PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eski Plakalari Ne Yapiyoruz ?

Beken
30-03-2015, 19:17
Herkese selam. Aracimda muhurlu app plaka kullaniyorum. Fiyatida uygun oldugu icin park halinde surten araclardan dolayi belirli araliklarla ön plakami degistiriyorum ve suan evde 4 adet simdiki aracima, 2 adet eski aracima ait plaka mevcut. Bunlari ne sekilde imha etmem lazim yada imha etmem icin herhangi bir yere mi vermem gerekiyor ?

Sent from my iPhone

AZZCUPRA
30-03-2015, 19:20
Ben büktüm çöpe attım hiç bi sıkıntıda olmadı.Neticede yolda gördüğüm bi plakayıda gidip sahte bastırabilirim.

CAR LEON
30-03-2015, 19:28
Katlayıp kırmanız yeterli olacaktır.

Beken
30-03-2015, 19:29
Ben büktüm çöpe attım hiç bi sıkıntıda olmadı.Neticede yolda gördüğüm bi plakayıda gidip sahte bastırabilirim.

Tabi oyle ama icim rahat etmez iste o sekilde [emoji4] evimin arkasinda C trafik sube mevcut oraya gotursem ilgilenirler mi yoksa at kardesim biz almayiz mi derler [emoji1]

Sent from my iPhone

Beken
30-03-2015, 19:30
Katlayıp kırmanız yeterli olacaktır.

Katlaniyor ama kirilmiyor iste namussuz [emoji1]

Sent from my iPhone

AZZCUPRA
30-03-2015, 19:32
Tabi oyle ama icim rahat etmez iste o sekilde [emoji4] evimin arkasinda C trafik sube mevcut oraya gotursem ilgilenirler mi yoksa at kardesim biz almayiz mi derler [emoji1]

Sent from my iPhone

Al götür istersen burayı ümraniye çöplüğümü sandın demezlerse ne olayım :Sct 001:

Beken
30-03-2015, 19:33
Al götür istersen burayı ümraniye çöplüğümü sandın demezlerse ne olayım :Sct 001:

[emoji1] neyse ben bi en kotu ikiye ayirmaya calisiyim oyle atayim cope

Sent from my iPhone

CAR LEON
30-03-2015, 19:37
10 kere falan katla bırak yaparsan kırılıyor denedim :))

cic0z
30-03-2015, 19:43
Bende de vardi 2 tane kardesim bukup cope attim :)

Beken
30-03-2015, 21:07
Tamamdir o zaman katlayip atayim bende [emoji4]

Sent from my iPhone

SekoLive
31-03-2015, 08:42
katlayıp atmak bi yöntem

daha garanti daha sağlam olsn isterseniz

demir makası yada gyotnle lime lime edebilirsiniz :)

LEqend_ON
31-03-2015, 10:11
Beken Şoförler odası mühürlü orjinal plakayi sakin atma çünkü trafikten nakil işlemi yapılırken eski plakaları istiyorlar .Elinde orjinal plakalar yoksa emniyette sorun yaşarsın. Bilgin olsun şu an plaka mevzuu çok önemli app plaka nin önüne geçilemiyor ama yakinda app plaka tamamen yasaklanacak app plaka yada büyük cezalar kesilecek.Sen eski cemiyet mühürlü olan plakalarini sakla ama appleride kesip parcalayip atabilirsin ;)

www.aslanpazari.com Bu artik MARKA OLMAKTIR ;)

Beken
31-03-2015, 14:16
Beken Şoförler odası mühürlü orjinal plakayi sakin atma çünkü trafikten nakil işlemi yapılırken eski plakaları istiyorlar .Elinde orjinal plakalar yoksa emniyette sorun yaşarsın. Bilgin olsun şu an plaka mevzuu çok önemli app plaka nin önüne geçilemiyor ama yakinda app plaka tamamen yasaklanacak app plaka yada büyük cezalar kesilecek.Sen eski cemiyet mühürlü olan plakalarini sakla ama appleride kesip parcalayip atabilirsin ;)

www.aslanpazari.com Bu artik MARKA OLMAKTIR ;)

Aracimi sifir olarak aldim ve ilk arac bayiden cikarken uzerinde app olmasini istedim o yuzden suana kadar elimde olan butun plakalar app plaka. Ama aracimin uzerinde olan ve evde olan plakalarimin hepsinde soforler odasi muhuru mevcut. O yuzden bir sıkınti olacagini sanmiyorum. Arkadasim daha yeni muhurlu app ile dediginiz islemleri gerceklestirdi cunku.

