PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Direksiyon sertlesiyor

bariskaragulle
18-03-2015, 22:27
Merhaba arkadaslar 2004 cordobam var ve saga sola ani donuslerde direksiyonum cok sertlesiyor hidrolik olmaktan cikiyor. Bazi konularda akuden kaynakli oldugu yaziyor omrunu tamamlamistir diyor arkasaslar. Evet akum 2 defa takviye yedi ama 2 senelik bi aku ve yesil sarj seyi dolu gosteriyor. Acaba neden kaynaklanabilir ? Ve birde direksiyon ikaz isigim yanmiyor ? Hodrolik yagimda dolu yorumlarinizi bekliyorum tesekkur ederim.

ChriZ
27-03-2015, 11:31
Kolay gelsin bir şey sorucam hidrolik yağına nerden bakıyorsunuz? Benimde çok sert yağın bittiğinden şüpheleniyorum. Alıntıyla cevap verirseniz

bariskaragulle
28-03-2015, 23:59
Kardesim akunun sag tarafinda assagi bolgede yesil yada sari bi kapak goreceksin oradan bakabilirsin aman diyim dikkat et yagina

CordobaSigno
04-07-2015, 14:53
Sorun çözüldü mü acaba suan benim aracimda ayni sekilde saga sola dönüşte direksiyon sertlesiyo. 2004 benm arac. Sorun cozuldusye paylasirsan sevinirm Teşekkürler

gazanfer_ro
04-07-2015, 17:57
aküyü bi elektrikçide ölçtürebilirsin eğer aküden değilse hidrolik yağından olabilir artık işlevini yitirmiştir komple boşaltıp yenile ...