PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seat Leon Doğumu

Vanery
04-06-2014, 21:45
Uzun zamandır arıyordum en sonunda buldum. Mk3 lerimizin nasıl doğduğunu merak ediyorsanız buyrun iyi seyirler.

http://www.youtube.com/watch?v=sqNnNMLTapI

Semm
04-06-2014, 21:56
Fabirakaya bak, transofrmers'taki arkadaşları mı toplamışlar napmışlar :D

erdcan
04-06-2014, 22:18
lego gibi yaw. parçalar geliyo tak birleştir :)

GymEatSleep
11-06-2014, 11:25
belki içlerinden birisi bizim aracımız. :)

exclusive
11-06-2014, 11:50
seatı izliyordum ncap testlerine gelmişim :)

mberz
11-06-2014, 12:06
leon alırken bu ve bir adet daha fabrika videosu etkili olmuştu aralık ayında barcelona da gezimde gidemedim ama yanından geçt,m çok güzel ve büyük bir fabrika önünde tırlarda bir sürü leon vardı belki biri bize gelmiştir. ayrıca audi de ürettikleri için bir bantta leon bir banttan audide üretiyorlar bu sene sonu tekrar gideceğim bu sefer uğrayıp canlı görmek isterim

oimlizkan
11-06-2014, 12:14
Gayet güzel görünüyor. Montaj aşaması hayran kalınası. Ancak içerisindeki tıkırtıların burada tespit edilmesi gerekli :)
Malum parkurlar ortada. Paylaşım için teşekkürler.

Vanery
11-06-2014, 12:16
Gayet güzel görünüyor. Montaj aşaması hayran kalınası. Ancak içerisindeki tıkırtıların burada tespit edilmesi gerekli :)
Malum parkurlar ortada. Paylaşım için teşekkürler.

Bence testlerde duyulmayan sesler bizimkiler. Arge artik bu sesleri tespit edip makyajli kasada onaracak :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

oimlizkan
11-06-2014, 12:19
Bence testlerde duyulmayan sesler bizimkiler. Arge artik bu sesleri tespit edip makyajli kasada onaracak :)

Ben çok takıntılıyım normalde ama şansıma galiba hiç ummadığım bir şeydi bu tıkırtı konusu.
Ve galiba herkesin başında var aynı sorun. Neyse sağlık olsun ne diyelim. :)

Vanery
11-06-2014, 12:20
Ben çok takıntılıyım normalde ama şansıma galiba hiç ummadığım bir şeydi bu tıkırtı konusu.
Ve galiba herkesin başında var aynı sorun. Neyse sağlık olsun ne diyelim. :)

Saglik olsun sorun degil trim sesleri.

atay78
11-06-2014, 12:35
lego gibi yaw. parçalar geliyo tak birleştir :)

aracların mantıgı bu ıste bıızım mılletımız degmıs parcası dıyor ya sonucta fabrıkadada yekpara cıkmıyor arac boyle parca parca bırlesıyor yanı bır araba kaza yaptgında servıste fabrıkanın yaptgını yapıyor

bu arada vıdeo cok ıyı ya cok guzel oluyor kendı bındıgın aracın yapımını ızlmek

buraku
11-06-2014, 12:40
Çok güzel video olmuş. İzledikçe keyif aldım.