PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selam Konyalı Arkadaşlar :)

EndyCooL
06-06-2014, 23:50
selam arkadaşlar mağlum sitede şöyle bir ilana rastladım
BEĞEN ÇIKMA PARÇA DÜNYASI SEAT İBİZA ÇIKMA PARÇALARI - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 145108168 (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-begen-cikma-parca-dunyasi-seat-ibiza-cikma-parcalari-145108168/detay)

aradığım ise 2004 seat ibiza cupra yada Fr tampon ...

tanıdığı olan yada buraya yakın olan varsa fiyat araştırması yapabilirmi acaba ?

HalilKoyuncu
17-07-2014, 00:39
Kusura bakmayın yeni girebildim siteye işlerim yoğunluğundan dolayı aktif olamıyordum eğer temin etmediyseniz yardımcı oluyum bu konuda

Sent from my iPhone using Tapatalk

EndyCooL
20-10-2014, 20:34
Kusura bakmayın yeni girebildim siteye işlerim yoğunluğundan dolayı aktif olamıyordum eğer temin etmediyseniz yardımcı oluyum bu konuda

Sent from my iPhone using Tapatalk

ızgarayla beraber Fr tampon arıyorum

SEAT IBIZA CORDOBA FR ÖN TAMPON -SIFIR- 6L6807217K GRU - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 158858609 (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-seat-ibiza-cordoba-fr-on-tampon-sifir-6l6807217k-gru-158858609/detay)

burada varmıdır ?

BEĞEN ÇIKMA PARÇA DÜNYASI SEAT İBİZA ÇIKMA PARÇALARI - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 145108168 (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-begen-cikma-parca-dunyasi-seat-ibiza-cikma-parcalari-145108168/detay)

bunların yanı sıra far açma kapama anahtarı lazım sis farlıya uyumlu olacak... En kısa sürede bana dönüş yaparsan çok sevinirim kardeşim özelden numaranı da bırakabilirsin

bemp
20-10-2014, 21:05
EndyCooL abi Kayseri'de bir yerde bulursan ben her türlü yardımcı olurum, gider bakarım kontrol ederim elimden ne gelirse;) konyadan HalilKoyuncu dışında başka üyeler varsa yardımcı olurlar umarım. Satıcıyla görüştün mü peki?

EndyCooL
20-10-2014, 21:08
yok daha yeni buldum ilanı :) bemp

bemp
20-10-2014, 21:10
yok daha yeni buldum ilanı :) bemp

Plastik değil mi bu tamponlar? Fiberse hiç bulaşma :no:

EndyCooL
20-10-2014, 21:15
fiber değildir heralde çıkmacıda çünkü bemp

bemp
20-10-2014, 21:18

Fiber de olabilir ama herhangi bir kazadan sağ çıkabilecek bir fiber henüz üretilmedi:D

HalilKoyuncu
21-10-2014, 22:28
Bakalım haberleşelim ;)

ertuğrul
22-10-2014, 02:10
Bulursun bulursun [emoji23]

Rusvon
22-10-2014, 20:49
Bulursun bulursun [emoji23]
Plastik olanı bulsam bende yapışacam da nerde bulsam fiber çıkıyor :)

Bu arada ertuğrul kardeşim aracının jantları çok hoş olmuş gerçekten şampanyadan vazgeçirteceksin beni bu renkle :)
Birde araca yay taktırdın mı onu merak ettim dönüş yaparsan sevinirim :)

BeYaSLaN
22-10-2014, 22:52
EndyCooL dediğiniz yeri az çok tahmin edebildim kıbrıs dan kazalı araçların parçalarını satıyorlar sanırsam hocam yanlış anlamazsanız bi numarasını arayın görüşün ellerinde ki malzeme hakkında bilgi alın derim en büyük tavsiyem sizin kargoyla değilde gelip pazar dolaşıyormuşcasına gelip bakmanızı tavsiye ederim bir de başka bir yer sadece vw çıkmalarını satan yer de var diye biliyorum şimdiden kolay gelsin

halil01
22-10-2014, 22:57
HalilKoyuncu bakmaz benden demesi :D :D EndyCooL abi başlığa bakınca konyadan yeni üye geldi diye tahmin ettim niye bize selam yok biz adam değilmiyiz yazacaktım :D :D

EndyCooL
22-10-2014, 23:40
EndyCooL dediğiniz yeri az çok tahmin edebildim kıbrıs dan kazalı araçların parçalarını satıyorlar sanırsam hocam yanlış anlamazsanız bi numarasını arayın görüşün ellerinde ki malzeme hakkında bilgi alın derim en büyük tavsiyem sizin kargoyla değilde gelip pazar dolaşıyormuşcasına gelip bakmanızı tavsiye ederim bir de başka bir yer sadece vw çıkmalarını satan yer de var diye biliyorum şimdiden kolay gelsin

aradım bugün sıfır parça sattığını sölediler pek içime sinmedi işin açıkcası...

HalilKoyuncu bakmaz benden demesi :D :D EndyCooL abi başlığa bakınca konyadan yeni üye geldi diye tahmin ettim niye bize selam yok biz adam değilmiyiz yazacaktım :D :D

konuyu açtığım tarihi gördünmü hiç ? :)

halil01
22-10-2014, 23:46

bu aralar sık sık denk geliyorum abi eski tarihli konulara o yüzden ilk olarak tarihe bakıyorum ama yinede yazim dedim :D

BeYaSLaN
22-10-2014, 23:55

sıfır olacagını sanmıyorum ama ayrıca satıyorlarsa bilemem güzel yer açıkcası makul fiyatlara verebileceklerini düşünüyorum

ertuğrul
23-10-2014, 05:29
Plastik olanı bulsam bende yapışacam da nerde bulsam fiber çıkıyor :)

Bu arada ertuğrul kardeşim aracının jantları çok hoş olmuş gerçekten şampanyadan vazgeçirteceksin beni bu renkle :)
Birde araca yay taktırdın mı onu merak ettim dönüş yaparsan sevinirim :)
Abi bende coilover var 5 ay falan oldu.