PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1,4 tsi seçeneği

esseat
10-03-2008, 17:31
Değerli adminler modlar,

Hiç gereksiz yıkama yağlama yapmayacağım. Çünkü ben 1 ayda burada ne kadar emek verdiğinizi ne kadar gönülden çalıştığınızı gördüm. Diğer üyelerin de bunun farkında olduğuna eminim. Sonuçta burası maddi getirisi olan bir yer değil, hepiniz belli ki iyi niyetinizle, özel zamanınızdan artırarak bu işi yapıyorsunuz bu yüzden öncelikle teşekkür ederim.

Sizlerden ricam prfoil ayarlarındaki kullandığınız araba bölümüne 1.4 tsi seçeneğinide eklemeniz. benim araç 1,4 tsi stylance fakat o seçenek olmadığı için ona en yakın seçenek olan 1,6 stylance i işaretledim. eğer bu konuyu çzöebilirseniz çok sevinirim. şimdiden ilginize emğinize teşekkürler, kolay gelsin.

pascal
10-03-2008, 23:07
ewet ben de katiliyorum mumkunse 1.4 tsi seceneklerini de ekleyelim lutfen

atakan
11-03-2008, 09:36
çok az bir zaman içerisinde yeni seçenek eklenecektir arkadaşlar........

samet
11-03-2008, 11:12
yılmaz duy sesimizi:)

by_carizma
11-03-2008, 12:13
arkadaşlar bunu bende defalarca belirttim ama ciddi anlamda ilgilenen olmadı bu yüzden imzamıza yazıyoruz bununla ilgilenilirse seviniriz üveymiyiz biz yaaa :rifle::P:P:P

pascal
12-03-2008, 01:10
teşekkürler arkadaşlar :)

howercraft
12-03-2008, 01:32
arkadaşlar Sitemizin Web-designer Görevini üstlenen Murat Arkadaşimiza Ben Durumu Konu Ilk Açildiğinda Ilettim Kendisi Gerekenleri Yapacağini Kodlari Bilgisayara Kopyaladiğini Ekleme Yapmanin Bu Hazir Forum Paleti üzerinde Sanildiği Kadar Kolay Olmadiğini Bunu Sistemden Değil Kodlama Yolu Ile Yapacağini Belirtti Ve Bize Işlerini Halledip Siteyi Baştan Aşşaği Tadilata Sokacağini Söyledi Bizde Memnuniyet Duyacağiz Bu Durumdan.ama Kendisinin Var Olan Işlerini Halletmesi Gerekli Sizlerden Tek Isteğimiz Biraz Sabir Arkadaşlar