PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : OPETTEN ALACAĞINIZ 40TL'LİK AKARYAKIT SADECE 30TL - STOKLAR SINIRLIDIR

Jet
08-05-2015, 12:48
Merhaba arkadaşlar,

Telefon numaranıza tanımlanacak 40,00TL'lik akaryakıt harcamalarınız sadece 30TL.

Vereceğiniz her telefon numarasına sadece 1 adet kod tanımlanacaktır. 1'den fazla kod almak isterseniz, 1'den fazla telefon numarası vermek zorundasınız.

Nasıl kullanabilirim.?

Herhangi bir Opet benzin istasyonuna gidip Benzin Lpg ya da Mazot harcamalarınız için, Puanla akarkayıt alacağım diyeceksiniz. Görevli sizden telefon numarası isteyecektir. Ardından telefonunuza şifre gönderecek ve şifreyi görevliye verdikten sonra kullanabileceksiniz.

Son gün 1 Temmuzdur. 1 Temmuz'dan sonra kampanya geçersizdir.

1 araca 10 ayrı telefon numarası verip kodu rahatlıkla kullanabileceksiniz.

5 kod almak isterseniz 150TL'lik ödeme yapacaksınız ve Opetten 200TL'lik Benzin Lpg ve Mazot alabileceksiniz.

STOKLAR SINIRLIDIR. YÜKLEMEDEN ÖNCE NUMARALARI İLETİNİZ. YÜKLEME BAŞLAYACAĞI ESNADA BİLGİ VERİLECEK VE ÖDEME İSTENECEK.

Ödeme sadece Kuveyttürk bankasına alınmaktadır. Farklı banka kullanmıyorum.

Ödeme nakit olarak verdiğim hesap numarasına yatırılmalıdır.

Kampanyadan faydalanmak için PARO kartınızın bulunmasına GEREK YOKTUR.

Yükleme yapıldıktan sonra (dilerseniz) paro.com.tr'ye uye olup puanınızı görebilirsiniz. Üye olma şartı YOKTUR.

ÖRNEK EKRAN;

http://i.hizliresim.com/MELV17.jpg

Cep numaram için özel mesaj atabilirsiniz. WhatsaAptan yazabilirsiniz.

Kazasız belasız sürüşler dilerim.

SeFfAh
08-05-2015, 12:51
siz bu işlemi nasıl gerçekleştiriyorsunuz ?

neye istinaden

Jet
08-05-2015, 13:33
Alt şirketimizin paro ile yaptığı anlaşmaya istinaden yükleme yapılıyor.

Yükleme esnasında hiç bir problem yaşanmaz.

seyyah_sga
08-05-2015, 13:34
Değişik,
Faydalananlar faydalanmayanlara anlatsın :)

sefa58
08-05-2015, 13:39
Geçenlerde bir arkadaşım 3 numara ile 30 lira indirimli aldı. Güzel kampanya.

TS61
08-05-2015, 14:06
ödemeyi nakit mi istiyorsun? kredi kartı oluyor mu biraz daha detaylı anlatsan daha iyi olur..

Jet
08-05-2015, 14:10
Ödeme nakit olarak verdiğim hesap numarasına yatırılmalıdır.

Kampanyadan faydalanmak için PARO kartınızın bulunmasına GEREK YOKTUR.

Yükleme yapıldıktan sonra (dilerseniz) paro.com.tr'ye uye olup puanınızı görebilirsiniz. Üye olma şartı YOKTUR.

creative
08-05-2015, 14:38
hep merak etmişimdir. Bunun karşılığında opet ne kazanıyor ? aldığı numaraları nereye satacak yada ne yapacak ?

Jet
08-05-2015, 16:04
ödemeyi nakit mi istiyorsun? kredi kartı oluyor mu biraz daha detaylı anlatsan daha iyi olur..

Sadece EFT / HAVALE.. KK. geçerli değildir. Konu içerisinde detaylı olarak belirttim.

Bugün için stoklar tükenmiştir. Yarın görüşmek dileğiyle. ;)

ihzone
11-05-2015, 15:56
stok durumu nasıl oldu acaba? Leonly

Jet
12-05-2015, 00:01
stok durumu nasıl oldu acaba? Leonly

Gayet güzel :) Bugün için 8 adet var sadece. Ön rez. yapılanlara yükleniyor çünkü. Günde 50 adedin üzerine çıkamıyoruz. 42 adet yüklendi.

Bu arada WhatsaAp'tan yazmıştım sanırım size ama görmediniz sanıyorum.