PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım (yağ lambası)

Sahin7418
06-10-2015, 09:53
Slm arkadaşlar benim aracimda yag lambası arada yanip sonuyor sesli ikaz veriyor yağ mi az acaba korkulacak birşey varmi bide arabayi yeni aldimacemisiyim bu aracin yedek anahtarı ile açıp kapatiyorum embolayzr varmi bu aracda saolun

gokhan_70
06-10-2015, 10:01
Sahin7418 mevzu yağ lambası ise mutlaka bi problem vardır hemen servise bence

FRemzi
06-10-2015, 10:07
yağ eksiltmiştir. çok dert edecek birşey yok yağ çubuğunu kontrol edip gerektiği kadar ekleme yaparsan sorun ortadan kalkacaktır.

ismail
06-10-2015, 10:09
Sahin7418 kardeşim geçmiş olsun
ilk etapta en az 5 dk motor durur vaziyette düz bir zeminde bekleyen aracın yağ çubuğuna bakmak sureti ile seviye tespiti yapılması
daha sonra yağın ne zaman değiştiğini öğrenip yağ ilavesi yada komple değişimi yaptırmandır
eğer ki aracında lpg var ise ona göre yok ise ona göre yağ tavsiyesinde bulunabilirim
sana zahmet olmazsa bir ricam olacak
"Alıntı yapmak sureti ile soru / cevap yazabilirsen hem daha düzenli hem daha anlaşılır olur
ayrıca yukarıda bildirimleriniz kısmında "mesajınızdan alıntı yapıldı" şeklinde uyarı verir
veya / yada
etiketleme yaparak mesaj yazarsan ulaşmak istediğin kişinin daha çabuk haberi olur
etiketleme yapmak için kullanıcı adı önüne @ işareti eklemen yeterli olacaktır
etiketlemeyi yada alıntıyı aynı anda kullanmana gerek yok
zira her iki taraftan da bildirim gelmekte
birinden birini kullanman yeterlidir
eline sağlık
teşekkürler

ismail
06-10-2015, 10:27
Sahin7418 kardeşim konu başlığını ben düzelttim sonraki konularında biraz detay bildirebilirsen iyi olur
http://www.seatclubturkey.com/sohbet/43943-konu-basligi-acarken-lutfen-dikkat-edelim.html

zemheri
06-10-2015, 16:14
Yağ eksiltmesi yok ise müşürdendir

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi