PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çok şükür ampulleri aldım gözlerim şişti :)

kirlisakal
11-07-2014, 21:53
fenalık geldi yahu :D ne zormuş kimi alışveriş sitesi kredi kartını kabul etmez ,kimi yerde istediğim şeyler yok...kanser oldum :ponder: tunıngcinin birinden aldım ama bu seferde taksit yok artık tek cekim cıırttladım :cop: çinden iç tavan +torpido+ön sinyall+geri vites+bagaj+plaka ledleri de gelıyor seat cordoba baştan aşa ışıklandıralacak :D

OSRAM H3 Allseason 12V 55Watt
2 Adet

14,48
28,96

PHOTON H3 5000k Xenon Effect
1 Adet

30,00
30,00

PHOTON H7 5000k Xenon Effect
1 Adet

30,00
30,00

Photon Diamond Vision - T10 W5W Park 5000K 2li Set
1 Adet

6,00
6,00

CONSON Özel Dikim Deri Direksiyon Kılıfı Siyah Renk
1 Adet

13,50
13,50

Photon FLASH LED W5W 6000K
1 Adet

19,00
19,00

Ara Toplam :
127,46 TL

İskonto: :
,00 TL

İskontolu Toplam :
127,46 TL

KDV Toplam :
22,94 TL

Kargo Ücreti :
9,00 TL

KDV Dahil Genel Toplam :

159,40 TL

karapale
11-07-2014, 22:11
Dostum olmamış bee, yorgunluktan herhalde.. Yazdıgın hiçbirşey okunmuyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

kirlisakal
11-07-2014, 22:14
Dostum olmamış bee, yorgunluktan herhalde.. Yazdıgın hiçbirşey okunmuyor

nasıl okunmuyor anlamadım ben görüyorum alla alla tuhaf

karapale
11-07-2014, 22:16
nasıl okunmuyor anlamadım ben görüyorum alla alla tuhaf

Mobil baglanıyorum belki ondandır..
http://img.tapatalk.com/d/14/07/12/ujave6us.jpg

kirlisakal
11-07-2014, 22:21
karapale olabilir hacım tşk ederim gene de ...pcden görebiliyon...olabilir mobil bazı şeyler için engel..

ertuğrul
11-07-2014, 22:34
kirlisakal acele etme dedim yine dayanamadın demi abi ışığı gördün mü yapıştırıyon :D

kirlisakal
11-07-2014, 22:38
kirlisakal acele etme dedim yine dayanamadın demi abi ışığı gördün mü yapıştırıyon :D

hacım almak zorundayım izne gidecem hazır olsun evde paket hemencık takıvercem :D çinden ses soluk yok daha inş yetişir :P

ertuğrul
11-07-2014, 22:39
hacım almak zorundayım izne gidecem hazır olsun evde paket hemencık takıvercem :D çinden ses soluk yok daha inş yetişir :P

sinyallerle frenleri bende merakla bekliyorum abi senin paket bi gelse hayırlısıyla :D

ahmet886
11-07-2014, 23:26
Hayırlı olsun abi güle güle kullan:) Ben de İsmail abimizin bi konuda bu ampulleri (xenona yakın olması isteniyorsa photon) tavsiyesi üzerine aldım, park, sis, uzun ve kısalar için gayet güzel fakat farımın birisi baya kirli temizletmeyi düşünüyorum pasta cila, app plaka olacak sonrasında paylaşacağım fotoları, senden de bekliyoruz montajdan sonra, ism@il abime de tekrar teşekkürler burdan:)

kirlisakal
11-07-2014, 23:38
Hayırlı olsun abi güle güle kullan:) Ben de İsmail abimizin bi konuda bu ampulleri (xenona yakın olması isteniyorsa photon) tavsiyesi üzerine aldım, park, sis, uzun ve kısalar için gayet güzel fakat farımın birisi baya kirli temizletmeyi düşünüyorum pasta cila, app plaka olacak sonrasında paylaşacağım fotoları, senden de bekliyoruz montajdan sonra, @ism@il (http://www.seatclubturkey.com/member.php?u=2617) abime de tekrar teşekkürler burdan:)