Sent from my iPhone

LEqend_ON
31-03-2015, 14:40
APP plaka nin üzerine cemiyet mühür vurmaz. Siz bilirsiniz ama orjinal cemiyet basimi mühürlü plakaniniz olmasında ve yaninizda tasimanizda fayda var.Siz bilirsiniz genede ;)

OkNisT
31-03-2015, 14:43
siz yinede 3-5 parçaya bölüp atın yakın zamanlarda farklı araçların plakalarını çalıp araca monte edip benzinlikte depoyu fulleyip kaçanlar oluyormuş o şekilde duymuştum kamera kayıtlarından plaka sahibine çöküyorlar haliyle.

KenBlock
31-03-2015, 14:46
Ben ateşe verdim. Sac makasıyla 4 parçaya ayırdım.

Jet
31-03-2015, 14:55
Sanayiye götür 20TL'ye kestirebilirsin. Ardından Metro markette çok güzel çöp poşetleri var onların içine iyice sarıp Ümraniye tarafında bir çöplük var. Belediyeyle irtibata geçip orada imha ettikten sonra 1 litre Kurşunsuz (Shell'den almanı tavsiye ederim.) benzin aldıktan sonra üzerine döküp yakarsınız. Yanma işlemi bittikten sonra metal işleri sanayi sitesine götürün. Girişte güvenlik var. Metal kısımları eriten bir yer biliyorum. Takribi 20TL'ye eritebilirsiniz. Erittikten sonra tam garanti olsun diye eriyen metal sıvıyı gözünüzle görmeniz açısından Çelik bir kap satın alın. Takribi 40TL'dir. Bunun içine döksünler. Kimi yerler abi erittik deyip eritmiyorlar. Garanti olsun diye çelik kaba döktükten sonra tekrardan Ümraniye çöplüğü tarafına gidip (plakayı yaktığınız yere gömmeyin) farklı bir alanda 1 metre kadar kazı yaptıktan sonra ( Kürek vs takribi 25TL'dir) içine gömün ardından kaçın. 100TL gibi bir rakama patlayacak ama içiniz rahat edecek. İşi ucuz yapan yerler var ama tavsiye etmem. Başınız yanabilir. Geri dönüşü yok bu işin. O yüzden önerimi dikkate alın.

İşin şaka kısmıydı :) İkiye böl at çöpe gitsin kardeşim.

EndyCooL
31-03-2015, 15:01
bence odanın duvarına koy güzel dekor olur ayrıca hatırası da hafızanda yer eder :)

KNG60
31-03-2015, 15:11
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03/31/b64f620d8c5c211c7dbf8074e112703b.jpg ben napıyım sizce [emoji1] bence saklayın bende bi bu kadar daha var mühürlü mühürsüz orjinal kıbrıs falan filan [emoji41]

Beken
01-04-2015, 09:23
http://tapatalk.imageshack.com/v2/15/03/31/b64f620d8c5c211c7dbf8074e112703b.jpg ben napıyım sizce [emoji1] bence saklayın bende bi bu kadar daha var mühürlü mühürsüz orjinal kıbrıs falan filan [emoji41]

Hepsi tamamda bos olanini ne yapmak icin aldiniz [emoji23]

Sent from my iPhone

Beken
01-04-2015, 09:24
bence odanın duvarına koy güzel dekor olur ayrıca hatırası da hafızanda yer eder :)

Evde duran bir adet var zaten hatta Fr pleksi icinde duruyor [emoji4]

Sent from my iPhone

KNG60
01-04-2015, 11:48
Hepsi tamamda bos olanini ne yapmak icin aldiniz [emoji23]

Sent from my iPhone

Arada bi onuda kullanıyodum [emoji16]. Şaka bi yana kral tacı stickeri vardı söküldü boş kaldı [emoji1] fuarda kullanmak için almıştım