PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oto Kuaför Hizmetleri Ile Ilgili

OnurDoganay
03-05-2015, 15:17
Oncelikle sunu belirtmek isterim ki konuyu acmamin ne bir ticari ne de baska bir maddi sebebi vardir tek amacim uyesi oldugum bu ailedeki arkadaslarima abilerime kardeslerime yardimci olmaktir.

Daha once Yusuf abininde actigi konudan gorerek actigimi belirtmek isterim konuyu. Forumda gördüğüm kadariyla boya koruma+pasta+cila veya arabanin ic temizligi ile ilgili sikintilari olan ve çok yuksek fiyatlardan dolayi rahatsizlik duyan arkadaslarim var.Bende uzun yillardir enistemle birlikte yuruttugumuz oto kuaför firmamizdan faydanlanmaniz için kendisiyle gorustum, SCT uyesi herkese piyasanin altinda isler yapabilecegimizden bahsetti. Neyin nasil yapilacagindan once Isletmenin kose basi isletmesi olmadigini soylemek isterim bu konuda bilgilerin netlesmesi icinde sunu soyleyeyim suan ulkenin buyuk AVMlerinden birinde(isim vermek istemedim suan reklam olmamasi adina) merkezimiz bulunmakta ve yeni acilcak buyuk bir AVM projesindede basliyoruz Haziranda kaldiki bu tarz AVMler kose basi isletmelere is vermezler.

Uzun lafin kisasi her turlu oto kuaför islerinde arkadaslarimi magdur etmeden yardimci olmak isterim,Istanbulun gobegi sayilacak bir yerdeyiz hemde.Forumdan sürekli.ziyarete gelenlerinde oldugunu belirtmek.isterim umarim yanlis anlasilmam, eger yanlis bir konu ise silinmesini ister ve ozur dilerim

Berat
03-05-2015, 15:44
Adres alabilirmiyim hocam, benim de niyetim var arabayı pasta cila vs yaptırmaya ama fiyatlar hep uçuk

OnurDoganay
03-05-2015, 15:58
Adres alabilirmiyim hocam, benim de niyetim var arabayı pasta cila vs yaptırmaya ama fiyatlar hep uçuk

Kardesim, Istanbul EYUP Vialand AVM gelmeden burdan mesaj atarsan eğer randevulasalim.

34Deniz
03-05-2015, 16:31
Kardesim, Istanbul EYUP Vialand AVM gelmeden burdan mesaj atarsan eğer randevulasalim.

bana çok yakınmış Onur uğrarım orada mı duruyorsun herzaman

salihalan
03-05-2015, 17:16

sen gel abi ben her zaman ordayım :)
OnurDoganay olum bni neden atiketlemedin :) işin şakası ben çok memnun kaldım ve çok güzel fiyat

http://www.seatclubturkey.com/leon-mk2-2005-2012/48463-pasta-ciladan-sonra-giz-im-3.html

burdaki konumdada işçilik ve yapılanaları görebilirsiniz

OnurDoganay
03-05-2015, 18:09

Abi her daim orada olamiyorum okuldan dolayi ama haftasonlari ordayim genellikle.
salihalan abi seni unutmusum ya nasil olduysa :))

34Deniz
03-05-2015, 18:11
Abi her daim orada olamiyorum okuldan dolayi ama haftasonlari ordayim genellikle.
salihalan abi seni unutmusum ya nasil olduysa :))

tamam o halde ugrarrım bir hafta sonu hem işlemler hakkında bilgi alırım hemde tanışmış oluruz :)

OnurDoganay
03-05-2015, 18:18
tamam o halde ugrarrım bir hafta sonu hem işlemler hakkında bilgi alırım hemde tanışmış oluruz :)

Aynen abi ne zaman istersen basimin ustunde yerin var tanisiriz istedigin işlem için gorusuruz :)

SMuRF
04-05-2015, 09:02
Bursada yok mu söyle hayirseverler yahu? :)

SeFfAh
04-05-2015, 09:09
Fiyatlar yapılan işlemler hakkında detaylı bilgi verirseniz daha sağlıklı olucaktır
OnurDoganay

OnurDoganay
04-05-2015, 12:31
Fiyatlar yapılan işlemler hakkında detaylı bilgi verirseniz daha sağlıklı olucaktır
OnurDoganay

Abi soyle aciklayayim suanda tek bir paket üzerinden kafamizda fiyat belirledik.Ic detayli temizlik için kendi sahsim adima fiyat vermek saglikli olmaz.Sonucta herkesin aracinin ici ayni sekilde olmak zorunda degil.O sebepten şu an için Boya koruma + Pasta + Cila + Hare onleyici(soyle aciklayayim işlemler yapilirken boya koruma izleri kalmamasi adina yapiyoruz) + motor temizliği + Jant Temizligi-korumasi toplamda 200 TL dusunduk fiyat olarak.Ayrica ürün olarak genellikle 3M ve Meguiars ürünleri oluyor.Zaten butun urunlerimiz fisli faturali ürünler kesinlikle bir merdiven alti ürün durumu yok.

