PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : icimdeki rentel askı bır baska

berat_yaprak
28-03-2008, 13:43
arkadaslar bugun rentele gıttım cok ufak bı sorun cıktı benım ıcın sorun bıle deıldı ama sırf onu halletmek ıcın delı gıbı ugrastılar butun calsısanlara burdan tesekkurler yıne goruscez...

gorkemsarigul
28-03-2008, 13:50
rentel bi başka ama çook uzakta kahretsin:(

berat_yaprak
28-03-2008, 13:51
ewet mersıne bıraz uzak dusuyo sanırım:)

gorkemsarigul
buradan rentel yetkililerine sesleniyorum eger mersin ve adanda bir bayilik açmak isterseniz sizinle ortak olmaktan gurur duyarız

NESLİHAN
arkadaslar bugun rentele gıttım cok ufak bı sorun cıktı benım ıcın sorun bıle deıldı ama sırf onu halletmek ıcın delı gıbı ugrastılar butun calsısanlara burdan tesekkurler yıne goruscez...

memnun kaldığına sevindim.yanımada uğramanı isterdim.servise sorduğumda gitmiştin

berat_yaprak
28-03-2008, 13:54
ugrarım ya askolsun aksam ustu arabayı almaya gelcem ozaman ugrarım olmazmı

berat_yaprak
28-03-2008, 13:58
satıs kısmınamı ugrıcam yukardamısın yani?

berat_yaprak
28-03-2008, 14:09
:):):):)

NESLİHAN
28-03-2008, 14:30
:):):):)
evet:D

berat_yaprak
28-03-2008, 14:39
gorkem baskasına yonlendırmezler dımı emınsın :):):):):):)

quoasimodo
28-03-2008, 17:21
ARKADAŞLAR;

FORUMLARDA KONU DIŞI YAZIM YASAKTIR... FORUM KURALLARINA GÖRE KONU DIŞI OLAN TÜM MESAJLARIN SİLİNMESİ GEREKLİ...

NESLİHAN HANIM'A GAYRETLERİ VE SAMİMİYETİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER AMA LÜTFEN KONUNUN DIŞINDA YAZIM YAPMAYALIM...

DEĞİL Mİ GÖRKEM KARDEŞİM?

atakan
28-03-2008, 17:47
arkadaşlar konuya cevap yazarken konu dışına çıkılmamasına dikkat edelim....
yaklaşık olarak konu dışı 23 msj olmuş...
lütfen kurallara uyalım.......

SEATCLUBTURKEY YÖNETİM

NESLİHAN
28-03-2008, 18:08
Konu Dişinda Yazilanlarin Silinmesini Rica Ederim.

mesutaytan
28-03-2008, 18:22
evet rentel iyi cok iyi bir servis olabilir buna itirazımız yok ama cok uzak gidemem :D:D

atakan
28-03-2008, 18:22
Konu Dişinda Yazilanlarin Silinmesini Rica Ederim.

hepsi silindi zaten:) :) :)

CanTURK
28-03-2008, 22:36
bir öneride bulunabilir miyim ?

Admin ve modlar tonla mesajla uğraşıyor haklısınız ama burda sıcak bir ortam var konu konuyu açıyor; konular uzuyor; iş chat e dönüyor

Bu noktada; Uzun zamandır Ana menüde Chat kısmı var (Bilişim teknelojilerinden pek anlamam)
Bunu aktif hale getirmek mümkün müdür acaba ?
Sohbet etmek isteyen SCT üyeleri orada buluşabiliriz ?

leonkemal
28-03-2008, 22:38
bir öneride bulunabilir miyim ?

Admin ve modlar tonla mesajla uğraşıyor haklısınız ama burda sıcak bir ortam var konu konuyu açıyor; konular uzuyor; iş chat e dönüyor

Bu noktada; Uzun zamandır Ana menüde Chat kısmı var (Bilişim teknelojilerinden pek anlamam)
Bunu aktif hale getirmek mümkün müdür acaba ?
Sohbet etmek isteyen SCT üyeleri orada buluşabiliriz ?

+100000:smoke: :smoke:

gorkemsarigul
29-03-2008, 19:25
ben konu dışı yazımdan kasıt nedir anlamadım son msjımı bu konuya yazıp cıkmıstım sonrada takip edemedim ve net bi şekilde ne yazıp çıktım hatırlamıyorum ama berat kardeşim neslihan ablam ve ben 3-5 tane espiri denilebilecek msjlar yazmıştık kurallar hakkında bilgim var ve o kuralların konulma amacıda şu konuya girildiğinde gereksiz mesajla karsılasılıp konunun ne oldugunun anlaşılabilirliğinin yitirilmesidir buraya kadar yanlışım yoksa????

