PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eskişehir Sorumlusu

izzetpekcan
24-11-2014, 19:56
Merhabalar
Eskişehir sorumlumuz var mıdır varsa kendisiyle tanışalım kaynaşalım eğer yok ise @byOzkan (http://www.seatclubturkey.com/uyeler/21255-byozkan.html) kardeşimle beraber bu görevi üstlenebiliriz.
Daha yeni üyeyiz ama uygun görülürse SCT'yi Eskişehir'de de yaşatmak isteriz :)
Saygılar

tufan_26
24-11-2014, 20:27
valla yok galiba diye biliyorum. ama tabi arkadaşlar kesin bilgiyi verirler. ben de bu konudan şikayetçiydim eskişehirde seatçılar hiç aktif değiller bizde eskişehirde kendimizce bişeyler yaparız çok da güzel olur hani :)

ismail
24-11-2014, 20:33
izzetpekcan kardeşim teklifin için teşekkürler
katkıda bulunma isteğini çok olumlu bir yaklaşım
*Cupra_R* başkanımız konuyla ilgili talebini değerlendirecektir
ayrıca aşağıdaki konuyu bir okumanı tavsiye ederim
http://www.seatclubturkey.com/moderator-alimi/50257-moderator.html
teşekkürler

izzetpekcan
24-11-2014, 20:53
Aynen kardeşim güzel olur tufan_26
Abi o konu daha uzundu sanki önceden okumuştum bilmiyorum yanlış mı hatırlıyorum ? Kapatılmış konu ne gerekli olduğu konusunda çok bilgi yok ismail..
Rica ederim ne demek amaç bir arada olup güzel organizasyonlar yapmak sct adını daha da duyurmak

ismail
24-11-2014, 22:28
Aynen kardeşim güzel olur tufan_26
Abi o konu daha uzundu sanki önceden okumuştum bilmiyorum yanlış mı hatırlıyorum ? Kapatılmış konu ne gerekli olduğu konusunda çok bilgi yok ismail..
Rica ederim ne demek amaç bir arada olup güzel organizasyonlar yapmak sct adını daha da duyurmak

kardşeim o konuda şunu demek istiyor biraz
yani aslında hepimiz birer moderatörüz
önemli olan ünvanımız değil önemli olan sct ye yada arkadaşlarımıza yada gönülden bağlı olduğumuz araçlarımıza ne kadar yararlı olabildiğimizdir bana göre
yinede tuğrul kardeşim duruma bakıp değerlendirecektir
hakkında hayırlısı olsun
Allah gönlüne göre versin

izzetpekcan
24-11-2014, 22:31
kardşeim o konuda şunu demek istiyor biraz
yani aslında hepimiz birer moderatörüz
önemli olan ünvanımız değil önemli olan sct ye yada arkadaşlarımıza yada gönülden bağlı olduğumuz araçlarımıza ne kadar yararlı olabildiğimizdir bana göre
yinede tuğrul kardeşim duruma bakıp değerlendirecektir
hakkında hayırlısı olsun
Allah gönlüne göre versin
Anladim abi tabiki oyle, elimizden geleni yapariz her zaman illa oyle birsey olmasina gerek yok dedigin gibi

bemp
24-11-2014, 22:42
Espark'ın yanındaki kafelerin karşısına dizin aslanları, açın bir SCT brandası, arabaların başında da 3-5 kişi kalabalık oluşturun, Eskişehir üye sayısı artmazsa ben de bir şey bilmiyorum:d
Hatta magnet alın arkadaşlar, böylece sayıyı daha kolay arttırır, ilgiyi daha çok çekersiniz;)

Bir de izzetpekcan kardeşim yanlış anlamazsan bir şey söylemek istiyorum; şu imza fotoğrafının boyutunu biraz küçültür müsün sana zahmet? Sayfa yüklenirken baya sıkıntı yaratıyor:s

ismail
24-11-2014, 23:46
Anladim abi tabiki oyle, elimizden geleni yapariz her zaman illa oyle birsey olmasina gerek yok dedigin gibi

eyvallah kardşeim sizlerinde sayesinde daha büyük bir aile olacağız inşallah

izzetpekcan
25-11-2014, 00:34
Espark'ın yanındaki kafelerin karşısına dizin aslanları, açın bir SCT brandası, arabaların başında da 3-5 kişi kalabalık oluşturun, Eskişehir üye sayısı artmazsa ben de bir şey bilmiyorum:d
Hatta magnet alın arkadaşlar, böylece sayıyı daha kolay arttırır, ilgiyi daha çok çekersiniz;)

Bir de izzetpekcan kardeşim yanlış anlamazsan bir şey söylemek istiyorum; şu imza fotoğrafının boyutunu biraz küçültür müsün sana zahmet? Sayfa yüklenirken baya sıkıntı yaratıyor:s
O aklimda kusura bakmayin ne zaman girsem foruma unutuyorum yarin halletcem fotograf olayini, aynen eskisehir cok musait zaten o acidan, guzel seyler yapilabilir