SeFfAh
04-05-2015, 12:52
Abi soyle aciklayayim suanda tek bir paket üzerinden kafamizda fiyat belirledik.Ic detayli temizlik için kendi sahsim adima fiyat vermek saglikli olmaz.Sonucta herkesin aracinin ici ayni sekilde olmak zorunda degil.O sebepten şu an için Boya koruma + Pasta + Cila + Hare onleyici(soyle aciklayayim işlemler yapilirken boya koruma izleri kalmamasi adina yapiyoruz) + motor temizliği + Jant Temizligi-korumasi toplamda 200 TL dusunduk fiyat olarak.Ayrica ürün olarak genellikle 3M ve Meguiars ürünleri oluyor.Zaten butun urunlerimiz fisli faturali ürünler kesinlikle bir merdiven alti ürün durumu yok.

Haklısın tabi , salihalan sonuç itibariyle gitmiş işlemleride yaptırmış kendi aracına kendisininde yorumu var yapılan işlemlerle ilgili deneyimini almak yeterlidir

Yapmış olduğunuz işlemler ne kadar sürmekte , açıkcası şahsen düşünüyorum ama çalışmış olduğumdan dolayı hafta içi müsaitlik durumum yok

avcılardan kalkıp geleceğim bildiğim yer sonuçda vakit olarakda aracı bırakıp 3-4 saat boyunca gezip dolaşabileceğim bir yer :)

OnurDoganay
04-05-2015, 12:58
Haklısın tabi , salihalan sonuç itibariyle gitmiş işlemleride yaptırmış kendi aracına kendisininde yorumu var yapılan işlemlerle ilgili deneyimini almak yeterlidir

Yapmış olduğunuz işlemler ne kadar sürmekte , açıkcası şahsen düşünüyorum ama çalışmış olduğumdan dolayı hafta içi müsaitlik durumum yok

avcılardan kalkıp geleceğim bildiğim yer sonuçda vakit olarakda aracı bırakıp 3-4 saat boyunca gezip dolaşabileceğim bir yer :)

Abi elimizden gelenin en Iyisini yapmaya calisiyoruz hatta çok ugrasarak yapiyoruz bu isi.Ben genelde haftasonlari geliyorum okuldan dolayi ama o senin dedigin surecler icerisinde çok rahat biter, kaldiki Yukari cikip yemek yesen gelsen basinda dursan muhabbet etsek o sureye biter araç. Eğer ben yoksam bile abi 0532 064 2904 Erol Bey mudurumuz bilgi alirsiniz kendisinden.

ermanovic
04-05-2015, 13:00
Mayıs sonu ya da Haziran başı yaptırmak istiyordum hatta araştırıyordum nerede yaptırsam diye iyi oldu konunuz:) İşlem ortalama ne kadar sürüyor?

OnurDoganay
04-05-2015, 13:52
Mayıs sonu ya da Haziran başı yaptırmak istiyordum hatta araştırıyordum nerede yaptırsam diye iyi oldu konunuz:) İşlem ortalama ne kadar sürüyor?

Istediginiz zaman gelin hocam basimizin üzerinde yeriniz var gelin cay icelim sadece isleme bile degil :) 3 saatten az surmez yine ama tahmini seyler üzerinden yurumeyi sevmiyorum genellikle.

ermanovic
04-05-2015, 13:55
OnurDoganay teşekkür ederim nezaketiniz için ben geleceğim hafta size ulaşırım özel mesaj ile tam günümü ayırırım ben ne olur ne olmaz hemde tanışıp sohbet ederiz.

yuzufyılmaz
04-05-2015, 14:06
OnurDoganay onurum 3 saat olduğuna eminmisin ? söylediğin paketler için ben sabah 10 dan akşam 5:30 anca çıktım :) iç detaylı temizlik hariç ise normal bende iç dış motor komple girdim ondandır belkide uzun süresi

OnurDoganay
04-05-2015, 14:08
OnurDoganay teşekkür ederim nezaketiniz için ben geleceğim hafta size ulaşırım özel mesaj ile tam günümü ayırırım ben ne olur ne olmaz hemde tanışıp sohbet ederiz.

