PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nelere GICIK Olursunuz???

iltaroglu
18-08-2006, 08:46
arkadaşlar siz nelere gıcık olursunuz?

mesela ben bu minibüs ayakçılarının otobüs geldiğinde bağırmasına, sigortasını bize veresiye yaptırıp parası olduğunda başka yere gidenlere ve bizim müşterimize sulanan esnaflara gıcık oluyorum...

PEKİ YA SİZ???????

TuğruL
18-08-2006, 09:55
Ben bir işi yaparken yani bu yatmak uyumak bile olur, birisinin dışardan gelip misal; aaaa yatoyomusun, aaa çalışıyomusun dediğinde boğasım geliyo uyuz oluyorum... :D

ugurz
18-08-2006, 09:55
-Parklar ve bahçeler müdürlüğünün gereksiz sulamasına
-Arka sis farları gereksiz yakan zibidilere
-sol şeritten 30-40 ile giden tiplere
-sıkışık trafikte gereksiz şerit değiştirenlere
-sıkışık trafikte kendini zeki sanıp emniyet şeridine girenlere
-yeni aracı görüp gelipte kapışalım mı diyenlere veya önümde salak saçma harket yapanlara

ugurz
18-08-2006, 09:56
Ben bir işi yaparken yani bu yatmak uyumak bile olur, birisinin dışardan gelip misal; aaaa yatoyomusun, aaa çalışıyomusun dediğinde boğasım geliyo uyuz oluyorum... :D

:) veya evi ararlar nerdesin diye sorarlar veya evdemisin diye

TuğruL
18-08-2006, 10:05
+1903 :d:d:d:d

TuğruL
18-08-2006, 10:06
Arabayı park ettiğimde her zaman geldiimde ön şöför camında bir dünya el izi... :( camda film olduğu için meraklı insanlarımız içeriye bakarken ışık vurmasın diye elleriyle destek alıyolar ve içeri bakıyolar ve ben her geldiğimde geri görmemişler gibi camımı siliyorum :D

iltaroglu
18-08-2006, 10:17
ben arkadan uzunları sürekli yakanlara ve yol kendininmiş gibi davrananlara sinir oluyom bir de

MARLBORO
18-08-2006, 10:25
- Kendini trafikte üstün gören zibidilere
- Baba parasıyla altındaki arabaya güvenen tiplere
- Evden aranıpta nerdesin diyenlere :)
- Sol şeridi mesken tutup 30-40 la gidenlere
- Kendini bişey sanıp karşındakini küçük gören herkese
- İndirim isteyip yaptıktan sonra çıkan küsüratlı fiyatlarıda da düzlemeye çalışan insanlara
- Zoraki gülenlere
- İşi bilmeyip biliyormuş gibi üsteleyen insanlara
- vs. vs. vs.

iltaroglu
18-08-2006, 10:28
bir yere gittiğimizde ha sen mi geldin diyenler:D

ugurz
18-08-2006, 10:35
ama en çok sulama! çiçekler sapsarı oldu susuzluktan o fiskiyeler sadece yolları suluyo arabayı yıkatıyorsun yola bi çıkıyorsun heryerin leke leke bu sulama yüzünden üstüne bi de tam virajlara denk geliyo hadi bizde ESP var bi nebze bile olsa araç kendini toparlıyo hızlı girsen bile ama gerçektende çok tehlikeli bu konuya inanın çok gıcığım !

MARLBORO
18-08-2006, 10:36
bir yere gittiğimizde ha sen mi geldin diyenler:D

Anaa resmen boğasım geliyor böyle bir durumda. Benim işte kanlı canlı ben yani.
Bazen ben öyle dediklerinde sağıma soluma bakıp bilmem ki falan diyorum bozuluyolar :D

Bartu
18-08-2006, 12:30
-Bir işi başkası yapıpta başında ben bekliyorsam yaptığı işi kontrol amaçlı , o işi ben yaparım daha iyi
-Baba parası yiyosun diyenlere.
-Her ay görüpte çok büyümüşsün diyenlere :D
-Yolda gaza gelenlere
-Sol şeritte yol isteyipte vermeyip bide ne var diyenlere(sol şeritte 30-40 muahbbeti)
-Benzincide arabayı yeni mi yıkattın diyip suratıma bakan tiplere
-Araba bakmaya gelip kız arkadaşı gelince cnm nbr diyip çekip giden tiplere(buluşma yeri ayağı)
-Arba almıcaklarını bildiğim halde arabayı anlatmak zonrunda kalmama
vs....

MeRTCaN
18-08-2006, 14:01
dükkana gelip butun malları açtırıp hiçbişey almayıp bi teşekkür bile etmeden kıçını dönüp gidenlere gıcık oluyorumm....

ugurz
18-08-2006, 14:31
300-400 YTL için 6 aylık çek yazanlara da uyuz oluyorum onu unuttum :)

mete25
18-08-2006, 14:44
en önemlisi trfik ışıklarında sağ şeride yanaşıp sola ya da sol şeride yanaşıp sağa dönenlere...

aragorn
18-08-2006, 17:25
sol da gıdıyosun arkadan selektor yapıp duran bırı gelıyo hışımla yol veri yosun zar zor.. A bi bakıyosun herim 50 mt sonra en sağdaki çıkıştan çıkıyo...

aligator81
19-08-2006, 01:52
arabamı her yıkadıktan sonra üstüne kacaman ve peyaz bir pislik yapan kuşa çok uyuz oluyorum.

SupaStar
19-08-2006, 22:39
* dans ettiğim resimlerimi görenlerin 'aaaa ßunda photoshop war' demeLerine!!!
* aracimin jantLarina heaman,woltran,superman vs sticker yapi$tirmalarina !! (o çocuğu ßi yakalarsam warya)

* her ewe yakLa$tiğimda annemi we ßaßami camda ßeni ßkLerken ßlduğumda!!(aracin sesini duyup çikiyolar)
* otoparka her giriŞimde çikan oto alarm sessLerinden!
* music sesini açtiğimda annemin 'kapat $u dawuLu' (dawuL ßass oLuyo) demesini.!
* insanLarin saçLarima ßakip 'seni eLectrik mi çarpti yawrucum ' demeLerini( hçte komik diilsiniz)
* ßenzin Lamßami we çikardiği o iğrenç sesi( o i$iği haLa kapattiramadim :( )
ouf! dha sayim mi!

Bartu
20-08-2006, 00:25
Evet ya o ışık bende de hiç sönmüyo :(

berker
20-08-2006, 01:20
birisine bişey anlatırken dinlermiş gibi yapıp başka şey ile ilgilenmesine
sahte sohbetlere
benzine zam geldiğinde
tv de az sonra deyipde programın sonunda o vtr yi vermeleri ve en onemlisi şaka yaptık demelerine.
tv de reklamlar deyip reklamlar dan donunce sununcunun bu haftalıkta bu kadar herkeze iyigecelr demesine
geç kalkmaya
rüzgarlı havada sigara içerken sigara külünün gözüme kaçmasına
daha pazarlık yapmadan abi sana en son bu olur diyenlere
telefonumun bozulmayışına (5 senedir aynı telefon sıktı :) )
kızların yanında karekteri değişen insanlara
şimdilik aklıma gelenler bunlar.. :)

SBR
21-08-2006, 10:39
bende de o ışık hiç sönmüyo :(

Demlik__
21-08-2006, 11:05
*emniyet şeridini sollama için işgal edenlere...
*en sola geçip sağdaki girişten girenlere
*trafik ışıklarında kalkış show yapanlara
*sönmeyen benzin lambasına
*en çok da İSTANBUL TRAFİĞİNE :)
*bide patronumun gereksiz şeyler yüzünden tatilde bile beni aramasına :)

EN
22-11-2006, 22:04
Babamın Bana Arabayı Vermemesine Versede Burnumdan Getirmesine
Önüm Dolu Olup Gidemediğim Taktirde Bile Arkamdan Sellektörle Karışık Korna Çalanlara
Daha Yeşil Işık Yanmadan Kornaya Basanlara
UYUZUM(Ohhh Bee Rahatladım)

ER_MAN
22-11-2006, 22:18
BANA UYMAYAN HERSEYE WE HERKESE UYUZUM.......!!

