PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni başlık

EAGLE01
26-03-2008, 17:29
Ben genel olarak toledo kısmına bakıyorum diğer başlıklara pek bakmıyorum ancak bugün gözüme carptı mesela leon başlığında hangi oto şampuanı diye bir konu açılmış en son yazılan konu olarak sağ tarafda yer almasa bakmazdım. Önerim şu olacak her modelin farklı bir konusu var güzel ancak bir de ortak noktaların konuşulabileceği yeni bir başlık açılsa daha iyi olacak gibi en azından herkes kendi araç modelinin başlığında yazmakdan kurtulur hem benim gibi kullanıcılarda bu konuları izlerler diye düşünüyorum.

adnanguclu
26-03-2008, 17:36
bence her girdiğinde sayfadaki üst menü çubugundan "yeni mesajlar" ikonuna tıkla okumadıgın tum baslıklar çıkıyo kedıne uyanların hepsıne tek tek bakarsın..daha kolay olur senın ıcın konu konu arastırmana gerek olmaz..
ben öyle yapıyorum.

beyli
26-03-2008, 19:34
aynen tek girdiğim yer "yeni mesajlar"

gorkemsarigul
26-03-2008, 19:39
yeni mesajlardan takip edin bencede

ama dediğin olay zaten var teknik destek sohbet gibi birçok başlık bütün modellerin tartışlıldıgı baslıklar....

hangi şampuan konusuda yanlış yere açılmış onu ilgili yere tasırım daha kolay yanıt alır yeni msjlardan takip etmeyenler görmesi açısından....

EAGLE01
27-03-2008, 03:49
Mesela pasta cila konusunda yardım isteyen birisi yada araç içi temizliyiceler hakkında bilgi almak isteyen birisi böyle bir başlık olursa konuyu oraya açar diye bir öneriydi sadece. UYgun görürseniz açarsınız görmezseniz açmazsınız. Yani benim aklıma geldi paylaşmak istedim. Teknik desteğede, sohbete de yakıştıramadım bu konuları ondan...