PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adana'da kaput fılmı

aga01
15-11-2014, 23:39
Merhaba arkadaslar adanada kalıtelı ve uygun fıyata kaput fılmı yapan onerebılecegınız bıldıgınız yerler var mıdır?

1.2 tsi dsg LeoN

amencek
15-11-2014, 23:41
Kaliteli olarak oftuning var ama fiyat hakkinda bi bilgim yok. Ben cam filmini orda yaptirmistim kaliteli is yapiyorlar.

amencek
15-11-2014, 23:43
Merhaba arkadaslar adanada kalıtelı ve uygun fıyata kaput fılmı yapan onerebılecegınız bıldıgınız yerler var mıdır?

1.2 tsi dsg LeoN
Kaliteli olarak oftuning var ama fiyat hakkinda bi bilgim yok. Ben cam filmini orda yaptirmistim kaliteli is yapiyorlar.

atay78
16-11-2014, 09:13
Oftuning baya pahali yapiyor ileri onlara yaptirana kadar 3m e yaptiririm deger hic olmazsa

aga01
16-11-2014, 13:30
firozat hocam var mı sızın bıldiğiniz bir yer?

1.2 tsi dsg LeoN

firozat
16-11-2014, 16:57
firozat hocam var mı sızın bıldiğiniz bir yer?

OfTuning kaliteli malzeme kullanıyor, tavsiye ederim. Sanayide AS Tuning var Seat Leon'u olan bizim gruptan bir arkadaş oda yardımcı olur ama marka olarak ne kullanıyor bilemiyorum.

aga01
16-11-2014, 18:19
OfTuning kaliteli malzeme kullanıyor, tavsiye ederim. Sanayide AS Tuning var Seat Leon'u olan bizim gruptan bir arkadaş oda yardımcı olur ama marka olarak ne kullanıyor bilemiyorum.

Fıyat olarak pıyasası nasıl acaba?antalya grubu toplu bır sekılde 100 lıra gıbı bır rakama kalıtelı fılm cektırmısler bence gayet uygun

1.2 tsi dsg LeoN

firozat
16-11-2014, 21:09
Fıyat olarak pıyasası nasıl acaba?antalya grubu toplu bır sekılde 100 lıra gıbı bır rakama kalıtelı fılm cektırmısler bence gayet uygun

100liraya Adanada yapan yerlerde var ama 60cm falan yapıyorlar. Kalitesinide bilemiyorum, benim tavsiyem kaputun tamamen kaplanması. Çok iyi kalitede olmazsada o yarım olanlarda renk değişikliği oluyor ve çok sırıtmaya başlıyor zamanla.

aga01
16-11-2014, 22:33
100liraya Adanada yapan yerlerde var ama 60cm falan yapıyorlar. Kalitesinide bilemiyorum, benim tavsiyem kaputun tamamen kaplanması. Çok iyi kalitede olmazsada o yarım olanlarda renk değişikliği oluyor ve çok sırıtmaya başlıyor zamanla.

Aynen oyle kalıte ve uygunu bulmak lazım.ruh saglıgı cıvarındakı sonax nasıl acaba?

1.2 tsi dsg LeoN

firozat
16-11-2014, 22:38
Aynen oyle kalıte ve uygunu bulmak lazım.ruh saglıgı cıvarındakı sonax nasıl acaba?

Sonaxlarda kullanılan malzemeler zaten standart. İşçiliklerininde iyi olacağını düşünüyorum. Ruh sağlığının oraya açılan daha önce E5 üzerindeydi ve şu an açtıkları yer, mekan olarak oldukça iyi. Fiyat konusunda pek uygunluk beklemeyin tabiki.

firozat
20-11-2014, 19:50

Bir kaç arkadaşım daha cam filmi çektirmeyi düşünüyor. Bende biraz kararsızım ama uygun fiyata kaliteli bulursam yaptırabilirim. O sebeple OF Tuningden bir fiyat alcaz tekrar. Sizde hala yaptırmadıysanız 4 araç getireceğimi söyleyerekten uygun fiyat almaya çalışayım?

aga01
21-11-2014, 09:03
Bir kaç arkadaşım daha cam filmi çektirmeyi düşünüyor. Bende biraz kararsızım ama uygun fiyata kaliteli bulursam yaptırabilirim. O sebeple OF Tuningden bir fiyat alcaz tekrar. Sizde hala yaptırmadıysanız 4 araç getireceğimi söyleyerekten uygun fiyat almaya çalışayım?