EAGLE01
25-11-2014, 02:20

Biz yaptık ama brandamız yoktu :) Leonturco ve güzel bursa ekibiyle eskişehirde buluşmuştuk :) Eskişehir canlansa biraz bir buluşmaya bizler de katılırız :)

ertuğrul
25-11-2014, 09:59

O aklimda kusura bakmayin ne zaman girsem foruma unutuyorum yarin halletcem fotograf olayini, aynen eskisehir cok musait zaten o acidan, guzel seyler yapilabilir

Biz yaptık ama brandamız yoktu :) Leonturco ve güzel bursa ekibiyle eskişehirde buluşmuştuk :) Eskişehir canlansa biraz bir buluşmaya bizler de katılırız :)
Eskişehirde buluşma olsun bende mutlaka katılırm :)

izzetpekcan
25-11-2014, 10:00
Yapalim bi organizasyon o zaman ilerleyen gunlerde 😊

izzetpekcan
25-11-2014, 10:01
Eskişehirde buluşma olsun bende mutlaka katılırm :)
Haberleselim guzel bi organizasyon ayarlayalim o zaman 😊

ertuğrul
25-11-2014, 10:13
Haberleselim guzel bi organizasyon ayarlayalim o zaman 😊
Top sizde abi katılım bizden olur çalışmadığımz günde. :)

serhat leon
27-11-2014, 17:08
İlk buluşmayı heyecanla bekliyorum elimizden gelen ne varsa yaparız:)

tufan_26
28-11-2014, 23:35
Yapalim bi organizasyon o zaman ilerleyen gunlerde ��

kesinlikle yapalım ve haberleşelim. tanışalım :)

tayfunk
28-11-2014, 23:45
Aynen Eskişehirde çok güzel bir buluşma olur eminim

barisceviz
16-02-2015, 04:18
Yokmu eskişehirde buluşma planları ?

ggt
16-02-2015, 07:17
Sorumlu Yok sanırım. Eskişehirde çok seat yok ama yinede gerekli

Sent from my iPhone using Tapatalk

muhozcan
18-02-2015, 20:07
Herkese selamlar;

Arkadaşlar Eskişehirde etkinlik yapıldığında haber verirseniz bende katılmak isterim...

qokhan_esk
08-04-2015, 21:59
eskişehir stickerlar kimdeee :sct-041: :sct-041: sorumlu nerdeee

ismail
08-04-2015, 23:18
eskişehir stickerlar kimdeee :sct-041: :sct-041: sorumlu nerdeee

kardeşim eskişehir de aslında sorumlu yok
fakat hepimiz sorumluyuz
adres bilgilerini özelden *Cupra_R* abine yazdığında sticker stok durumuna göre müsait bir zamanında sağolsun gönderim yapacaktır

hsn003
09-04-2015, 11:58
Eskisehir sct yi canlandıralım Eskişehirliler olarak

tufan_26
09-04-2015, 23:01
evet canlandıralım arkadaşlar hemen yapalım artık bişeyler tanışalım kaynaşalım :)

yst
10-04-2015, 10:38
Tarih, zaman ve yer belirleyin gelelim......

qokhan_esk
11-04-2015, 12:02
esogü shellde toplanılabilir diye düşünüyorum park sıkıntısı trafik sıkıntısı yaşamayız

16can1905
11-04-2015, 14:16
Batikentte 2. Cagdasta bulusulunabilir

qokhan_esk
11-04-2015, 18:16
değerli adminimiz sorumluluk alma konusunda istekli olan arkadaşımıza destek olursa sanırım esk SCT team toplanacak izzetpekcan byOzkan

tufan_26
12-04-2015, 22:16
sabırsızlıkla bekliyorum buluşmayı :)
elimizden gelen herşey için bu buluşma için yapabilirim ben hazırım arkadaşlar.

yst
13-04-2015, 01:51
esogü shellde toplanılabilir diye düşünüyorum park sıkıntısı trafik sıkıntısı yaşamayız

Uygundur..

barisceviz
13-04-2015, 07:01
carrefour otoparkida olabilir. Bulusma zamani geldide geciyo biseyler yapalim artik :)

izzetpekcan
13-04-2015, 10:36
Arkadaşlar havalar ısınıyor, 25-26 snda istanbulda olacağım
Bu hafta sonu pazar günü sabah kahvaltısında buluşulabilir aslında ?

hsn003
13-04-2015, 12:26
Esogu shell candir 😁 sucuk ekmek yaparız

serhat leon
15-04-2015, 18:36
Bu hafta içi akşam buluşalım mı gençler uygun musunuz?

