PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım ankarada tavsiye computest yapan

Onurdurmaz
02-10-2015, 10:35
Arkadaşlar Merhaba kısmet olursa haftaya ankaradan Leon alacağım 2014 model bana onerebileceginiz biyer var mı kontrol için ? Ayrıca nelere dikkat etmeliyim ? Tecrubelerinizi paylasirmisiniz

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YahaY06
02-10-2015, 14:30
Ankara erciyes sanayi sitesi içinde iyi bir computest fiması var ismi ve yeri için cagri06 kardeşimi sahneye davet ediyorum

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karagozdm
02-10-2015, 19:53
Ankaracomputest iskitlerde Samsun Konya yolu üzeri ankamalla gitmeden sağda 80-90 TL iki kez gittim gayet iyiydi mekanik kaporta ve motor Hakkı'nda bilgilendirme yapıyorlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

cagri06
02-10-2015, 21:10
İstanbul Yolu üzerinde Acity nin yanında Erciyes sanayi sitesi içinde Bosch Oto servis var eski aracımı alan arkadaş burada inceletti güzel incelemişlerdi bedeli 100 lira. bende araç alırken buraya kontrol ettirdim.

Onurdurmaz
03-10-2015, 20:16
Arkadaslarim cok tesekkur ederim Dynomoss ve www.autotest.com.tr i buldum netten sabah randevu aldım olmazsa onada gideyim valla çok kararsız kaldım . 2014 model km takibi yapmak zor değilmi servis ücretsiz bakim vs bilgisi verimi ki acaba

mtatgin
03-10-2015, 21:32
İstanbul Yolu üzerinde Acity nin yanında Erciyes sanayi sitesi içinde Bosch Oto servis var eski aracımı alan arkadaş burada inceletti güzel incelemişlerdi bedeli 100 lira. bende araç alırken buraya kontrol ettirdim.
'
firmanın adı ERKAYA Bosch. bende eniştenin arabayı orda soktum compu-test'e ... ayrıca tüm bakımlarımı orda yaptırıyorum temiz ve kaliteli çalışıyolar

Erkaya Otomotiv - Oto Check Up Ankara - Bosch Car Service (http://erkayaotomotiv.com.tr/iletisim.php)

cagri06
04-10-2015, 01:09
Arkadaslarim cok tesekkur ederim Dynomoss ve Ankara Oto Test, Computest ve Ekspertiz Merkezi (http://www.autotest.com.tr) i buldum netten sabah randevu aldım olmazsa onada gideyim valla çok kararsız kaldım . 2014 model km takibi yapmak zor değilmi servis ücretsiz bakim vs bilgisi verimi ki acaba

yetkili servislerden birine sahibiyle beraber gidin durumu anlatıp rica edin araç sahibi ruhsat ile beraber aracın servis dökümlerini isterse yardımcı olurlar sanıyorum. hayırlı uğurlu olsun. araç eski değil bence kaportada birşey çıkmıyorsa ve bakımların faturaları varsa kafaya takacak pek birşey kalmıyor zaten.

0nespike
26-09-2019, 16:33
Dynomoss var