PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cordobamı sattım

canopus
30-05-2014, 08:46
arkadaşlar 42cpr67 plakalı cordoba tdi aracımı satmış bulunmaktayım
piyasası yok satılmaz bilmemne diyenler için soyluyorum
1 hafta icinde oldu bitti gitti:)
bu kadar hızlı satılacağını dusunmedigim icin haftasonu ankara seyahati programlamıstım onun icin baska araba bulmak zorunda kaldım
alan arkadas siteye üye olduğunu soyledi
hayırlı olsun güle güle kullansın
nasip suan yeni arac bakıyorum ama gönlüm hala sitededir,
:thumbup:

ismail
30-05-2014, 08:58
hayırlı olsun mehmet abi
Allah pişman etmesin utandırmasın
mehmet abi sanırım aracın 2008 model idi
kaça sattın acaba
bir arkadaşımda da aynısı var piyasasını soruyorda
yerine ne düşünüyorsun

canopus
30-05-2014, 09:03
hayırlı olsun mehmet abi
Allah pişman etmesin utandırmasın
mehmet abi sanırım aracın 2008 model idi
kaça sattın acaba
bir arkadaşımda da aynısı var piyasasını soruyorda
yerine ne düşünüyorsun

eyvallah kardeşim
2008 tdi staylance 21,800 e verdim
ikinc arac olarak aldılar
ben daha buyuk bir arac dusunuyorum passat superb gibi belki altea
hayırlısı bakalım

ismail
30-05-2014, 09:06
eyvallah kardeşim
2008 tdi staylance 21,800 e verdim
ikinc arac olarak aldılar
ben daha buyuk bir arac dusunuyorum passat superb gibi belki altea
hayırlısı bakalım

sağolasın abi
hakkında hayırlısı
Allah gönlüne göre versin

Cuprella
30-05-2014, 09:27
arkadaşlar 42cpr67 plakalı cordoba tdi aracımı satmış bulunmaktayım
piyasası yok satılmaz bilmemne diyenler için soyluyorum
1 hafta icinde oldu bitti gitti:)
bu kadar hızlı satılacağını dusunmedigim icin haftasonu ankara seyahati programlamıstım onun icin baska araba bulmak zorunda kaldım
alan arkadas siteye üye olduğunu soyledi
hayırlı olsun güle güle kullansın
nasip suan yeni arac bakıyorum ama gönlüm hala sitededir,
:thumbup:

Arabanı satamazsın, alıcısı olmaz, fiyatı yüksek demek adettendir burada. :) Boşverin. Hayırlı olsun.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

emr38
30-05-2014, 09:43
Hayırlı olsun, gerçi foruma ilan vb. vermemişsiniz, belki forumdan birine giderdi. Aracınız güzelmiş çünkü rakam vb.

Affınıza sığınarak; kim "satılmaz, piyasası yok vb" dedi sizin aracınıza çok merak ettim? Ben cordy bakarken galerici söyledi bana bir tane, ben de açık açık sektör çektim adama... Kapısının önüne Albea koymuş bana Cordy satılmaz diyor düdük makarnası :D

Ben Cordoba almayı düşünmüş ama Leon almış biri olarak Mehmet abinin aracını güzel bir fiyata verdiğini düşünüyorum. Tabi alıcıya güzel bir rakam. Ben ararken (2013 aralık) 2005-2006'lara 21-22 istiyorlardı...

Mavi, Aylin Hanım, aracın forumda konusu yok, yani bahsettiğiniz olay yaşanmamış...

Gökhan
30-05-2014, 09:47
hayırlı olsun.

Cuprella
30-05-2014, 09:57
Hayırlı olsun, gerçi foruma ilan vb. vermemişsiniz, belki forumdan birine giderdi. Aracınız güzelmiş çünkü rakam vb.

Affınıza sığınarak; kim "satılmaz, piyasası yok vb" dedi sizin aracınıza çok merak ettim? Ben cordy bakarken galerici söyledi bana bir tane, ben de açık açık sektör çektim adama... Kapısının önüne Albea koymuş bana Cordy satılmaz diyor düdük makarnası :D

Ben Cordoba almayı düşünmüş ama Leon almış biri olarak Mehmet abinin aracını güzel bir fiyata verdiğini düşünüyorum. Tabi alıcıya güzel bir rakam. Ben ararken (2013 aralık) 2005-2006'lara 21-22 istiyorlardı...

Mavi, Aylin Hanım, aracın forumda konusu yok, yani bahsettiğiniz olay yaşanmamış...

Buradan kastım forum degildi. Araba satmaya ya da almaya çalıstıginda çevrenizde her kafadan çıkan sesler, yorumlardi. :) Haliyle forumda da oluyor. Kısmeti ne zamansa o zaman satılır zaten bir araç.

emr38
30-05-2014, 10:02
Buradan kastım forum degildi. Araba satmaya ya da almaya çalıstıginda çevrenizde her kafadan çıkan sesler, yorumlardi. :) Haliyle forumda da oluyor. Kısmeti ne zamansa o zaman satılır zaten bir araç.

Yanlış anlamışım üzgünüm kusura bakmayın.

canopus
30-05-2014, 10:22

işte siteye ilan verecek fırsat olmadı
kardeşim tuturdu satalım sunu alalım vs dedim koy bakalım ilanı ankara dönüşü bakarız
ben ne ara koydu ne ara sattık anlamadım
fiyatım dusuk yada yuksek degildi bence gayet iyiydi alıcı ve satıcı icin
ben memnunum alanda hayrını gorsun
bikac boyası vs vardı ama arabamı seviyordum gayet sağlam ve beim icin onemli olan motor mekanik elektronik sııkıntısı yoktu

canopus
30-05-2014, 10:24

aynen oyle oldu satalım mı alalım derken 5 gunde 500 kişi baktı kac kişi aramıs kardeşimi

sattıgım gun 22 veren oldu
ama söz sözdür
hayırlısı

EndyCooL
30-05-2014, 14:24
hayırlısın olsun abi

MeTuRuZ
30-05-2014, 14:29
hayırlı olsun