34mns19
23-11-2006, 02:31
:rifle: Hayvanları sevmiyorum kimse kusura bakmasın...

tünellerde park lambası yada farlar yerine dörtlülerini yakan öküzleri
lastiği patladığında sol şeritte değiştiren develeri

bi yaya geçsin diye yavaşladığımda yada durduğumda sağdan soldan bide ters ters
bakarak geçen çakalları

karda önden çekişli arabasının arka tekerleklerine zincir takıp sora 'abi bi el atsana diyen eşekleri

yeni yıkadığım arabamı batırmakla görevli silecek fıskiyesini ayarlamaktan aciz beygirleri

her yere tüküren lamaları

kapısına geldiği adamın ziline basmak yerine kornaya basan sığırları sevmiyom iştee:rifle:

34 SDT 29
23-11-2006, 03:25
1-ukala ve şımarık insanlara
2-bilip bilmeden konuşan işkembeden sallayan ama çok bilirim havasına yatıp kendini rezil edenlere
3-artist bozmalarına
4-semra kaynana ve saz arkadaşlarına
5-ebru akele
6-delikanlılığı yürekte değil bilekte sananlara
7-şakanın dozunu kaçıranlara
8-uyurken dürtüp uyuyomusun diye soranlara
9-kapıyı açıp sen mi geldin diye soranlara
10-sol şeritte 50 ile gidip yolu babasından miras sananlara
11-karşıdan hızla gelen aracı göre göre milano sokaklarında alış verişte gibi yavaşca yürüyenlere
12-yeni yıkattığım arabamın camını trafik ışıklarında zorla silmeye kalkanlara
13-sağa dönmesi gerekirken en soldan gidip son anda dönenlere
14-daha yeşil ışık yanmadan arkamdan kornaya abanan kazmalara
15-hayatın gerçeklerini sadece magazin programlarından ibaret sanan kendini geliştirememiş ot beyinlilere
16-topluluk içinde kendini ön plana çıkartmaya çalışan suni karakterli insanlara
17-özentilere
18-erkeksi havada takılan delikanlıyız biz diye gezip kadınlığın gururunu ayaklar altına alan kız tiplerine
19-dikkatli araba kullanıym derken sol şeritten 20 ile gidip trafiği alt üst eden ve yol isteyince utanmadanda nevar diye sataşan bayan şoförlere
20-akşam hava kuruyken arka sislerini yakan kırolara
21-sanki bişey ispatlayacakmışcasına gel kapışalım ben seni kesin geçerim diyen kapasitesizlere(şoförlük birazda yetenek işidir herkes herkesi geçebilir)
22-üniversitede beni o kadar sınavın arasında ödeve boğan hocalarıma
23-yere tükürmekle kalmayıp bide üstüne sümküren sonrada elini göya çaktırmadan pantolonuna süren terbiye ve adaptan yoksun insan kılıklı hayvanlara
24-otobüsü ve minibüsü biçer döver gibi kullanan ve sanki dikiz aynası yokmuş gibi zart diye şerit değiştiren tüm ağır vasıta şoförlerine
25-ben taksiciyim tecrübeliyim diye geçinip yol vermemek için korkutmak maksadıyla üstüme süren tüm çakallara(sonra kim korkuyo onuda görüyoruz zaten)
26-önü boşken gitmeyen ve önüne geçmek için insanca sinyal verdiğimde gaza abanıp şerit kapatan davarlara
27-sirenleri yanan ambulansın peşine takılıp hızlı gitmek için uyanıklık etmeye kalkan ve kendini en sağdan en sola atan hasta insanı düşünmeyipte kendi çıkarını düşünen vicdan yoksunu zavallılara
28-arkadan gelip yol istediğinde ve şerit müsait olmadığı için yol veremedim diye beni sellektör yağmuruna tutan öküzlere(o an inip öldüresim geliyo!!!)
29-bana emir verir gibi konuşan vasıfsızlara
30-yalakalara
31-özür dilemeyi erdem değil küçüklük sanan harbi küçüklere
32-yüzüme söylemeye cesaret edemediği şeyi arkamdan söyleyip sonrada sorunca aptal ayağına yatıp yoo ben öyle bişi demedim diyen harbi aptallara
33-saatlerce askerlik anılarını anlatanlara
34-çok konuşan ama boş konuşanlara
35-küçük dağları ben yarattım der gibi ortalıkta dolaşan hıyarlara
36-kendini playboy sanıpta iki kız gördünmü dili tutulan salaklara
37-kolpacılara

SADECE GICIK OLMUYORUM HATTA ONLARDAN NEFRETTE EDİYORUM,HATTA ONLAR OLMASA İSTANBULDAKİ STRESİN YARISI BİTER.OH BEEEE RAHATLADIM VALLA DERS ÇALIŞYODUM BUNLARI YAZMADAN ÖNCE MOLA VERİP Bİ BAKIYM DEDİM VALLA İYİ GELDİ :D

Bartu
23-11-2006, 09:01
İçini dökmüşsün resmen :D Katılıyorum sana.

leon_birol_86
23-11-2006, 11:01
SERABA GICIK OLUYORUM:d:d:d:d:d:d

LeonTFSi
23-11-2006, 13:15
Kaldırımın boyu, genişliği yüksekliği, yolun durumu:) ne olursa olsun açtığı kapıyı bir yerlere vurmayı başaran kız arkadaşlarıma GICIK olurum :rifle:

CaNeR
23-11-2006, 16:57
Ben Enişteme Gıcığım Arkadaşlar :D
Birde Aşırı Derecede Gıdıklandığımı Bilipte Arkadan Gelip Dürtenlere,Karşımda Çakkıdı Çakkıdı Tükürüklerini Saça Saça Sakız Çiğneyen Buzağılara Uyuz Oluyorum.Küfür Edincede Hoşt diyolar...Boğasım Geliyo Resmen....

iltaroglu
24-11-2006, 14:34
abi ben servis beklerken yanıma gelip günaydın demeyen kıza gıcık olmaya başladım.
arabanın orasını burasını söküp yerine takamayan ustalara gıcık oluyorum.

LeonRider
03-03-2007, 14:16
*Trafikte dururken önümdeki denyonun ayarlanmamış silgeç fiskiyesini çalıştırıp teee kendi önünden arkasında bulunduğum, BENİM 20 ytl'ye yeni yıkanmış ve gıcır gıcır parlayarak starbucksda oturan hatunlara 10 numaralı bakışımı atmamışken, aracımın camına kadar su fırlattırana gıcık olurum, hatta bigün bi cinnet herşeyi halleder moduna girmekten de korkarım. Bu heriflerin sahil yolunda yukardan arabama zıçan martılardan hiçbir farkı olmadığını düşünürüm.
*Yeni yıkanmış aracımla bi sokağa girdiğimde halı yıkayan teyzelerin yerleri çamurlu suya çevirmiş olduğunu gördüğümde gıcık olurum.
*X apartmanının kapıcısı yada esnafı bahçe yerine yerleri toz kalkmasın diye su tuttuğunu gördüğümde gıcık olurum.
*Apartman garajına park etmeye girdiğimde yer bulamazsam ve aracı dışarda bırakmam gerekirse gıcık olurum.
*Otobanda ben 140-150km ile giderken ve orta şerit dolu iken arka tamponuma yapışmış ve hastası varmış gibi sürekli sellektör yakıp çekil diyen kişilere gıcık olurum ve çekilmem ve hatta üç şeritte doluysa makas imkanı vermemek için hızımı bile düşürürüm tilt eterim.
*Otobüs ve dolmuşlara inanılmaz gıcık olurum. Ama hak da veririm. Ağır vasıta ne de olsa.

*KORAY*
03-03-2007, 14:35
en çok gıcık olduklarımdan biri arabayı yeni yıkattıgım günlerde yagmur yagması veya havanın kapatması ayriyeten ışıklarda cam silmek için bekleyen çocuklar dur yapma diyene kadar camın içine ederler.

he bide kırmızı ışıkda beklerken yeşil yandıgı an arkadan kornaya basılması bizde görüyoruz ısıgın yandıgını küfür edermiş gibi geliyor insana

birde sol şeritte seyir halindesin ve önün dolu adam arkadan gelip sellektör yapar en gıcık olduklarımdan biridir bu bende gıcıklık olsun diye frene basıp yavaslatır sonrada uzarım

bu arada bunu size biri gündüz yapıyorsa en etkil yöntem farlarınız acık degilse yakıp söndürün arkada kırmızı ısıklar yanıp sönünce fren yaptım zannedip freni köklüyorlar sizde dogal olarak uzuyorsunuz :):):)

Güray
03-03-2007, 15:08
evet sellektör meselesine ben de gıcık oluyorum hele önüm doluyken sellektör yapanlara hayatta yol vermem.ve zaten bence sellektör yaparak yol istemek önündeki normal bir şoförse gereksiz.ama bazıları da önü boş olmasına rağmen tın tın gidip sellektör yapmadan(dürtmeden de diyebiliriz böylelerine) kesinlikle çekilmiyorlar.ama bu far yakıp söndürme olayı gayet kullanışlı bişeymiş:)

EMR-TOLEDO
22-03-2007, 09:40
buarkçım ağzına sağlık...harikasın ya:)

existaras
22-03-2007, 12:01
*ben de sahil yolundan gecerkern karsı seritten gelip su cukuruna kasti girip,yeni yıkanmıs arabamın sulanması
*Arabamı otoparka koymama ragmen bi sekil cizilmesi (kasdi olarak) ve otoparkın yanında insaat oldugundan aracımın 1 gun icinde acaip derecede tozlanması
*İnönü Stadyumu ve Taksim Isıklardan gecerken cocukların abi silelimli mi diyip ? hayır dememe ragmen farlarımı ve camlarımı silmeleri
*Sol serite 50-60 km ile şakkadanak onume atlıyanlari
*Babalarının yoluymus gibi sıkıstıranları gereksiz yere 3 lü makas yapanlari
ve bu tarz olaylar iste.....

yukito
08-04-2007, 07:41
-Türküm dediğimde;''Aaaaaaa!Hiç Türke benzemiyorsun!'' diyenlere.
-Türkiyedeki özel TVlerin ana haber bültenlerine.