benim,neslihan ablamın ve berat kardeşimin yazdıgı silinen o msjların konu dışında olmadıgını düşünüyorum berat kardeşimiz rentel e olan minnetini iletmiş neslihan ablamız çay içmeye davet etmişti bende neslihan ablamızla aramızdaki abla kardeş muhabbetine istinaden bir kaç iltifatta bulundum ve berat kardeşimle birlikte bende bir teşekkürde bulundum bu şekildede rentel çalışanlarının nasıl sıcak bir yaklaşımda olduklarınıda kanıtlanmış olduk ki burada berat arkadasımız servis calısanlarına teşekkürde bulunmasına ragmen satış calısanı olan neslihan ablamız ilgi alaka göstermişse bende bir sct üyesi olarak bu samimi yardımınada bir anlamda teşekkürde bulundum...

kesinlikle konu dışı bir msj yoktu hatta ben beratın tamponunu soran arkadasımız oldu onun msjlarını sildim çünkü burada konu rentel ve teşekkür bizde bir nevi teşekkürümüzü ilettik....

saygılar....

HHaKo
29-03-2008, 20:25
rentel gerçekten iyi bi servis işin küçügüne büyügüne bakmıyolar bende her işimi orda yaptırıyorum hatta arabamında zaten ordan aldım. Ama aslında bu bir iltifat konusu olmamalı, sonuçta işin büyügü küçügü malın ucuzu pahalısı diye bir ayırım olamaz, ayrım yapılırsa bu ne ticarete ne de esnaflıga sıgmaz, yakışmaz. Gün gelir ben ordan 2-3 milyarlık iş yaptırırım gün gelir 50 ytl lik, ama o ytl lik işten sonra bana bıraktıkları izlenim dogrultusunda gelip oraya asıl işimi yaptırırım. Bizde esnafız ticaretle ugraşıyoruz tane 10 kuruş olan malda var dükkanda onu alanada aynı muamele 100 ytl lik alanada ayn muameleyi yapıyoruz. işin dogrusu bunu gerektirir. Rentel çalışanlarını bu özverilerinden dolayı bir kez daha kutluyorum..

CanTURK
30-03-2008, 18:33
;Aferim Hako kapmısın müşteri memnuniyetini :) Global oyuncakçi görmek isteriz seni :)

CanTURK
30-03-2008, 18:39
Mmesaj olayını fazla abartip insanları kırmamak gerek; Burası sadece soruya cevap verilen bir olsa kimseyi bu kadar sarmazdı; 4-5 foruma üye oldum şimdiye kadar diğerlerinin şifrelerini bile hatırlamıyorum; Görkem kendini sct ye fazlasıyla adamış tartışılmaz; Neslihan hanımda burda bulunarak hem sorunlarımıza çözüm arıyor hemde servisle çok hızlı iletişime geçmiş oluyoruz; Varsın 10 tane falza mesaj atmış olsun; .. Gereksiz gerilemeyelim; Herkese iyi pazarlar :)

mesutaytan
30-03-2008, 18:42
yaa seyircisiz oynama cezası geldi yine :D cokmu konuyla gereksiz bişi oldu :D

gorkemsarigul
30-03-2008, 19:38
can abi yorumun için teşekkürler....

ilk okulda hatırlıyorumda bir kompozisyon yazardık hocamızın verdiği bir konuda ve kompozisyonumuz bitince zamanımız kaldıgınca kagıdımıza kenar süsleri yapardık yaptıgımız bu süsler kompozisyona ayrı bir renk katardı görüşünüşünü güzelleştirir albenisini artırırdık kagıtlarımızın, en önemlisi kenar süslerimizin kompozisyonumuzun konusuna uygun olmasına özen gösterirdik ve ögretmenimize kagıtlarımızı sunardık....

aradaki alakayı çözeceğinizden şüphem yok iyi forumlar.....;)

NESLİHAN
30-03-2008, 22:09
ben üzüldüm

gorkemsarigul
30-03-2008, 23:20
ablaların ablası sen neden üzülüyorsun burada sana olan teşekkürlerimizi sunuyoruz sevinmelisin:) rentele sunulan teşekkür sizlere değilmi....

NESLİHAN
30-03-2008, 23:24
ablaların ablası sen neden üzülüyorsun burada sana olan teşekkürlerimizi sunuyoruz sevinmelisin:) rentele sunulan teşekkür sizlere değilmi....
kardeşim görkem bunu biliyorum çok teşekkür ederim herkese ayrı ayrı.ama tepki biraz sertti.ama olan oldu.:D

gorkemsarigul
30-03-2008, 23:25
aslında tepki degil kurallara uyum içindi ama ben gereken acıklamayı yaptım sen bizim aramızdan eksik olma başkada bişe istemem....

gallito
30-03-2008, 23:30
walla bu kadar övgüyle söz edilen bi servisi cidden tebrik etmek lazım .. ankaradan kalkıp gelcem valla arabanın işleri için .. arabayı aldıgıma pişman etti burdaki servisler ..