Fırat hocam sıze katılmayı cok ısterdım ama ocak sonu gıbı adanada olacagım kısmetse su an sehır dısındayım ıs geregı ama pazarlık yaparken kaput fılmı ıcın sonra arkadas da gelecek dersenız varım benım[emoji2]

1.2 tsi dsg LeoN

firozat
22-11-2014, 11:06
Fırat hocam sıze katılmayı cok ısterdım ama ocak sonu gıbı adanada olacagım kısmetse su an sehır dısındayım ıs geregı ama pazarlık yaparken kaput fılmı ıcın sonra arkadas da gelecek dersenız varım benım[emoji2]

Tamam, görüştüğümde bunuda iletirim, bugün fırsat bulabilirsem bir fiyat alacam bakalım...

firozat
23-11-2014, 10:57
aga01
OfTuning biraz yüksek fiyat verdi, Logolu 3M cam filmine 300TL, logosuz olana 200TL fiyat verdi, daha önce logosuz olan için 150TL istemişlerdi. Yine 150 deseler oraya yaptıracaktık :)
Burak atay78 3M bayisinden 4 araç için fiyat aldı, onlarda logolu olana 250TL, logosuz olana ise 190TL fiyat vermişler, kaput koruma filmini soramadık maalesef.
150TL ye logosuz 3M marka cam filmi uygulayan bir yer bulmaya çalışıyoruz bakalım :)

aga01
23-11-2014, 13:21
aga01
OfTuning biraz yüksek fiyat verdi, Logolu 3M cam filmine 300TL, logosuz olana 200TL fiyat verdi, daha önce logosuz olan için 150TL istemişlerdi. Yine 150 deseler oraya yaptıracaktık :)
Burak atay78 3M bayisinden 4 araç için fiyat aldı, onlarda logolu olana 250TL, logosuz olana ise 190TL fiyat vermişler, kaput koruma filmini soramadık maalesef.
150TL ye logosuz 3M marka cam filmi uygulayan bir yer bulmaya çalışıyoruz bakalım :)
O zaman kaput fılmınede en az o kadar ısterler.fırat hocam aklında olsun da sordugunuz yere kaput fılmı ıcın de fıyat alın en azından yaptrmak ısteyen herkes oraya gıder

1.2 tsi dsg LeoN

mustiji
11-12-2014, 11:56
Arkadaşlar en son nereye karar verdiniz nasıl bir uygulama yaptırdınız . Mekan adı adresi ve tabiki de kaça yaptırdığınızı paylaşmanızı rica ederim.

firozat
11-12-2014, 21:40
Arkadaşlar en son nereye karar verdiniz nasıl bir uygulama yaptırdınız . Mekan adı adresi ve tabiki de kaça yaptırdığınızı paylaşmanızı rica ederim.

Her hangi bir karar vermedik ama başka bir yerden daha fiyat aldım dün. Eski istasyon durağının orda nihat oto döşeme, cam filmi, kilit vs.. işleri yapan ve güvendiğim bir yerden.
Hatta kuzenimin Honda jazz aracına yan camlar 3M logolu, ön camada daha açık tonda bir film uygulattık. Uygulamayı temiz yapmak için kapı camlarını söküp yapıyorlar baya hoşuma gitti işçiliği.
Bende oraya yaptırmayı düşünüyorum, fiyat konusunuda paylaşayım. 3M logolu 250TL, logosuz 3M 200TL. Solargard 150TL. Kaput korumayı sormayı yine unuttum :D
Kapı kartonlarını sökerken orası burası kırılırmı diye bende düşündüm ama çok kolay söküyorlar ve ellerinde bir çok markanın kapı karton sustaları vs.. mevcut.
Hatta kapı kartonlarını sökmüşken ben iç kısımlara yalıtım falanda yapmayı düşünüyorum. aga01 atay78

mustiji
11-12-2014, 22:49
Beyler 50tl daha verip 3m yetkili servisine mi yaptırsak belki toplu gidersek uygun olur firozat aga01 atay78

