PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : seatçılar ve site yönetimine..

seatleonwhite
13-04-2008, 16:00
arkadaşlar ben büyük bir tekstil firmasında yöneticiyim bu firma bayrak ve dijital baskı alanında çalışmakta aslında bunu yazmak hep aklımdaydıu ama bir türlü fırsat bulamadım sitemiz ve seat çılar için birşeyler yapalım ne dersiniz? isterseniz log tarzı baskı araçlara arkacam için etiket ne bilim daha bir çok şey a dan z ye her tür bu işi yapan firmalarlada çalışıyoruz arçalarımıza üye oldugumuzu belırten herhangı birşey yapalım ne dersınız?

howercraft
13-04-2008, 16:33
biz her yürlü teklife açığız örnek bir çalışma olursa buradan daha net görebiliriz ;)

seatleonwhite
13-04-2008, 21:14
logonuzu olmassa alırım ne yapalım sızce arabalara yapıstırılan bir sticakermı yoksa daha farklı bırseylermi?

Rush
13-04-2008, 22:09
Koltuk kılıfı tam süper olur :)

quoasimodo
13-04-2008, 22:15
ön koltuklar için t-shirt gibi giydirme?

mete25
13-04-2008, 22:50

süper fikir ;)

seat.ak
14-04-2008, 00:14
evet abi kılıf çok hoş olur.birde dışardan tanınmak için bir şeler yapalım.ben her fikre açığım.çıkacak sonucu bekliyorum

TAVCI
14-04-2008, 12:40

Bahadır abime katılıyorum.En güzeli bu olur bencede..

samet
14-04-2008, 13:41
çalışmaları görmek lazım

seatleonwhite
15-04-2008, 15:11
profosyonel bir çalışma olması için tam karar vermek zorundayız ne yapabılırız dijital baskı alanında hersey yapabılırım bayrak flamada olablır

gorkemsarigul
15-04-2008, 17:06
arkadaşlar öncelikle bu fikri ortaya koydugu için düşündüğü için onur abime teşekkür ediyorum ancak buradaki geçmişe ve yasadıgım bazı tecrübelere dayanarak sunları söylemek istiyorum herkes güzel diyor iyi hoşta bu sitede yaptırılan sticker üye kartlarını kaç kişi aldı yada önceden yaptırılan tşörtleri kaç kişi aldı?????

kimse yarın en kral tşörtün üzerine sct yazısı ve logosu basılınca min 20 ytl den satılacak o tşörtleri almayacak dolayısıyla herzaman oldugu gibi yapan yaptıran ve en başta yönetim magdur bırakılacak.....

ben bu konuda sizlere şunu öneririm herkes sct logosunu bilgisayar ortamında flash disk yada cd ye atıp bir dijital baskı yapan bir yere götürebilir ve istediği tşörtüne yaptırabilir koltuguna geçirir;)

kimse kusura bakmasın bu sözlerim bu ortamdaki yaşanmış gerçeklerdir

ben mesela şu aralar arabama hergün çadır örtüyorum ona baskı yada kumaştan harflerle yazdırmayı düşünüyorum....

yani birşeyleri birilerinden beklememek lazım herkes elini taşın altına koymalı

yarın kimse o tşörtleri 20 araba yanyanayken göremedikten sonra aynı renk tşörtte aynı büyüklükte baskı olmasının ne önemi olur...
saygılar.

seatleonwhite
15-04-2008, 17:11
ücret konusunda ben elımden geldıgınce almamaya calısıcam sct uyesı olarak destegım olsun sıteye dıye fakat yonetımı ve ısleyısı cok ıyı bılmıyorum cokda eskı dıılım buraya sızlerle ortak bır noktada bulusalım ıstersenız bına gıydılerım dıs cepheden sct dıe :)

gorkemsarigul
15-04-2008, 17:19
dediğim gibi onur abi çok güzel düşüncelerin var emeğin için teşekkür ederim eger böyle bir tşört gibi düşünce oldugunda ücret karsılıgı olursa eger satışta sıkıntı yaşanacaktır ben bazı şeyleri önceden düşünmemiz gerektiğini anlatmaya çalıştım

ücretli yada ücretsiz konusuda olayın buradaki boyutunun dışında kalıyor onunlada yılmaz yada güray arkadasımız ilgileniyor.

tekrar çok teşekkür ediyorum sct adına yapmak istediğiniz bu güzellikler için.

seatleonwhite
15-04-2008, 17:36
herzaman yaparım bu site bana çok yardımcı oldu ilk aracı aldığımda o yüzden tekliflere acığım ben tasarım sizden uygulamaya koymak benden

desperado_32
15-04-2008, 18:58

harikasın bahadır abi :D ben varım bu işte