PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kartal doğuşoto memnuniyetim

tan
03-03-2015, 22:41
Seat ibiza da ön taraftan gelen lok lok şeklinde bir ses problemim vardı, aylardır uğraştım ve sonunda tekrar doğuş oto kartal ı arayıp servis müdürü Ferhat bey le görüştüm. Benim bu işten bıktığımı anlayan Ferhat bey gayet ilgili bir şeklde bu gün beni çağırdı, ben sorunun orta kulaktan olduğunu söyledim ve alt kulağıda değiştirin dedim hemen değiştirtti sağolsun. Şuan bir problem yok, orta kulak ta deformasyon vardı fakat alt tarafında yani anormal bir yerinde. O parça sabit ve alta deymemesi gerekiyor fakat deymiş. Aynı problemi başka arkadaşlardanda duyduğum için paylaştım. Bu tür problemi olan varsa orta kulağa baktırsın. Ayrıca Ferhat beyde ilgisi ile beni mutlu etti. Seat servis danışmanlarıda gayet ilgili İsmail ve Ahmet bey

OnurDoganay
04-03-2015, 20:36
Gecte olsa guzel bir sekilde sizi memnun ederek halletmeleri hos olmus.Gecmis olsun.

tan
04-03-2015, 23:23
Gecte olsa guzel bir sekilde sizi memnun ederek halletmeleri hos olmus.Gecmis olsun.

Teşekkür ederim.
İlgi güzel ama arızayı benim bulup nokta atışı yaptırmam kötü :) Aracı 3 kez götürüyorum ve enson diyorum ki orta kulağı değiştirin bu ses gidecek ve orta kulağı söküyorlar evet sesi bu yapıyor diyorlar :) Kartal doğuş otoda 1 usta var seat a bakan haliyle adam bıkmış artık ama burada müşteriler madur oluyor.