Ne zaman isterseniz dedigim gibi basimin üzerinde yeriniz var :)
yuzufyılmaz abi sadece dis için 3 ila 5 saat arasi surec sürüyor, ama ic oldugu zaman sure çok uzuyor malum koltuklarin kuruma süresi vs zamanlar gerekli oldugu için, sadece dis biraz daha kisa sureler :)

yuzufyılmaz
04-05-2015, 14:30
Ne zaman isterseniz dedigim gibi basimin üzerinde yeriniz var :)
yuzufyılmaz abi sadece dis için 3 ila 5 saat arasi surec sürüyor, ama ic oldugu zaman sure çok uzuyor malum koltuklarin kuruma süresi vs zamanlar gerekli oldugu için, sadece dis biraz daha kisa sureler :)

kanka bana ozaman siyah sanruflu 2008 honda civic için bi fiyat versene sizde fiyat ney ? dış yok. iç komple detaylı temizlik dezenfekte dahil + motor temizleme koruma için .

OnurDoganay
04-05-2015, 14:41
kanka bana ozaman siyah sanruflu 2008 honda civic için bi fiyat versene sizde fiyat ney ? dış yok. iç komple detaylı temizlik dezenfekte dahil + motor temizleme koruma için .

Abi motor koruma benden olsun o sorun degil, ama gormeden fiyat vermek çok luzumsuz olur, sebebini soyle aciklayayim çok temiz olur fiyat dusuk cikar çok kirli olur baska cikar o sebepten mantiksiz olur ama yinede yardimci olurum hic sikinti sorun degil.Sadece ic olarakta taban,tavan,zemin,bagaj,torpido a dan z ye herseyi yapiyoruz.

yuzufyılmaz
04-05-2015, 14:46
Abi motor koruma benden olsun o sorun degil, ama gormeden fiyat vermek çok luzumsuz olur, sebebini soyle aciklayayim çok temiz olur fiyat dusuk cikar çok kirli olur baska cikar o sebepten mantiksiz olur ama yinede yardimci olurum hic sikinti sorun degil.Sadece ic olarakta taban,tavan,zemin,bagaj,torpido a dan z ye herseyi yapiyoruz.

tamam onurum ozaman yarın eklerim resimleri ozaman. burdan oraya gelmemiz aracı göstermek için 2 saat sürer :)

OnurDoganay
04-05-2015, 15:02
tamam onurum ozaman yarın eklerim resimleri ozaman. burdan oraya gelmemiz aracı göstermek için 2 saat sürer :)

Tamamdir abi :)

OnurDoganay
11-05-2015, 12:32
Cumartesi gunu ve Pazar gunleri, kanindavar Ihsani agirladik dukkanda, kendisine işlemleri uyguladik pazar gunu butun işlemleri bitirdik.Umarim kendisi memnun kalmistir, biz yapilan islemden çok memnun kaldik arabasi orjinal rengi siyaha dondu :) Tekrardan hayirlisi olsun Ihsan için.

_leon31_
11-05-2015, 17:07
www.seatclubturkey.com/bakim-arac-temizligi/57308-pasta-cila-boya-koruma-sorasi-leonum.html"]http://http://www.seatclubturkey.com/bakim-arac-temizligi/57308-pasta-cila-boya-koruma-sorasi-leonum.html detaylar burada ben memnun kaldım ilgi alaka ve işlemlerden herşey için teşekkürler OnurDoganay

OnurDoganay
11-05-2015, 17:20
http://http://www.seatclubturkey.com/bakim-arac-temizligi/57308-pasta-cila-boya-koruma-sorasi-leonum.html detaylar burada ben memnun kaldım ilgi alaka ve işlemlerden herşey için teşekkürler OnurDoganay

Biz tesekkur ederiz her zaman bekleriz guzel sohbetin icinde ayrica tesekkur ederim :)

EaglesFlyHigh
11-05-2015, 17:35
Cam filmi- kaput filmi de yapıyor musunuz acaba?

OnurDoganay
11-05-2015, 17:44
Cam filmi- kaput filmi de yapıyor musunuz acaba?

Yapiyoruz, amerikan cizilmez cam filmi kullaniyoruz 3M urunu, 3 yil garantili oluyor cam filmleri. Kaput filmide yine ayni sekilde verdigimiz hizmetlerdendir, ondada belirli bir garanti süresi mevcut.

