PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Xenon'da M-tec mi Monza mı daha iyi?

TAVCI
13-03-2008, 18:33
Arkadaslar Cordobam için Xenon almak üzereyim.Fiyatları bırbırıne yakın olan bu ıkı marka arasında kaldım.Mtec bıraz daha pahalı.Danıstıgım bırkac kısı sankı m-tec daha kalıtelıymıs gıbı anlattı bana.Aracında kullanan arkadasların tavsıyesını beklıyorum.Tesekkurler

patrıot
13-03-2008, 18:33
mtech

zender61
13-03-2008, 23:56
kardes mtec kalıtedır ama monzada fena olmasada mtec kadar degıldır sanırım fıyat olarak aralarında baya fark var

LeonRider
14-03-2008, 01:30
Son mteclerde çok sorun oluyor. Geçen satıcıyla konuştum illallah gelmiş adama...

quoasimodo
14-03-2008, 07:57
mtec'i tek geçerim!
benim aracımda iki takım mtec, bir takım monza var.
monza'yı uzunlar için almıştım ama sorun çıkardı... bu yüzden sislerimdeki 6000 k'lık mtec'lerimi uzunlara alıp, monzayı da sislere taktım...
şimdi çok rahatım.
halojen ampul gibi sorunsuz çakıyor. üst üste çakmalarda da sorunsuz!

mandufla
15-03-2008, 15:30
mtec kullanan arkadaşlarım var..hiç sorun yaşadıklarını duymadım..

pascal
15-03-2008, 19:59
peki arkadaslar nereden uygun fiyata Mtech taktirabiliriz

quoasimodo
15-03-2008, 21:27
peki arkadaslar nereden uygun fiyata Mtech taktirabiliriz
mtecler piyasada 350 ytl gibi fiyatlarla satılıyor.
bir arkadaşım tuning malzemeleri satıyor. ilgilenirsen bana özelden ulaş sana arkadaşın telefon numarasını veririm

seatleonwhite
15-03-2008, 22:01
leonada onerırmısınız?mtech ayrıca sıslerde goz alırmı?karsıdakının gozunu alan far ve sıs olmazsa bende takabılırım xenon

quoasimodo
15-03-2008, 22:06
leonada onerırmısınız?mtech ayrıca sıslerde goz alırmı?karsıdakının gozunu alan far ve sıs olmazsa bende takabılırım xenon
öneririm elbette ama leon gibi karmaşık eletronik kontrol sistemi olan araçlarda bazen tanıtma zorunluluğu olabiliyor.
xenon takıp sorun yaşan leon'cular oldu ama içlerinden hiçbiri mtec'den şikayetçi olmadı.sorun yaşayanlar hep diğer markaları tercih eden arkadaşlardı.
göz alma sorunu olmuyor çünkü ben kurban bayramında kuşadası'na gece yolculuğu yaptım ve kısalarımla beraber sislerim de yol boyunca açıktı. hiç bir ikaz almadım diyebilirim
garajımdaki resimlerden bir fikir edinebilirsin belki

seatleonwhite
15-03-2008, 22:10
öneririm elbette ama leon gibi karmaşık eletronik kontrol sistemi olan araçlarda bazen tanıtma zorunluluğu olabiliyor.
xenon takıp sorun yaşan leon'cular oldu ama içlerinden hiçbiri mtec'den şikayetçi olmadı.sorun yaşayanlar hep diğer markaları tercih eden arkaşlardı.
göz alma sorunu olmuyor çünkü ben kurban bayramında kuşadası'na gece yolculuğu yaptım ve kısalarımla beraber sislerim de yol boyunca açıktı. hiç bir ikaz almadım diyebilirim
garajımdaki resimlerden bir fikir edinebilirsin belki
teşekkürler dusunucem bunu

zender61
16-03-2008, 01:15
benım aracımda monza var cok menunum :)

existaras
16-03-2008, 18:51
Arkadaslar Cordobam için Xenon almak üzereyim.Fiyatları bırbırıne yakın olan bu ıkı marka arasında kaldım.Mtec bıraz daha pahalı.Danıstıgım bırkac kısı sankı m-tec daha kalıtelıymıs gıbı anlattı bana.Aracında kullanan arkadasların tavsıyesını beklıyorum.Tesekkurler

arkadasım gecen gun punto aldı.O da senin gibi ikilemde kaldı,once monza taktı ve arıza ısıgı yandı ,daha sonra m-tec taktı ve arıza ısıgı sondu 2 hafta oldu ve hic bi sorun yok simdilik....

TAVCI
17-03-2008, 00:37
Arkadaslar verdıgınız bılgıler ıcın hepınıze tesekkur ederım.Taktırdıgımda ızlenımlerımı de sızınle paylasacagım.

TAVCI
22-03-2008, 01:01
Arkadaslar Monza Xenonları bugun taktırdım.Herhangı bır arıza ısıgı yakmadı.Gorusu mukemmel.eskı ampullerle kıyaslanamayacak kadar ıyı yanı.Fakat sislere Mtec ampul taktım.Onları pek begenmedım.İsteyen arkadaslar ıcın garaja resımlerı ekledım.Saygılar.