PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gösterge Panelindeki Yanmayan ikaz lambaları

bgulmez
08-07-2015, 16:27
Öncelikle herkese selamlar,
İbiza 2007 model 1.4 tdi stylance aracımın gösterge panelinde bazı lambalar yanmıyor.Örneğin kısa far, kapı açık,bagaj açık, hız sabitleyici ikaz lambaları yanmıyor.Sebebi nedir acaba. Forumdaki benzer yazıları okudum ama benimle aynı model araca sahip olup bu ikazlardan birisi çalışan var mı acaba? Far açıkken uyarı sesi de çalmıyordu ön kapı merkezi kilit switchini temizlettim düzeldi.Ama bu ikazlar halen çalışmıyor. Özellikle aynı model aracı olanlar yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...

uaslan
08-07-2015, 20:45
bgulmez 2008 modeli bende var. Ama hiz sabitleyici ve bagaj acik lambasi derken neyi kastdiyorsun.

q-bert
10-07-2015, 00:25
Akünün bağlantılarını söküp 10 dk bekle, hata varsa sıfırlayacaktır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bahadır Sabaş
13-07-2015, 09:32
Öncelikle herkese selamlar,
İbiza 2007 model 1.4 tdi stylance aracımın gösterge panelinde bazı lambalar yanmıyor.Örneğin kısa far, kapı açık,bagaj açık, hız sabitleyici ikaz lambaları yanmıyor.Sebebi nedir acaba. Forumdaki benzer yazıları okudum ama benimle aynı model araca sahip olup bu ikazlardan birisi çalışan var mı acaba? Far açıkken uyarı sesi de çalmıyordu ön kapı merkezi kilit switchini temizlettim düzeldi.Ama bu ikazlar halen çalışmıyor. Özellikle aynı model aracı olanlar yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...

Kısa far simgesi gösterge panelinde değil sol taraftan açtığın düğmenin üzerinde yanar sadece. İlk açtığında lambalarını parkın simgesi görünür sadece.
Kapı ve bağaj açık gösterge panelinde değil sen hareket ettiğinde eğer kapı açıksa iç aydınlatma ışığı yanar seni uyarır.
Hız sabitleyici ışığı yanmıyor.

Emre
13-07-2015, 11:43
Gösterge panelinde far ışık simgesi çıkmıyor seatlarda yok, olsa fena olmazmış aslında, far anahtarında ışık vardır.

uaslan
31-07-2015, 23:43
bgulmez direksiyondaki kontrol dugmelerinde isik yaniyormu.

uaslan
07-08-2015, 09:55
bgulmez direksiyondaki kontrol dugmelerinde isik yaniyormu. ismail abi sen biliyor musun ibiza da direksiyondaki kontrol dugmelerinde isik yanmasi gerekiyormu. Sanki yaniyorda sigirtasi atmis gibi geldi bana

ismail
07-08-2015, 09:59
ismail abi sen biliyor musun ibiza da direksiyondaki kontrol dugmelerinde isik yanmasi gerekiyormu. Sanki yaniyorda sigirtasi atmis gibi geldi bana

tam olarak bilemeyeceğim kardeşim
kendi aracımda da hiç dikkat etmedim açıkçası
kusura bakma