PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni istanbul Organizasyon İsteği

leonkemal
29-03-2008, 20:05
Yönetici arkadaşlarım gözlemlerime dayanarak söylüyorum ki sanaldan gerçeğe eskiden çok iyi dönüş yapıyor ve gerçekten büyük organizasyonlar yapıyorduk araç sayılarını hatırlıyordum da konvoyun sonu gözükmüyordu!

Ne oldu bize????

Gelin bir organizasyondaha düzenleyin ve gerçek SCT yi toparlayalım ve istanbul Seat club ı tanısın bizde sööööle bir silkinip kendimize gelelim:drunk: :drunk:

TAVCI
29-03-2008, 20:50
Çok eskılerını bılmıyorum , burada yenı sayılırım.Ama gecen hafta Rentel e gitmek için Merter'de yalnızca 4 kısıydık.Halbukı gelmek ıcın ısmını yazdıran 30 kısı cıvarındaydı.Organızasyon yapan ınsanların emeklerıne bıle yazık oldu.Ama yıne de benım ıcın guzel bır gundu.En azından tanısmıs olduk.

koraybilge
29-03-2008, 20:51
umarım en yakın zamanda gerçekleşir

adnanguclu
29-03-2008, 22:33
benzinim oldugu sürece organızasyonlara gelirim:D:D
geliyorum dersemde gelirim..güzel bi org gerçekten iyi olur konvoyun arasına sıkıştırırsınız benide seat astramla :D

mesutaytan
30-03-2008, 00:39
pazar gününe denk gelen her buluşmaya gelebilirim. kesin gelicem demem yeter. şöyle güzel bir pazar günü neden olmasın

leonkemal
30-03-2008, 15:52
Değerli yönetim ilgilenip bi cvp bile yazmamış konuya teşekkürler:(

kfy
30-03-2008, 16:32
Çok eskılerını bılmıyorum , burada yenı sayılırım.Ama gecen hafta Rentel e gitmek için Merter'de yalnızca 4 kısıydık.Halbukı gelmek ıcın ısmını yazdıran 30 kısı cıvarındaydı.Organızasyon yapan ınsanların emeklerıne bıle yazık oldu.Ama yıne de benım ıcın guzel bır gundu.En azından tanısmıs olduk.
Rentelde birbirimizi kaybettik

quoasimodo
31-03-2008, 15:38
Değerli yönetim ilgilenip bi cvp bile yazmamış konuya teşekkürler:(
kemal kardeşim;
iş yoğunluğum sebebi ile birkaç gündür girmiyordum ve biraz önce mesajını gördüm.
yönetimden birisi olarak şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki bizler her zaman aktif olabilmek adına sürekli görüşüyoruz birbirimizle!
hatta benim yakın zamanda Yılmaz ile paylaştığım bir organizasyon planımda var.
nisan ayının 27'sinde körfez pistinde yapılacak olan time trail yarışına sct olarak gidelim diye düşünüyorum. dediğim gibi bunu yönetimle paylaştım ancak henüz detayları konuşamadık.
ancak şu da bir gerçek ki; katılım mecburi olmamasına rağmen, ben katılırım diye adını yazdırıp gelmeyen arkadaşlarda heves kırıcı oluyor. (bu benim şahsi düşüncemdir)
yazarken kolay ama, insanlar gerisini getirmiyorlar!
bu noktada senin soruna aynen katılıyorum...
sct ne oluyor bizlere?

howercraft
31-03-2008, 16:49
Benim açık konuşayım hevesim ve kalbim bir hayli kırıldı arkadaşlar organizasyon yapasım gelmiyor,yapsamda katılasım gelmiyor ne yazıkki.

Ayrıca Nisan 6 da vizelerim başlıyor ve maalesef 20 sine kadar devam edecek.

O tarihten sonra bir organizasyon düşünebiliriz tabikide

adnanguclu
31-03-2008, 16:55
Tuning olayıda yalan oldu yanı?

by_carizma
31-03-2008, 16:57
Tuning Organizasyonu Düzenlerseniz Bende Gelirim

Güray
01-04-2008, 10:21
organizasyonlardan aldığımız sonuç ve kaldığımız zor durumları hatırlıyorum da yönetim için hiç te iç açıcı olmuyor. bu yüzden kırgınlıklarımız var yönetim olarak. şimdi bir organizasyon yapsak yine 60-70 kişi ben geleceğim yazacak ve yine max. 20 kişi gelecek. rezervasyon yapsak bir yere,gelmeyenlerin parası da bu sitenin geliri olmamasına rağmen yine bizim cebimizden çıkacak(bunu daha önce 2-3 defa yaşadık). o yüzden eskisi gibi organizasyonlar yapmak adına bir kaç adım geride duruyoruz.

AHMET1907
01-04-2008, 17:52
Bence organizasyon nekadar çok olursa alınan keyif dolayısıyla katılım çok olur.

leonkemal
01-04-2008, 17:55
Bence organizasyon nekadar çok olursa alınan keyif dolayısıyla katılım çok olur.

+100000

hknyrs
05-11-2008, 11:02
ben yeni üyeyim izmitten istanbulda bir organizasyon olsun oradayız

SİMON
05-11-2008, 12:59
aslında gelicem deypte gelmeenlerin nedenini sormak lazım cunku gelmeyenler gelenlerin keyfini kacırabilir ve bu da organizasyonun azalmasına neden olur....