PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ibiza Signo Sağ Far

heaw42
22-08-2014, 14:47
Selamlar, hatırlayanlar olur geçen ay ufak bi kaza yapmıştım.Aracın sol ön farına değişim vermiş eksper fakat sağ fara vermemiş.Ben farları sonradan signo (çift reflektörlü) fara çevirmiştim.Fakat TYC marka almıştım.Şimdi kasko orjinal far yolluyor sol tarafa fakat sağdaki TYC marka olarak kalacak.Zaten TYC tam oturmuyordu da o yüzden sağ farı da orjinal yapayım dedim fakat fiyatı serviste 460tl. Daha ucuza bulma ihtimalim var mı acaba?Çıkma fara pek sıcak bakmıyorum çünkü renk farkı olabilir eğer eski ise far.

eneSene
22-08-2014, 23:19
Kaskodan değişim ile ilgili pek bilgim yok açıkçası. Ancak iki far arasında fark olacağını düşünüyorum en azından görsel olarak. O yüzden değiştirmende fayda var.

kirlisakal
22-08-2014, 23:21
onu da kır kaskon onu da değiştirsin al sana takım :)

heaw42
22-08-2014, 23:28
Kaskodan değişim ile ilgili pek bilgim yok açıkçası. Ancak iki far arasında fark olacağını düşünüyorum en azından görsel olarak. O yüzden değiştirmende fayda var.

abi değiştircem zaten o yüzden, bencede fark olur

onu da kır kaskon onu da değiştirsin al sana takım :)

kasko tek reflektörlü far yolluyor abi ısrarla, güç bela signo far yollattırdık da 10 gün sürdü hala bekliyoruz. şaseden bakınca eski farlar çıkıyormuş. kendim alıcam galiba

kirlisakal
22-08-2014, 23:33
abi değiştircem zaten o yüzden, bencede fark olur

kasko tek reflektörlü far yolluyor abi ısrarla, güç bela signo far yollattırdık da 10 gün sürdü hala bekliyoruz. şaseden bakınca eski farlar çıkıyormuş. kendim alıcam galiba

cek açık renkli bi film senı baya sallar :) 460 lira hakıkaten cok zamanla alırsın acele etme bakarsın daha ii fiyata denk getırırsın ..sen bilirsin gene ..gecmiş olsun

heaw42
23-08-2014, 00:04
cek açık renkli bi film senı baya sallar :) 460 lira hakıkaten cok zamanla alırsın acele etme bakarsın daha ii fiyata denk getırırsın ..sen bilirsin gene ..gecmiş olsun

abi film olabilir aslında fena fikir değil yarın bi bakayım, daha iyi fiyata gelceğini sanmıyorum abi bu araçların orjinal parçasını doğuş hariç satan yer görmedim:) (motor parçaları hariç)

ismail
23-08-2014, 00:10
kardeşim öncelikle tekrar geçmiş olsun
öncelikle şasi aralığından 3 adet farklı far parça kodu var
sen şasi numaranı bana gönderirsen tam parça kodunu verebilirim
sana 2 yol tarif edeyim
baktığım kadarı ile orjinal farlar valeo marka
1. valeo Türkiye bayilerinden biraz daha uygun fiyata alabilirsin
http://www.valeoservice.com/html/turkey/tr/produits.outrouver.php
2. üçel otomotivden de servise göre daha uygun fiyata alabilirsin (orijinal valeo marka istediğini belirt)
Ankara Şubesi (http://www.ucelotomotiv.com.tr/hizmetlerimiz-10-ankara-subesi.html)
Allah gönlüne göre versin

heaw42
25-08-2014, 17:16
ism@il abimin sayesinde parça kodunu hallettim.

İstanbulda medas diye bir parçacıya yönlendirmiş kasko, adamları arayıp parça kodunu söylemesem farı gönderecekleri yok hala. o kadar gevşekler. bundan sonra yetkili servisi de kapsayan kasko yaptırcam bana ders olsun

ismail
26-08-2014, 07:49
ism@il abimin sayesinde parça kodunu hallettim.

İstanbulda medas diye bir parçacıya yönlendirmiş kasko, adamları arayıp parça kodunu söylemesem farı gönderecekleri yok hala. o kadar gevşekler. bundan sonra yetkili servisi de kapsayan kasko yaptırcam bana ders olsun

hadi gözün aydın
senin adına çok sevindim
inşallah en kısa zamanda aracını toparlatıp çıkarsın