mesutaytan
31-03-2008, 00:15
evet cok övgüyle bahsediliyor ama bana uzak anadolu yakasında gidemem malesef:D

howercraft
31-03-2008, 01:09
HERKES KENDİNE GELSİN BURADA BEN HİÇBİR YEÖETİCİME ÇATMIYORUM AMA BAKIYORUM HER YÖNETİCİ BİRBİRİNE ÇATIYOR NE OLUYOR ARKADAŞLAR SİZE BİRİSİ BİR KONUYU SİLMİŞSSE UZATMANIN BİR ALEMİ YOK TAMAM SİLMİŞSE SİLMİŞTİR.GEREKEN AÇIKLAMAYI BURADA KONUYU SİLENİ ELEŞTİREREK DEĞİL SİZ YÖNETİCİLER OLARAK ARANIZDA CEP TEL MSN ÖZEL MSJ YOLUYLA GÖRÜŞÜP HALLEDİCEKSİNİZ.AÇIKLAMALARI ORADA YAPACAKSINIZ BİRBİRİNİZE.BURADA HER YÖNETİCİNİN BU KONU İLE ALAKALI YAPACAĞI BİR AÇIKLAMA BURADA İNSANLARIN BELLİ FİKİRLER ÇERÇEVESİNDE BÖLÜNMESİNE NEDEN OLACAKTIR.BİZİM GÖREVİMİZ BÖLMEK DEĞİL BİRLEŞTİRMEK ARKADAŞLAR BAZEN FARKINDA OLMADAN YAPILABİLİYOR BÖYLE ŞEYLER AMA MADEM BİR SİTEYİ YÖNETİYORUZ KOORDİNE OLALIM HERKES KAFASINA GÖRE YÖNETMESİN HER AÇIKLAMA ULU ORTA YAPILMASIN YÖNETİMİN BİR MAHREMİYETİ OLMALI HERKES HERŞEYİ BİLMEMELİ HELEDE ORTALIK YERDE BENİM YÖNETİCİM YÖNETİCMİ KIRMAMALI AÇIKLAMALI VE ELEŞTİRMEMELİ.SÖZÜM BURADAN TÜM SCT SUPER MODERATOR VE MODERATOR LERİNEDİR.MADEM ULU ORTA LELEŞTİRİ VAR BENDE YAPIYOURM AMA TARAF TUTMAKSIZIN HEPİNİZİ EŞİT ŞEKİLDE ELEŞTİRİYORUM VE BUNU İLK VE SON KEZ YAPIYORUM BİLGİNİZE...

KONUYUDA KİLİTLİYORUM.BU DURUMLA ALAKALI ELEŞTİRİ DEĞİL ÖZELEŞTİRİ VE KOORDİNASYON İSTİYORUM SADECE...

ŞİMDİ BU MSJDAN SONRADA KİMSE DARILIP ALINMASIN HEPİNİZ BENİM KARDEŞİM AĞABEYİMSİNİZ.BU MSJIN ÜSTÜNE BEN YÖNETİMDE OLMAK İSTEMİYORUM BEN BIRAKMAK İSTİYORUM GİBİ MSJLAR ATMAYA KALKMAYIN KİMSE BİR YERE GİTMİYOR.HERKES İŞİNİN BAŞINDA ;)

BİLİRSİNİZ HAKSIZ YERE KIZMAM,ŞİKAYET ETMEM ELEŞTİRMEM,BİŞEY SÖYLEMEM VE KİMSENİNDE ARASININ BOZULMASINI İSTEMEM.BUNLAR OLMAYACAKTA SİZİN GİBİ SAYGIDEĞER BİLİNÇLİ İNSANLARIN ZATEN BÖYLE BİR KONUDAN ARASINI BOZACAĞINI ALINACAĞINI DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMİYORUM.

MAAŞALLAH TÜM YÖNETİM PIRLANTA GİBİ

gorkemsarigul
31-03-2008, 10:45
BENİM BU YAZILANDAN SONRA SCT HUZURUNDA YAPACAGIM TEK AÇIKLAMA ŞUDUR HİÇBİR YÖNETİCİ YADA ÜYEYLE ARAMDA BİR ANLAŞMAZLIK ALINGANLIK KIRILGANLIK YOKTUR HEPSİ AĞBİM KARDEŞİMDİR...

KONUYLA İLGİLİ SADECE DÜŞÜNCELERİMİ BELİRTTİM KİMSEYLE TARTIŞMAK KİMSEYE ÇATMAK GİBİ BİR DÜŞÜNCEM YOKTU...

HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİNİZ BELKİDE BİR YANLIŞ ANLAŞILMAYI BURADA DÜZELTMEYE CALISMAMIZ YANLIS ANLASILMISTIR....

TÜM SCT ÜYELERİNDEN ÖZÜR DİLERİM...