34 SDT 29
09-04-2007, 01:14
burakçım ağzına sağlık...harikasın ya:)

sağolasın valla ne diyiym çok kaşıntılı varşu sıralar gıcıklıkta yeni favorim arabayı her yıkatışımda istisnasız en açık havanın bile bozup 1 saat içinde yağmur yağması bunu güray iyi bilir bi ara nerdeyse oturup ağlıycaktım :D

LeonRider
09-04-2007, 17:40
yağmur olayına bende çok gıcık olurdum ancak bu son kuraklık muhabbetine avuçlarımı açarak allahım arabama garezin varsa anlarım ama nolur çiselemesin, yağacaksa şorşor yağsın diye dua ediyorum:D

toledosamet
18-04-2007, 00:01
arkadaşlar ben erzurumda okuyorum.valla burası bomba.araçlar ne arabalara ne yayalara yol vermiyolar.acaip gıcık oluyorum.ben yol verince de adamlar şoka giriyo neye uğradıklarını şaşırıyolar:D

samet
18-04-2007, 07:17
ben de dersi anlatıyorum,bitirdikten sonra anlamayan var mı diye sorduğum halde cevap vermeyip,ertesi gün gelip de " hocam ben dünkü konuyu anlamadım." diyen öğrencilere gıcık oluyorum:)

01 SA 991

serkas
18-04-2007, 10:27
beklemeye,bekletmeye ve bekletilmeye gıcık oluyorum.

aykan
16-06-2007, 14:07
onumdekı araca makası caktıktan sonra arkamdan sellektor cekmesıne gıcık olurum ....

mesutyj0822
16-06-2007, 14:55
bir yere gittiğimde bana aa nerde kaldın sorusuna gıcık olurum

existaras
16-06-2007, 16:46
ama en çok sulama! çiçekler sapsarı oldu susuzluktan o fiskiyeler sadece yolları suluyo arabayı yıkatıyorsun yola bi çıkıyorsun heryerin leke leke bu sulama yüzünden üstüne bi de tam virajlara denk geliyo hadi bizde ESP var bi nebze bile olsa araç kendini toparlıyo hızlı girsen bile ama gerçektende çok tehlikeli bu konuya inanın çok gıcığım !

abi esp de bi yere kadar ben sahsen payımı aldm espden:) köprü cıkısı kızıltopraka cıkıstaki viraja 90 la girdm bi baktm araba ufaktan göt atıo ,ben sağa kırıorum arac ın arkası sola yalpalıo bariyerlere dogru ,daha once aynı viraja 93 kasa vectrayla 120 ile grmstm ve en ufak bi savurma olmamstı :)

patrıot
16-06-2007, 18:34
hangı bırını sayacaksın kı o kadar cok sız anlayın ama en cok 40-60 km arası sol serıtte gıdenlere(sankı sol serıt babasının tapulu malı bırde hareket yapanları var cıldırıyorum:rifle: )gecen bır tanesı yıne onumde oyle gıdıyor kafam bozuktu tepesıne cıktım de........:D :D :D :D

samet
17-06-2007, 14:23
hangı bırını sayacaksın kı o kadar cok sız anlayın ama en cok 40-60 km arası sol serıtte gıdenlere(sankı sol serıt babasının tapulu malı bırde hareket yapanları var cıldırıyorum:rifle: )gecen bır tanesı yıne onumde oyle gıdıyor kafam bozuktu tepesıne cıktım de........:D :D :D :D
aman hocam fazla sinirlenme,sakin ol!

atakan
18-06-2007, 11:57
o kadar çok gıcık olunacak şey varki hangisini sölimmm şimdi, hayatımın yarısı gider yazmakla:D:D:D

patrıot
18-06-2007, 19:33
o kadar çok gıcık olunacak şey varki hangisini sölimmm şimdi, hayatımın yarısı gider yazmakla:D:D:D
+1903

samet
19-06-2007, 15:47
tüm eğitim öğretim yılı boyunca bi kere bile okula çocuğunun durumunu sormaya gelmekten aciz velilerin,karnelerin verilmesine bir hafta kala "ya ne olacak bizim çocuğun dersi?" diye gelmelerine acaip gıcık oluyorum!!!

atakan
19-06-2007, 16:14
vites topuzumun derisi soyuluyo acayip gıcık oluyorum!!!...

patrıot
19-06-2007, 19:00
tüm eğitim öğretim yılı boyunca bi kere bile okula çocuğunun durumunu sormaya gelmekten aciz velilerin,karnelerin verilmesine bir hafta kala "ya ne olacak bizim çocuğun dersi?" diye gelmelerine acaip gıcık oluyorum!!!
eşimde aynı konudan sıkayetcı hatta bazılarının velılerı okula ogrencı durumu sormaya degıl hoca tartaklamaya gelıyormuş bırgun ben hepsını tartaklayacam:rifle: :rifle: :rifle: esımın sınıfında bır ogrencısı vardı ılk donem butun derslerı zayıftı aılesının destegı ve kendı azmı ıle ıkıncı donem teşekkur aldı bu sekılde olanları canı gonulden kutluyorum:d

Güray
19-06-2007, 20:06
bence öğrencilerden çok karneye bir hafta kala gelen bu velilere eğitim verilmeli.sanırım zamanında alması gereken eğitimleri biraz eksik kalmış:)

samet
19-06-2007, 20:20
eşimde aynı konudan sıkayetcı hatta bazılarının velılerı okula ogrencı durumu sormaya degıl hoca tartaklamaya gelıyormuş bırgun ben hepsını tartaklayacam:rifle: :rifle: :rifle: esımın sınıfında bır ogrencısı vardı ılk donem butun derslerı zayıftı aılesının destegı ve kendı azmı ıle ıkıncı donem teşekkur aldı bu sekılde olanları canı gonulden kutluyorum:d
ya bu veliler kendilerini ve kendi çocuklarını her zaman mı üstün görürler:) anadolu lisesine gelirler ingilizce dersleri zayıf olur,ama bizim çocuğun ingilizcesi ilköğretim de 5ti,eee kardeşim ilköğretim son sınıfta ingilizce mi görüyor ki çocuklar:) sınava hazırlanmaktan

samet
19-06-2007, 20:21
bence öğrencilerden çok karneye bir hafta kala gelen bu velilere eğitim verilmeli.sanırım zamanında alması gereken eğitimleri biraz eksik kalmış:)
bu temennine canı gönülden katılıyorum:)

ganja
20-06-2007, 00:17
ümit arkadaşım sol şerit en hızlı gidenindir ben sellektörden anlamayanlara direk uzunları yakıyorum herkes efendi olucak bennden kalıplı arabalara bizde yol veriyoz ama 100 ile solu kapatmış insanlar trafik sıkışıklıgı yaratıyolar birileri bu düzeni bozmalı bence yanlış düşündügün

atakan
20-06-2007, 08:49
tv lerdeki abuk subuk kontör tuzakları olan enteresan programlara....

ganja
21-06-2007, 14:34
uzun yolda yerler ıslak araba kullanmaktan birde silecek suyunuz bitik ise tam ayarlık

samet
24-07-2007, 11:13
şehirler arası yolcu taşıyan otobüslerde "lütfen cep telefonlarınızı kapatın,otobüse zarar veriyor" diyen ama sırıtarak tüm yolculuk boyunca kendi cep telefonları ile konuşan otobüs şöförlerine acayip gıcık oluyorum:banghead2:

iltaroglu
24-07-2007, 12:31
ümit arkadaşım sol şerit en hızlı gidenindir ben sellektörden anlamayanlara direk uzunları yakıyorum herkes efendi olucak bennden kalıplı arabalara bizde yol veriyoz ama 100 ile solu kapatmış insanlar trafik sıkışıklıgı yaratıyolar birileri bu düzeni bozmalı bence yanlış düşündügün

abi dikkatini çektiyse ben o mesajda sol şerit demedim. ben ister sağdan gideyim ister ortadan adam akşamleyin çakıyo uzunları ben onu kastetmiştim.

eyup_ur
24-07-2007, 21:27
yolda giderken sadece kendi şoförmüş gibi sanıp ona buna agresif hareketlerde bulunan ve sürekli korna çalan adamlara uyuz oluyorum yarıcan kafasını gözünü anlıcak o zaman

fultirtil
05-08-2007, 13:59
yolda giderken sadece kendi şoförmüş gibi sanıp ona buna agresif hareketlerde bulunan ve sürekli korna çalan adamlara uyuz oluyorum yarıcan kafasını gözünü anlıcak o zaman

ahhahaha :) bu kadar :)

1) Emniyet şeridinden vs. geçip önüme girmek isteyenlerden, (kamyona otobüse bile yol vermiyorum.. bi gün birisi tepeme çıkacak ama...)
2) Araba ilanlarında ful+ful yazıp da arabasının daha ful donanımdan en az 10 kalem eksiği olanlardan, (özellikle bmw ilanlarında...)
3) Yine araba ilanlarında ful orjinal yazıp resimlerde egzoz, jant, cam filmi olanlardan...

rustubarisbenzes
06-08-2007, 18:00
Verdiği sözü tutmayanlara, beni yarıyolda bırakanlara...

atakan
06-08-2007, 20:12
Verdiği sözü tutmayanlara, beni yarıyolda bırakanlara...
bunda haklısın hrkes gıcık oluyo onlara:) :) :)

seydi
06-08-2007, 20:12
ağız şapırtısı ve sakız çiğnenmesine gıcık hatta fitil olurum

rustubarisbenzes
06-08-2007, 23:57
bunda haklısın hrkes gıcık oluyo onlara:) :) :)
Herkes gıcık oluyo ama hala çevrem böyle tiplerle dolu Atakan kardeş...:ponder:

burutay
08-08-2007, 10:11
Dün yaşadığım ve arada bir hepimizin yaşadığı bir olay....Önümde araç var ve trafik kitli resmen Bursa Fomarada dönüş bekliyorum arkadan acı acı bir korna ısrarlı bir şekilde çalınıyor döndüm baktım taksici maganda bağırıp duruyor ilerlesene diye ,dedim önümde araba varken nasıl ilerleyim :no: Hani hasta olur başka acil bişey olur tamam ama herifinki tamamen keyfi ..neyse dedim trafikten bunalmış bir kafayla yapıyo uzatmadım AMA gerçekten trafikteki magandalardan tiksinti duyuyorum ve çok şükür ki onlardan biri değilim:D

atakan
08-08-2007, 13:16
Herkes gıcık oluyo ama hala çevrem böyle tiplerle dolu Atakan kardeş...:ponder:

dünya var oldukça olacaklar:) :) :)

rustubarisbenzes
08-08-2007, 17:28
dünya var oldukça olacaklar:) :) :)
Bizden uzak olsunlar yeter...:) :) :)

bayayvz
11-10-2007, 17:25
ben en çok benzin ışığının yandığı ve uyarı olarak diynnnn die öttüğü andan nefret ediorummm..............birde kızların araba kullanırken makyaj yapmalarına sinir olurum..ya şu küfürü hak eden hatta iyi bir dayak yemesi gereken otomobilleri anahtar vs ile çizenlere uyuzumm..