Sent from my iPhone using Tapatalk

mustiji
12-12-2014, 08:23
Acaba 50-100tl daha verip 3m yetkili servisinde yaptırmak daha mı iyi olur çok fark eder mi karar veremedim :( Belki toplu gitsek bir indirim yaparlar aga01 atay78

mustiji
14-12-2014, 21:08
Arkadaşlar cemalpaşadaki 3m yetkili servisine cam filmi uygulamasını yaptırdım şuan için bazı noktalarda baloncuklar var ve sağ ön kapı camında tıkırtı olmaya olmaya başladı yarın tekrar gideceğim bakalım sizlerle tecrübelerimi paylaşacağım

Sent from my iPad using Tapatalk

aga01
17-12-2014, 11:38
Arkadaşlar cemalpaşadaki 3m yetkili servisine cam filmi uygulamasını yaptırdım şuan için bazı noktalarda baloncuklar var ve sağ ön kapı camında tıkırtı olmaya olmaya başladı yarın tekrar gideceğim bakalım sizlerle tecrübelerimi paylaşacağım

Sent from my iPad using Tapatalk

Hocam ne kadara yaptırdın?su an duzeldı mı pekı arac bı de sana zahmet komple kaput fılmınıde sorsaydın bızı cok mutlu ederdın[emoji2]

1.2 tsi dsg LeoN

mustiji
17-12-2014, 11:41
225e yaptılar baloncukların 1 aya söneceğini söylediler kaput filmini sormayı ben de unuttum[emoji20] ayruca sağ camdaki çıtırtı hala geçmedi neden olabileceğini onlar da çözemedi sonuçta aracın hiçbiryerini sökmediler bu çıtırtı sesiyle ilgili fikri olan var mı?

firozat
18-12-2014, 01:06
225e yaptılar baloncukların 1 aya söneceğini söylediler kaput filmini sormayı ben de unuttum[emoji20] ayruca sağ camdaki çıtırtı hala geçmedi neden olabileceğini onlar da çözemedi sonuçta aracın hiçbiryerini sökmediler bu çıtırtı sesiyle ilgili fikri olan var mı?

225TL ye yaptıkları logolu olanmı yoksa logosuz olan FX serisi dediklerinden mi?
Uygulama esnasında cama epeyce su sıkılıyor, suyun bir kısmıda kapı içine giriyor. Giren su yapışkanlı olan izole bir kısmı sökmüş olabilir veya yağlı olan mekanik bir aksamı kurutmuş olabilir.
Eskiden kapı kartonlarının falan sökülmesine karşıydım ama gözümle gördükten sonra en temiz net uygulama camların sökülerek yapılması ile olduğu kanısına vardım.
Bizim araçlarında camlarını sökmek çokta zor değil ve zarar vermeden kolaylıkla yapılabiliyor. Ben büyük ihitmalle bu şekilde yaptırrım gibi. Böyle uygulayınca her hangi bir kabarcık falanda kalmıyor.

ozan
18-12-2014, 03:49
Kaput filmini alip neden kendiniz kaplamiyorsunuz ? Cokta el becerisi isteyen bi durum degil ben kendim kapladim helix di sanirim aldigim malzemenin ismi 60 cm olacak sekilde kestim sonrada kapladim dedigim gibi cok zor degil hatta malzemeyi bulamazsaniz eger adanada alip gonderebilirim resimde atabilirim

35FR482

mustiji
18-12-2014, 09:44
225TL ye yaptıkları logolu olanmı yoksa logosuz olan FX serisi dediklerinden mi?
Uygulama esnasında cama epeyce su sıkılıyor, suyun bir kısmıda kapı içine giriyor. Giren su yapışkanlı olan izole bir kısmı sökmüş olabilir veya yağlı olan mekanik bir aksamı kurutmuş olabilir.
Eskiden kapı kartonlarının falan sökülmesine karşıydım ama gözümle gördükten sonra en temiz net uygulama camların sökülerek yapılması ile olduğu kanısına vardım.
Bizim araçlarında camlarını sökmek çokta zor değil ve zarar vermeden kolaylıkla yapılabiliyor. Ben büyük ihitmalle bu şekilde yaptırrım gibi. Böyle uygulayınca her hangi bir kabarcık falanda kalmıyor.

Benimki fx serisi logosuz dediklerinden bence su tam kurumamıştı şimdi çıtırtı gitti güneş gördükçe de balonlar kayboluyor.herhangi bir modifikasyona karşı olan biri olarak diyeceğim şu ki Arabanın havasını çok değiştirdi mutlaka yapılmalıymış