PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altur Bayisine Tesekkur Ederim

OnurDoganay
13-01-2015, 19:17
Gercekten ben bu sekilde memnun kalabilicegimi dusunmemistim.Abbas bey olsun Onur bey olsun inamilmaz yardimci oldular aracin parasini yatiricagimdan Alana kadar her noktada guler yuzlu oldular.Onur bey parayi atmye yatirmam gereken zaman uzakta oldugunu soyleyip kendisi goturmeyi teklif etmisti ve sagolsun çok yardimci olmustu.Abbas bey hemen her gun arayip sacma sapan seyler sormama ragmen her birine sikilman duzgunce cevap verdi.Arabayi almaya gittigim gun bile ben istemeden bir çok hediye vermeleri hosuma gitti, her noktasini ben anlatmadan ince ince anlatmasi Onur beyin isini ne kadar sevdigiyle alakali bir durumdur.Uzun lafin kisasi Alturda aldigim Ibizayi buyuk bir memnuniyetle kullanmamin baslica sebeplerindendir bu iki beyefendi.

34Deniz
13-01-2015, 19:22
OnurDoganay satış sonrası memnun kalmanın devamı dileği ile o halde diyelim , bende ilkten çok memnundum fakat daha sonra memnun kalmadım kalamıyorum

gültekinstyle
13-01-2015, 19:25
OnurDoganay kardeşim aracın hayırlı olsun kızım sen buraya geldin anasıda öper enişteside :) karşında büyük bir sorun var artık doğuş bu rakibe karşı kendini güçlü hissediyormusun:) dayanabilecekmisin:) kaç raund dayanabilirsin:) cehenneme hoş geldin

xburakx21
13-01-2015, 19:28
Hayırlı olsun. İyi günlerde kullan.

bemp
13-01-2015, 19:46
OnurDoganay Aracın hayırlı olsun inşallah kilometrelerce sorunsuz kullanırsın aracını, taş gibi araba:)

OnurDoganay
13-01-2015, 19:47
34Deniz tesekkur ederim hala hergun duzenli rahatsiz ediyorum ilk gunki gibiler :) gültekinstyle abi dedigim gibi hala çok iyiler Nana karsi tabii durum ne olur bilmiyorum ama ne zaman arasam okuldan cikip ugrasam selami eksik etmiyorum sanki araç için gelmis gibi karsilayip ilgileniyolar :) xburakx21 çok tesekkur ederim :)

OnurDoganay
13-01-2015, 19:48
bemp hala kullanima kiyamiyorum 300 km daha yeni oldu valla :)

bemp
13-01-2015, 23:32
bemp hala kullanima kiyamiyorum 300 km daha yeni oldu valla :)

Hiç korkma kardeşim Allah kaza bela vermediği sürece kafana göre bin, taş gibi taş:)

nrcnft
13-01-2015, 23:34
Hayırlı olsun. Sen yeter ki para yatırmak iste seni araçlarıyla bırakırlar tabi. Benim de hesabıma para yatıracak olsan sırtımda taşırım seni :)

Yekta
13-01-2015, 23:35
Hayırlı olsun kazasız belasız

OnurDoganay
14-01-2015, 00:10
Hiç korkma kardeşim Allah kaza bela vermediği sürece kafana göre bin, taş gibi taş:)

Tabii o isin birazda sakasi kullanmak için kullanmiyorum pek fazla saga Sola veya isim oldugunda kullaniyorum gercekten tas gibi daha motoru bile acamadim ama canavar gibi masallah :)

OnurDoganay
14-01-2015, 00:12
nrcnft yok parayla ilgili bir durum degil gercekten çok samimi ve icten davrandiklarina eminim tabii dusuncenize saygim sonsuz :)

OnurDoganay
14-01-2015, 00:12
Hayırlı olsun kazasız belasız

Tesekkur ederim, sizde kazasiz belasiz kullanin insallah :)

nrcnft
14-01-2015, 00:24
nrcnft yok parayla ilgili bir durum degil gercekten çok samimi ve icten davrandiklarina eminim tabii dusuncenize saygim sonsuz :)
Her şeyi araci alana kadarmis megerse diyen çok kişi duydum. Sadece seat için değil bütün ürünlerde bu boyle birazda latife yaptim size... Güle güle binin.

OnurDoganay
14-01-2015, 00:30
Her şeyi araci alana kadarmis megerse diyen çok kişi duydum. Sadece seat için değil bütün ürünlerde bu boyle birazda latife yaptim size... Güle güle binin.

Biliyorum tabiki latife yaptiginizi, ben suana kadar pismanlik duymadim ama gercekten Abbas Bey ve Onur Bey Altur Seat kisiminda gidilmesi gereken 2 sahis.

farukk
14-01-2015, 00:33
hayırlı olsun kardeş

Yağız Ç.
14-01-2015, 00:42
Aracınız hayırlı olsun Benden size tavsiye olaya bu kadar masum bakmayın derim. Araç satışında güleryüzlü olmaları gayet doğal, sonuçta o ürün üzerinden komisyon alınacak ve haliyle size güzel davranılması gayet normal. Araçla ilgili umarım şikayet olmaz ama olduğunda bakalım nasıl davranıyorlar o zaman daha iyi gözlemleme şansınız olur. Ibiza Cupra'yı bakıma götürdüm adamlar test yapıcaz ayağına depoyu bitirip arabayı elime verdiler, yol bilgisyarını da açıp kontrol ettim Maşallah dipgaz gezmişler arabayla. Sonra sorunca da beyefendi elemanlarımız trafik kuralları çerçevesinde kullanıyolar diyo kimi yiyosun arkadaşım kekini ye beni yeme diyesim geliyor.... :)

