PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Göçük düzeltme mustafa amca ?

leonard
27-06-2015, 22:54
Arkadaşlar ikitelli de bağcılar-güngören sanayi sitesinde mustafa amca diye bi göçük ustasi varmış işinin ehli diyenler var daha önce giden bilgisi olan var mı?
Ist avr yakasında tavsiye edebileceğiniz işinin ehli usta var midir ?

ersnbzkrt
27-06-2015, 22:58
Arkadaşlar ikitelli de bağcılar-güngören sanayi sitesinde mustafa amca diye bi göçük ustasi varmış işinin ehli diyenler var daha önce giden bilgisi olan var mı?
Ist avr yakasında tavsiye edebileceğiniz işinin ehli usta var midir ?
Benim araç oradaydı daha bu akşam teslim aldım :) iyi usta ama göçük nasıl bir göçük kopartada esneme varsa benimki gibi işin zor. Yoksa kolayca halleder

leonard
27-06-2015, 23:11
Nasıl memnun kaldın mi ? İşçilik olsun fiyat olsun ...benim sol on ve arka teker üstünde ufak gocukler var onlardan kurtulmak istiodum bayadir usta iyi dediler gidip bi goruneyim diyorum :)

ersnbzkrt
27-06-2015, 23:39
Nasıl memnun kaldın mi ? İşçilik olsun fiyat olsun ...benim sol on ve arka teker üstünde ufak gocukler var onlardan kurtulmak istiodum bayadir usta iyi dediler gidip bi goruneyim diyorum :)
Bir yer hariç diğer kısımlar gayet başarılı, problemli olan yer ki onu da söylemişti zaten burası pek olacak gibi değil diye, orada dalgalar kalmış. Fiyat diğer yerlere göre çok iyi. Yoğundur genelde hemen alamaz. Basit bir iş ise belki öne çeker. Erken yazsaydın bugün baya bir süre oralarda idim eşlik ederdim sana.

Sinan3405
28-06-2015, 00:19
leonard Benim bildigim bu bir mustafa abi bu ise 40 yilini vermis isinin ustasi benim kapiyi yapti cok memnunum oldum sanko sanayide gaziosmanpasada

leonard
28-06-2015, 02:53
Geçmiş olsun ersnbzkrt yinede memnun kalmana sevindim. Giderken haber ederim yolun düşerse yine görüşürüz oralarda ben arkadaşla bugün görüştüm bayaa da kanıma girdi gidip duzelttireyim diorum Sinan3405 sanırım aynı ustalar değil bilemiyorum bende ama bu bagcilar-güngören san sitesinde

Emre
28-06-2015, 03:08
Geçmiş olsun. iyi tanırım komşum sayılır Mustafa abi fiyat performans olarak iyidir seat gibi :)
Ersinin aracı yeni yapılıyor buaralar gelirsen onuda mukayese açısından görebilirsin.

leonard
29-06-2015, 19:19
İlk fırsatta ikitelli sanayideyim :) peki bu mustafa abi sadece göçük isimi yapio rutujlanacak yerlere de bakabilir demi bide mustafa abinin numarası varsa alabilirmiyim gitmeden bi görüşelim :)
Şimdiden çok sağolun..iyi iftarlar olsun