PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ic aydinlatma teyip isigi

cordoba24
24-02-2015, 09:54
Selam arkadaslar benim 2001 cordoba m var teyip uzerindeki aydinlatmalar 20 dakika sonra sonuyor durup stop edip15-20 dakika sonra kontak actigim zaman tekrar yaniyor sebeb nedir bilen varmi....

ismail
24-02-2015, 16:04
cordoba24 kardeşim geçmiş olsun
peki ışıklar söndü mü teyp te kapanıyor mu yoksa çalışmaya devam ediyor sadece ışıkları mı sönüyor

cordoba24
24-02-2015, 18:35
Sadece teibin tuslarinon isiklari sonuyor

cordoba24
24-02-2015, 18:36
Stop edib calisiyorum tekrar yaniyor

ismail
25-02-2015, 10:46
Sadece teibin tuslarinon isiklari sonuyor

sadece ışıklar gidiyor ise ekran kenarlarında bulunan iletken yastıklar ile ilgili sorunu olabilir
canopus ve 34Deniz abilerim daha net birşeyler söyleyebilirler

34Deniz
25-02-2015, 10:55
sadece ışıklar gidiyor ise ekran kenarlarında bulunan iletken yastıklar ile ilgili sorunu olabilir
canopus ve 34Deniz abilerim daha net birşeyler söyleyebilirler

Normalde teybinde kapanması gerekiyor ışıkların sönüpte teybin çalışmaya devam etmesi çok garip , teyp le beraber hatta üst aydınlatma da açık kalsa kapanması gerekiyor , acaba üst aydınlatma lambaları sönüyormu teyp ışıkları ile beraber ?? Birde vagcomdan bakmak lazım 09 central electric ten girince , energy magament diye bir seçenek var o işratli oldumu kendi kendine kapanması için o ne durumda acaba

Sent from my iPhone using Tapatalk

ismail
25-02-2015, 11:19
Normalde teybinde kapanması gerekiyor ışıkların sönüpte teybin çalışmaya devam etmesi çok garip , teyp le beraber hatta üst aydınlatma da açık kalsa kapanması gerekiyor , acaba üst aydınlatma lambaları sönüyormu teyp ışıkları ile beraber ?? Birde vagcomdan bakmak lazım 09 central electric ten girince , energy magament diye bir seçenek var o işratli oldumu kendi kendine kapanması için o ne durumda acaba

Sent from my iPhone using Tapatalk

abi araç 2001 model
sanırım media sistemi bu şekilde

https://i.ytimg.com/vi/UwWPajR6jGM/hqdefault.jpg

canopus
25-02-2015, 13:43
valla dogrudan bişey dmek yanlış
sanırım biri bu teybi kurcalamıs bazı sorunları var o yuzden sacmalıyor
iyi bir elektronıkcı incelese iyi olur

cordoba24
25-02-2015, 14:21
Ismail abi senin yorumdaki fotoyla ayni teyip ana ekran isigi yaniyor bir tek teyibin tuslari gidiyorteyipte sikinti yok calisiyor mehmet abinin dedigi gibi bi tamirciye gitmek sart oldu degerli yardimlariniz icin tesekkur ederim

cordoba24
25-02-2015, 14:33
Izmirde vagcom controlu yapn biyer bulamadim bilen arkadas var iseyazabilirmi

Bahadır Sabaş
25-02-2015, 14:56
Beslemesinde sıkıntı olabilir kardeşim. Oradaki direnç kondansatör yada başka bir şey ısınınca kısa devre yapıyorsa ışıklar gidebilir. Yada soğuk lehimde olabilir. Elektronikçi halleder.

ismail
25-02-2015, 16:06
Ismail abi senin yorumdaki fotoyla ayni teyip ana ekran isigi yaniyor bir tek teyibin tuslari gidiyorteyipte sikinti yok calisiyor mehmet abinin dedigi gibi bi tamirciye gitmek sart oldu degerli yardimlariniz icin tesekkur ederim

rica ederim kardeşim
sana zahmet olmazsa bir ricam olacak
"Alıntı yapmak sureti ile soru / cevap yazabilirsen hem daha düzenli hem daha anlaşılır olur
ayrıca yukarıda bildirimleriniz kısmında "mesajınızdan alıntı yapıldı" şeklinde uyarı verir
veya etiketleme yaparak mesaj yazarsan ulaşmak istediğin kişinin daha çabuk haberi olur
etiketleme yapmak için kullanıcı adı önüne @ işareti eklemen yeterli olacaktır
eline sağlık
teşekkürler

senin aracın için vag com dan yapılacak birşey olduğunu sanmıyorum
hiç aramana gerek yok bence