OnurDoganay
14-01-2015, 00:46
Aracınız hayırlı olsun Benden size tavsiye olaya bu kadar masum bakmayın derim. Araç satışında güleryüzlü olmaları gayet doğal, sonuçta o ürün üzerinden komisyon alınacak ve haliyle size güzel davranılması gayet normal. Araçla ilgili umarım şikayet olmaz ama olduğunda bakalım nasıl davranıyorlar o zaman daha iyi gözlemleme şansınız olur. Ibiza Cupra'yı bakıma götürdüm adamlar test yapıcaz ayağına depoyu bitirip arabayı elime verdiler, yol bilgisyarını da açıp kontrol ettim Maşallah dipgaz gezmişler arabayla. Sonra sorunca da beyefendi elemanlarımız trafik kuralları çerçevesinde kullanıyolar diyo kimi yiyosun arkadaşım kekini ye beni yeme diyesim geliyor.... :)

Hahaha, tabii bu tarz insanlar mevcut.Aslinda ben biraz masumane bakiyorum olaya iyi yaklasimasindan dolayi belkide ama zamani gelince gorucez neyin ne oldugunu.. Umarim tavir degisikligi olmaz hicbir sekilde :)

yasaminonuru
14-01-2015, 01:42
34Deniz tesekkur ederim hala hergun duzenli rahatsiz ediyorum ilk gunki gibiler :) gültekinstyle abi dedigim gibi hala çok iyiler Nana karsi tabii durum ne olur bilmiyorum ama ne zaman arasam okuldan cikip ugrasam selami eksik etmiyorum sanki araç için gelmis gibi karsilayip ilgileniyolar :) xburakx21 çok tesekkur ederim :)

Aracın hayırlı olsun, ağız tadıyla binersin inşallah. Bu samimiyeti iyi koru çünkü ikili ilişkiler gerçekten çok önemli.

Kaplumbaa
14-01-2015, 02:51
hayırlı olsun aracın.dert eddecek birse yok garantin var.kaafan rahat :) o servis olmazssa öteki var öteki olmassa baskası var :)

ismail
14-01-2015, 08:00
OnurDoganay kardeşim aracın hayırlı olsun
Mevlam iyi günlerde kullanmanı nasip etsin
inşallah yıllık bakım haricinde sorunsuzca uzun süreler kullanırsın

ÇINAR
14-01-2015, 08:05
Kardeşim öncelikle hayırlı olsun satış sonrasıda bu şekilde ilgilenmeleri dileği ile güle güle kullan

OnurDoganay
14-01-2015, 11:19
hayırlı olsun kardeş

Tesekkur ederim :)

OnurDoganay
14-01-2015, 11:21
Aracın hayırlı olsun, ağız tadıyla binersin inşallah. Bu samimiyeti iyi koru çünkü ikili ilişkiler gerçekten çok önemli.

Kesinlikle onemli olann ikili ilişkiler oldugunu dusunuyorum sonucta sen karsindakine nasil davranirsan o sekilde davranilir diye birsey vardir, ama sahsi dusuncem tabii.Tesekkur ederim.

Kaplumbaa tabikii onemli olan Dogus Oto garantisi altinda olmak zaten bir sorun olsa illaki biri yardimci olmak zorunda.Tesekkur ederim :)

OnurDoganay
14-01-2015, 11:23
Yekta Allah razi olsun tesekkur ederim :) ismail tesekkur ederim abicim, tek dilegim once sorunsuzca binmek daha sonra memnun kalip bir ustune gecis yapmak :)

Emre
14-01-2015, 12:17
Hayırlı olsun. Abbas bey iyibir satıcı maşallah hiç benzinli düşünmesemde ilk leonumu ondan almıştım. :)

OnurDoganay
14-01-2015, 12:22
Hayırlı olsun. Abbas bey iyibir satıcı maşallah hiç benzinli düşünmesemde ilk leonumu ondan almıştım. :)

Evet evet gerçekten çok iyi bir satıcı kendisi, ve her konuda elinden gelenin en iyisi konusunda yardımcı olması güler yüzlü tavırları iyi bir satıcı olmanın yanında iyi bir insan :)

ismail
14-01-2015, 12:39
Yekta Allah razi olsun tesekkur ederim :) ismail tesekkur ederim abicim, tek dilegim once sorunsuzca binmek daha sonra memnun kalip bir ustune gecis yapmak :)

inşallah
Mevlam daha iyilerini nasip etsin

cantona
12-02-2015, 20:51
Bende aracımı Altur' dan alırken Abbas Bey çok yardımcı olmuştu sağolsun. Daha dün aradı arabayı aldın bizi unuttun çay içmeye bekliyorum diye :)

Ne olursa olsun insan alışveriş yaparken karşısında güler yüz bekliyor.
OnurDoganay seat hiç eşantiyon göndermiyor dediler bana hediye vermediler :) haftasonu gideyim de çekeyim kulaklarını..

OnurDoganay
13-02-2015, 15:04
Bende aracımı Altur' dan alırken Abbas Bey çok yardımcı olmuştu sağolsun. Daha dün aradı arabayı aldın bizi unuttun çay içmeye bekliyorum diye :)

Ne olursa olsun insan alışveriş yaparken karşısında güler yüz bekliyor.
OnurDoganay seat hiç eşantiyon göndermiyor dediler bana hediye vermediler :) haftasonu gideyim de çekeyim kulaklarını..

Sagolsun Abbas beyden aldim birkac sey ufak tefek :)