PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayvandan aşağı insanlar

orhanaydnn
05-11-2014, 13:50
Tampon yakmak silecek kırmak derken şimdide boyaya şekil verme sanatına girişmişler nasıl bir mahlukattır bunu yapan sizlere soruyorum arkadaşlar

Emre
05-11-2014, 14:00
Geçmiş olsun.
ama artık bunların bir sonu olmalı, geçende haberlerde vardı arabaları yakmışlar nereye gidiyoruz böyle..

horozzi
05-11-2014, 14:01
Geçmiş olsun kaskosuz araca binilmeyecek artık anlaşıldı.

gkhnd
05-11-2014, 14:02
Geçmiş olsun.

MeTuRuZ
05-11-2014, 14:04
Etrafa zarar vermekten yaşam alanlarını pisletmekten başka hiç bir işe yaramayan mahlukları idam etmek lazım ki gerçek insanlar rahat edebilsin

orhanaydnn
05-11-2014, 14:07
Ya bile bile yapılan şeyden nefret ederim kasko olsada uğraş dur yeni araba bırakırım o şekilde yazık günah . bana araç içi kamera tavsiye edebilirmisiniz belki denk gelir yakalarım pekmezini akıtmam gerek

seyyah_sga
05-11-2014, 14:10
Hocam bunlar insanlıktan nasibini almamış aşağılık pisikolojisindeki insan demeye dilimin varmadığı kişilerdir.
Allah onları bildiği gibi yapsın ..

Geçmiş olsun..

Gringo
05-11-2014, 14:10
Kendisine saygısı olmayanın; başkalarına da saygılı olması beklenemez. Allah ıslah etsin ne diyelim.
Geçmiş olsun.

EndyCooL
05-11-2014, 14:11
yamyamlık bu resmen... Mala zarar kul hakkına girer ...

seyyah_sga
05-11-2014, 14:12
Ya bile bile yapılan şeyden nefret ederim kasko olsada uğraş dur yeni araba bırakırım o şekilde yazık günah . bana araç içi kamera tavsiye edebilirmisiniz belki denk gelir yakalarım pekmezini akıtmam gerek

Ben şöyle birşey aldım ama henüz bağlamadım. haftasonu boş vaktimde koyacağım arabaya. uygun olduğu için tercih ettim açıkcası..

Ookay-U.S.A. SL-D701 Araç İçi Kamera Fiyatı - Taksit Seçenekleri (http://www.hepsiburada.com/liste/ookay-usa-sl-d701-arac-ici-kamera/productDetails.aspx?productId=otsarfsld701&categoryId=26027)

ssmb06
05-11-2014, 14:13
Çoğu ilaçlı, madde bağımlısı psikopatlar.Benliğini kaybetmiş mahluklar. Son zamanlarda hepten çoğaldı.

orhanaydnn
05-11-2014, 14:22
Ya bişey değil insanıda çileden çıkarıyorlar yapmıyacağın şeyleri yaptırıyorlar.yakaladığım an arabanın hemen yanında dikenli teller var yapıştıracam oraya

orhanaydnn
05-11-2014, 14:24
Ben şöyle birşey aldım ama henüz bağlamadım. haftasonu boş vaktimde koyacağım arabaya. uygun olduğu için tercih ettim açıkcası..

Ookay-U.S.A. SL-D701 Araç İçi Kamera Fiyatı - Taksit Seçenekleri (http://www.hepsiburada.com/liste/ookay-usa-sl-d701-arac-ici-kamera/productDetails.aspx?productId=otsarfsld701&categoryId=26027)
Bu ürün işimi görür acaba Pille nekadar süre kayıt yapabilir

Redhot
05-11-2014, 14:27
Farkında mısınız? Yaşam alanlarımız giderek azalıyor. İnsan gibi insanların yaşadığı yerler semtler bölgeler iyice azaldı. Oraları da mahvetmek için ellerinden geleni yapıyorlar.
Bu insan ile ilgili değil. Tamamen insanı yönetenlerin suçu. Toplumun her alanında, her konuda, bir kin ekme, ayrıştırma söz konusu. İnanın cennet gibi bir ülkemiz olmasına rağmen, sırf bu insanlar yüzünden bu ülkede yaşamaktan mutlu değilim.

