PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaportadan anlayan yardım edebilir mi?

cagri06
03-08-2015, 18:52
Arkadaşlar merhaba ben Ankara ekibinden Çağrı Bakır aracım için çıkma parça kolluyordum Konya da buldum gibi hatasız olduğu söylenen bir yeni kasa leon sol ön kapısı var bana bu parçaya bakıp gerçekten hasarsız çiziksiz darbesiz yani herhangi bir işleme ihtiyaç duymadan araca takılabilecek durumda olup olmadığını teğit edecek birisi lazım ona göre Ankara dan gelip parçayı alacağım. saygılar.

YahaY06
03-08-2015, 21:38
Arkadaşlar merhaba ben Ankara ekibinden Çağrı Bakır aracım için çıkma parça kolluyordum Konya da buldum gibi hatasız olduğu söylenen bir yeni kasa leon sol ön kapısı var bana bu parçaya bakıp gerçekten hasarsız çiziksiz darbesiz yani herhangi bir işleme ihtiyaç duymadan araca takılabilecek durumda olup olmadığını teğit edecek birisi lazım ona göre Ankara dan gelip parçayı alacağım. saygılar.
Kanka kontrol edecek birileri çıkar inşallah , çıkmazsa gidip bakıp alıp gelelim [emoji4]

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bytekss
03-08-2015, 22:18
Kanka kontrol edecek birileri çıkar inşallah , çıkmazsa gidip bakıp alıp gelelim [emoji4]

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kapıyı görmeden resme bakarak bir şey söylemek zor olur.Mikrometre ile kontrol ettirip almakta fayda var .

bambam11
03-08-2015, 22:22
Kapıyı görmeden resme bakarak bir şey söylemek zor olur.Mikrometre ile kontrol ettirip almakta fayda var .

resim?

bytekss
03-08-2015, 22:29

resim?

Sanki bulduğun kapının resmini yükleyip soracakmışsın gibi algıladım ..öyle bile olsa yorum yapmak sağlıklı olmaz ..

cagri06
04-08-2015, 11:24
arkasdaşlar teşekkürler adamla bu gün tekrar görüştüm kapıyı satmış nasip:( konu kapatılabilir.