CanTURK
28-11-2007, 12:04
O zaman toplayalım;
Kendine Yapılmasını İstemediğin Şeyi başkasına yapanlara kıl oluyoruz dimi millet :)

gorkemsarigul
28-11-2007, 14:05
akaryakıta zam yapılmasına...

desperado_32
28-11-2007, 15:22
akaryakıta zam yapılmasına...

Haklısın görkem abi bıktırdılar walla yaw....

gorkemsarigul
28-11-2007, 15:32
Haklısın görkem abi bıktırdılar walla yaw....

ama biryandanda iyi oldu benzin döküp kendini yakıyordu millet o adeti bıraktılar :D:D

gorkemsarigul
28-11-2007, 15:53
bide bu facebookta anlamlı anlamsız birsürü grup acanlara gıcık oluyorum

quoasimodo
29-11-2007, 08:07
o kadar çok gıcık olunacak şey var ki!
hayatın kendisi gıcık!.....

samet
04-12-2007, 13:07
telekom'un gerekli gereksiz bazı siteleri sakıncalı içerik var diye okullarda erişiminin engellemesine:) okullardan artık facebook a girilmiyor:D

ugurakbal
04-12-2007, 19:16
Şu araçlara anahatar vs.takanlara gıcık ötesi oluyor pederin sıfır arabasını 8 parça boydan boya çizdiler..bu kadarda olmaz yani yazamıyorum da.onu geçtim şimdide seatımı çizdiler allahtan 1 parça ama biraz derin boyanması lazım.....MİLLİ SERVETE ZARAR verenlerden duvar boyayanlar başkasının malına zarar verenler bankları çizenler vs. gıcık oluyorum araban yok diye arabamdan ne istiyon kız arkadaşın var diye duvarlardan ne istiyon git ona anlat aşkını.. her duvarda grafit görmekten sıkıldım ya apartmanın girişindeki mermere bile atmış uyuzlar

HHaKo
04-12-2007, 19:26
herşeyi çok bildigini sanıp bi halttan çakmayan çok bilmişlere gıcık sinir kıl oluyorum

adnanguclu
04-12-2007, 20:55
Sıkışık trafikte emniyet şeritlerine ya da ters şeritlere dalıpta daha sonra kendi şeritlerine girmeye çalışanlara,yol verenlere gıcık oluyorum...

gorkemsarigul
04-12-2007, 22:00
Şu araçlara anahatar vs.takanlara gıcık ötesi oluyor pederin sıfır arabasını 8 parça boydan boya çizdiler..bu kadarda olmaz yani yazamıyorum da.onu geçtim şimdide seatımı çizdiler allahtan 1 parça ama biraz derin boyanması lazım.....MİLLİ SERVETE ZARAR verenlerden duvar boyayanlar başkasının malına zarar verenler bankları çizenler vs. gıcık oluyorum araban yok diye arabamdan ne istiyon kız arkadaşın var diye duvarlardan ne istiyon git ona anlat aşkını.. her duvarda grafit görmekten sıkıldım ya apartmanın girişindeki mermere bile atmış uyuzlar
+2023
ugurcum geçmiiş olsun yenimi çizdiler üzüldüm bak neyse nazarlık oldu ozaman okadarda güzel olmasın canım seninde araban:) tarsusta çizmediler inşallah söle bulalım burada cizdilerse

koray sandal
05-12-2007, 02:39
telekom'un gerekli gereksiz bazı siteleri sakıncalı içerik var diye okullarda erişiminin engellemesine:) okullardan artık facebook a girilmiyor:D
Samet Abi bu durumda eğer bi rpogramla veya content advisor la engellenmiyorsa yurt dışındaki herhangibir proxy server üstünden istediğin siteye girersin...;)

samet
05-12-2007, 10:11
Samet Abi bu durumda eğer bi rpogramla veya content advisor la engellenmiyorsa yurt dışındaki herhangibir proxy server üstünden istediğin siteye girersin...;)
teşekkürler koray;)

zapi
22-02-2008, 12:49
1-ankaranın bayan şoförlerine ( istanbuldakiler fena değil)
2-solu kapatıp önündeki araçla 300 metre mesafe açanlara
3-karşıdan ısrarla uzunları yakanlara
4-1980 model arabadan ferrari sesi çıkarmaya çalışanlara ve bunu duyurmaya çalışanlara

TAVCI
27-03-2008, 01:28
Tarfik sıkısıkken arkamdan sellektor yapanlara.
Ambulansın pesıne takılıp trafıgı zora sokanlara.
Serit degıstırmek ıcın sınyal yaktıgımda inadına hızlanıp ,yol vermeyenlere.
Çok sinirlenıyorum ve kulaklarını çınlatıyorum

arests
16-04-2008, 22:58
istanbul için geçerlidir.
1- Minibüs şoförlerinin herkesin önüne kırma cesaretlerine
2- Minibüs şoförlerine
3- Sinyal vermeden dönüş yapan herkese
3.1 Sinyal vermeden şerit değiştirip önüme kırmalarına
4-Taksi şoförlerine
5- taksi şoförlerinin ve minibüs şoförlerinin umarsızca en sağ şeridi kapatıp müşteri almaları yada beklemelerine
6- Minibüs yada Taksi şoförlerinin müşteri var iken sigara içmelerine
7-Kadın şoförleri trafikte sıkıştırmaya kalkan şoförlere
8- Yere tükürenlere
9- Yere izmarit yada çöp atanlara
10- Değnekçilere her türlü minibüsçüsü otoparkçısı
11- "Ekmek parası" savunması yapıp kanuni olmayan meslek dallarına mensup insanlara
12- Vergisini vermeyenlere, kaçıranlara
13- minibüsçülerin ve taksicilerin müşteri ilgisini çekmek için sürekli kornaya basmalarına.
14- İstanbuldaki MİNİBÜSÇÜLERİN ALAYINA GICIK OLUYORUM (bu liste daha giderdi)

ALLAHIM GÖR BENİ

todesengel
16-05-2008, 21:55
taksi söförleri....
gerisine gerek yok. kural tanımaz bu adamlar sizin üstünüz gelir farketmez, korna çalınca uyanırlar, yolda makas atarlar, şeridinize tecavüz ederler, ayda yılda bir taksiye bindiğimdede hep başka sürücülere küfrederler. önce sen adam ol be arkadaş..

emre_83
13-06-2008, 10:21
önümdeki aracı solllarken özellikle beni sıkıştırmak için gaza basanlara gıcık oluyorum bu genelde şehirler arası yollarda oluyo tek şeritli yollarda bide..önündeki arac 70 le gidiyorken onu sollamaya başlıyorum ve adam 150 ye kadar çıkıyo nerdeyse anlayamadım bu insanları..

lider32
18-06-2008, 20:33

bu konuda bir yanlış bilgilenme var galiba tabi bende yanlış bilebilirim ama sol şerit sadece sollama şerididir yani o yolu kimse ama kimse 400 hp bir aracta 75 hp bir aracta işgal edemez surekli uzun yola gidenler bilir istanbuldan cıktıktan sonra izmit istikametinde sol şerit kullanımı cok azdır hatta bir anımı paylaşayım karasuya gitmek için yola cıktık izmit adapazarı yolunda bir anda şunu farkettim (yaklaşık 2 yıl once) sol şeridi surekli sadece ben kullanıyorum geriye kalan neredeyse %99 luk kesim onundeki aracı gecip tekrar orta şeride geciyor kendimi bir an vebalı gibi hissettim ve acıkcası hani yaramazlık yapan cocuğun caktırmadan goz onunden kaybolması gibi orta şeride gectim :) ama şunu farkettim kimse kimseyi riske atmıyor bu şekilde sadece onundeki aractan sıkılan yada on tarafın arayı acması sonucu sollamak için kullanıyor herkes sol şeridi

birde gıcık olduğum tiplemeyi yazayım :)
musteri kapıdan girer bilirim hiç bir sey almayacak bana şu soruyu sorar şunların hepsini fiyatını öğrenebilirmiyim sırasıyla gosteririm birde bakmak ister tek tek elinde tutmanın vitrinden bakmaktan farkı neyse sabır sabır.....

