklendi cupra konusuna :)

HalilKoyuncu
04-05-2014, 14:01

Yok Araç Kabul İle Alakası Yok Evraklar İşyerinde Adresi Ve Ramazan Pala Bey İn Telefon Numarasını Atarım

Mkalaylar
04-05-2014, 14:02

Bu araçta 17" Fr jantı var lastik yanaklarından ve jant kollarından belli oluyo cupra değil anlayamadım.

Sezgin
04-05-2014, 14:03
Yok Araç Kabul İle Alakası Yok Evraklar İşyerinde Adresi Ve Ramazan Pala Bey İn Telefon Numarasını Atarım

Tamamdır bekliyorum.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

wehwet
04-05-2014, 14:05
takipdeyim

Castiel
04-05-2014, 14:07
http://img.tapatalk.com/d/14/05/04/4unuhuda.jpg

Melihtede cupra var

MeTuRuZ
04-05-2014, 14:09
büyük bi tartışmaya mahal vermeden bu konu kapansa iyi olur kanaatindeyim.
kimseye zorla bişey aldırılmaz, alana da zorla fotosunu ver denmez.
kimse almadığı halde aldım demez. bi aksilik olmuştur henüz eline geçmemiştir beklemek lazım.
adama yalancı muamelesi yapmayın.
zaten aksi bir durum varsa yakında ortaya da çıkar. bu kadar üstelememek lazım.
birinin cupra almış olması bize artı ya da eksi yönde birşey getirmez. varsa aslı yakında görürüz, laf söyleyenlerin ayıbı olur. yoksa da aldım diyenin ayıbı olur.
uzatmaya gerek yok.

HalilKoyuncu
04-05-2014, 14:12
Tamamdır bekliyorum.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sezgin Abi Bide fotoğraf çekip Arkadaşları Tag Yaparsan Sevnirim Maksat Sussunlar :)
Ben Aracı Almadım Neden İse b sutununda 1 karış arka çamurlukta 4 parmak boya olmasıdır adliyeden bilir kişi ile rapor tutuldu ver aracı teslim almadık bu nedenle araç konyadan tekrar gitti

scuberax
04-05-2014, 14:12
Ben forumda çok sık takılmıyorum buna rağmen toledo ma en ufak bi değişiklik yapsam hemen foto koymak için heyecanlaniyorum acele ediyorum. Siz forum sorumlusu olarak tüm otomobilseverlerin heyecanla beklediği bir araç aldığınızı iddia ediyorsunuz ve haftalarda araca dair en ufak bi görsel yok. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Paylaşılan FR fotolarin felan hiç saymıyorum bile ;)

HalilKoyuncu
04-05-2014, 14:20
Ben forumda çok sık takılmıyorum buna rağmen toledo ma en ufak bi değişiklik yapsam hemen foto koymak için heyecanlaniyorum acele ediyorum. Siz forum sorumlusu olarak tüm otomobilseverlerin heyecanla beklediği bir araç aldığınızı iddia ediyorsunuz ve haftalarda araca dair en ufak bi görsel yok. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Paylaşılan FR fotolarin felan hiç saymıyorum bile ;)

Paylaşımı seviyorsun demekki gelen araç bana ait olmayan bit araç başkasının fotoğrafını paylaşamam ve bu konuda sana hesap vermek zorunda değilim !!!

Leonturco
04-05-2014, 14:22
Konuyu kilitliyorum. Şu an ortada bir araç olmadığına göre tartışacak bir konu da yoktur.