hsn003
15-04-2015, 18:39
Arkadaslar malesef 23 Nisan'a kadar ankaradayim daha sonrasındaki Görüşmelere katılabilirim guzel bir organizasyon yapmanız dileğiyle Eskisehirde cok guzel bir araba ortamım var insallah forumdaki seati olan arkadaslarla da guzel bir arkadaslik ortamı oluştururuz

tufan_26
15-04-2015, 19:12
ben devamkı giremiyorum işim gereği ama yakından takip etmeye ççalışıyorm inşallah laçırmm. :)

barisceviz
15-04-2015, 23:07
Bikaç sefer ufaktan buluşsak devami gelir bence ilk bi toplanabilsek :D hsn003 abi naptin araba isini :)

hsn003
16-04-2015, 12:17
Bikaç sefer ufaktan buluşsak devami gelir bence ilk bi toplanabilsek :D hsn003 abi naptin araba isini :)

JANT difuzor egsoz yaptırdım henuz bastırmadim Ankara'nın heryerinde Çukur logar kapağı var gelecegim gun coil taktıracağım

qokhan_esk
23-04-2015, 13:51
admin gerekli düzenlemeyi yapsa tahmin ediyorum eskişehirde bşyler olucak fakat önerilerimizin dikkate alınmaması üzücü bir durum :(

tufan_26
24-04-2015, 23:07
hadi artık buluşmamızı yapalım diyorum devamını hep birlikte getirriz. arkadaşlar tanışıp kaynaşalım :)

alcanah79
28-04-2015, 16:39
Merhaba arkadaşlar bende eskişehirdeyim 26 FR 810

barisceviz
28-04-2015, 16:44

Abi seni biliyorum buyuk ihtimalle karsi karsiya oturuyoruz kanal boyunun orda goruyorum senin arabayi

orhnprlk26
28-04-2015, 19:55
Bende eskisehirdeyim

barisceviz
28-04-2015, 20:03
Bende eskisehirdeyim

Onumuzdeki gunlerde tekrar bulusma duzenleriz abi mutlaka beklerim

orhnprlk26
28-04-2015, 20:04
Onumuzdeki gunlerde tekrar bulusma duzenleriz abi mutlaka beklerim

Haberim olursa tabi ki Katılmak isterim

barisceviz
28-04-2015, 20:04
ismail abi sticker isini nasil halledicez eskisehirde baya toplanmaya basladik elinde olan biri gonderebilirmi ki veya biz burda bastirsak filan

kadirsevik
28-04-2015, 20:43
Arkadaşlar bende Eskişehir'deyim. Böyle bir organizasyon olması hepimiz için güzel olur aslında girişimde bulunanlara teşekkürler :)

barisceviz
28-04-2015, 21:05
Arkadaşlar bende Eskişehir'deyim. Böyle bir organizasyon olması hepimiz için güzel olur aslında girişimde bulunanlara teşekkürler :)

Bu haftasonu bidaha toplanir gelemeyen arkadaslarlada tanisiriz. Eskisehirde ciddi anlamda seat var ama hic girisim yok

ismail
28-04-2015, 23:28
ismail abi sticker isini nasil halledicez eskisehirde baya toplanmaya basladik elinde olan biri gonderebilirmi ki veya biz burda bastirsak filan

kardeşim kurucu yöneticimiz *Cupra_R* kardeşim gereken bilgiyi verecektir diye düşünüyorum

ertuğrul
28-04-2015, 23:30
Bu haftasonu bidaha toplanir gelemeyen arkadaslarlada tanisiriz. Eskisehirde ciddi anlamda seat var ama hic girisim yok

kardeşim kurucu yöneticimiz *Cupra_R* kardeşim gereken bilgiyi verecektir diye düşünüyorum

Şu an Tuğrul abide de sticker yok Barış. Tufana corel formatını yolladım ben, son stickerı da ona verdim zaten biliyorsun. Basıldığı zaman gelecek size de bize de merak etme :)

barisceviz
29-04-2015, 00:54
Şu an Tuğrul abide de sticker yok Barış. Tufana corel formatını yolladım ben, son stickerı da ona verdim zaten biliyorsun. Basıldığı zaman gelecek size de bize de merak etme :)

