PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya Zeki Otomotivden çok memnunum aracı bakıma bıraktım 1,4 test aracını verdiler

mehmet07
31-03-2008, 15:32
Arkadaşlar aldığımdan beri cupranın sağ ön farı yanmıyordu aracı farını yaptırmak için bıraktım komple bakım yapalım yağlanacak yerleri yağlayalım dediler 2 saatlik işi var dediler ben beklemeyeyim dedim o zaman size test aracını verelim işinizi halledince geri gelirsiniz dediler geri geldiğim zaman far değişmiş araç temizlenmiş ilk günkü gibiydi servisteki bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim Ben aracı rentelden aldım servise zeki otomotive götürdüm diğerlerini bilmam ama bu iki serviste bana çok harika geldi İnşallah diğer servislerede örnek olur

quoasimodo
31-03-2008, 15:43
rentel'de hizmete verilen önem zaten hepimiz tarafından biliniyor... rentel'e emsal bir firmanın daha varlığından haberdar olmak sevindirici bir durum.
dileğim tüm servislerin aynı hassasiyeti göstermesi...

CanTURK
31-03-2008, 16:22
Paylaşım için teşekkürler mehmet :)

by_carizma
31-03-2008, 16:40
bence gerçekten çok güzel bir davranış tebrik ederim

Rush
31-03-2008, 16:41
Bazı servisler özellikle söylediğiniz işi bile yarım yamalak yaparken böyle yerler olduğunu bilmek ne güzel

seatleonwhite
31-03-2008, 21:50
kutlarım renteli ve zeki otomotivi

mesutaytan
31-03-2008, 22:00
servislerin bizleri düşünmesi yardımcı olması problemlerimizi cözmesi cok hoş

gorkemsarigul
31-03-2008, 22:49
:rifle: :redcard: :crash: :rant: :doh: :no: :banghead2: :sleeping: :ban: :argue:

BİZİM BURADADA KAVİ DİYE BİR YER VAR....

mesutaytan
31-03-2008, 22:52
bizim buradada mehmet usta die bir tamirci var hep ona giderim :D

isahin
31-03-2008, 22:52
Ticari kaygıları aşmış bir servis..
Umarız ki devam ederler.. Ve eşit haklarla..

mersin_kaan
31-03-2008, 22:59
kavide parça yok saten ne zaman gitsek sipariş ediyorlar

gallito
01-04-2008, 04:53
burda da bi douş oto war süper walla :) çok sıcakkanlı çok samimi insanlar .. memnun diilsen keşke başka yerden alsaydın dicek kadar açık sözlüler :):) bide başka bi servis war o da fiber kiti 4-5 milyar arası satmaya çalışır onnarı da çok severiz :)

gorkemsarigul
01-04-2008, 09:21
ben seat aldım alalı unuttum servis memnuniyeti müşteri memnuniyeti neydi ya???

tamam araba cok iyi servise cok nadir bakım dısında giriyorum ama senede birde girsen memnun kalmak istiyorsun....

ahh ahhh dertliyiz abi yaramızı açtın....

mehmet07
03-04-2008, 10:18
zeki otomotiv çok sıcak kanlı Allah nazardan korusun sadece far için 10 gün bekledim oda bixenon olunca ellerinde yokmuş benim antalyayla aram 120 km gelme şansım zor desem nerdeyse yol yardımı yollayıp farı takacaklar yani o derece ilgileniyorlar belkide cupra olmasındanda fark edebilir ama arkadaşların geneli memnun

eerkin_07
11-04-2008, 23:20
vallla bende antalya zeki seattan aldım masallah super servisss katılıyrm aracımı bırakıomm solemeden herseye bakıolar rotus falan hemen yapıoalar sora aracı yıkıyıp getryoalr super allah bozmasınnn!!!

