PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cordoba Sol Dikiz Aynası Kapı Plastiği

Kadolf
09-06-2015, 15:48
Arkadaşlar herkese merhaba,

Sol dikiz aynamın kapı tarafında ki üçgen plastik kırıldı da, elinde olan varsa iletişime geçerse sevinirim. Kırık, arızalı veya hurda aynaların da o parçasını kullanmayan dan alabilirim.
Farkı model aynanın görselini ekliyorum yardımcı olması babında ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Parçacılar da da bulamadım. Komple yada ayna arkası plastiği satılıyor. Bir tek o ayrı satılmıyor. Bulabilirsem çok iyi olacak yoksa kendim bir şeyler uyduracağım artık.

http://i.hizliresim.com/5dXaYj.jpg

Bahadır Sabaş
09-06-2015, 16:20
Bildiğim kadarıyla dış taraftaki plastik parça içindeki yaydan dolayı presli. Ayırman zor gibi. Söz vermiyim yanlışta hatırlıyor olabilirim eski kırılan ayna depoda duruyor sanırım yada çöpe attım yarın bilgi veririm sana.

ismail
09-06-2015, 16:49
Kadolf kardeşim geçmiş olsun
o kısım dikiz aynası ile tek parça olarak gözükmekte
resimdeki 1 nolu parça

http://www.partsbase.org/media/images/seat/9408d7c907484f006ba45693d7bd3464.png

Kadolf
10-06-2015, 19:30
Kadolf kardeşim geçmiş olsun
o kısım dikiz aynası ile tek parça olarak gözükmekte
resimdeki 1 nolu parça

saol abi bilgi için çok teşekkürler, bende diyorum neden satılmıyor ayriyetten sen gösterince dikkat ettim gerçektende öyleymiş birleşik alt tarafına, şimdilik bant çektim siyah koli bandı..

Bildiğim kadarıyla dış taraftaki plastik parça içindeki yaydan dolayı presli. Ayırman zor gibi. Söz vermiyim yanlışta hatırlıyor olabilirim eski kırılan ayna depoda duruyor sanırım yada çöpe attım yarın bilgi veririm sana.

tammdır sağolasın..

ismail
11-06-2015, 00:16
saol abi bilgi için çok teşekkürler, bende diyorum neden satılmıyor ayriyetten sen gösterince dikkat ettim gerçektende öyleymiş birleşik alt tarafına, şimdilik bant çektim siyah koli bandı..

sende sağolasın kardeşim
rica ederim
koli bandı ıslandığında sorun olabilir
kaput filmi gibi birşey ile kaplasan daha iyi olur diye düşünüyorum

Kadolf
11-06-2015, 08:40
sende sağolasın kardeşim
rica ederim
koli bandı ıslandığında sorun olabilir
kaput filmi gibi birşey ile kaplasan daha iyi olur diye düşünüyorum

anladım abi olabilir, ama bildiğimiz koli bandı değil bu, içinde ipler geçen sert bir malzeme söylediğini değerlendiricem. Sanayiye geçince bir bakayım..