PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1 Nisan Şakanızı duyalım:)

isahin
01-04-2008, 09:43
Bugun 1 Nisan.
Çevrenizde yaptığınız yada yapılan şakaları paylaşalım..

CanTURK
01-04-2008, 09:53
Ben FR i begenmedim satıyorum :P

hkn26
01-04-2008, 10:06
:d :d

SKYLARK
01-04-2008, 11:52
Ben FR i begenmedim satıyorum :P

Ne kadar para istersen o kadar vereceğim 0km. için sıra beklemeye vaktim yok.

skymz
01-04-2008, 12:07
Bjk -FB maçı iptal edilmiş,:doh: :rolleyes1:
Bjk yanlış hakem kararlarıyla yenildiği için maçın tekrar oynatılması yerine 3-0 hükmen bjk nın galibiyetine karar verilmiş...:P :P :P

Rush
01-04-2008, 13:42
Ben olmuşum şaka. Hatta 2 hafta içinde direk başka boyutta bi şaka olucam, vizeler biterken. :)

Elessar
01-04-2008, 13:53
arkadaşımla otururken cafede tuvalate gitti bu bende telefonunda sevgilisinin numarasını kendi numaramla değiştirdim, sonra sürekli çağrı attım 3-4 kere bu gitti aramaya ben de o sırada tanıdık garsonu çağırdım dedim aç telefonu kız arkadaşını sorucak açınca "banyoda şu an çıkınca arar seni" de kapat dedim :D ark. bi geldi kıpkırmızı 15 dk sonra kalktı gitti arabayla bi patinaj falan sonra aradım hemen anlattım ama sonra da bnm kaçmam gerekti :D hala beni arıyo etrafta :P hehehehehe

seydi
01-04-2008, 14:47
benim şakakm değil ama tv ciler nedemek olduğunu anlarlar reklamcı arkadaşlar yanımdaki vtr ci arkadaşa "yanlış reklam girdin" diyerek şaka yaptı inanın bizim vtr ci çocuğun rengi bembeyaz oldu

seydi
01-04-2008, 14:49
bende eşime hayatıda başka bir kadın var diye şaka yapmayı düşündüm sabah evden çıkarekn ama YEMEDİİİİİİİİİ YEMEZDEEEEEE
Rabbim hiç kimseye tattırmasında nasip etmesinde

atakan
01-04-2008, 14:55
arkadaşımla otururken cafede tuvalate gitti bu bende telefonunda sevgilisinin numarasını kendi numaramla değiştirdim, sonra sürekli çağrı attım 3-4 kere bu gitti aramaya ben de o sırada tanıdık garsonu çağırdım dedim aç telefonu kız arkadaşını sorucak açınca "banyoda şu an çıkınca arar seni" de kapat dedim :D ark. bi geldi kıpkırmızı 15 dk sonra kalktı gitti arabayla bi patinaj falan sonra aradım hemen anlattım ama sonra da bnm kaçmam gerekti :D hala beni arıyo etrafta :P hehehehehe

sen bu sene hep kaç zaten yoksa.........................:D :D :D

howercraft
01-04-2008, 15:12
Ben öldüm size öteki taraftan yazıyorum Allahtan giderken laptopu almışımda wireless falan takılıyoruz.Ama size tavsiyem gelmeyin burası çok sıcak :D

Rush
01-04-2008, 15:34
Yılmaz sen yanlış tarafa gitmişin. :)

isahin
01-04-2008, 15:42
Ben öldüm size öteki taraftan yazıyorum Allahtan giderken laptopu almışımda wireless falan takılıyoruz.Ama size tavsiyem gelmeyin burası çok sıcak :D

Yılmaz Adana'lılar da ordamı :D :D :D

adnanguclu
01-04-2008, 16:57

biraz abartmıssın sende:) ne ypsa haklı şimdi adam

leonkemal
01-04-2008, 17:19
Cupra Aldim Hemde Shakira Renk:):)

seat.ak
01-04-2008, 17:20
1 Nisanın tarihçesi;
15. yüzyılın sonlarında, Haçlı ordusu Endülüs Müslümanlarının son kalesini kuşatır. Uzun süren bir kuşatma olmasına rağmen, kış aylarının da etkisiyle, kale korunabilmektedir. Durumun zorluğunu anlayan Haçlı ordusunun komutanı değişik taktikler düşünmektedir.

En sonunda 31 Mart gecesi Kalenin önüne giderek bir elinde Kur'an bir elinde İncil 'Şu iki kitap üzerine yemin ederim ki, teslim olursanız bu akşam size bir şey yapmayacağım' der. Gerekli görüşmelerden sonra canlarının kurtarılması karşılığında Müslümanlar kaleyi teslim ederler.

Ertesi sabah, yani 1 Nisan sabahı, Haçlı ordusu komutanı bütün Müslümanların öldürülmesi için emir verir. Bunun üzerine Müslümanlar 'Yemin etmiştiniz,bize söz vermiştiniz' dediklerinde Haçlı ordusu komutanı 'Benim sö züm size dün akşam içindi, bugün için size bir sözüm yoktur' diye cevap verir ve bütün Müslümanlar orada Şehit edilir.
İşte o gün bugündür 1 Nisan hristiyanlar arasında 'Hile Günü' olarak kutlanmaktadır.

Maalesef hıristiyanları taklit etmeyi modernleşme sanan gafil müslümanlar arasında da yaygınlaşmış,yüzlerce, binlerce müslümanın katliam günü olan1 Nisan'lar, bir şakagünü olarak kutlanmaktadır.

seat.ak
01-04-2008, 17:26
arkadaşlar bir yerden alıntı yaptım.tam okumamıştım.bazı cümlelerden dolayı özür dilerim.söz meclisten dışarı.

mandufla
02-04-2008, 02:31
bugün 3.derste nöbetçi öğrenci geldi ve hocam 4. saatte toplantı yapılacakmış öğrenciler eve gidecek sizde toplantıya katılacakmışsınız dedi...öğrencilerin hepsinde bi sevinç bi çığlık...sonra jeton düştü çocuklarda...bugün 1 nisan müdür şaka yapıyo dediler..dersten çıkınca kapıda bekliyodur kesin dediler..zil çaldı...bi baktık harbiden toplantı varmış..bende yedim yani..
çocuklar eve gitti ben toplantıya...

quoasimodo
02-04-2008, 08:17
bomba olmuş yaptığın şaka!
ben dün bütün gün evdeydim.ne şaka yaptım ne de bana yapıldı!