Tamam abi haberim yoktu sagolasin

alcanah79
01-05-2015, 10:04
evet kardeş aynı mahallede oturuyoruz buluşma olursa müsait olursam gelirim bende

alcanah79
01-05-2015, 10:08
barış birde şu resmin altındaki plakayı nerden değiştiriyoruz yardımcı olursan sevinirim Teşekkürler

ismail
01-05-2015, 10:09
barış birde şu resmin altındaki plakayı nerden değiştiriyoruz yardımcı olursan sevinirim Teşekkürler

kardeşim şu konu sana yardımcı olacaktır
http://www.seatclubturkey.com/forum-yardimi/41445-profilde-plakayi-gosterme.html
sana zahmet olmazsa bir ricam olacak
"Alıntı yapmak sureti ile soru / cevap yazabilirsen hem daha düzenli hem daha anlaşılır olur
ayrıca yukarıda bildirimleriniz kısmında "mesajınızdan alıntı yapıldı" şeklinde uyarı verir
veya etiketleme yaparak mesaj yazarsan ulaşmak istediğin kişinin daha çabuk haberi olur
etiketleme yapmak için kullanıcı adı önüne @ işareti eklemen yeterli olacaktır
eline sağlık
teşekkürler

alcanah79
01-05-2015, 12:11
Aynen Eskişehirde çok güzel bir buluşma olur eminim

bencede eskişehirde buluşma çok güzel olur iyi bir ekip kurulabilir burda potansiyel var bende bekliyorum heyecanla haberleşelim

alcanah79
01-05-2015, 12:12
kardeşim şu konu sana yardımcı olacaktır
http://www.seatclubturkey.com/forum-yardimi/41445-profilde-plakayi-gosterme.html
sana zahmet olmazsa bir ricam olacak
"Alıntı yapmak sureti ile soru / cevap yazabilirsen hem daha düzenli hem daha anlaşılır olur
ayrıca yukarıda bildirimleriniz kısmında "mesajınızdan alıntı yapıldı" şeklinde uyarı verir
veya etiketleme yaparak mesaj yazarsan ulaşmak istediğin kişinin daha çabuk haberi olur
etiketleme yapmak için kullanıcı adı önüne @ işareti eklemen yeterli olacaktır
eline sağlık
teşekkürler
ismail Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için kusura bakma daha yeni ve acemiyim forumda :-)

barisceviz
01-05-2015, 13:15
bencede eskişehirde buluşma çok güzel olur iyi bir ekip kurulabilir burda potansiyel var bende bekliyorum heyecanla haberleşelim

Abi pazar gunu toplandik 8 arac vardi katilim olursa bu pazar yine toplanabiliriz.

ismail
02-05-2015, 23:41
ismail Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için kusura bakma daha yeni ve acemiyim forumda :-)

estağfurullah ne kusuru
ne zaman lazım olursam
elimden geldiğince dilimin döndüğünce yardımcı olmaya çalışırım

qokhan_esk
05-05-2015, 18:27
esesli seatcılar foruma akın etmeye başladı darısı buluşmalarımıza diyelim ozmn :)

hsn003
05-05-2015, 20:24
Mk 3 Fr kırmızı sanırım görüyorum aracınızı yeni aldınız sanırım

tufan_26
05-05-2015, 22:44
esesli seatçılar foruma gelliyordu buluşamıyoruz :)

Vanery
07-05-2015, 11:10
Bende Haziran ayından sonra Eskişehir'deyim :)

Tamay Tunay
14-05-2015, 23:32
Selamlar. Seatına bakım veya cek-up yaptırdığın servis veya güvenilir ustan varmı. Araçta bir sıkıntım yok fakat bir elden geçirmek gerekiyor. Bilgi verirsen sevinirim. Malum güvenilir usta bulmak zor. Sanayide önerilen Barış oto var fakat o da çok yoğun .

izzetpekcan
11-06-2015, 09:21
Selamlar. Seatına bakım veya cek-up yaptırdığın servis veya güvenilir ustan varmı. Araçta bir sıkıntım yok fakat bir elden geçirmek gerekiyor. Bilgi verirsen sevinirim. Malum güvenilir usta bulmak zor. Sanayide önerilen Barış oto var fakat o da çok yoğun .

Aynen abi bende ona gidiyorum ama cidden çok yoğun
Onun haricinde önerilen bir servis usta varsa gidebilirim bende

Tamay Tunay
11-06-2015, 22:08
V.A.S. (Volkswagen. Audi. Seat) Servisi var. Yeni tanıştım. Kadir Usta. Servisi güzel temiz ve bakımlı. Kendilerini de iyi buldum. Araştırdım. Kötü söyleyen yok. Ben pek fazla bir sorun için gitmedim ama ihtiyaç halinde gidebilirim.

Vanery
12-06-2015, 13:12
V.A.S. (Volkswagen. Audi. Seat) Servisi var. Yeni tanıştım. Kadir Usta. Servisi güzel temiz ve bakımlı. Kendilerini de iyi buldum. Araştırdım. Kötü söyleyen yok. Ben pek fazla bir sorun için gitmedim ama ihtiyaç halinde gidebilirim.

Bilgi için teşekkürler. Bende uğrayacağım sorun olursa. Adres yada telefon alabilirmiyim Kadir Usta'nın.

Vanery
21-07-2015, 19:05

Bu kadir ustaya nasıl ulaşabilirim ?