sağol arkadaşım...nasıl görüş mesafesi iimi canlı mı farlarımız aynı :) sıkıntı yok umarım..sislere h3 aldın dimi muallakta kaldım ezbere aldım arac yatıyor vede ben gurbetteyım yurtdısında da ondan soruyorum.paylaşacam bu aldıklarım hızlı gelırde cindeki ledler ne zamanda gelır bilmem :D

ahmet886
11-07-2014, 23:57
sağol arkadaşım...nasıl görüş mesafesi iimi canlı mı farlarımız aynı :) sıkıntı yok umarım..sislere h3 aldın dimi muallakta kaldım ezbere aldım arac yatıyor vede ben gurbetteyım yurtdısında da ondan soruyorum.paylaşacam bu aldıklarım hızlı gelırde cindeki ledler ne zamanda gelır bilmem :D

Görüş mesafesi iyi sıkıntı yok benim bu ampulleri tercih etmemde ki sebep xenonun rengine yakın ton olmasıydı ki öyle, + benim sağ far baya kirli olduğundan da biraz soluk kalıyor. Evet sislerede H3 ampul uzunlarla aynı.

İsmail abimin mesajından alıntı yapıyorum: )
"mavi gibi yanan beyaz az aydınlatan ampül isteniyor ise photon diamond vision 5000K"
"beyaz yanıp aydınlatması daha iyi olsun dersen mtech super white 4350K"
demişti, yani sen renk önemli değil aydınlatma daha iyi olsun dersen henüzde açmadıysan Mtechle değişim yapabilirsin.
birde şöyle demişti ismail abi : )
"1. önceliğim aydınlatma performansı orijinal ampülden biraz beyaz olsun deniyor ise bosch plus 90 kullanmanı tavsiye ederim
bosch car service den temin edebilirsin"

Şu konudada (http://www.seatclubturkey.com/fotograflarimiz/45879-06-bd-3334-before-after-2.html) heaw42 arkadaşımızın aynı ampulleri alıp paylaştığı fotoğraflar var bi gözatabilirsin.

Ryan Cooper
12-07-2014, 00:48
Hayırlı olsun abi, beyaz ampul candir :) arabayı değiştiriyor komple.

ceycey34
12-07-2014, 01:25
hangi siteden aldınız . Taktıktan sonra paylaşımlarınızı bulunursanız seviniriz

kirlisakal
12-07-2014, 12:50
Ryan Cooper tşk ederim deneyip görecez bakalım nasıl bişi cıkcak ortaya :D
ceycey34 yedek tuning diye bi siteden.ayrıca uygun fiyatları abartılı fiyatlar yok.bayram izninde takıp,aynı konu üzerinde paylaşımlarımı sunacağım.(yurtdışındayım)

kirlisakal
12-07-2014, 12:54
Görüş mesafesi iyi sıkıntı yok benim bu ampulleri tercih etmemde ki sebep xenonun rengine yakın ton olmasıydı ki öyle, + benim sağ far baya kirli olduğundan da biraz soluk kalıyor. Evet sislerede H3 ampul uzunlarla aynı.

İsmail abimin mesajından alıntı yapıyorum: )
"mavi gibi yanan beyaz az aydınlatan ampül isteniyor ise photon diamond vision 5000K"
"beyaz yanıp aydınlatması daha iyi olsun dersen mtech super white 4350K"
demişti, yani sen renk önemli değil aydınlatma daha iyi olsun dersen henüzde açmadıysan Mtechle değişim yapabilirsin.
birde şöyle demişti ismail abi : )
"1. önceliğim aydınlatma performansı orijinal ampülden biraz beyaz olsun deniyor ise bosch plus 90 kullanmanı tavsiye ederim
bosch car service den temin edebilirsin"

Şu konudada (http://www.seatclubturkey.com/fotograflarimiz/45879-06-bd-3334-before-after-2.html) heaw42 arkadaşımızın aynı ampulleri alıp paylaştığı fotoğraflar var bi gözatabilirsin.

eyvallah arkadaşım.önünü net görebiliyon dimi :D uzunları çaktığın zaman da sıkıntı yok.beyaz akı yoğun olaraktan yola vermiyor sanırım...ampuller zamanlapatlarsa bişi olursa bu sefer başka model marka ampul kullanırız aldık gari :D

