PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alarm Sorunum Var

burkks
27-02-2008, 01:00
Arkadaşlar aracımda alarm sistemi war ve geçenlerde kendi kendine çalıp duruyordu daha sonra hiç çalışmaz oldu.Önceleri adanada sadece alarm üzerine tamir yapan yerler wardı bi sorun olduğunda onlara başwuruyordum yalnız şu anda bu gibi yerler bulunmuyor.
Adanada bi hyundai yetkili serwisİNE götürdüm aracımı biz yapamayız dediler başlarından sağdılar beni.
Adana ve yakın çewrelerde bildiğiniz bu işle uğraşan yerler warsa benimle paylaşmanızı rica ediyorum.Şimdiden teşekkür ederim...

by_carizma
27-02-2008, 01:04
eğer alarmı sen taktırdıysan taktırdığın yere danışabilirsin. Ayrıca alarmın on/off düğmesi olması gerek kapalı durumunda değil dimi. birde aç/kapat yap belki düzelir benim eski aracımda aç/kapat yaptıgında bazen düzeliyordu alarm çalışmayınca...

burkks
27-02-2008, 03:02
eğer alarmı sen taktırdıysan taktırdığın yere danışabilirsin. Ayrıca alarmın on/off düğmesi olması gerek kapalı durumunda değil dimi. birde aç/kapat yap belki düzelir benim eski aracımda aç/kapat yaptıgında bazen düzeliyordu alarm çalışmayınca...

hocam dediğin gibi aç kapat yaptım ama farkeden bişe yok.bu işten anlayan birine baktırmakta fayda war ama anlayanı bi bulabilsem

syam
27-02-2008, 07:40
Alarmlar eskisi gibi değil... Maliteylerinin cok dusmesinden dolayı tamir işine gidilmiyor atık. Zira tamir etse 40 50 lira alarm zaten 50 lira.. Neden tamirle ugrassınlarki... Sana tavsiyem iyi bir marka ile alarmını değiştir hiçde ugrasma... Bu arada alarm 50 lira ama montaja da 30 50 arası para alıyorlar....

burkks
27-02-2008, 13:32
.......??????

burkks
28-02-2008, 04:29
arkadaşlar yardımınız için saolun yardım etmeyenler içinde inceden bi sitem ediyorum burdan bu gün sabahtan akşama kadar neredeyse bu işi yapan adam aradım bulamadım.Ve bu akşam maç izlemek için gittiğim bi yerde yanımda oturan bi adamdan yardım aldım kısmetse öğlen gidecem yaptıracaz