Redhot
05-11-2014, 14:28
O kadar sinirliyim ki insanlara size geçmiş olsun demeyi bile unuttum.
Çok geçmiş olsun. Herkesin başına her an gelebilecek şeyler.

gkhnd
05-11-2014, 14:29
Farkında mısınız? Yaşam alanlarımız giderek azalıyor. İnsan gibi insanların yaşadığı yerler semtler bölgeler iyice azaldı. Oraları da mahvetmek için ellerinden geleni yapıyorlar.
Bu insan ile ilgili değil. Tamamen insanı yönetenlerin suçu. Toplumun her alanında, her konuda, bir kin ekme, ayrıştırma söz konusu. İnanın cennet gibi bir ülkemiz olmasına rağmen, sırf bu insanlar yüzünden bu ülkede yaşamaktan mutlu değilim.

Duygularıma birebir tercüman oldunuz.

orhanaydnn
05-11-2014, 14:31
İnsanlar sorumsuzlaştı mahalleye aracı çekemiyorum mahallenin çocuklar arabaları hedef almış 1tane kaportası düz araç yok kendi malınada aynı şekilde aile nasıl yetiştirirse öyle gider ailesinden çevresinden korkmayacak insan allahtan korkacak ona göre hayatına devam edecek allah korkusu kalmamış

seyyah_sga
05-11-2014, 14:32

Cumartesi günü araca takmayı planlıyorum. deneyimlerimi aktarırım size hocam.
şuan benimde bir fikrim yok açıkcası.

orhanaydnn
05-11-2014, 14:32
Beterin beteri var ben halime şükrediyorum yakın zamamda kaçtane araç kundaklandı bunlar milli servet zarar ziyan yazıktır günahtır

gazanfer_ro
05-11-2014, 14:36
Arkadaşlar büyük şehirlerde yaşamak çok zorlaştı 8nsanin başına bela alması an be an meselesi size tavsiyem gelen mala gelsin o sinirle 3 kuruşluk adama zarar verseniz adam sıfatina koycaklar malesef yapacak bir sey yok b8zi mahallelerden alip guvenligi olan sitelere doğru itiyorlar...

sefa58
05-11-2014, 14:55
Geçmiş olsun. Maalesef iki ayaklı hayvanlar daha tehlikeli..

emr38
05-11-2014, 15:16

Moralinizi bozmak istemem ama bir halta yaramıyor bu cihazlar... Çin'de üretiliyor, iki tipi var ve ikisi de berbat. Bende var, hala kullanıyorum...

Diyeceksiniz ki madem berbat, niye kullanıyorsun; Parasını ödediğim ve iade almak gibi bir şansım olmadığı için...

Biraz daha üst fiyatlara daha kaliteli bir alet alın.Bendeki 90 derece gibi bir şey açı olarak. Gece görüşü yok(var da görüntü düzgün değil farın olduğu yerler bile net görünmüyor), FPS çok düşük...

Görüş açısı 120 derece dönebilen lens yazmış ama umarım benim bahsettiğim model değil de, daha kaliteli bir model ithal etmişlerdir... Bir deneyin derim. Daha iyi cihazlar var 100-150 TL arasına...

Bu cihazın bataryası Nokia BL-4C olanlardan. Yani her yerde bulabilirsiniz. Ama kendi bataryasıyla yarım saat gibi bir zaman kayıt yapıyor. Çakmaklık girişiyle maksimum kayıt süresi (hafıza kartına bağlı olarak) boyunca çekim yapar. Ama gece çekiminden bir şey anlamazsınız...