PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lumar Cam Filmi Uygulama Kampanyası

CounTDowN
26-11-2014, 11:39
Llumar’dan Araçlar İçin Cam Filmi! | Ankara Araç Yıkama Fırsatları (http://www.yakala.co/ankara/llumardan-araclar-icin-cam-filmi--firsati)

Arkadaşlar Konu açıklamasında "Seat'ın düzenlemiş olduğu kampanyalar" yazıyor ama incelediğimde bu tarz başlıklar açılmış. O yüzden bende açmak istedim.

İçerikteki cam filmi markası kaliteli ve 450 tl civarında yapılan bir uygulama diye biliyorum. Bu kampanya sizce 270 tl alınır mı ? Normal cam filmlerini bile 200 tl den aşşağı yapmıyorlar.

fikirlerinizi bekliyorum..

ozozka_n
26-11-2014, 11:52
Eger gercekten lumarsa ve garanti veriyorsa bence fiyat cok iyi sizinde diginiz gibi 450den asagi yapani bulmak cok zor

Akbulut
26-11-2014, 16:15
Fiyat normal bende istanbulda 270 tlye aynı filmi yaptırabiliyorum.

emirkayra
26-11-2014, 16:19
Bence fiyat süper 270 TL ucuz hatta.Ben önümüzdeki günlerde arka yan 2 cam ve en arka cama Lumar marka film yapacam 200 TL fiyat verdiler bende tamam dedim

uhayirli
26-11-2014, 16:19
Bu fiyat standart mı oluyor? Tüm camlar icin mi yoksa ben sadece on cam ve on yan camlara yaptırmak istiyorum mesela o zaman fiyat değişiyor mu?

Akbulut
26-11-2014, 16:24
Bu fiyat standart mı oluyor? Tüm camlar icin mi yoksa ben sadece on cam ve on yan camlara yaptırmak istiyorum mesela o zaman fiyat değişiyor mu?

Fiyat standart değil kardeşim, ön cam hariç dîğer 5 cam için fiyat 270 tl. Kendi filmcim için konuşuyorum. Sadece ön cam için 150 tl sadece ön yan camlar için 100 tl komple bütün camlar olursada (ön cam dahil) 430 tl

uhayirli
26-11-2014, 16:28
Fiyat standart değil kardeşim, ön cam hariç dîğer 5 cam için fiyat 270 tl. Kendi filmcim için konuşuyorum. Sadece ön cam için 150 tl sadece ön yan camlar için 100 tl komple bütün camlar olursada (ön cam dahil) 430 tl

Anladım, çok teşekkürler Akbulut

m_oslu
26-11-2014, 19:50
CounTDowN erdal, ben izmirde ön cam ve ön yan 2 cama 370 tl fiyat almıştım lumar için, sonra cem ve erdemin aracılığıyla solar gard yaptırmıştım 250 tl ye. bahsettiğin fiyat baya baya uygun yani, ama tek düşündürücü tarafı kaç cam için bu fiyat, ön cam fiyata dahilmi, arkadaşlarında bahsettiği gibi ön cam için olan farklı ve pahalı biraz

CounTDowN
27-11-2014, 11:04
Eger gercekten lumarsa ve garanti veriyorsa bence fiyat cok iyi sizinde diginiz gibi 450den asagi yapani bulmak cok zor

Fiyat normal bende istanbulda 270 tlye aynı filmi yaptırabiliyorum.

Bence fiyat süper 270 TL ucuz hatta.Ben önümüzdeki günlerde arka yan 2 cam ve en arka cama Lumar marka film yapacam 200 TL fiyat verdiler bende tamam dedim

CounTDowN erdal, ben izmirde ön cam ve ön yan 2 cama 370 tl fiyat almıştım lumar için, sonra cem ve erdemin aracılığıyla solar gard yaptırmıştım 250 tl ye. bahsettiğin fiyat baya baya uygun yani, ama tek düşündürücü tarafı kaç cam için bu fiyat, ön cam fiyata dahilmi, arkadaşlarında bahsettiği gibi ön cam için olan farklı ve pahalı biraz

Arkadaşlar firma ile konuştum ;
Firma Lumar markasının Ankaradaki yetkili satıcısıymış.
Bu fiyat Ön cam hariç diğer 5 cam için geçerli. Lumar ATR serisini kullanacaklarmış. Koyuluk oranını orda kendimiz belirliyormuşuz. Ön cam istenirse eğer ATR serisi 150 tl, Şeffaf seri olan AİR 80,65 istenirse 250 tl ye takıyorlarmış. Bilginize..