desperado_32
11-04-2008, 23:32
Bi ben antalya Zekiden memnun olamadım bizi cok uğrastırdılar cam düğmesi için :( ama olsun bizde antalyadan aldık aracı :D

leonlife
11-04-2008, 23:57
zeki otomativden büyük çoğunluk mennun. alanyada yaşıyorum, antalyaya uzaklığı 135 km. eğer araç yürüyerek antalya servise gitme imkanı yoksa hemen bir telefonla tam donanımlı yol yardım geliyor ve probleminizi çözüyor. alanyadaki arkadaşlar servis için buradaki showroom ulaştıkları anda onların adına hemen servisten randevu alınıyor, serviste beklemiyorsunuz. aracı oradan alın veya almayın servis kaydı olan araçlara kredi kartı gibi bir kart veriliyor.365 gün parça ve işçilikte belirli bir oranda indirim yapılıyor. kampanya dönemlerinde esktra indiriminizi ayrıca alıyorsunuz. böyle müşteri memnuniyetini ilke edinmiş servisler ne kadar çoğalırsa bizlerde o kadar rahat edeceğiz.
teşekkürler zeki otomativ.

AHHA
12-04-2008, 00:26
allahım izmir MBU servisine de aynı aklı versin... tabi önce araba mı satmak istiyolar yoksa müşteri memnuniyetimi ona kara versinler...

Mutlucan15
14-04-2008, 18:15
antalya ya yeni taşındım daha önce konyada özel servise gidiyordum konya hem kazık hemde çok iyi bi servis olmadığından ama bu antalya zeki bu kadar iyi ise bi gidicem bakalım ne olur en fazla biraz kazık yeriz o kadar.

Engincan
14-04-2008, 20:41
allahım izmir MBU servisine de aynı aklı versin... tabi önce araba mı satmak istiyolar yoksa müşteri memnuniyetimi ona kara versinler...
Aynen katılıyorum. Birde aracı satana kadar sonrası sana kalmış.

leonlife
14-04-2008, 20:51
antalya ya yeni taşındım daha önce konyada özel servise gidiyordum konya hem kazık hemde çok iyi bi servis olmadığından ama bu antalya zeki bu kadar iyi ise bi gidicem bakalım ne olur en fazla biraz kazık yeriz o kadar.

servise gitmeden 1-2 gün önce bana ulaşırsan Alanyadaki seat müdürü arkadaşımın senin adına Antalya servisten randevu alması, indirim yapılması hemde daha iyi ilgilenilmesi konusunda yardımcı olurum.
Bana özelden ulaşırsan sana telefon numaralarımı yazarım. selamlar.

goksar
01-01-2009, 01:32
helal olsun takdire şayan bi davranışta bulunmuşlar...

HHaKo
01-01-2009, 02:32
Gökhan yazmadan önce konu tarihlerine dikkat etmeni öneririm. Konu 9 ay önce yazılmış...

leon sport
01-01-2009, 08:46
Gökhan yazmadan önce konu tarihlerine dikkat etmeni öneririm. Konu 9 ay önce yazılmış...
forumda sağlam bi temizlik şart oldu...

goksar
01-01-2009, 11:34
arkdaşlar konu tarihi eski olunca bi doğru değişmezki... doğru her zman dorudur. bilgi her zaman bilgidir.

jetgs
01-01-2009, 14:24
arkdaşlar konu tarihi eski olunca bi doğru değişmezki... doğru her zman dorudur. bilgi her zaman bilgidir.

+:thumbup:

desperado_32
01-01-2009, 16:09
Sana yapılanın %10 nunu bana yapsalardı bende servisi bırakmazdım ...

eerkin_07
01-03-2009, 00:05
vallla bende antalya zeki seattan aldım masallah super servisss katılıyrm aracımı bırakıomm solemeden herseye bakıolar rotus falan hemen yapıoalar sora aracı yıkıyıp getryoalr super allah bozmasınnn!!!

ben bunları yazdım ve ne olduysa oldu saolsunlar garantisi bitmek uzere super ilgileniyolar adamlara arka plaka lambasının kapagı dusmuus degistrebilirmisinz dedm tamam dediler eski cıkma bir parca takmıslar oda yernde durmadı dustu daha neler neler ...HAyırlısı olsun bakalm