Azat
12-07-2008, 22:56
Dolmuş şoförlerinin istisnasız alayından nefret ediyorum.

rustubarisbenzes
23-07-2008, 01:18
Egosunu tatmin etmeden trafiğe çıkarak hertürlü kuraldışı ve tehlikeli davranışı usta şöförlükmüş gibi gören ve birde üstüne artistlik yapmayı delikanlılık sanan tüm şöför bozuntularına sinir oluyorum ve hatta bu pisliklerin alayından nefret ediyorum.

Engincan
23-07-2008, 12:00
Herkesin olduğu gibi bende tüm minibüs, taksi ve şirket araçlarına sinir oluyorum. Sanki trafikte sadece kendileri var ve tüm yollar onlara ait. Hele taksiciler, kol kapıdan sarkmış hafifce parmağını kaldırp sinyal veriyor (parmağıyla) ve önünde sen durmuşsun duramamışsın umurunda değil adamların. İzmirdeki şirket araçları çok bariz belli oluyor çoğu 34 plaka. Bu adamlar altındaki arabalar babasının malı olmadığı için her türlü haraketi yapıyorlar sinyal minyal hak getire. Bir de en sinir olduğum diğer şey araba sollarken arkadan durmadan sellektör yapılması. Bir sabret öndekini geçeyim sana yol vericem herhalde ama insanlar çok sabırsız. Ayrıca Rüştü'ye de sonuna kadar katılıyorum.

ZAFER
09-08-2008, 14:13
- Kendini trafikte üstün gören zibidilere
- Baba parasıyla altındaki arabaya güvenen tiplere
- Evden aranıpta nerdesin diyenlere :)
- Sol şeridi mesken tutup 30-40 la gidenlere
- Kendini bişey sanıp karşındakini küçük gören herkese
- İndirim isteyip yaptıktan sonra çıkan küsüratlı fiyatlarıda da düzlemeye çalışan insanlara
- Zoraki gülenlere
- İşi bilmeyip biliyormuş gibi üsteleyen insanlara
- vs. vs. vs.

Tebrikler , aynen katılıyorum birde,
-Haddini aşanlara hatta aştığını bilemeyen salaklara
-Hatalı olduğunu bildiği halde üste çıkmaya çalışanlara
-Anlaşmak dinlemek yerine Bağırmayı küfür etmeyi beceri sananlara
-Zorla mal satmaya çalışanlara
-Menfaat icabı yüze gülen insanlara GICIK OLUYORUM

berat_yaprak
09-08-2008, 16:10
1. otobus sollarken kıcıma yanasıp uzunları yakıp yakıp sonduren cıbılıyetsızlere(o an frene asılasım gelıyo allah ne verdıyse artık) 2.ılerlemeyen trafıkte su,sımıt,cıcek vs vs gıbı sinyalcilerin bısey almayınca barı bı sıgara ver abı demesıne kan beynıme sıcrıyo. 3.arabanı degıstırdıgın zaman yenı arabanı gorupte ulan bunu yerıne sunu alsaydın bunu alsaydın o paraya bılmem ne var dıyıp hevesini kursagında bırakan arkadaslara(cok heveslıyen gıt kendın al kanka) 4.ozellıkle ankara ve sonrada istanbuldaki adamın ustune suren ve bi anda sankı altındakı bısıkletmıs gıbı davranan hanzo mınıbus soforlerine 5.kendını bı cacık sanıp bir kisiye 5 kisi girenler(besi bir adam etmez toplasan) 6.hayatta hıc bır gayesi olmayıpta hayatı kız pesınde kosarak ,kafayı cekerek ,onun bunun kızına laf atarak gecıreceklerını sanıpta kendı baslarına geldıgı zaman kıyameti koparan serserilere 7.malıyla mulkuyle kendıyle ovunen kısılere ifrit oluyorum erdem onnun ıcın cok buyuk bıseydir. 8.mola yerlerınde hava yagmurlu bıle olsa bana sormadan arabamı yıkadıktan sonra bıde utanmadan para ıstenmesıne o hortumla bogasım gelıyo onları herıf yagmurlu havada araba yıkayıp bana sormadan para ıstıyo bıde 9.hayatında topa ayagı degmemis 120 kilo daki heriflerin kalkıp bı pozosyonu agır cekımde 40 kere izleyip yorum yapmasına 10.EN DAYANILMAZIDA BU (ANNE,BABA,KARDES,SEVGILİ)GIBI KISILERLE KAVGA EDERKEN TUTUPTA ESKI DEFTERLERİ ACIP KENDINI KURTARMAK ISTEMESİ TUT DENİZE AT ONU:) OHHHHHH RAHATLADIM WALLA

EvoEren
29-09-2008, 20:53
Balkondan sofra bezini çıpanlara:) Çırpanların resımlerını Çekıp Sehırmagandası.com adresını kurup oraya koyucam:)

leon sport
30-09-2008, 00:35
para verip kullandığım otobanın ortasındaki koca çukurlara...

yco
30-09-2008, 01:32
bi işi yapacam deyip de son dakikada hatta son saniyede cayanlara..

yco
02-10-2008, 19:28
en son ben yazmışım yine ama..
nasıl unuttuysam Honda'ların kornaları..

HHaKo
03-10-2008, 02:07
en son ben yazmışım yine ama..
nasıl unuttuysam Honda'ların kornaları..

honda yada başka araba farketmez, sıkışmış trafikte kornaya asılanlara illet oluyorum.. sanki kornaya öyle basınca yol açılcak yada herkes ona yol vericek.

SİMON
16-10-2008, 18:16
1,uzun farları yakanlara
2,sıkışık trfikte aptalca makasa girenlere
3, ışıklarda beklerken yeşil yanar yanmaz kornaya basaqnlara
4, sinyal yerine elini camdan cıkaranlara
.................. cok uzar bu..............................

elda
16-10-2008, 22:37
+gereksiz yere arka sisleri yakanlara
+sol aynadan gözümün içine bakarak önüme atlayan pejo j9 münübüs şöförlerine
+arabanın arkasına destan yazanlara
+göre göre karsımdan uzunları çakıp gelenlere
+trfk ışıgı kırmızıdan sarıya düşer düşmez kornaya basanlara
+dar sokaklarda yan yana geldigimizde tır gecek kadar boşluk varken mal mal yüzüme bakan ve boynuzları sıgmayan denyolara
+oto lastik akü madeni yag satıyorum arabasında 4 lastik 1 akü 4 lt yag olan herkes kendini otomobil uzmanı sayıyor ne yani benimde elim kolum kalbim beynim dalagım vs var ben doktormuyum simdi ?

bu konuyu acana sonsuz tşk ler ohhh rahatladım:)

miracbayram
07-11-2008, 22:07
Bayanlara genelde tölerans tanırım trafikte yol veririm yardımcı olurum vs..Ama onların yaptığı park halinde bi yerden çıkarken arkadan bi bayan geliyosa dikkat edin direk korna öttürür.Buna gıcık oluyorum abi.Bide direksiyon başına geçince kendini hayattan soyutlayıp sadece önüne kilitlenen sürücülere gıcık oluyuorum.Bi aynaya bak arada dimi ama

mehmet_b
08-11-2008, 14:09
acelem olduğunda öndekinden sellektörle yol istediğimde yol verilmemesine deli oluyorum zor tutuyorum kendimi gidip arkadan güüüümmmmm diye vurmamak için (acelem olmasa vuracağım ama zaten acelem var bide onunlamı uğraşayım)

GRY86
08-11-2008, 15:40
arabasındaki aynasının ne işe yaradığını bilmeden sadece önüne bakarak gidenlere
arka sis lambasını hiç gereksiz açanlara
kasap gibi kullanan minibüs otobüs ve taksi şoförlerine
sıkışık trafikte agresifleşip sellektör korna yaparak stres atmaya çalışanlara
arabam kaldırıma sıfır dururken bakmadan kapıyı açıpta kaldırıma sürten arkadaşlarıma(gerçi artık kapıları hemen açmıorm tek basışta benim kapım açılıo onlarda binemio:)
silecek fıskiyesiyle özellikle trafikte yağmur etkisi yaratanlara
özetlersek kendisine yapılmaından hoşlanılmıcak bi hareketi başkasına düşünmeden yapanlaraaa.....
gıcık oluyorummm....

AQUSTiC
23-11-2008, 00:11
Hava tamamen karardıgında sırf uzaktan belli olsun diye farlarını yakmayıp sadece angel halkaları yakanlar

Sıkışık trafikte makas atanlar

Onyuss
23-11-2008, 00:24
bulusmaya gelecem diyipde gelmeyenlere

bulusmaya masraf olur diye katılmayı dusunmeyip caddede fink atanlara

yco
25-11-2008, 21:25
trafikte ısrarla yol vermeyip insanı inada zorlayan dipdibe 3-5km yol gittiren ardından da aynısını ona yapınca çılgına dönen in dalacam diye beline kadar sarkıp bağıran krolara gıcık oluyorum..bi tanesi ile 1 saat önce bi alakam oldu yine..böyle anlarda arabama acımasam hızlanıp arkadan vurduktan sonra hadi polisi bekleyelim demek isterdim..tabii polis gelene kadar nüfüs azalırdı ama.. :D

HHaKo
25-11-2008, 21:37
bulusmaya gelecem diyipde gelmeyenlere

bulusmaya masraf olur diye katılmayı dusunmeyip caddede fink atanlara

Maça gelcem diyip cadde de starbuckslarda hatun kesenleride ekle sen ona :D

kfy
25-11-2008, 21:45
şöyle araba kullandım böyle makas attım deyip sonrada iki araba pert edenlere

NESLİHAN
05-12-2008, 17:47
daha yeşil ışık yanmadan kornaya basan larda var

shark
06-12-2008, 22:35
Yoğun trafikte onundekıne sıfır yaklasanlara (hele bıde wurdumu)

yco
06-12-2008, 23:57
her nedense tonlarca ağırlığına rağmen yerden havalanmaya çalışan kamyon şöförleri yüzünden kamyonun saçma sapan yerde arkadan bi araca girme tehlikesi yaşayan ve yaşatan o araç da ben oluyorum kamyonculardan nefret ediyorum..gıcık değil ya..
ne tuhaf bi cümle olmuş yahu..