GÖKDOĞAN
05-05-2016, 12:19
Ic detayli temuzlik icin ankarada uygun fiyatli bir oto kuafor oneriniz var mi

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Denizci
05-05-2016, 16:22
yuzufyılmaz merhaba,
size özel mesaj göndermiştim gelen mesajlarınıza bakabilir misiniz?

yuzufyılmaz
05-05-2016, 16:39
yuzufyılmaz merhaba,
size özel mesaj göndermiştim gelen mesajlarınıza bakabilir misiniz?

kardeşim kusura bakma atlamışım.
cevapladımm

selcuklu01
25-08-2016, 09:22
OnurDoganay dostum merabalar.iş yerimde bi arkadasımında böyle bi isteği var.forumda araştırırken gördüm.bahsettigin avm bana çok yakın bende eyüpte oturyorum.bi gelip ziyaret hemde aracımızı partlatmak[emoji5]
İsteriz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

OnurDoganay
24-11-2016, 23:13
OnurDoganay dostum merabalar.iş yerimde bi arkadasımında böyle bi isteği var.forumda araştırırken gördüm.bahsettigin avm bana çok yakın bende eyüpte oturyorum.bi gelip ziyaret hemde aracımızı partlatmak[emoji5]
İsteriz.

Abicim selamlar , çok fazla giremiyorum maalesef işlerin yoğunluğundan dolayı ve aracı satmamdan dolayı o sebepten mesajınızı geç gördüm kusura bakmayın. İstediğiniz zaman yardımcı oluruz ancak bana DM atmanız gerekli.

OnurDoganay
24-11-2016, 23:13
İsteriz.

Abicim selamlar , çok fazla giremiyorum maalesef işlerin yoğunluğundan dolayı ve aracı satmamdan dolayı o sebepten mesajınızı geç gördüm kusura bakmayın. İstediğiniz zaman yardımcı oluruz ancak bana DM atmanız gerekli.

aemred
25-11-2016, 21:29

Üstad cep numaranızı özelden atabilir misiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Enderguven
25-11-2016, 21:54
Oraya yakin oturuyorum devamli ordayim bu iyi oldu ugrarim mutlaka haberlesiriz

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enderguven
25-11-2016, 21:55
sen gel abi ben her zaman ordayım :)
OnurDoganay olum bni neden atiketlemedin :) işin şakası ben çok memnun kaldım ve çok güzel fiyat

http://www.seatclubturkey.com/leon-mk2-2005-2012/48463-pasta-ciladan-sonra-giz-im-3.html

burdaki konumdada işçilik ve yapılanaları görebilirsiniz
Salih bu makinaya nasil kiydin supermis

salihalan
25-11-2016, 22:19
Salih bu makinaya nasil kiydin supermis

Aynen abi efso makinaydi giz ;)

Bluetouch
25-11-2016, 22:36
Aynen abi efso makinaydi giz ;)

geçen hafta beylikdüzü real otoparkında gördüm :)

salihalan
25-11-2016, 22:38
geçen hafta beylikdüzü real otoparkında gördüm :)

Valla benden sonra çok el değiştirdi o araba aslında çokta temiz binilecek bi araba ama hayırlısı

tayfuntaze
25-11-2016, 22:52
Seramik uygulamaniz var midir?

salihalan
26-11-2016, 10:42
Seramik uygulamaniz var midir?

Yaptırıldığım yer yapıyor evet

OnurDoganay
08-12-2016, 15:01
salihalan Senki gıza gözü gibi bakan adamdın yeni arabaya üvey evlat gibi davranıyorsun farkındamısın abi :Sct 001::Sct 001:

salihalan
09-12-2016, 10:58
salihalan Senki gıza gözü gibi bakan adamdın yeni arabaya üvey evlat gibi davranıyorsun farkındamısın abi :Sct 001::Sct 001:

Haklısın kardeşim bugün gelicem insallah kısa girdik bi boya koruma yaparsın ;)

Enderguven
09-12-2016, 12:10

Salih kardesim tavsiye ederim işçilik ve ilgi mukemmel

Onur kardesim yardimlarin ve ilgin icin ayrica tesekkur ederim

OnurDoganay
09-12-2016, 12:19
Salih kardesim tavsiye ederim işçilik ve ilgi mukemmel

Onur kardesim yardimlarin ve ilgin icin ayrica tesekkur ederim

Her zaman abicim kendi yerinmiş gibi buyur gel biliyorsun zaten :)

OnurDoganay
09-12-2016, 12:20

Sen hele bir gel :)