EndyCooL
12-07-2014, 18:39
resimleri bekliyoruz :)

ahmet886
12-07-2014, 22:11
eyvallah arkadaşım.önünü net görebiliyon dimi :D uzunları çaktığın zaman da sıkıntı yok.beyaz akı yoğun olaraktan yola vermiyor sanırım...ampuller zamanlapatlarsa bişi olursa bu sefer başka model marka ampul kullanırız aldık gari :D

Aynen abi hiç bi sıkıntı yok gayet güzel hoş görüntüsü ve aydınlatması var. Dediğim gibi benim farın kirli olması sebebinden kaynaklı biraz solukluk var bunuda önceki çıkardığım ampullerden biliyorum, bu haliyle bu kadar canlılık alabilmem güzel yani: )

kirlisakal
12-07-2014, 22:33
Aynen abi hiç bi sıkıntı yok gayet güzel hoş görüntüsü ve aydınlatması var. Dediğim gibi benim farın kirli olması sebebinden kaynaklı biraz solukluk var bunuda önceki çıkardığım ampullerden biliyorum, bu haliyle bu kadar canlılık alabilmem güzel yani: )

eyv hacım ...:D ampul konusunda karar vermek zor oldu.ürün çok olunca yorumlarda farklı farklı adam bian için şaşırıyor.zaten istediğim de xenon effecti ve beyazı...sislere de all season aldım gercek sarı...değişik görünüm olacak logosuz panjurumla beraber...bayramda resimlerle paylaşacam

ismail
14-07-2014, 00:18
hayırlı olsun metin abi
güle güle iyi günlerde kullanman dileği ile
şu bir gerçek ki renk değeri (5000K) arttıkça aydınlatma performansı düşer
orijinal xenon rengi 4300K dır
bu renk değerinden yüksek renk değerleri kusura bakmayın ama bana çakma xenon olduğu düşüncesine yönlendiriyor

teknikeleman123
04-06-2018, 23:43
Merhaba , yeni konu açmak istemedim , benim araç 2008 model uzun farları h3 led aldım ancak bugün akşam dar vakitte iftara doğru takmak istedim takamadim. Daha once kisalari degismistim kolaydı .

Zaten farın arkasina el zor giriyor bi tarafta akü var bir tarafta borular . Elim aslında elektronik işine yatkın ama farın tam içini goremiyorum uzun h3 tarafı daha dar zaten sadece parmak giriyor . Bir taraftaki eski h3 soktum arkasında teli çıkardım tabi . Sonra denemek için eski ampulü tekrar takım dedim oturtamadim . Hem ampül oturmadi hemde üzerinde teli geçiremedim. Var mıdır bunun bir şeması özellikle telin geçmesi ile ilgili . Yada kolay bir yolu ?

YouTube dan videolara baktım ama tam benim farı gösteren bir video bulamadım . Kısalarda ki telden farklı biraz uzunlarin ki , tecrübeli arkadaşlar desteğinize ihtiyacım var . ismail abi sende daha önce cordoba oldu galiba bir fikrin varsa sevinirim

ismail
06-06-2018, 11:47
Merhaba , yeni konu açmak istemedim , benim araç 2008 model uzun farları h3 led aldım ancak bugün akşam dar vakitte iftara doğru takmak istedim takamadim. Daha once kisalari degismistim kolaydı .

Zaten farın arkasina el zor giriyor bi tarafta akü var bir tarafta borular . Elim aslında elektronik işine yatkın ama farın tam içini goremiyorum uzun h3 tarafı daha dar zaten sadece parmak giriyor . Bir taraftaki eski h3 soktum arkasında teli çıkardım tabi . Sonra denemek için eski ampulü tekrar takım dedim oturtamadim . Hem ampül oturmadi hemde üzerinde teli geçiremedim. Var mıdır bunun bir şeması özellikle telin geçmesi ile ilgili . Yada kolay bir yolu ?

YouTube dan videolara baktım ama tam benim farı gösteren bir video bulamadım . Kısalarda ki telden farklı biraz uzunlarin ki , tecrübeli arkadaşlar desteğinize ihtiyacım var . ismail abi sende daha önce cordoba oldu galiba bir fikrin varsa sevinirim

kardeşim led ampül hayırlı olsun
tarif etmek zor
tamamen el melekesi ile yapmak lazım
ancak eklediğim şu resimden seçebilirsen bir nebze yardımı olacaktır

https://static.baza.farpost.ru/drom/1521619337753_bulletin