ZAFER
07-12-2008, 01:49
samimiyeti dostuğu kullanarak dostluğunu bencil davranışlarıyla yıpratan harcıyan nerede duracağını ve haddini bilmeyen yalancı , çıkarcı bencil bencil olanlara
delikanlılığı yürekte değil bilekte sananlara

ismaiLL
09-12-2008, 22:48
Arabaya binip beni gaza getirmeye çalışan bilinçsiz arkadaşlarıma:)

kfy
09-12-2008, 22:50
samimiyeti dostuğu kullanarak dostluğunu bencil davranışlarıyla yıpratan harcıyan nerede duracağını ve haddini bilmeyen yalancı bencil olanlara kendine yazık eden dost maskesi ile dolaşanlara
ne mükemmel tarif ettin içimden geçenleri

erk4n
09-12-2008, 23:00
90 veya 100 km ile hız sabitleyiciyi açmış sağ şeritte gidiyorum.
arkadan bir araç gelir beni sollar ve önüme geçer.
sonra yavaşça hızını düşürür (yol bomboş) ya benim fren yapmama yada gaza basıp sollamama neden olur.

adam manyakmısın madem hızını düşürücen neden önüme geçip yavaşlıyorsun.
madem önüme geçtin ya tempoya uy yada bas gaza git :crying:

çok denk geliyor böyleleri gıcık oluyorum.

Safah
28-12-2008, 04:40
sevdim seviyorum seveceğim .... sensiz yapamıyorum diiyip .. her derdinde yardım ettiğim, beni çokca çeken ama benim onu kabul ettiğim gibi beni kabul edemeyen, 1 hafta öncesine kadar dogumgünümü kutlamak için hediye arayan ayrılmamızdan 10 gün sonra bir telefon konuşmasında İLK aramalarıma çıkmayan,dişarda olup tv izliorm diyen, tv nin sesini kıs o zaman deyip telefonnu kapatıyorum diyen, evini aratmak zorunda bırakıp dışarda oldugundan emin oldugum ve telefonu actıgında
^^ senden tiskiniorum ^^^
- MALUM CEVAP ****
^^Gercekten konuşma benle
-MALUM CEVAP****
^^Başkasını seviyorum
-MALUM KÜFÜR VE CVP
^^24 yaşında eskişehrli
MALUM CEVAP****
^^İsmini ne yapıcaksın resmini gönderirim istersen
MALUM CEVAP***
^^Kapatıyorum baj msj geldi inanmıyosan atıyım
MALUM CCVP VE KÜFÜR***
^^eski iş yernden arkdaşlar tanıştırdı
MALUM SESİİSZLİK VE KONUŞMA Süresi yazan telefonumla
gecenin 4 ünde 4 duvarın kıyametini yasatan, ama harbi erkekligin en onemlısı adamlıgın ne oldugunu bilen , mutlu ol o zaman deyip içimde cinayetleri yasayan ben , bir gün karsılarısam eger diye yemin edip .. .. 3 senedir hayatıma oyle yada boyle persallemıs ınsana gıcık olabilsem keske ama ..gıcıklık kelimesi bunun yanında selam vermek olur .................................................. ....................................

yco
28-12-2008, 10:55
sevdim seviyorum seveceğim .... sensiz yapamıyorum diiyip .. her derdinde yardım ettiğim, beni çokca çeken ama benim onu kabul ettiğim gibi beni kabul edemeyen, 1 hafta öncesine kadar dogumgünümü kutlamak için hediye arayan ayrılmamızdan 10 gün sonra bir telefon konuşmasında İLK aramalarıma çıkmayan,dişarda olup tv izliorm diyen, tv nin sesini kıs o zaman deyip telefonnu kapatıyorum diyen, evini aratmak zorunda bırakıp dışarda oldugundan emin oldugum ve telefonu actıgında
^^ senden tiskiniorum ^^^
- MALUM CEVAP ****
^^Gercekten konuşma benle
-MALUM CEVAP****
^^Başkasını seviyorum
-MALUM KÜFÜR VE CVP
^^24 yaşında eskişehrli
MALUM CEVAP****
^^İsmini ne yapıcaksın resmini gönderirim istersen
MALUM CEVAP***
^^Kapatıyorum baj msj geldi inanmıyosan atıyım
MALUM CCVP VE KÜFÜR***
^^eski iş yernden arkdaşlar tanıştırdı
MALUM SESİİSZLİK VE KONUŞMA Süresi yazan telefonumla
gecenin 4 ünde 4 duvarın kıyametini yasatan, ama harbi erkekligin en onemlısı adamlıgın ne oldugunu bilen , mutlu ol o zaman deyip içimde cinayetleri yasayan ben , bir gün karsılarısam eger diye yemin edip .. .. 3 senedir hayatıma oyle yada boyle persallemıs ınsana gıcık olabilsem keske ama ..gıcıklık kelimesi bunun yanında selam vermek olur .................................................. ....................................

off çok zor ya.. :( :(

ruzgar333
28-12-2008, 12:59
off çok zor ya.. :( :(
harbıden cok zor boyle yapanlar ne anlarlar yaptıklarından bılmem
kendını begenmıs aslında hıc bıse ama kendını cok sey sanan ınsanlara gıcık olurum:(

leon sport
28-12-2008, 13:01
her maçta kasap gibi oynayan yusuf a gıcık oluyorum :)

slvest
28-12-2008, 13:06
her maçta kasap gibi oynayan yusuf a gıcık oluyorum :)

Merak etme bilal birdaha gıcık olmayacaksın.

leon sport
28-12-2008, 13:17
Merak etme bilal birdaha gıcık olmayacaksın.
yusuf un alınganlık yapmasına da gıcık oluyorum :) (bunun içinde bidaha olmicak bilal gibi bi cevap bekliyorum şimdi )

mete25
28-12-2008, 14:32
dost gibi görünüp arkadan kuyunu kazmak için çabalayanlara insanın gözünün içine baka baka yalan söyleyenlere hiç bişey bilmediği halde her konuda yorum yapanlara ve kendi bildiklerinin doğru olduğunu savunanlara mütevazı olmayı beceremeyen insanlara gıcık oluyorum hatta nefret ediyorum!!!

HHaKo
09-01-2009, 05:14
dost gibi görünüp arkadan kuyunu kazmak için çabalayanlara insanın gözünün içine baka baka yalan söyleyenlere hiç bişey bilmediği halde her konuda yorum yapanlara ve kendi bildiklerinin doğru olduğunu savunanlara mütevazı olmayı beceremeyen insanlara gıcık oluyorum hatta nefret ediyorum!!!

hiç bişey bilmediği halde her konuda yorum yapanlara ve kendi bildiklerinin doğru olduğunu savunanlara mütevazı olmayı beceremeyen insanlara gıcık oluyorum

+100000000

ZAFER
16-01-2009, 22:00
yuh kroya bak. arabaya cupra yazmış sanki yazınca cupra oluyor amele işte... diyen salaklara..

stagnara
27-04-2009, 12:01
arabanın kapılarını sert kapatanlara

desperado_32
27-04-2009, 12:21
KApıları çarpanlar ve 2 tane büyük aracın arasında kalmak deli ediyor :)

fnasif
27-04-2009, 16:00
yeri geliyor nefes aldığım için kendime bile gıcık oluyorum bu nasıl bir dünya diye... Sabah sabah Kayışdağında yeşilde geçtim, kırmızıda geçen bir opel ile burun buruna geldik nerdeyse vuruyordum şimdi adama mı gıcık olayım yoksa zaten kırmızıda geçmenin adet olduğu Kayışdağını bilmeme rağmen normal davranan kendime mi:banghead2:

18891945
27-04-2009, 17:00
her duyduğuna -hiç araştırma yapmadan- inanan ve bu fikri savunanlara,ter-ağız kokusuna sahip insanlara,yanında bayan olan birine yok yere posta koyan ve yanında bayan olup başkasına yok yere posta koyanlara,jöle kutusunun içine kafasını daldırıp iyice karıştırdıktan ve tuhaf giysiler giydikten sonra elinde tesbihle gezenlere,herhangi bir konuda ne kadar başarılı olduğundan bahsedenlere,her araba muhabbeti açıldığında geçmişten örneklemelerle ne kadar iyi bir şöför olduğunu anlatıp,trafikteki diğer herkesi kötü araba kullanmakla suçlayanlara..

