PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni a4 test...

emreblt
14-03-2008, 00:38
Arkadaşlar bugün bi arkadaşımın arabasını servisten almaya gittik..arabanın çıkmasına 1 saat var dediler bizde o arada showroomda gezelim dedik ve yeni a4 lere baktık..Bize yardım için gelen bayan teste çıkmak istermisiniz diyince tabiki kaçırmak istemedik ve teste çıktık..a4 2.7 TDI ile yaklaşık 25 dakikalık bir test sürüşü yaptım..Araç inanılmaz güzel kullanımı en az leon kadar zevkli :D:D:D yol tutuş mükemmel..hızlanma ve manevra süper..Herkese tavsiye ederim..Test sürüşüne gitmeye değer bir araba..

syam
14-03-2008, 07:35
Fiyatlardan hiç bahsetmiyorsun?:D Bencede guzel ara işte o sınıf ıcın vergi handikapı var en cok satan moturu 1.6 yıda getirmiyorlar 1.8 baslangıcı iyi olsun dizel olsun aynı vergi derseniz 2.0 tdi var. Onun tahminime gore rakamlarıda 60 000 avro civarı ne bilim leon da alsan muhatabın dogus A4 de alsan aynı.... Cupra alınır bea...

quoasimodo
14-03-2008, 07:43
parası olan bastırıp alıyor...
ama benim tercihim de cupra'dan yana olurdu...

SKYLARK
14-03-2008, 08:47
A4 karizmatik ama A4 alacak kadar param olsa düşünmeden Cupra alırım

Ayrıca bende detaylı inceledim doğuşotomotion'da haddinden pahalı yapmışlar yeni A4'ü 2.0TDI'ın üzerine biraz daha ekledinizmi 520d BMW alıyorsunuz yahu

Engincan
14-03-2008, 09:53
Herşeye rağmen audi güzel araba yapıyor. Arkadaşların dediği gibi biraz pahalı. Aynı fiyata çok daha donanımlı araçlar alınabiliyor. burada tercihler ve zevkler devreye giriyor.

emreblt
15-03-2008, 01:35
suan a4 klasmanında a4 kadar donanımlı bır arac yok.. ne bmw nın 3 sersısı ve 3 coupesı ne mercedesın c serısı..Parasını hakeden bır araç..Tabiki pahalı bencede..Ama değer die düşünüyorum..Fiyatlar 2.0 TDI 49000 avrodan baslıo 2.7 TDI ise 70000 avrodan baslıo...

fultirtil
15-03-2008, 08:11
audi son zamanlarda bayağı aştı kendini. iç kalite olarak zaten çok iyi idi. VW motorları da (şu bizim 1.6 hariç :P ) her zaman sınıfının başarılı motorlarındandı. Dizayn olarak da bence hem bmwden hem de mercedesten daha iyi.

Tek kötü yanı aşırı önden kayan şasisi idi. Bunu da VW grubu en son modellerinde yenmeyi başardı. Gerek Golf-a3-Leon platformu olsun gerekse de a4-passat platformu olsun çok daha ileri götürdü. Ki yeni a4'ün şasisi 1 nesil daha yeni, daha da sportif. hatta sportiflik bakımından BMW kadar başarılı olduğu söyeniyor alman dergilerince.

bence parayı sonuna kadar hak ediyor... keşke bir de arkadan itişli olsaydı :)