PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Müzik sistemimi bağlatıyorum...

adnanguclu
12-02-2008, 21:50
Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar...
Artık dayanamadım ve gözlerimi kapattım garanti falan görmüyorum tesisatımı baglatıcam:D
Bugün bir kaç yere fiyat araştırması için çıktım ve izlenimlerimi aktarmak istiyorum..Bana yardımı olabileceklerinde yardımlarını bekliyorum...
Elimde bulunan parçalar şunlar;

1-Rockfordfosgate(Punch)30cm bass
2-JBL CS60 x 4 anfi

Elimde olanlar sadece bunlar.Bugün bir dükkana gittim,bana fiyat cıkarmasını ıstedım.Aracımın orijinal teybini değiştirmeden bir takım JBL comp.+tesisat kabloları + dek ya da deg nasıl yazıldıgını bılmıyorum bır cevırıcı varmıs(orj teyp için) onunla beraber tum herseyı 400ytl ye yapıcanı söyledi...
Daha açık bi şekilde;

İşçilik :70YTL
JBL comp :150YTL
Deg çevirici :90YTL
Baglantı kabloları :90YTL

Sizce fiyatlar nasıl?Ben cok daha ucuza yaptırabılcemı dusundum pahalı geldı bana bu adamın soyledıkeri??Bana istanbulda bu işi en ucuz sekılde yapmam ıcın yardım edebılcek bırılerı varsa cok memnun olurum:D:D
Saygılar..

desperado_32
12-02-2008, 21:54
Bencede pahalı adnan abi biraz daha makul bir fiyat olabilir diye düşünüyorum tabi istanbul olunca işler değişebilir :D Ama şimdiden hayırlı olsun :D

appia
12-02-2008, 22:51
Aracın orjinal çıkışı kaç watt?

adnanguclu
13-02-2008, 14:38
Aracın orjinal çıkışı kaç watt?
teybin orj cıkısından bahsedıosun sanırım?fakat bilmiyorum:(

patrıot
13-02-2008, 18:49
adnan jbl o kadar para verecegıne sana kıcker bulayım ıstermısın

patrıot
13-02-2008, 18:51
cevırıcı ve kablo fıyatları okadar yuksek degıl daha ucuza bulabılırız ıstersen sana yardımcı olurum özelden ulaşabılırsın

adnanguclu
13-02-2008, 19:04
cevırıcı ve kablo fıyatları okadar yuksek degıl daha ucuza bulabılırız ıstersen sana yardımcı olurum özelden ulaşabılırsın

abi ben çevirici buldum hemde digicom mu digiline mı ne marka tam hatırlamıorum 15ytl'ye:) kalitelisiymıs bıde öle dediler..gittigim tesisatcı 90ytl dedı ya aynı mal bıde toptancısına gıttım adamın..attıgı kazıga bakarmısın!!orda baglatmıcam siz biyer önerirseniz oralara gıtcem..comp konusunda da kicker iyi sanırım??hafta sonuna kadar sana haber verırım mehmet abi.senden alırım 150ytlden azsa..sımdı tek sorunum baglantı elemanları kablolar falan onlardan bulamadım ve tesisatcım ona da 90 ytl cektı..o konuda ne diyebilirsin abi?hepten dandık kablolar falanda olsun ıstemıyorum kaliteli olsun yani.
ilgin için cok saol:)

patrıot
13-02-2008, 21:21
abi ben çevirici buldum hemde digicom mu digiline mı ne marka tam hatırlamıorum 15ytl'ye:) kalitelisiymıs bıde öle dediler..gittigim tesisatcı 90ytl dedı ya aynı mal bıde toptancısına gıttım adamın..attıgı kazıga bakarmısın!!orda baglatmıcam siz biyer önerirseniz oralara gıtcem..comp konusunda da kicker iyi sanırım??hafta sonuna kadar sana haber verırım mehmet abi.senden alırım 150ytlden azsa..sımdı tek sorunum baglantı elemanları kablolar falan onlardan bulamadım ve tesisatcım ona da 90 ytl cektı..o konuda ne diyebilirsin abi?hepten dandık kablolar falanda olsun ıstemıyorum kaliteli olsun yani.
ilgin için cok saol:)
istersen ozelden adresımı vereyım gel bır aksam kablo olayını cozelım

The_Scuba
13-02-2008, 22:39
su teyp olayi cozulsede bende evdeki tarihi pioneer 904 ve jbl amfilerimi taksam artik :)
cok iyi bi tesisatcim vardi ama cocuk ortadan kaybolmus :(