SİMON
27-04-2009, 18:56
camları sonuna kadar acıp muzıgı son ses acıp ınsanları rahatsız edenlere...
cok ıstıyosan camları kapa ole dınle...
ve en cok delırdıgım sey.. valelere kopek muamelesı yapan gormemıslere sınır olurum...

schumi
27-04-2009, 19:27
yeri geliyor nefes aldığım için kendime bile gıcık oluyorum bu nasıl bir dünya diye... Sabah sabah Kayışdağında yeşilde geçtim, kırmızıda geçen bir opel ile burun buruna geldik nerdeyse vuruyordum şimdi adama mı gıcık olayım yoksa zaten kırmızıda geçmenin adet olduğu Kayışdağını bilmeme rağmen normal davranan kendime mi:banghead2:
Faruk abi,senin yaptığın yorumları,yazdığın mesajları hayranlıkla okuyorum... :)

fnasif
27-04-2009, 19:52
camları sonuna kadar acıp muzıgı son ses acıp ınsanları rahatsız edenlere...
cok ıstıyosan camları kapa ole dınle...
ve en cok delırdıgım sey.. valelere kopek muamelesı yapan gormemıslere sınır olurum...

evet, insan kıyafeti içinde tarifsiz gerçekler, acaba bizlerinde böyle davrandığı bir durum varmı? mesela beni insan kıyafeti giymiş yaratık diye gören oldumu hep kendimizi bildik efendi aklıbaşında oldukmu? Hiç hata yapmadık mı? Benim bu aralar Mesnevi yada Semazenlere gitmem lazım kriz her türlü çembere almış durumda hayırlısı bakalım...

Faruk abi,senin yaptığın yorumları,yazdığın mesajları hayranlıkla okuyorum... :)

Sezgincim teşekkürler, burayı çok seviyorum iyiki tanımışım sizleri. Buradan övgü almak da fırça yemek itiraz almak da çok keyifli.

arCUPRA
04-05-2009, 16:26
Bir yere dönüş sırası varken açıktan gelip öne geçenlere
Emniyet şeridini kullananlara
Hız limitlerinde giderken arkamdan gelip uzun yakanlara
Altındaki arabanın ne amaçla üretildiğini bilmeden yolda yarışan tiplere
Arka sis lambalarını gereksiz yere yakan kırolara
Trafikte her an kavga etmeye hazır olan magandalara(bence bu çok büyük bir sorun)
Hayatında hiçbir şey yapamayıp da oturduğumda 1 saat nasihat verenlere
Yan yana lokantalrın olduğu yerlerde garsonların buyurun buyurun deyip yol kesmesine(mesela ortaköy)
Özel halk otobüslerinin şoförlerine ve muavinlerine
Oturduğu koltuğu kral koltuğu sanıp vatandaşını azarlayan devlet memurlarına
acayip gıcık kapıyorum. Aslın bu güzel Türkiye'mizde o kadar çok gıcık olunacak şey var ki yazmakla bitmez

fnasif
04-05-2009, 22:16
Küba dönüşümde oralara bakıp insanların mutluluğunu görünce burada nefes almaya bile gıcık oluyorum. Trafik desen zaten araba yok çoğu yerde, zaten nüfus sayısıda oldukça az, sağlam 10 tane şortun olsa bir ömür seni idare eder. Hata yapsan da insanlar gülümsüyor selam versende, öyle bir yer ki suratı asık kimseyi bulamıyorsun bir ülkede bütün insanlar mı mutlu olur? Gidip geleli 8 ayı geçti, belkide bir daha hiç göremeyeceğim bir yer ama oradaki yaşamı görünce heryere herşeye gıcık oluyorum.

GÖKHAN33
17-06-2009, 14:20
en çok trafıkte genelde yoğun trafikte yani çok afedersiniz burnuyla oynuyanlar cıkan her neyse onu aracının pazpasına atanlara acayip gıcık oluyorum...

MMA
17-06-2009, 14:23
arabayı yeni yıkatmışım yolda gidiyorum öndeki aracın ayarsız silecek fiskiyesinin kendi camı yerıne benım arabamı yıkaması.Korna çal sellektor yak tık yok en son tamponuna vuracaktım adam kendı camına gelmıyor ya 10 dk sıkıyor.

şefkat
17-06-2009, 14:59
cordobann şifreli teyb kodlarına bu ne şifre ya tak çıkart birde şifre unuttuysan aü bitti vay sen misin hemen bir 150 ytl modify müzik öde of of be yeter artık

red in black
23-06-2009, 17:39
Sağ şeritte yavaş gitmek istediğinde arabayı görüp gaza gelip tahrik edenlere!!!

ekremsensoy
23-06-2009, 18:39
araba kaç para yakıyo diye soranlara gıcık oluyorum. sanki benzin parasını onlar veriyo :)

ekremsensoy
23-06-2009, 18:43
ayrıca arabamı ödünç isteyipte ;

- benzini bitik
- içi ve dışı leş gibi kirli

teslim edip bide benzin dayanmıyo buna diyen yakınlarıma :)

RA673
23-06-2009, 18:55
kirmizi isikta yavas kalkanlara ve seritleri kaplumbaga hizinda degistirenlere..

Jackie
23-06-2009, 20:41
Sislerden çok laf yemişiz bugüne kadar sanırım...

TU2424
16-07-2009, 04:59
önüme gelenin hadi evlen artık zamanın geçiyor seçici olursun sana kızmı yok bak senin yaşındakilerin çocukları var sen hala neyi bekliyosun v.s. v.s. demelerine gıcık mı gıcık oluyorum.......:(

Ahmet
16-07-2009, 08:35
ustad bende bu konuda senin gibi şikayetciyim

quoasimodo
16-07-2009, 09:29
ben süper moderatörüm atakan'a gıcık oluyorum!

Ahmet
16-07-2009, 10:26
cevap vermediğine göre bence cokta tın diyor :D

007
16-07-2009, 10:41
Yollarda deli gibi makaslara giren şuursuzca araç kullanan Transporter şöförlerine.

atakan
16-07-2009, 10:52
cevap vermediğine göre bence cokta tın diyor :D
:D :D :D

SoNaT
16-07-2009, 11:43
Yollarda deli gibi makaslara giren şuursuzca araç kullanan Transporter şöförlerine.

Aynen abi bu transporterları spor arabamı zannediyorlar anlamıyorum ya!!! Sakin gidiyim diyorsun sırtına çıkıp sellektör yapıyorlar... Basıncada biz serseri oluyoruz:P

SİMON
16-07-2009, 12:24
yolda efendı gıbı gıderken tamponuma yapısanlara illet oluyorum aracıma acımassam kut dıye frene basasım geliyor...

slvest
16-07-2009, 12:37
Yolda giderken önümdeki araçtan yol isteyince oda şeridi değiştirirken frene basmasına gıçık oluyorum...

schumi
16-07-2009, 12:58
sol şeritte sanki kordonda gezer gibi 50-60 la gidip kapatanlara,bunlara sellektör yapıncada zoruna gidip tipik tipik bakanlara gıcık oluyorum...!

rustemmm
16-07-2009, 17:08
baba parasıyla hava atanlara...

FENOMEN
16-07-2009, 18:03
baba parasıyla hava atanlara... yabancı digilya kardeşim babası haklıdır :) :)

heysem
16-07-2009, 18:18
minibüslerin arkama girip sellektör atmasına gıcık oluyorum..gaza bassam yanıma yanaşamaz yinede kaşınıyolar:D

red in black
16-07-2009, 18:24
Ben yol üstündeki gıcıklardan vazgeçtim bu istanbulun anayol çukurlarına kasislerine sekmelerine gıcık oluyorum :)

EMR-TOLEDO
16-07-2009, 18:51
alışveriş merkezlerinin otoparklarında arabalarının kapılarını yandaki araçlara deydirerek,çarparak açıp kapatan şuursuz,düşüncesiz,görgüsüz insanlara...

red in black
16-07-2009, 19:04
alışveriş merkezlerinin otoparklarında arabalarının kapılarını yandaki araçlara deydirerek,çarparak açıp kapatan şuursuz,düşüncesiz,görgüsüz insanlara...
Hayatım alışveriş merkezinde geçiyo tabi aracımda o yüzden tenhalarda sabit yerlere park ediyorum yoksa gerçekten kapıları vurup vurup minik minik göçertiyolar çok sinir bozucu :(

TU2424
16-07-2009, 23:12
Hayatım alışveriş merkezinde geçiyo tabi aracımda o yüzden tenhalarda sabit yerlere park ediyorum yoksa gerçekten kapıları vurup vurup minik minik göçertiyolar çok sinir bozucu :(
hele bide zengin kocalarının aldıgı jiplerden inerken kapısını ayagıyla sertçe dışarı yitmiyolarmı tabi yanındaki araç kiminse yandı........şöför mahalline sıfır aracını parkedip çekip gidenlere bu durumda arabaya nasıl binicez dimi diger kapı müsaitse eger söve söve...:D

EMR-TOLEDO
16-07-2009, 23:46
valla bu satırları yazarken aklıma sen geldin sehat:)Allah beterlerinden korusun kardeşim...

Jackie
17-07-2009, 00:04
Boşken yavaş,doluyken hızlı giden minibüslere..

mehmetelt
17-07-2009, 00:07
önümde araba varken arkamdaki arabanın bana selektör yapmasına gıcık oluyorum. böyle bir durumda bir şekilde adama yol veriyorum sonra hemen arkasına geçip ben ona selektör yapmaya başlıyorum.

