PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ŞİMDİLİK ADRES DEĞİŞTİ (aly_mert)

VaqabonD
15-02-2008, 20:37
Arkadaşlar bilindiği gibi ben Hatay'daydım ama bir süreliğine Van'a geçtim sebebi ise Van'da bulunan dükkanın ve arsanın satışı yapmak için babamın vekili olarak gittim ve galiba ben bu yaza kadar orda kalıcam ayrıca söylemek istiyorum burası çook soğuk.....

gorkemsarigul
15-02-2008, 22:58
VAN GÜZELDİR DUYDUKLARIM BU YÖNDE HEP:d

desperado_32
15-02-2008, 23:07
Hayırlı olsun :)

VaqabonD
17-02-2008, 00:40
VAN GÜZELDİR DUYDUKLARIM BU YÖNDE HEP:d
vallahi görkem ben beğenmedim ya inanırmısın adamlar yolun ortasında yürüyo 2 defa aynayı adama çarptım korna çalıyon "nie çalıon" diolar ne yapalım bu arada süreye bir yıl daha eklendi ama yazın yine hataya dönücem ve kısmetse antalya ya gitcem artık bide unutmadan yeni bir Fiat Linea almayı düşünüyorum ama yinede sct üyesi olmaya devam edelim kısmtse arabamı istediğim fiata satarsam Fiat Linea yı alıcam unutmayın boş zamanımı hep sct de geçiricem

sevgilerimle

VaqabonD
17-02-2008, 10:34
AMA BU GİDİŞLE SEATIMDAN AYRILAMIYACAĞIM GALİBA ÇÜNKÜ ALICI YOK AYRICA ARKADAŞLAR SİZDE YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM :help:

quoasimodo
17-02-2008, 17:33
memleketin her yeri güzeldir ali mert!

toledo150
18-02-2008, 01:24
ben şuan muştayım.burasıda çok soğuk ama ayrı bir güzelliği var her yer bembeyaz.mis gibi temiz hava.ayrıca vana bir defa gittim çok hoşuma gitti.yaya problemi her yerde var.bahadırın dediği gibi memleketimin her yeri bir başka güzel.