ZAFER
17-07-2009, 00:26
sanırım herkesin rahatsız olduğu tek şey ,
insanların bu dünyada sadece kendileri varmış gibi sorumsuzca ve bencilce davranışları buna bağlı olarak da demek oluyor ki gıcık olunacak yazmayı unuttuğumuz birçok şey var ..sadece biraz saygı herşeyi halledecek aslında..

howercraft
17-07-2009, 01:37
Yolda sakin sakin giderken gelip dibime yapışan kapışmak isteyen kendini bir sağ bir sol dikiz aynamdan bana gösteren beni tahrik etmeye çalışan her modlu aracı kapışıyo her an potansiyel gazcı sanan gerzeklerden tiksiniyorum.Son bulaşan Audi a3 pert oldu,daha illet olursam kralına da acımıycam.
En çokta şirket aracı ile artislik yapan ekmeğini kazandığı teknesini gavur malı gibi kullanan şerefsizlere uyuz oluyorum.Bir çoğunu da firmasını arayıp şikayet ettim.
Dibime gelip sellektör yapan tamponumda yolculuk eden sonrada Allahından bul diyip yol verincede önüme geçip duraklama yapan minibüsçilere uyuz oluyorum,onun da çaresini buldum ya kaldırıma yapıştırıyorum ya da arkamda sellektör yapınca hızımı 20 ye sabitliyorum özellikle dik rampalarda.Çünkü yeniden kalkış yapamıyorlar :D
Halk ve belediye otobüslerine.
Arabayı çok iyi kullandığını sana Schumaer kılıklı hıyarlara
Altındaki orjinal araba ile taklalık makaslar atan şuursuzlara...

Daha bu liste sağlam uzar gider

$€k€r @d@m
17-07-2009, 01:38
bende yılmazın cs ye gırıp beynıme beynıme headshot cekmesıne uyuz oluyorum.he:):)

howercraft
17-07-2009, 01:41
tamam bundan sonra topuklarına sıkıcam daha az uyuz olursun :P

$€k€r @d@m
17-07-2009, 01:42
kanka en azında topuktan bırazdaha yasama sansım olur?:)))

Ahmet
17-07-2009, 08:44
en sağ şeritte olsa Hızını 60 a sabitleyen otomobillere kıl oluyorum abi.Ozellikle bunu iş çıkışı yapanlara hadi tatil ce geceleri işi demem de.yok abi dun saydırdım birine

SoNaT
17-07-2009, 09:26
sanırım herkesin rahatsız olduğu tek şey ,
insanların bu dünyada sadece kendileri varmış gibi sorumsuzca ve bencilce davranışları buna bağlı olarak da demek oluyor ki gıcık olunacak yazmayı unuttuğumuz birçok şey var ..sadece biraz saygı herşeyi halledecek aslında..

Doğrusu bu abi kimsenin kimseye saygısı kalmamış ne yazıkki:(

MMA
15-10-2009, 12:36
kıvanç!a (plajhavlusu) :D

FENOMEN
15-10-2009, 12:42
kıvanç!a (plajhavlusu) :D
onu biliyoz başka bişi söyle :D

eyup_ur
15-10-2009, 15:47
insanın gözünün içine bakıp tatlı dille doğru sölüyormuş gibi konuşup yalan söleyenlere...

*Administrator*
15-10-2009, 17:12
Herşeye... :)

Ahmet
15-10-2009, 17:27
Herşeye... :)

Burdan anlasılıyorki sen carsısın :)

*Administrator*
15-10-2009, 17:50
Aynen öyle, beni memnun etmek zordur :)

erkanc
01-01-2010, 23:50
Ayda birgün olsada cumartesi günü işe gitmek...

Yağız Ç.
19-05-2014, 01:29
-Arabayı yeni yıkatmışken su birikintisiyle karşılaşmaya
- Özgüven patlaması tavan yapmış kroların ve ticarilerin arka tamponuma dokundaracak kadar yanaşmasına.
-Arabamın içinde yemek yenmesine
-Arabama binen bazı yolcuların kapıyı kırarcasına sert kapatmasına, hatta dur kapanmadı diyip daha sert kapatmasına :doh:
- Valelerin elin arabasıyla 2-3 kilometre yapmasına (daha da vermiyorum valeye aracımı)
-Aynı tabaktan yemek yerken karşımdaki X kişinin benim tarafımdan çatallaya çatallaya yemesine (kız arkadaşım hariç :D )

Gıcık oluyorum... Daha buldukça yazıcam :D :D

PowerStyle
19-05-2014, 02:03
Araç kullanırken sağda oturupta beni yönlendiren kız arkadışıma :)
Bide ne kadar çok şey istiyolar bazen şeytan diyo vur arabayı kurtul herşeyden :)

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yağız Ç.
19-05-2014, 02:14
Araç kullanırken sağda oturupta beni yönlendiren kız arkadışıma :)
Bide ne kadar çok şey istiyolar bazen şeytan diyo vur arabayı kurtul herşeyden :)

Kardeş bu konuda farklıyız senle. Benim hatun da tam tersi ekstrem durumlara bile tepki vermiyor :D Normal şartlarda esip gürleyen o hatun gidiyo yerine başka bişey geliyo yeri geliyo makas atıyoruz (onu da sinirlenip yapıyorum birilerine sürekli yaptığımdan değil güvenli gitmek şart), ya da atıyorum bişey oluyo ani fren yapıyorum kızın gıkı çıkmıyo. Diyorum nasıl bu kadar tepkisiz kalıyosun bana diyo sen iyi kullanıyosun ben sana çok güveniyorum diyo. Ben soldan yapıştırmış gidiyorum abi kız teybi kurcalıyo ben anlamadım bu kadar güvenmek te iyi değil. Ben de diyorum o kadar güvenme robot değilim neticede diye... :D :D

PowerStyle
19-05-2014, 02:20
Kardeş bu konuda farklıyız senle. Benim hatun da tam tersi ekstrem durumlara bile tepki vermiyor :D Normal şartlarda esip gürleyen o hatun gidiyo yerine başka bişey geliyo yeri geliyo makas atıyoruz (onu da sinirlenip yapıyorum birilerine sürekli yaptığımdan değil güvenli gitmek şart), ya da atıyorum bişey oluyo ani fren yapıyorum kızın gıkı çıkmıyo. Diyorum nasıl bu kadar tepkisiz kalıyosun bana diyo sen iyi kullanıyosun ben sana çok güveniyorum diyo. Ben soldan yapıştırmış gidiyorum abi kız teybi kurcalıyo ben anlamadım bu kadar güvenmek te iyi değil. Ben de diyorum o kadar güvenme robot değilim neticede diye... :D :D

Konuşmadan kastım hep birşeyler istemesi bide gelmedikmi daha lafı beni bitiriyo perşembe bursadayız biz izmire gittik valla gelenbe tarafında dedim vurucam artık yetti dedim hızlıda gidiyom 160 fln dı korkmuyo ama istekleri bitmiyo yolda benden köpek istiyo nerden bulupta alıyım köpeği yolda bide tam şarkının ortasında değiştirmesi yokmu bitiriyo resmen :)

Yağız Ç.
19-05-2014, 02:29
Konuşmadan kastım hep birşeyler istemesi bide gelmedikmi daha lafı beni bitiriyo perşembe bursadayız biz izmire gittik valla gelenbe tarafında dedim vurucam artık yetti dedim hızlıda gidiyom 160 fln dı korkmuyo ama istekleri bitmiyo yolda benden köpek istiyo nerden bulupta alıyım köpeği yolda bide tam şarkının ortasında değiştirmesi yokmu bitiriyo resmen :)

O şarkı huyu bizde de var güzel şarkı çıkmış diğer kanala atlıyo e diyorum hani sen de seviyodun bu şarkıyı niye değiştiriyosun ? Diğer kanallara bakıyım ne varmış diye merak ettim diyo ondan sonra dönüyo en başta beğendiğimiz şarkıya :doh: Konuşsun abi arada hatunun direktif vermesi iyidir senin görmediğin bişeyi görür kazadan kurtarır belki gün gelir... İlk başlarda ay dikkat et bilmemne falan diye çığırıyodu şimdi gıkı çıkmıyo ulan adam önümde sol şeritte bir fren yaptı paçayı zor kurtardım sağ şeride geçmesem patlıyoduk. Yuh dedim hiç korkmadın mı yooo ben sana güveniyorum diyo :D :D Tövbe Ya Rabbi'm...

PowerStyle
19-05-2014, 02:36
O şarkı huyu bizde de var güzel şarkı çıkmış diğer kanala atlıyo e diyorum hani sen de seviyodun bu şarkıyı niye değiştiriyosun ? Diğer kanallara bakıyım ne varmış diye merak ettim diyo ondan sonra dönüyo en başta beğendiğimiz şarkıya :doh: Konuşsun abi arada hatunun direktif vermesi iyidir senin görmediğin bişeyi görür kazadan kurtarır belki gün gelir... İlk başlarda ay dikkat et bilmemne falan diye çığırıyodu şimdi gıkı çıkmıyo ulan adam önümde sol şeritte bir fren yaptı paçayı zor kurtardım sağ şeride geçmesem patlıyoduk. Yuh dedim hiç korkmadın mı yooo ben sana güveniyorum diyo :D :D Tövbe Ya Rabbi'm...

Sende fazla güven vermişin yav :))
valla tam aksi gece işten çıktım uyumadan izmire gittik diyomki sende dikkatli ol baktın araba sağ sol yapıyo uyar beni nerdeee soldaki bariyerlere girmeme yeminle 1-2 karış kalmış bizimkinin umrunda değil sanki tır var altımızda etki etmesin :)